Warunki robótki: jak zapiąć nici do haftu krzyżykowego

Warunki robótki: jak zapiąć nici do haftu krzyżykowego

12 October 2017Zdolność do wzajemnej szwami pozwoli Ci udekorować oryginalne stare rzeczy i zaktualizować wnętrze mieszkaniaZdolność do przekraczania szwy pozwoli Ci udekorować oryginalne stare rzeczy i zaktualizować wnętrze kvartiryVyshivanie cross - proces nie ważne jak ekscytujące, tak i czasochłonne. Nic dziwnego, że wiele z nich oszukani, uważając, że konieczne jest, aby nauczyć się czytać schematy, a następnie wszystko idzie sama. Ale w haft wiele niuansów, nie jeden sposób, aby nauczyć się prawdziwie opanowanie rzemiosła.


Cross Stitch: prawy gwint mocujący

Bądź pewny, kiedy trzeba nici do haftowania bardzo starannie i, oczywiście, mocno osadzony wewnątrz stezhochkov. Jest to konieczne, aby zapewnić, że haft był jak najbardziej dokładne, było rovnenko, miałem gęsią i, oczywiście, gdy pralka nie rozpuszcza się. Oraz w procesie nici mogą przylgnąć do guzków, które naturalnie utrudnia.

Jeśli haft parzystą liczbę nitek, jest przydatna pierwszy sposób. Na przykład, trzeba haftować obraz w dwóch nici. W tym celu trzeba wziąć zwykły otrezochek wątek, ale jego długość musi być dwa razy taka, która zwykle haftowanie. Ty złóż go na pół.

Właściwie stały wątek - klucz do sukcesu w tworzeniu haftowany wzórWłaściwie stały wątek - klucz do sukcesu w tworzeniu haftowany wzór

Następnie włóż wątek w igły tak, że oko z końców zostały wycięte, a gwint na końcu było solidne. Okazuje się, że na początku wprowadzić igłę do haftu od wewnątrz, ale nie ciągnąć cały wątek na przedniej stronie, petelechku przytrzymaj.

Trzeba było przynieść igłę blisko niewłaściwej stronie, a następnie vdet go w pętli. Tu masz po lewej stronie tylko zacisnąć pętlę i kontynuować haftowanie schematu. Jak widać, nic skomplikowanego - tak można naprawić gwint pierwszą metodę.


Prosty cross-stitch: gwinty mocujące na początek

Powiedzmy to zrobić haft w jednym wątku. Metoda ta nadaje się do mocowania na początku nieparzystej liczby wątków. W tym przypadku, na początku będą trudniejsze do naprawienia. Ale nadal mają na celu wzmocnienie wątek.

W przekroju nici szwy muszą być przymocowane odpowiednio na początku lub może występować środek pęknięcia niciW przekroju nici szwy muszą być przymocowane odpowiednio na początku lub może występować środek pęknięcia nici

Tak więc, sposób jest następujący:  • Ci nawlekanie igły, nici brakuje 3-4 płótno kwadratowy;
  • Następnie, w pionie i poziomie mocy przebicia środkowe nici każdego kwadratu - można powiedzieć, że nitka będzie ledwo widocznym węża;
  • Kiedy szczyt będzie krzyż szwy, zakończyć wątek Państwo bezpiecznie ukryć, a więc w końcu zabezpieczyć.

Cóż, na czubku ciągów liści trzeba rozciągnąć namitka pod pionowej nici wzdłuż pojedynczego rzędu płótnie.

zasad wzajemnej ściegów: jak naprawić gwint na końcu, to pewny sposób

Kiedy jakość haftów, jak wiadomo, na spodzie guzków nie powinno być. Gwint może być ustalona w taki sposób, - od wewnątrz, aby wejść do zarysu igły i nici, a następnie dokręcić wątku, a tył opuścić wierzchołka pół centymetrów długości. Następnie, trzymając palca z odwrotnej strony, należy przejść do pożądanej części haftowania. Następnie przewrócić obręczy w igle resztkowej nici vdevaetsya i ten gwint jest utrzymywany w stezhochkami wykonane z tego samego koloru.

Po zakończeniu malowania musi być dokładnie i mocno dokręcić wątku, tak aby nie zepsuć haftPo zakończeniu malowania musi być dokładnie i mocno dokręcić wątku, tak aby nie zepsuć haft

Sposób pętla jest uważana za najbardziej ekonomiczny. W oku igły wprowadzanej do złożonej nici, ale nie wyginają i wskazówek. Igła jest wkładana do materiału, tak aby zgięcie było nici na lewą stronę, jak pętla. Po wykonaniu ściegu igła przechodzi do powstałej pętli po niewłaściwej stronie, nić jest dokręcone, a ty nadal haftować na.

Jeśli haft jest często niewyraźne, oczywiście, uważane za najbardziej praktyczny sposób pętla. Kiedy kończy się nitka haft, czubek często ukrywają się w środku, pod szwów. Oglądać przykłady wideo, a zrozumiesz, w każdym przypadku, która opcja optymalna.

Jak naprawić gwint przy szyciu krzyża (wideo)

Wiele sposobów, wybierz ten, który bardziej jest wygodne dla Ciebie. Spróbować każdy, i dowiedzieć się, który wymaga mniej energii, lub tylko niektóre udało się bardzo dobrze.


Powodzenia w pracach!

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 1 =

map