The BlogSzafa wnękowa - praktyczny i funkcjonalny mebel, harmonijnie wtapia wnętrza wszystkich pomieszczeńSzafa wnękowa - praktyczny i funkcjonalny mebel, harmonijnie wtapia się we wnętrzu każdego pomescheniyaSegodnya popularnym sposobem dekoracji wnętrz to połączenie pokój i przestrzeń kuchnia. Jest to wygodne rozwiązanie dla tych, którzy preferują funkcjonalność i komfort w pomieszczeniu. Po dokonaniu kuchnia, pokój dzienny jest ważne nie tylko do wypełnienia prawo mety. Bardzo ważnym krokiem w projektowaniu pomieszczenia jest dobór i rozmieszczenie mebli. Od jego prawidłowego wykonania zależy połowa sukcesu. Wbudowany w kuchni, salonie może być wykonane w tym samym stylu i może być skontrastowane ze sobą.


Szafy w kuchni-Salon: korzyści z wyboru

Meble do salonu powinny być dobrane bardzo odpowiedzialnie. Przy zakupie mebli ważne jest, aby zwrócić uwagę nie tylko na jej styl i piękno, ale także funkcjonalności.

pokój, który łączy w sobie wiele funkcji - - salon potrwać gościom relaks po pracy, ludzie pracują. Jeśli salonu z otwartą kuchnią, wybór mebli należy zwrócić szczególną uwagę.

Szafa - wygodne i praktyczne rozwiązanie dla aranżacji salonu. To może być wykonane na zamówienie, które będzie go umieścić w wygodny sposób, aby zaoszczędzić miejsce i aby go usunąć słusznie.

Korzyści Wybór szafy:

 • Pomaga w rozwiązywaniu trudnych problemów w zakresie projektowania wnętrz;
 • Sekcje możliwość dystrybucji w obudowie zgodnie z życzeniem klienta;
 • Zmienność w konstrukcji drzwi przesuwnych;
 • Szeroka gama opcji szafie dekoracji;
 • Pojemność pokoju zagospodarowania przestrzennego;
 • Znaczne oszczędności przestrzeni.

Przeznaczenie pomieszczenia używając szafa jest popularnym technik projektowania, które mogą sprawić, że pokój bardziej funkcjonalnePrzeznaczenie pomieszczenia używając szafa jest popularnym technik projektowania, które mogą sprawić, że pokój bardziej funkcjonalne


Wysokiej jakości ubrania powinny być wykonane wyłącznie z materiałów przyjaznych dla środowiska. Powinien on być nie tylko piękne, ale również bezpieczne. Przy wyborze mebli ważne jest, aby zwrócić uwagę na producenta, jego reputacji wśród konsumentów.

Udana aranżacja mebli w kuchni-Salon

Układ mebli w kuchni, salonu musi być przemyślane wcześniej, jak to zostanie wykonane naprawy. Połączenie kuchni i salonu może znacznie zwiększyć przestrzeń i sprawiają, że jest przestronna i jasna. Wybór mebli jest bardzo ważne, gdyż może to podkreślić łatwość ustawienia lub uczynić go bardziej uciążliwe.

W większości przypadków, meble do kuchni i salonu wybierane są w tym samym stylu, co pozwala na ujednolicenie dwa połączone pokoje.

Jeśli powierzchnia jest niewielka, a miejsce do mebli bardzo brakuje, to można dokonać zmian i zwolnić dodatkową przestrzeń przez demontażu ścian i drzwi balkonowych.Pożądane jest, aby wszystkie meble i dekoracje w kuchni zostały zaprojektowane w tym samym styluPożądane jest, aby wszystkie meble i dekoracje w kuchni zostały zaprojektowane w tym samym stylu

Opcje dotyczące umiejscowienia mebli może być następujący.

Staranne lokale zagospodarowania przestrzennego

W kuchni można umieścić pasek i krzesła w salonie - część wypoczynkową zaprojektowane dla relaksu. Obok niej można umieścić tabelę, która pozwala korzystać z tego obszaru na posiłki. W połączeniu z możliwych urządzeń dystrybucyjnych ogóle kosmicznych loggia i części mebli w tej strefie. Na przykład, w dawnym domku można wstawić lodówkę lub wykorzystać go do zdobienia powierzchni kawy z małym stołem i wygodnymi krzesłami.

Kuchnia i jadalnia

pokój dzienny i kuchnia mają wyraźnego rozróżnienia. Przestrzeń jest wielofunkcyjny. Obszar ten może pomieścić stół, który będzie dzielić się kuchnia i living room area.

priorytetem kuchnia

Pasek adresu zlewozmywaki w kuchni jest to, co się liczy. Może być używany do gotowania i jedzenia, negocjacji i przyjaznych rozmów.

Przestrzeń w stylu klasycznym

Wyznaczają strefę pomogą duży stół jadalny. Pokój ten może sprawić, że najbardziej przytulne i komfortowe z kominkiem, półkach i miękkie dywany. Kuchnia do zabudowy z rzędu.

Kuchnia w stylu klasycznym muszą być wyposażone w drewniane meble rzeźbione elementy dekoracjiKuchnia w stylu klasycznym muszą być wyposażone w drewniane meble rzeźbione elementy dekoracji

O rejestrację połączonej przestrzeni może korzystać z jednego stylu, ale można eksperymentować i bawić się z kontrastów.

Meble w różnych stylach dla kuchni, połączona z salonem

Nowoczesna kuchnia, pokój dzienny może być urządzone w różnych stylach. To właśnie z tego wybór zależy od mebli.


Każdy styl we wnętrzu ma swoje własne cechy. Że powinni wziąć pod uwagę przy wyborze mebli do wspólnej przestrzeni.

Po dokonaniu kuchnia, pokój dzienny w dowolnym stylu, że ważne jest, aby przestrzegać zasady prawidłowego wytyczenia stref. Meble powinny być wybrane zgodnie z ogólnym stylu, powinno być połączone z urządzeniami w kuchni i w salonie elementów dekoracyjnych.

Każdy styl charakteryzuje się wyboru danego mebla. Należy wziąć pod uwagę przed wykonaniem naprawy.

Prowansja

Meble w stylu Prowansji musi być wykonana z materiałów naturalnych. To musi być połączona z urządzeń w kuchni.

projektowanie kuchni w stylu kraju - jest to idealne połączenie prostoty i komfortu we wnętrzuprojektowanie kuchni w stylu kraju - jest to idealne połączenie prostoty i komfortu we wnętrzu

 Między meble i urządzenia powinny być silny kontrast, więc projektanci powinni wybierać emaliowane białe materiały. Najlepiej jest użyć gotowej stare meble wykonane z surowego drewna.


styl klasyczny

Klasyczny polega na wykorzystaniu tradycyjnych mebli. To powinno być funkcjonalne i praktyczne. Można użyć duże biurko, regały do ​​dekoracji wnętrz.

kraj

Meble powinny być ogólnie, szorstka i koniecznie drewniane. Wymagane elementem tego stylu - wykorzystanie zawieszonego wsparcia.

nowoczesny

Meble powinny być wysokiej jakości, stylowe i funkcjonalne. Wyrównanie musi odbywać się wyłącznie po liniach prostych. Z pomocą mebli, można stworzyć wyspy lub półwyspu. Pomagają skutecznie strefy pokoju.

strych

Meble powinny być stylowe i nowoczesne. Mebli trzeba wybrać tylko najbardziej niezbędne.

Kuchnia utworzone w wysokiej technologii, meble funkcjonalne umieszczone surowe kształty geometryczne, zawierające elementy ze szkła i metalu,Kuchnia utworzone w wysokiej technologii, meble funkcjonalne umieszczone surowe kształty geometryczne, zawierające elementy ze szkła i metalu,

 Meble powinny być rozmieszczone w sposób naturalny, to jest nie do przyjęcia dla tego stylu ścisłych stref oddzielających.

Hi-Tech

Proste meble bez uchwytów i nowoczesne maszyny. Meble mogą być wykonane z tworzywa sztucznego lub metalu.

Meble dla kuchni, pokoju dziennego, w tym samym stylu

kuchnia, pokój dzienny, wykonane w tym samym stylu, wygląda piękne i eleganckie. W celu prawidłowego wytrzymać stylu, trzeba zwrócić uwagę przy wyborze mebli do kuchni i salonie.

Projektanci uważają, że główną cechą kuchni w jednym stylu jest korzystanie z szafek kuchennych jako separatora pomiędzy strefami. Zestaw kuchnia może być uzupełniona przez pręt lub przegrody.

Zasady jednolitym stylu:

 • W kuchni powinny komponować się z mebli;
 • Wybór neutralnych kolorów w postaci jasno drewna;
 • Korzystanie elewacje bez uchwytów;
 • Meble wykonane w tym samym stylu;
 • Korzystanie meble towarzysza.

Wnętrze kuchnia-pokój dzienny (wideo)

Dokonywanie kuchnia, pokój dzienny w tym samym stylu - dość skomplikowane zadanie, które wymaga znajomości podstawowych technik projektowania w przestrzeni konstrukcyjnej pokoju, sypialni i kuchni. Wybierając meble do pokoju dziennego połączonego - ważny krok w decyzji połączyć przestrzeń. Najbardziej rozsądnym rozwiązaniem byłoby, aby szukać pomocy profesjonalnych projektantów, którzy znają niuanse doborze materiałów do mebli, ich układu i rozmieszczenia. Z własnej aranżacji przestrzeni jest bardzo ważne, aby pamiętać o ekspozycji jednego stylu, nawet jeśli zakłada się żywą grę kontrastów.

Wbudowany w kuchni, salonu (zdjęcie)

0b2e24cbd80f2cb27ee794ec652670ef 11 10 15 65 77 105 411-min 544 828

Leave a Comment

Your email address will not be published.

9 + 1 =