Wbudowane szafy: jak zainstalować

Wbudowane szafy: jak zainstalować

12 October 2017Wbudowany opatrunek jest najnowocześniejszym i najlepszym rozwiązaniem do przechowywania ubrań i butówSzafa wnękowa jest najnowocześniejszym i najlepszym rozwiązaniem do przechowywania ubrań i obuviEsli w domu jest pustych nisz, można wypełnić je z szafy wnękowe. Wtedy nie będzie dostać tylko miejsce do przechowywania rzeczy, ale również zaoszczędzić trochę miejsca. Ponadto, system opatrunek zbudowany w niszy - nowoczesnej wersji wnętrza, co oznacza, że ​​nie będzie nadążać za modą.


Szafa wnękowa w przedpokoju: jak umieścić

Najczęściej System szafa jest umieszczone w pomieszczeniu hali. Aby to zrobić właściwie trzeba przestrzegać pewnych zasad.

Jak umieścić garderobę w hali:

 1. Powietrze w korytarzu powinno być możliwie suche, jak mokry wpływa niekorzystnie na ubrania;
 2. Opatrunek na najlepsze miejsce, aby być kącie, pustą niszę i podobnych rogach pokoju;
 3. Upewnij się, że w swojej garderobie było miejsce na wieszaki (aby rozłączyć kurtki, płaszcze, etc.), a na półkach;

W opatrunku koniecznie musi być wentylacjaW opatrunku koniecznie musi być wentylacja

W celu maksymalizacji Oszczędność zrobić półki w szafie aż do sufitu. Najwyższa półka krotnie mniej używane ubrania w tym sezonie (w lecie, na przykład, nie mogą być wprowadzane zimowe buty) oraz w zależności od potrzeb - zmiennika krześle.

Gdzie są wbudowane w szafę

W rzeczywistości, to najlepsze miejsce dla szafy wnękowe będzie w dowolnym pustym rogu pokoju. Przestrzeń po dwóch metrów byłoby wystarczające w celu dopasowania go w szatni dla całej rodziny. Najważniejsze jest to, aby mieć miejsce aż do sufitu.


Czasami kabiną przestrzeń szafa jest alokowana w starym pomieszczeniu magazynowym, na balkon lub loggię. Ogólnie rzecz biorąc, należy wybrać miejsce, które masz w domu jest pusta.

Szafa wnękowa mogą być instalowane w absolutnie każdym pomieszczeniuSzafa wnękowa mogą być instalowane w absolutnie każdym pomieszczeniu

Nawiasem mówiąc, przy właściwym planowaniu projektu pokojowej, wbudowana szafa może być punktem kulminacyjnym pokoju i mieszają ze ścianami, więc nie było to widoczne. Chodź tu jest do osobistych preferencji i niuansów pokoju.

Jak wybrać wbudowany w konstrukcję szafa

Jak to jest w przypadku tradycyjnych szafek, współczesny rynek oferuje klientowi szeroką gamę szafa wnękowa, doskonałe zarówno pod względem wielkości i konstrukcji.Co brać pod uwagę przy wyborze wbudowaną szafą:

 1. Kolor. Musi łączyć, join, lub odwrotnie, aby stworzyć kontrast z resztą wystroju pokoju.
 2. Opatrunek elewacji. W przypadku wbudowaną garderobą, widzisz tylko fasadę, które mogą być wykonane ze szkła, drewna, plastiku lub lustra. Ostatnia opcja jest najbardziej popularna, ponieważ będzie zwiększyć przestrzeń w pokoju, nie tylko ze względu na fakt, że wbudowana w szafie typu, ale także wizualnie, za pomocą lustra.
 3. przestrzeń wnętrza. Sekcje lokalizacja, półki, ich wielkość, liczba i lokalizacja (w nowoczesnych wersjach często występują losowo rozmieszczone półki, natomiast w bardziej tradycyjny - wszystko dokładnie do siebie). Czy też wziąć pod uwagę, będzie powiesić ubrania w szafie, a jeśli tak, to zadbać, aby przestrzeń była wystarczająco wieszaki na ubrania całej rodziny.

Wybierając tylko na własnych upodobań kolorystycznych opcji będzie zależeć opatrunekWybierając tylko na własnych upodobań kolorystycznych opcji będzie zależeć opatrunek

Te trzy punkty są głównym projektu w garderobie. Innym ważnym parametrem przy wyborze jest koszt garderoby. To zależy głównie od konstrukcji i wielkości szafy.

Przed przystąpieniem do wyboru szafy, dokładnie zmierzyć miejsca przeznaczonego do niego, a już wybierać z tych opcji.

Szafy wbudowane w niszy: korzyści

Jeśli architektura domu pod warunkiem niszę, to nawet lepiej dla szafy: nie zajmują balkon lub dodatkowy rogu pokoju.

Należy pamiętać, że po zainstalowaniu we wnęce główne parametry wyboru opatrunku będzie Wymiary niszy. Idealnie, szafka musi dokładnie wprowadzić w wyznaczonym miejscu.

Garderoba, znajduje się w niszy, to nie zajmują dużo miejsca i pozwoli zaoszczędzić znaczną część powierzchni mieszkaniaGarderoba, znajduje się w niszy, to nie zajmują dużo miejsca i pozwoli zaoszczędzić znaczną część powierzchni mieszkania

Więc jeśli masz w domu znajduje się nisza - następnie dostosować je do zabudowaną szafą. Małe nisze nie nadają się do zdobienia jak ich treść nastąpi bardzo szybko.

Wbudowany system szafa: jak przekształcić szafę z rękami

Innym popularnym miejsce na spacer w szafie systemu jest konieczne pomieszczenie, w sprawie dostosowania który pozostawia bardzo mało czasu.


Jak zmienić pomieszczenie w szatni:

 1. Usuń ze spiżarni cały nadmiar i oczyścić go przed ewentualnym zabrudzeniem i kurzem;
 2. Jeśli ściany w szafie nie różnią się gładką powierzchnię, co często zdarza się w praktyce, a następnie wyrównaj je;
 3. Również wyrównać podłogę, a następnie przykryć parkiet, linoleum lub pokryte;
 4. Schludny sufit. Można to zrobić za pomocą tapety, boazeria lub tworzywa sztucznego.
 5. Teraz można rozbić na układ opatrunku.

Nawet z małym pomieszczeniu magazynowym można uzyskać piękny opatrunekNawet z małym pomieszczeniu magazynowym można uzyskać piękny opatrunek

Jeśli spiżarnia była dostatecznie szeroka, a następnie w przyszłości będzie jeszcze zmiany opatrunku, więc dbać o jakość podłogi.

Szafy wnękowe i garderoby: jak zaoszczędzić miejsce

W przypadku wybrania opcji wbudowanej w garderobę, aby zaoszczędzić miejsce w pokoju, to powinniście wiedzieć, wiele niuansów, które pomogą rozwinąć bardziej wizualnie i sypialni.

Ustawienie lustra na fasadzie szatni, jesteś nie tylko wizualnie powiększyć pomieszczenie, ale także dostać coś praktycznegoUstawienie lustra na fasadzie szatni, jesteś nie tylko wizualnie powiększyć pomieszczenie, ale także dostać coś praktycznego


Jak zaoszczędzić przestrzeń przy użyciu garderobę:

 1. Lustra na drzwiach szafy. Najbardziej wszechstronny sposób, aby optycznie poszerzyć pomieszczenie.
 2. Wkładki Stained szkła. Nie nadaje się do każdego wnętrza, ale właściwe podejście wygląda elegancko.
 3. fasady szklane z kutego na ich drukowania zdjęć. Jest również uważany za współczesną wersję, nadaje się do każdego wnętrza.

Opcja wygodne: szafy wnękowe (wideo)

Jak widać, garderoba - to nie tylko nowoczesny, ale także opłacalne aranżacji mieszkania. W tych szaf mogą być umieszczone meble. Szeroka gama oferowanych przez rynek opcji, pozwoli Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Konstrukcyjne wbudowane szafy (przykłady zdjęcia)

file4e845474e0ecf file4e845492b035b 5 4 14 15 313 200 2236 555

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 6 =

map