W sarı duvar kağıdı seçimi kuralları: iç arıtma

W sarı duvar kağıdı seçimi kuralları: iç arıtma

12 October 2017sarı tonlarında duvar kağıdı, dinlenmek için sakin ve rahat yerine boşluk dönüştürerek, iç kişiselleştirmeksarı tonlarında duvar kağıdı, hatta karanlık bir odada ışık ve sıcaklık biraz getirmek mümkün çünkü sarı tonlarda otdyhaOboi için sessiz ve rahat yerine çok popüler bir alan vardır dönüştürerek, iç kişiselleştirmek. Sarı en iyi beyin iyi bir ruh, neşe aktif çalışmalarını teşvik olduğunu.


amaç ne olursa olsun herhangi bir oda için Sarı duvar kağıdı mükemmel, ancak doğru bütünsel bir resim elde etmek farklı tonları birleştirmek için çok önemlidir.

Sarı duvarlar için duvar kağıdı nasıl seçilir

Sarı Duvar Kağıdı oldukça parlak ve doymuş, bu renk ve renk doygunluğu derecesine dikkat etmek gerekir neden bunları seçmektir çeşitli dernek, neden olabilir.

Sarı çok aktif ve iyi bir dinlenme için yatak odası, kreş ya da oturma odası için seçilen duvar kağıdı, hafif tonları tercih vermek daha iyidir eğer öyleyse, beyin üzerinde uyarıcı bir etkiye sahiptir.

görsel oda genişletmek için bir çaba, sahibi, sarı duvar kağıdı seçer onurunu vurgulayan ve ustaca olası aksaklıkların tesislerinde planını gizlemekgörsel oda genişletmek için bir çaba, sahibi, sarı duvar kağıdı seçer onurunu vurgulayan ve ustaca olası aksaklıkların tesislerinde planını gizlemek

İyi bej olanda yaklaşan bir sarı renk duvar kağıdı, gibi görünecektir. Bu durumda, gerisi daha tamamlanmış olacaktır. Zengin sarı renk iştah teşvik çünkü çok güzel ve sıradışı, mutfakta sarı duvar kağıdı bakmak. Mutfak sarı bir gölge uyacak ve böylece ışık ile küçük bir oda doldurmak ve onu görsel olarak daha yapmak için yardımcı olur. Sarı bir aydınlık ve canlı renkler, beyaz bir küçük vurgular seyreltilmesi tercih edilir.


binanın alanı verilir küçük ve daha hafif gölge bitirme olmalıdır. Bu temel kural olduğunu ve ne olursa olsun kumaş tipi ve kullanılan renk, titizlikle saygı gösterilmelidir.

koridor ve koridor olarak, istedikleri gibi sarı herhangi marka tonları kullanabilir ve bunlar oldukça uygun olacaktır. çok hareketli ve gösterişli renkler hafifçe giyim algısını bozabilir yani, çünkü değer tek şey, hatırlama.

Güzel ve özgün sarı duvar kağıdı

Oldukça ilginç bir şekilde kitap, okuyucuya gerçek korku getiriyor "Sarı Duvar Kağıdı", yazılır. Yakın zamana kadar, bitirme sarı ancak böyle bir durumun çeşitli rahatlığıyla çünkü, akıl hastası insanları içeriyordu tesislerinde, ile ilişkili bulunmuştur.

Ancak Sarı Duvar Kağıdı bu şekilde odayı çıkarmak için eşsiz bir stil ve zarafet verebilir, çünkü modern bir iç duvarlar için kullanmak oldukça mümkündür.Olursa olsun sarı duvar kağıdı olacak ne renk, her durumda onlar sadece benzersiz bakmak ve görüşlerini getirecektir.

Parlak hardal sarısı duvar kağıdı, rahat ve sıcak bir atmosfer içerideki bir yatak odası vermekParlak hardal sarısı duvar kağıdı, rahat ve sıcak bir atmosfer içerideki bir yatak odası vermek

Sarı duvar dekorasyonu sırasında büyük bir şekilsiz noktaya odayı etmemek için doğru vurgular yerleştirilmesi, diğer renk ve desen ile seyreltilmesi gereklidir.

Doku kağıdı sarı

 1. Parlak yüzey görsel sınırlarını genişletmek için yardımcı olur, ancak mat yüzey yerleştirme ve net sınırlar belirtmek için kullanılır.
 2. Rölyef ve kıvırcık duvar kağıdı oda özel bir kişilik vermek yardımcı olacaktır, ancak çizgili kumaş tamamen iç dönüşümü ve daha ritmik ve hareketli olmasına yardımcı olur.
 3. Çok sıradışı ve ilginç ve özgün tasarımı ile sarı rengin güzel goblen görünüyor. Oldukça basit geometrik şekiller veya daha karmaşık ve sofistike desenleri olabilir.

iç Şık altın duvar kağıdı

aristokrasi ve lüks bir sembolü iç altın rengi duvar kağıdı, Çok sıradışı ve güzel bir görünüm. Bu renk özel bir sıcaklık ve neşe verir ve iç hep ağırbaşlı, zarif ve asil görünüyor.

Belli bir gösterişçilik ve kendinibeğenmişliğini önlemek için, dikkatli bir şekilde tüm detaylara içinden düşünerek çok dikkatli altın renkler kullanın.

altın rengi çok ilginç ve çok yönlüdür. Bu onların güzellik çarpıcıdır zengin kahverengi tonlarının açık sarı ve sessiz sesleri olabilir. altın rengi ile duvara duvar kağıdı aydınlatma her türlü rafine parlaklık vermek ve özel bir iç parlamaya yardımcı olduğu çok güzel metalik parlaklık vardır. hafif ve havadar odalar için ideal mobilya ve iç ışık tonlarının nesneler ile birlikte olacak açık altın duvar kağıdı seçmek en iyisidir. Mobilya koyu doymuş tonları için odaya bir görkemli ve ciddi vermek yardımcı olacaktır duvar kağıdı mükemmel bej ve altın renkleri vardır.

iç duvar kağıdı altın rengi, yaratıklar konut yüksek statü belirlemek için yardımcı aristokrat lüks mobilyalar ve tasarım zenginliği altı çizili olacakiç duvar kağıdı altın rengi, yaratıklar konut yüksek statü belirlemek için yardımcı aristokrat lüks mobilyalar ve tasarım zenginliği altı çizili olacak

oturma odası için mükemmel ve lüks ve soyluluk oda prezentabl atmosferi olmasına yardımcı Altın duvar kağıdı. Eğer oturma odası için ek dekorasyonu ile altın duvar kağıdı kullanırsanız, atmosfer büyük bir özenle seçilmelidir.

bakmak duvar kağıdı altın rengi ve mutfak, banyo ve koridorlar dekorasyonu Çok güzel, ama durumda odanın boyutunu dikkate alınması gerekmektedir. küçük odalar için yardımcı olacaktır hafif gölgeler, seçmeliyim için görsel uzay verilir büyütmek.

Sarı duvar kağıdına uygun ne renk mobilya

Bir duvar kağıdı sarı özel önem seçerken mobilyaya ödenmesi gerekmektedir. Aksi oda görsel algı için çok zor olacak, çünkü daha yoğun çoğu duvarlar olmamalı.


Doymuş sarı İçin koyu renklerde mükemmel ahşap mobilya duvar kağıdı. Duvarlar için sarı mükemmel beyaz mobilyalar ışık. Süt tonları yanı sıra beyaz herhangi bir varyasyonu hep sarı duvar kağıtları arka planına bakmak uygun olacaktır.

Aynı zamanda onlar daha oda daha yapmak için yardımcı olacaktır:

 • gurme;
 • orijinal;
 • Modern.

Klasik mobilya, koyu renkler böylece kendi kendine yeterli güvenle, duvarlarının yanında koymak sarı duvar kağıtları ile dekore edilebilir olanKlasik mobilya, koyu renkler böylece kendi kendine yeterli güvenle, duvarlarının yanında koymak sarı duvar kağıtları ile dekore edilebilir olan

görüntü olmadan, Sarı Duvar Kağıdı iç kısmında kullanılan ve onları ekler varsa ekstra bir şey biraz resimleri kullanarak, seyreltilmiş ve içinde bulundukları beyaz ise en iyisi olduğunu.


Çok iyi gibi renkleri birleştirecek sarı ile:

 • mor;
 • yeşil;
 • kahve;
 • mavi;
 • Siyah.

Ayrıca sarı duvar kağıtları ile odanın dekorasyonunda dikkatle diğer ev mobilya ve aksesuarları seçmek gerekir.

sarı duvar kağıtları ile farklı tonları olabilir çizgili perdeler, iyi bakacağız. İlginçtir soyut desenleri ile perde gibi görünecektir.

iç sarı kombinasyonu (video)

Sarı Duvar Kağıdı yardım tamamen ve mükemmel çeşitli mobilya ile kombine herhangi bir odada eşsiz bir görsel etkiyi elde etmek. duvar kağıdı ile sarı oda tamamen kendi istekleriyle herhangi bir tarzda düzenlenebilir.

İç (fotoğrafın) 'de Sarı duvar kağıdı

41 353 1254 19.722 yatak odalı-dekorasyon-fikirleri-ev-dekorasyon-ideas1440x900 69597-büyük-use-of-desen-ve-renk-in-bu-yatak-design1024x768 876555 CasamanceFACTORY-10 cc688e4b4d5beef8f6140a831200afdf drnr3225v Çiçek-Wallpaper-1

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 5 =

map