Witraże szklany sufit z rękami w domu

Witraże szklany sufit z rękami w domu

12 October 2017Witraż sufit jest idealnie pasuje do każdego wnętrza, dzięki czemu jest bardziej elegancki i bogatyWitraż sufit jest idealnie pasuje do każdego wnętrza, dzięki czemu jest bardziej wyrafinowany i bogatymS każdego roku projektanci są coraz bardziej wyrafinowane i oszczędny: oni rozpocząć korzystanie z rozwiązań projektowych, które wcześniej były używane tylko w pałacach czy teatrów. Doskonałym przykładem tego dowodu i sufity są barwione. Szczególnie dobrze wyglądają światła wewnątrz.


Stained szklane sufity z podświetleniem: Przegląd i korzyści

W ostatnim stuleciu sufity witrażowe zostały wykorzystane do dekoracji teatrów, kościołów lub innych istotnych miejscach. Dziś ta metoda wykończenia sufitu stosuje się w domach i mieszkaniach ludzi bogatych krajów. Jeśli zdecydujesz się zainstalować witraże strop na własną rękę, można zaoszczędzić sporo pieniędzy, a taki sufit nie będzie kosztować tyle.

W barwionym sufitem ma zalety:

 • Witraż oświetlony sufit tworzy szczególną atmosferę, zamieniając pomieszczenie do określonego koloru.
 • Szkło - materiał przyjazny dla środowiska: to nie boli każdego człowieka lub naturę.
 • Stained szkła konstrukcja nadaje się do każdego stylu: klasyczny, nowoczesny, high-tech.
 • Sufit z witrażami wygląda bogate i podkreślić swój status.

Witraże szklany sufit w pomieszczeniu stworzy wyjątkową atmosferę i dodaje komfortuWitraże szklany sufit w pomieszczeniu stworzy wyjątkową atmosferę i dodaje komfortu

Witraż sufit, aby zaoszczędzić miejsce, jest często instalowane w małych mieszkaniach.


Istnieją dwa powody, dla których barwione szklany sufit z oświetleniem oszczędza dużo miejsca:

 • Nie ma potrzeby instalowania żyrandol jak poplamione szklany sufit zapewnia dobre światło od podłogi do sufitu.
 • Powierzchnie lustrzane i szkło w stanie wizualnie powiększyć przestrzeń.

Jeśli masz małe mieszkanie, sufit witrażowe to dobrze pasuje do wnętrza Twojego domu.

English witraż

Specjalna zyskuje popularność angielskiego witraży. On jest tańsze niż tradycyjne witraże, więc jest zalecane dla osób o przeciętnych dochodach.English witraż ma wiele zalet, w szczególności, jest tańsze w porównaniu z konwencjonalnymEnglish witraż ma wiele zalet, w szczególności, jest tańsze w porównaniu z konwencjonalnym

Aby ją stworzyć, potrzebne są następujące materiały i narzędzia:

 • Nożyczki.
 • Szpachelka.
 • Taśma.
 • Szkic witraży.
 • Lutownica.
 • Szkło.
 • Stained Film szkło.

Instrukcja krok po kroku

Szkic musi być w pełnym rozmiarze, można go zamówić w specjalnej master lub projektanta. Najważniejsze - aby przynieść pożądany zdjęcie w dobrej jakości. Przede wszystkim, trzeba umieścić szkicu przygotowanego przez szkło. Kolejny krok - trzeba nakreślić kontury rysunku ze specjalnej taśmy ołowianej, która stworzy okno imitacja witraż. Gdy okazało się, że szkło, witraż niewola powinien trzymać się swojej stronie tylnej. Ponadto, istnieje również kosztuje umieścić taśmę wzdłuż konturu rysunku. Jeśli zbyt widoczne spoiny pomiędzy tymi paskami, to jest możliwe za pomocą cyny lutowniczej.

Tworzenie dowolnej witraże zaczyna się od szkicuTworzenie dowolnej witraże zaczyna się od szkicu

Korzyści z angielskiego witraże

English witraż ma szereg zalet.

Zalety:

 • Taniość porównawcza materiałów.
 • Montaż i produkcja nie wymaga specjalnych umiejętności.
 • Może być stosowany w szybach zespolonych.
 • Aby stworzyć witraż niekoniecznie jest piękne farby: główny -podobrat odpowiednia folia i rysunek do składu.

Aby utworzyć English witraże nie wymaga żadnych specjalnych umiejętnościAby utworzyć English witraże nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności


Za niewielką cenę będzie można stworzyć witraż w swoim mieszkaniu.

Produkcja poplamione sufit z rękami

Przed utworzeniem sufitu witraż, konieczne jest, aby szkic na komputerze, przy użyciu jakiegoś programu to zrobić w prosty sposób. Podczas tworzenia rysunku, wzór na witraż, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę wymiary sufitu aby rozłożyć obciążenie na suficie. Szkło barwione sama powinna być podzielona na kilka sekcji, a cały zestaw produktów jest problematyczne. Dla obwodów drukujących lepiej jest użyć znacznika, a dopiero potem - farba kontur.

Najtrudniejsze do wytwarzania barwionego szkła jest cięcia szkła i umieszczenie gotowego wzoru na suficie.

Po farba została zastosowana do konturów, konieczne jest, aby pozostawić do wyschnięcia. Barwienie ogółu należy przeprowadzić ostrożnie, aby malować na witrażu nie miesza się z tuszem do konturu. Witraż schnie trzy dni: to powinno być pokryte lakierem. W tydzień później, witraż może być zainstalowany na suficie.

Największe trudności powstają w procesie cięcia szkła i umieszczenie go na suficieNajwiększe trudności powstają w procesie cięcia szkła i umieszczenie go na suficie


Witraże od podłogi do sufitu

Witraże od podłogi do sufitu stosowane są w balkon lub loggię. Będzie wyglądać świetnie w każdym stylu, ale ma swoje wady.

Witraż ma następujące wady:

 • Konieczność częstej konserwacji.
 • Zamgławiania w zimnych porach roku.
 • Kosztowny montaż.
 • Panoramiczny balkon trzeba zgodzić się na niektórych organów i organizacji.

Oczywiście, nie jest to tak istotne braki, jeśli masz dużo pieniędzy, ale dla ludzi, którzy mają średnie lub niskie dochody, może to być problem.

Witraż wyglądają bardzo imponująco, ale jego instalacja jest dość drogieWitraż wyglądają bardzo imponująco, ale jego instalacja jest dość drogie

Projektowanie poplamione szklany sufit

Cała konstrukcja stropu witrażowe zależy od pomieszczenia, w którym będzie używany. Na przykład w sypialni najlepiej jest używać w jasnych, stonowanych barwach. Idealny do sypialni kolorze niebieskim. Kolory kuchenne działają najlepiej, stymulując apetyt. Na przykład, czerwony i jego odcienie.

Kolory muszą być zgodne z pokoju do sypialni, na przykład, jest najlepsza jasne odcienie spokojneKolory muszą być zgodne z pokoju do sypialni, na przykład, jest najlepsza jasne odcienie spokojne

okrągły sufit

Ten rodzaj sufitu nadaje się do wielu typów pomieszczeń, łącznie z sypialni i pokoju dziennego. Okrągły sufit może przeznaczyć swój dom wśród innych domów, tworząc specjalną, arystokratycznej atmosferze.

Aby podkreślić okrągły sufit jest najlepsza fluorescencyjne lub halogenowe.

Okrągły witraż sufit dać pokój szczególny blask z odrobiną arystokracjiOkrągły witraż sufit dać pokój szczególny blask z odrobiną arystokracji

Troska o taki sufit jest prosty: najważniejsze - nie używać detergentów i ciepłej wody. Ponadto, eksperci nie zalecają stosowanie leków proszkowych.

Produkcja i montaż witraży sufitu (wideo)

Witraż sufit - luksus, na który nie może sobie pozwolić każdy. Zakupu i instalacji takiego pułapu, zgadzasz się przestrzegać jego statusu jako Twój dom będzie wyglądał jak król. Witraż sufit - dzieło sztuki. Jeśli jesteś osobą wrażliwy i twórczy, to ozdoba jest idealna dla Ciebie!

Zaprojektować barwiony szklany sufit (foto)

110 003 03 4 91P1300446649988 6bef4d913630daa2bb04761d0235ef77 128bg 142 548vitrazhnyepotolki 556vitrazhnyepotolkinebo

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

37 − 27 =

map