Wielki przegląd: sufity - recenzje, opisy i cechy konstrukcyjne

Wielki przegląd: sufity – recenzje, opisy i cechy konstrukcyjne

12 October 2017Sufity napinane są w stanie zmienić wnętrze każdego pomieszczeniaSufity napinane są w stanie zmienić wnętrze jakichkolwiek zdjęć pomescheniyaLyubaya w Internecie może zachęcać do laika do zmiany kształtu w swoim mieszkaniu. Gdzieś to tylko nowy wystrój, ale gdzieś remont przykłady. Każdy szuka możliwości niedrogiego ale wysokiej jakości do sufitu było praktyczne, piękne, a jego życie było dość duże. Te piękne sufity może dostarczyć technologię materiałów elastycznych.


Sufity podwieszane: co to jest, harakistika projekt

Stretch sufitowe mogą być instalowane w prywatnym domu w mieszkaniu w niemal każdym pomieszczeniu. Dziś jest najbardziej popularną alternatywą dla konstrukcji płyt kartonowo-gipsowych.

Jakość dzisiaj sufity wykonane są z obu folii PVC lub poliestru. Stąd nazwa - film i tkanin.

Według niektórych raportów, produkcji i montażu sufitów podwieszanych filmu rozgrywa się na prawie 80% udział w rynku wszystkich systemów zawieszenia. A wszystko dlatego, że wygląda imponująco sufitu i nowoczesne ciekawych pomysłów może przynieść na takim suficie, na przykład drukowanie.

Główną cechą tego systemu - to jest to, co film powinien być ogrzewany do 60-65 stopni, aby rozłożyć folię.

Z pomocą druku mogą być ustawione w dowolnym sufitów stylu i upodobań, wykorzystując wizerunek prostym ornamentem do dzieł sztukiZ pomocą druku mogą być ustawione w dowolnym sufitów stylu i upodobań, wykorzystując wizerunek prostym ornamentem do dzieł sztuki


Jak zainstalować

Co trzeba uzyskać próbki internetowych stali dekoracji domu:

 • Skontaktować się z firmą świadczącą usługi w zakresie budowy i instalacji takiego pułapu (dziś, nawet małe miasteczko ma takie);
 • Wybierz kolor i wygląd filmu;
 • Negocjować z mistrzów oświetlenie instalacji systemu;
 • Przyczyna Gager.

Typy sufitowe odmiany, można nawiązywać i elegancki perłowa i matowe klasyczne i nietypowe sufitowy żywy kolor.

Opis: tkanina sufity

Sufity poliestrowe, być może, nietypowe o tytuł, ale ten materiał jest znane każdemu. To dlatego, że jest wykonany banery i szyldy, banery i duże plakaty teatralne.Pojawienie włókien poliestrowych doprowadziła do tego, że tkacze nauczyli się ich gładka i bardzo wytrzymała tkanina. Zauważ, że wymagania i standardy, które odnoszą się do produkcji tkanin elastycznych, jest dość surowe. Więc nie wahaj wytrzymałość tkaniny.

Dzięki specjalnej strukturze materiału sufity tkaniny są całkowicie bezpieczne, ponieważ nie są toksyczne, nie palą, nie pachnie, nie zniknąDzięki specjalnej strukturze materiału sufity tkaniny są całkowicie bezpieczne, ponieważ nie są toksyczne, nie palą, nie pachnie, nie znikną

Właściwości i charakterystyki materiału

Dla miłośników klasyki i tych, którzy przylegają do konserwatywnych tradycji we wnętrzu domu, bez szwu sufity tkaniny są idealnym rozwiązaniemDla miłośników klasyki i tych, którzy przylegają do konserwatywnych tradycji we wnętrzu domu, bez szwu sufity tkaniny są idealnym rozwiązaniem

tkanina poliestrowa ma następujące właściwości:

 • To nie trwa;
 • Jest bardzo odporny na zmiany temperatury;
 • Wyciągnąć go z bagietki, które są zamocowane na suficie i ścianach;
 • Pomiar wstępny nie jest wymagana - wystarczy odciąć nadmiar materiału.

Sufity tkaniny są bezszwowe wstęg, co najmniej w standardowych pokojach przeszyciami ścierki nie trzeba.

Sufit napinacz PVC: cechy

PVC - tak zwana folia z polichlorku winylu, która jest bardzo cienka tworzywa sztucznego, który rozciąga się na ramie.


Wśród korzyści wynikających z sufitu tkanki można wspomnieć, że w skład materiału sprawia, że ​​jest wystarczająco silny, aby oprzeć się 100 litrów wody na 1 metr kwadratowy. Wodę można następnie wypompowywana na własną rękę, lub zadzwonić do firmy, która wyznaczyła pułap i będą łączyć wodę. Metoda ta gwarantuje Państwu jakość wody pompowania.

Zadziwiające sufity filmowych i różnych kolorów, odcieni i faktur. Jest to klasyczny biały matowy, stał się popularny i lustrzane sufity filmowe, perforowane sufity z złoto, musujące, etc.

Główną wadą PCW rozciągnięcia sklepienia - jest obawa niskich temperaturach. Oznacza to, że żadne dodatkowe leczenie nie daje możliwość zainstalowania sieci w nieogrzewanym pomieszczeniu.

Montaż sufitów naciąganych (wideo)

Recenzje sufitów: co mówią

Wiele podkreślają praktyczność sufitów podwieszanych - jeśli nie spędzają z nimi czas nie niebezpieczne eksperymenty tkanina potrwa co najmniej 15 lat. I szkoda, że ​​może nawet dziecinne figle. Na przykład, jeśli dzieci rzucają się na górę zabawki z ostrymi krawędziami.


Uwaga o opinie na forach następujące punkty:

 • Przed instalacją należy usunąć stary tynk z sufitu, więc nie posypać na filmie, dlatego niektóre wady mogą się pojawić;
 • Jeśli jesteś samoinstalującego pułap, jeden zły ruch i kielni lub innego narzędzia do zera płótnie;
 • Liść grubość wystarczającą do wytrzymania samą powódź (ale jeśli zalane wrzątkiem, PVC nie zapisać).

Niebagatelne znaczenie ma ten uchwyt do napięcia sieci.

Kiedy należy przestrzegać montaż sufitów podwieszanych technologia mocowania tkaninKiedy należy przestrzegać montaż sufitów podwieszanych technologia mocowania tkanin

Sposoby mocowania tkaniny napinającej

Aby zrozumieć zasadę rozciągniętym płótnie, można zapamiętać, co wygląda jak bęben, rozpiętej na ramie. Wstęga jest umocowany na obwodzie, w związku z czym powierzchnia otrzymuje się bardzo gładka i rovnenko.

może być specjalnie zaprojektowana struktura ramki dla sufitów podwieszanych:

 • Ściśle ścianie (na folii pasma);
 • Montaż sufitu ściany.

Bagietki mogą być wykonane z metalu (aluminium) i tworzywa sztucznego.

Fix wydruki na płótnie na trzy sposoby:

 • harpun;
 • klina;
 • Shtapikovym.

Dzida - elastyczne i sztywne płyty o wystarczającej wytrzymałości, który jest zamontowany na spoinie obwodowej internetowej i służy do jego zamocowania w bagietki. Harpun jest łatwo umieszczony w profilach. System mocowania harpun jest chyba najbardziej trwałe. Że zapewnia ochronę przed powodzią.

Jakość mocowania tkanin wpływa na wygląd i jakość sufitów podwieszanychJakość mocowania tkanin wpływa na wygląd i jakość sufitów podwieszanych

Montaż sufitów

Pierwszą ścianę nanosi się znaki. Ta linia pozioma, na której zamontowany jest profil. Oznaczenia powinny być poziom budynku.

Następnie śruby na znacznikach ustawić bagietki. Wstęga folii jest zawieszony haków sufitowych bazowej. Następnie pomieszczenia, w którym zainstalowany jest na suficie, ogrzewa się do 60-65 ° (opalarka służy do tego).

Co dzieje się dalej:

 • Po pewnym czasie, że film staje się elastyczne, miękkie, łatwe odcinki. Jest to sygnał do faktu, że film jest czas, aby wzmocnić bagietki.
 • Wstęga folii jest rozciągnięta i układ szpatułki harpun jest wprowadzany do profilu.
 • Gdy wypustka ochłodzeniu jest prostowane wewnątrz podłużnymi uzyskania trwałego połączenia.
 • Pomieszczenie ochłodzono do temperatury pokojowej, a następnie folia kurczy się i naprężone. W tym czasie, płótno całkowicie wyprostować, a powierzchnia staje się gładka.
 • Kulminacją będzie montaż listew ozdobnych. Pozwoli to na ukrycie szczeliny między ścianami i bagietki. Profil listwa jest mocowana specjalnymi zębami, które są po obu łączników. Ten element dekoracyjny wykonany z tego samego materiału co harpunem, są one sprzedawane razem.

Sufity naciągane: praca z bagietką (wideo)

Że system montażu nie wymaga dodatkowych zacisków - nie jest potrzebny klej. Jeśli będzie zainstalowanie świateł, natychmiast zakupić specjalny pierścień, który chroni folię z topnienia.

Jak połączyć ściany gipsowo-kartonowej i podwieszany sufit

Bardzo często pojawiają się pytania, czy możliwe jest montaż płyt gipsowo-kartonowych w pomieszczeniu z sufitów podwieszanych. W zasadzie, umożliwiają jednak praca musi być bardzo ostrożny.

Z płyt gipsowo-kartonowych można strefowego przestrzeń pokojuZ płyt gipsowo-kartonowych można strefowego przestrzeń pokoju

Przerwa sufit podwieszony nie. Ponieważ montaż konstrukcji suchej zabudowy problematycznych - bez mocowania go rzadko jest niezawodny. Twoje zadanie - aby porzucić przywiązanie do sufitu. Może to być, na przykład, przedłużenie bloków piankowych.

Inna postać, zamiast użycia płyty gipsowo-kartonowe płyty zamkowe. Są one tańsze bloki i cegły.

Przyjazne dla środowiska sufity napinane

Dziś jest to możliwe, aby zrezygnować z tworzywa sztucznego, a wszystko nienaturalne. Maksymalna chemia strzykawki usunąć i syntetyki ze swoich domów, nawet jeśli są one bezpieczne. Tu sufit podwieszany jest określany takich niedopuszczalnych opcji dla domu. Przynajmniej tych, którzy robią wszystko z przedrostkiem „eko”.

Ani film, ani tkaniny nie są przyjazne dla środowiska, ale:

 • Nie są one ubrane szkodliwych substancji nawet podczas ogrzewania;
 • Jakościowa folia zamontowana nieszkodliwe, sufit i dzieci, a możliwość ta jest sprawdzana przez producenta oraz agencji regulacyjnych;
 • Uszkodzenia z takiego materiału minimum, nie więcej niż w szafie obecności syntetycznych ubrania.

W naszych czasach szybkiego rozwoju nowych technologii w pierwszym rzędzie stoi jako naturalnego środowiska, a obudową. Sufity napinane nie stwarzać zagrożenia dla ich właścicieliW naszych czasach szybkiego rozwoju nowych technologii w pierwszym rzędzie stoi jako naturalnego środowiska, a obudową. Sufity napinane nie stwarzać zagrożenia dla ich właścicieli

Istnieje jednak jedno zastrzeżenie - rynek jest niedbały i sprzedawców, którzy sprzedają Płótno naciągnięte na blejtram wątpliwą produkcję. Różnią się one nie tylko niską wiarygodność, ale także charakterystyczny zapach, który nie jest jeden lub dwa dni po instalacji satelity będzie w domu.

Problemy mogą pojawić się, gdy samoinstalującego. Nie tylko używane szpatułki i noże, listwy i profile, a także opalarki. Zgodnie z zasadami, a pistolet z właścicielami pokoju i zwierząt, a także prowadzi kwiaty. 

W wielu kwestiach struktury rozciągające są po prostu niezastąpione. Na przykład, nie ma innych sufitu nie jest romantyczny, delikatny i znakomity jak przezroczystego rozciągnięcia.

Ale możliwość stosowania fotograficznych jeszcze wzrosła popularność sufitów. Teraz sufit może kontynuować ideę projektowania pomieszczenia. Na przykład, często w salonie na wschód, japoński styl, na suficie napięcia przedstawiają delikatną Sakura. Widok ogólny, co powiedzieć, imponujące.

Napinane sufity - znak czasów, atrybutem wielu nowoczesnych mieszkań. Mocne i wytrzymałe płótno, instalacja prosta i szybka, a służyć jako sufit, będzie więcej niż kilkanaście lat.

Sufity napinane w salonie: pomysły i możliwości projektowania (wideo)

Udane wybór i szybka naprawa!

Wzornictwo sufitów (foto)

8 12 e1413426188235 876 900zoom-e1411008096730 1454n7-e1410925477140 53323dfb94-e1413426243900 96505af99effe74b027f3d5a567b176e 487410278751308902467737614691n 1021484b01f4de5a 1383333

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

37 − 29 =

map