Warianty wykończenia wnętrz korytarzu: suchej zabudowy i 7 jego zalety

Warianty wykończenia wnętrz korytarzu: suchej zabudowy i 7 jego zalety

12 October 2017Płyty gipsowo-kartonowe - unikalny materiał, z którym hala może być zmieniony nie do poznaniaPłyty gipsowo-kartonowe - unikalny materiał, z którym hala może być zmienione na neuznavaemostiTak, na przykład, jeśli uporać się z powierzchnią sufitu i wykorzystanie zażądał dzisiaj płyt gipsowo-kartonowych z rękami może doprowadzić do pomieszczeń nie tylko styl i kolejności, ale także ergonomia, praktyczność. Tak więc, z takiego materiału budowlanego, takich jak tynk, można zrobić oryginalny ekskluzywny design, który będzie przekształcić halę nie do poznania.


Wykończeniowe hali płyt kartonowo-gipsowych: zalet GCR

Arkusze naprawy GCR w małym korytarzu działa wystarczająco długi i prosty. Od prac naprawczych nie może poradzić sobie nawet profesjonalny.

Płyty gipsowo-kartonowe są również wykorzystywane do:

 • Prześwit pionowe powierzchnie;
 • Półki urządzenia, łuki i zagłębieniach;
 • Urządzenia innych elementów dekoracyjnych.

Korzystanie z arkuszy płyt kartonowo-gipsowych bardzo pozytywnie wpływa na tradycyjnym tynku. Ponadto, gips ma przewagę nad innymi obrazami.

Na przykład:


 • Wysokiej technologii.
 • Niska waga.
 • Pozharustoychivost na wysokim poziomie.
 • izolacja termiczna.
 • Izolacja akustyczna.
 • Estetyki.
 • Przystępna cena.

Z płyt gipsowych w korytarzu można zorganizować nisze, półki, łuki, a nawet do produkcji mebliZ płyt gipsowych w korytarzu można zorganizować nisze, półki, łuki, a nawet do produkcji mebli

Materiał gips jest uważane za przyjazne dla środowiska i bezpieczny do stosowania w domach. Ma neutralny kwasowości, nieprzewodzące i nie wydziela żadnego zapachu. Konstruktorzy Mistrz lubią pracować z GCR ponieważ arkusze suchej zabudowy po prostu zamontowany. materiał budowlany jest łatwe do cięcia, przetwarzane za pomocą wyrzynarki lub nóż.

Korzystanie GFC można łatwo wydrążoną strukturę, w której można dokonać różnych systemów komunikacji i inżynierii sieci w postaci rur, kabli i przewodów.płyty gipsowo-kartonowej wykończeniowych nie zajmie dużo czasu i nie wymagają dodatkowej powierzchni roboczej. Wszystko odbywa się szybko i nawet interesujące. W tym samym czasie, praktycznie bez odpadów budowlanych.

Płyty gipsowe okazją do stworzenia twórczych przegród pomiędzy pomieszczeniami struktur ułożone pod sufitem nieoczekiwanych konfiguracjach.

A także:

 • Półki funkcjonalne;
 • nisza;
 • Ekskluzywne wnętrze;
 • Stylowe meble.

Pole wykorzystania GCR jest niezwykle szeroka, i zdecydowaliśmy się na ten materiał do wykańczania swój korytarz oszczędzę nikogo.

Przedpokój z płyt gipsowo-kartonowych z rękami: Charakterystyka pracy z materiałami budowlanymi

Oczywiście, podczas prac remontowych i stosowania płyt gipsowo-kartonowych do końca korytarza o niewielkich rozmiarach, oraz ewentualnie inny pokój, ważne jest, aby pamiętać o kilku zasad. Na przykład, arkusze suchej zabudowy są delikatne i dlatego należy unikać prądem. Na tej podstawie, jeśli plan montażu na bazie gipsu niektórych ciężkich przedmiotów, należy rozważyć wzmocnienie.

Dalszego zwiększenia powierzchni jest konieczne, jeśli planujesz zakwaterowania:

 • lusterka masywne;
 • Półki ważkie;
 • Ciężkie zdjęcia, itd.

GCR również nie jest odporne na wilgoć, w bezpośrednim kontakcie z cieczą z materiału budowlanego, mogą pękać, utraty płaskości i zwijania.

Praca z arkuszami płyt kartonowo-gipsowych prosto i łatwoPraca z arkuszami płyt kartonowo-gipsowych prosto i łatwo


GCR arkusz prosta konstrukcja. Trójwarstwowa płyta gipsowa, warstwa zewnętrzna 2 jest tektura i w warstwie z materiału z gipsu dodatków modyfikujących.

Oczywiście, podczas tworzenia górnych warstw kartonu impregnowane spec. Kompozycje, które poprawiają wydajność. Rynek wykonane drywall różnych rozmiarach. Najbardziej popularne wielkości 2500 o grubości 1200 i 12,5 mm. Gipsowo-kartonowych może mieć również inny typ krawędzi. Zatem GCR z krawędzią komputera jest używany, gdy jest to niezbędne do wypełnienia pustej przestrzeni, wznosząc partycje. Arkusze z zaokrągloną krawędzią (ZK) jest przykładana do powierzchni, które mają być pokryte tynkiem. Płyty Knauf z krawędziami po montażu CC przechodzą dodatkowe zbrojenie i Shpatlevanie w miejsce dokowania.

Niewielki korytarz GCR może być ciekawym akcentem wnętrza. Aby utworzyć twórczy i praktyczny design, konieczne jest, aby przejść do profesjonalnego wykończenia. Jeśli nie ma pewności siebie, lepiej zwrócić się do mistrzów.

Łuk wykonany z płyt gipsowo-kartonowych z rękami

Łuk wykonany z płyt gipsowo-kartonowych - to jest modne. Przed zbudować łuk GFC, należy przygotować niezbędne materiały i narzędzia.

Do pracy potrzebne:


 • Płyty gipsowo-kartonowych 12 mm;
 • Profil z metalu Mo 28/27;
 • śruby;
 • Kołki rozporowe do płyt gipsowo-kartonowych;
 • Nóż lub układanki;
 • Nożyce metalu;
 • Wkrętak śrubokręta.

W nowoczesne łuki korytarze widać bardzo często, ale do stworzenia projektu własnymi rękami może ktośW nowoczesne łuki korytarze widać bardzo często, ale do stworzenia projektu własnymi rękami może ktoś

Montaż rozpoczyna się od cięcia puste dla przyszłych ram łukowym. Zależy od jego kształtu i wielkości, odbywa się znakowanie arkuszy. Hacksaw lub części układanki cięcia. Ponadto jest to konieczne, aby przygotować końcową taśmy płyty gipsowej Arch. W celu nadania mu pożądanego kształtu arkusz powinien być lekko zwilżyć przednią i zginać łagodnie. Następnie, za pomocą kołków, zabezpieczenie profili drzwiowych, aby rozmieścić je tak, że płaszczyzna łuku pokrywa się z płaszczyzną ściany.

Profil dla krawędzi łuku powinna być zgięty, aby 3-5 cm nacięcie.

Pozostaje przyciąć całą nadwyżkę z boków, i naprawić śruby na pustej płyty gipsowo-kartonowej. Możemy założyć, że łuk jest wykonany, możemy zashpatlevat tylko stawy, a zastosowanie powłoki wierzchniej.

Płyt gipsowo-kartonowych we wnętrzu hali: sufit zdjęcie

Myśli o zakończeniu powierzchni sufitu, takich jak sypialnia czy hali, bierzemy pod uwagę przeznaczenie pomieszczenia. Skupiając się na tym, a wybrany materiał budowlany. A co na korytarzu? Jest to prawdopodobnie jedna z niewielu pokoje w dzielnicy mieszkalnej, gdzie można podjąć, aby zakończyć każdy materiał budowlany. Wspaniałe rozwiązanie dla używać płyt kartonowo-gipsowych. Jest to doskonały materiał do budowy wykończeniowych sufitu w korytarzu. Jednym z przykładów - popularność ciekawych projektów.

Korzystanie wykańczania płyt kartonowo-gipsowych, można stworzyć oryginalny sufitKorzystanie wykańczania płyt kartonowo-gipsowych, można stworzyć oryginalny sufit

Sufit GCR mogą być:

 • rodzeństwo;
 • wielopoziomowego;
 • Wystarczy gładkie lub wzorzyste projekt.

Rodzeństwo sufit wygląda po prostu idealny ukryć nieprawidłowości i innych wad. Pułap ten jest znacznie łatwiejsze w montażu niż wielopoziomowego. Jest możliwe, aby zorganizować i przyklej na górze tapety lub malowane, tynki dekoracyjne. Położony na powierzchni reflektorów, można uzyskać piękny sufit. Montaż sufitu na korytarzu, można uzyskać płaską powierzchnię. Wielopoziomowa konstrukcja pozwoli zrealizować najbardziej śmiałych pomysłów.

Budowa płyt kartonowo-gipsowych we wnętrzu hali (wideo)

Aby zakończyć korytarz zadowolony, aby zrobić wszystko dokładnie i uważnie. Po tym wszystkim, pokój wita gości w domu, ona musi być doskonały. Korytarz powinien być wyznacznikiem dobrego smaku właściciela. Przedpokój powinny być praktyczne, piękne, funkcjonalne.

Konstrukcja hali z płyt gipsowo-kartonowych z rękami (zdjęcie wnętrza)

02c2ddd9c1be6b33234fb4f6e65c9c27 06 7 12 13 14 polki-radiusnye-Iz-gipsokartona 583d19e36601e 19-22 2013-01-24yzkiykoridornygnogramotnopodobratosvechenie 88555d3e9cd5ec918f970cd4527b75d9

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 2 =

map