Użyj pomalować tapetę: zasady i podstawy

Użyj pomalować tapetę: zasady i podstawy

12 October 2017Malowania tapety pomoże pięknie i oszczędnie, aby ozdobić swoje wnętrzaMalowania tapety pomoże pięknie i oszczędnie, aby udekorować swój intererOboi do malowania, co do zasady, mają trójwymiarową strukturę, ale bez widocznych wzorców, więc muszą być skoncentrowana kompozycja barwnik do malowania wszystkich wypukłości i płaskorzeźby. Malowania tapety jest bardzo opłacalne i opłacalna opcja, aby stworzyć wnętrze pokoju. Wybrać tapetę do malowania jest bardzo proste, w rzeczywistości jest zwykle wybiera płótno, ostateczną formę i kolor, które ze względu własnymi rękami, w malarstwie, główną zaletą tego nad konwencjonalnym tapetę.


Malowania tapety we wnętrzu: wygląd

Pomalować tapeta jest łatwa do odświeżenia w innym kolorze, zmieniając wygląd swojego pokojuPomalować tapeta jest łatwa do odświeżenia w innym kolorze, zmieniając wygląd swojego pokoju

Zmiana w pomieszczeniu meble, zasłony, wnętrza, tapety można pozostawić na ścianach odowieżany ich w żądanym kolorze.

Tapety do malowania są:

 • ulga:
 • wypukła:
 • strukturalny.

Co jest ważne, aby rozważyć

Aby dobrze trzymać na ścianach, wybierając tapetę do malowania pokoju, należy rozważyć:


 • Długość, szerokość i wysokość pomieszczenia;
 • Pokój funkcyjną;
 • Rodzaj oświetlenia w pomieszczeniu.

Na dużej sali - wielka ulga. Mały pokój - mały reliefNa dużej sali - wielka ulga. Mały pokój - mały relief

W przypadku pomieszczeń o dużej powierzchni, można wybrać tapetę z większej ulgi, które mogą być malowane w kilku kolorach i dużej tłoczone tapety nie jest zalecany do małych pomieszczeń, lepiej użyć gładkie tapety.

Malowania tapety uniwersalne, nadają się do wklejania każdego pomieszczenia ze względu na co są one wykorzystywane do tworzenia różnych stylów we wnętrzu oraz do tworzenia tła w pomieszczeniu.Pomalować tapetę: plusy i minusy

Tapety do malowania ma wiele zalet i wiele pozytywnych cech.

W porównaniu z innymi rodzajami tapet, ich głównych zalet jest jakość:

 • Tło z wysokiej jakości materiału;
 • Jest to łatwe do barwienia, przemywa się, usuwa się ze ściany;
 • Tła są odporne na obciążenia mechaniczne i uszkodzenia;
 • Przez tapecie jest łatwo wybrać kolory farb z precyzją;
 • Tapeta doskonałe pęknięć maskujące i nierówności ścian i sufitów.

farby tapety wymaga szczególnej uwagi do instrukcji nakładania farbyfarby tapety wymaga szczególnej uwagi do instrukcji nakładania farby

Im większy tapety ulga, tym lepiej ukryć wady i nierówności na powierzchni ściany. Wady tapety do malowania jest trudność malowania dużych wzorzyste tapety, złożoność barwienia niektórych rodzajów tapet i dodatkowych kosztów farb dekoracyjnych do tworzenia dodatkowego wykończenia.

Aby do malowania tapet były długie, klej i farby należy je ściśle według instrukcji, która znajduje się bezpośrednio na rolkę tapety i farby pojemników.

Jakie są rodzaje tapet pod malowanie

Tapety do malowania różnych materiałów i struktur, a zależy od rodzaju barwnika użytego do narzędzi i farb. Tapety są również charakteryzuje się gęstością podniesione, cienkie, wypukłe tapety malowane na różne sposoby i nie są przyklejone również we wszystkich pokojach.

Tapety do malowania są z kilku rodzajów:


 • tapety papierowe;
 • z włókna szklanego;
 • tapety wandaloodporna;
 • Włókniny tapety.

tapety papierowe do malowania wykonana z kilku warstw czystej celulozy przyklejony między sobą. Jedna warstwa tapeta jest przeznaczony do połączenia ze ścianą za pomocą specjalnego kleju, a druga warstwa jest wytwarzana za pomocą specjalnego sposobu, tak, że może być pomalowane. Włókno szklane wykonane ze specjalnie sformułowanej szkła i piasku, są one bardziej trwałe, wytrzymałe i najlepsze wady ścienne tapety ukryć.

CSF może być stosowany do wklejania ściany niedoświadczony, bez wykończenia tynku. Włókno szklane jest używany do malowania kilku gatunków, to macie, wstęgi włókien szklanych, diament, jodełkę.

Są to główne rodzaje tłoczenia tapety, które są idealne do malowania. Odmiana tapeta tkanina szklana, szkło tapeta jest o jeszcze większą wytrzymałość i trwałość. Odporne na akty wandalizmu i teksturowane tapety, nowością na rynku budowlanych i wykończeniowych. Te tapety nadają się do klejenia we wszystkich dziedzinach, ich główną cechą, jest odporny na zewnętrzne wpływy mechaniczne i zabrudzenia. Tapety z polaru do malowania jest bardzo gęsty, chowają małe defekty ścian, mają różne ulgi i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Wszystkie nowoczesne materiały do ​​tapet nie jest toksyczny, są bezpieczne dla zdrowia i ludzkiego ciała, przy wyborze tapety odgrywa decydującą rolę jedynie przez ich cenę.


Co do malowania tapety lepiej wybrać

Zanim wybierzesz tapetę do malowania, trzeba zwrócić uwagę na ich właściwości techniczne i przeznaczeniu pomieszczeń, które będą pokleit tapety. Co tapeta lepiej pomóc określić stan ścian.

Aby w pełni urządzonych pokoi, w których wystarczy tapetowanie, odpowiednią tapetę. Są to naturalne, nietoksyczne, zgodne dobrze prostych ścian.

Materiał tapety wyboru, począwszy od stanu ściany, a na pewno budżetMateriał tapety wyboru, począwszy od stanu ściany, a na pewno budżet

W przypadku ścian z wadami, lub w pomieszczeniach, w których uszkodzenia mechaniczne tapeta ma wysokie prawdopodobieństwo, takich jak korytarzu lub w kuchni, lepiej jest klej lub wandal włókniny tapety. Ale dla pomieszczeń, które są przeznaczone do wypoczynku i czasu wolnego, do zatłoczonych miejscach, odpowiednie włókna szklanego tapety.

Wybór materiału zależy na tapetę:

 • Od stanu ścian;
 • Budżet;
 • Lokalem pomysłów.

Rodzaje tapet należy wybrać, wychodząc jedynie od stanu ściany. Co do malowania tapety lepiej wybrać, aby podjąć decyzję w sprawie budżetu na remonty i pomieszczenia docelowego.

opcja ekonomiczna jest papier tapety, mają najniższą cenę, ale również życiu ich niższa niż włókniny tapety tapety lub włókna szklanego. Rozwiązanie kosztuje tylko cenę naprawy.

Malowania tapety: jak prawidłowo malować

Malowania tapety należy pokleit poprawnie. W dalszej perspektywie, są przyklejone do sucha, wytworzony, a korzystnie od ścian shpaklovannye i gips powinna być płynnie. Szczególną uwagę należy zwrócić na szwach, szwy, które przystąpiły do ​​tapet, są dobrze nagrane i nie rozpraszać.

Szeroki wybór pozwala wybrać odpowiednią farbę do rodzaju pomieszczeniaSzeroki wybór pozwala wybrać odpowiednią farbę do rodzaju pomieszczenia

Pomalować tapetę, można zastosować kilka rodzajów farb:

 • Farba akrylowa na;
 • farba alkidowa;
 • farba lateksowa;
 • Farby na bazie wody.

Malować tradycyjną tapetę papieru własnymi rękami, można użyć farb na bazie wody o różnych kolorach. Aby uniknąć plam na tapetę, można malować na kilka razy, powodując cienką warstwę farby. Włókniny farba lateksowa tapeta obejmuje złe pozostają rozwody, to lepiej wybrać farbę lateksową. Chociaż użycie farby lateksowej wychodzi droższe, ale w przyszłości, że będzie dobrze, aby zamalować.

Tapety z włókna szklanego malować najlepiej maluje alkidowe. Są dobrze zabezpieczone kolor i prawie żadna forma rozwodu, jest wygodny w użyciu, ponieważ szybko wyschnąć.

Tapeta przed malowaniem powinny być całkowicie suche, w przeciwnym razie farba o dowolnym składzie złej upadku na tapecie i mogą nadążyć z wpływem jakichkolwiek niekorzystnych warunkach.

Malowania tapety: malowanie pomysły

Malować tapety trzeba kilka narzędzi z wyjątkiem farb, do stosowania barwnika. Do barwienia tapet, można użyć pędzla, wałka, sprayu lub aerozolu.

  Korzystanie rysunki do malowania tapet ekskluzywne kolory swoim pokojuKorzystanie rysunki do malowania tapet ekskluzywne kolory swoim pokoju

Malowania tapety mogą być malowane, jak chcesz, pomysł może być zróżnicowana:

 • rysunkach;
 • ozdoby;
 • tło;
 • grafika;
 • geometryczne kształty;
 • rysunki projektowe.

Warianty malowania mogą być różne, od najmodniejszych pomysłów, aby zaprojektować rozwiązania. Można użyć kolorowe obrazki, kolorowe ozdoby. Do sypialni, przedszkola i pokojem dziennym, najlepiej jest użyć białego i powściągliwy kolory i wzory, bardziej nadaje brązu i beżu.

Na zatłoczonych miejscach, w biurze, szkole, urzędzie, będzie odpowiadał najbardziej śmiałą kolorystykę kolorach tonem różnych tekstur tapeta, paleta może być inna.

Można łączyć kolory, łączenie kompatybilnych odcienie. Wybór kolorów farb jest tyle przestrzeni głównej i może ucieleśniać najbardziej odważny z jego pomysłów, bo naprawić w pewnym momencie bardzo łatwo.

Ponieważ niektóre wewnętrznych elementów wyposażenia, takich jak otwory okienne, wgłębień i tras można zatężać kolor.

Szablony dla tapety do malowania i ich korzyści

Idealna farba opcja tapeta jest wykorzystanie gotowych szablonów, które mają różne kształty, różne wzory i ornamenty, zdjęcie przedstawia pomysły geniusza. Korzystanie z szablonów w procesie malowania tapet, trzeba wiedzieć dokładnie te wymiary pomieszczenia, aby wiedzieć, ile będzie potrzebował obniża szablony na jednej ścianie.

Korzystanie z szablonów, można stworzyć pewien wzór równomiernie na całej powierzchni ścianyKorzystanie z szablonów, można stworzyć pewien wzór równomiernie na całej powierzchni ściany

Plusy używać szablonów w kolorze tapetę:

 • Dostępność i rozsądną cenę;
 • Rysunki wyglądać pięknie i kosztowne;
 • Nanosić przez szablonami rysunków bardzo proste.

Używać szablonów do malowania technologia jest prosta, stosowana do ściany gotowych szablonów, które można kupić w sklepie z narzędziami, a one zamalowane środku farby.

Korzystać z gotowych szablonów upraszcza proces tworzenia stylu i wystroju wnętrz.

Malowania tapety: Opinie konsumentów

Jakość i piękne tapety do malowania, produkuje Rosja, które mają certyfikat jakości i są całkowicie bezpieczne do klejenia powierzchni mieszkalnych i biurowych. Pozytywne opinie na usługi długoterminowej oraz piękny wygląd, są włókniny tapety do malowania, tapety z włókna szklanego.

Rosyjski produkcja tapeta niespodzianka klientów za wysoką jakośćRosyjski produkcja tapeta niespodzianka klientów za wysoką jakość

Ich struktura jest zwarta, dekoracji ściany, nie tylko długotrwałe, ale także stylowe:

 • Tapeta może być przemalowany w dowolnym momencie;
 • Tapeta dobrze przemywa od zanieczyszczeń;
 • Zastosowanie dużych tekstur daje pokój formalny styl.

Wybór tapety do malowania zależy od ceny pokoju i miejsca docelowego, ale nie zapomnij o jakości tapety, ponieważ tapety do malowania nie są przyklejone do roku, ale przynajmniej na kilka lat.

Malowania tapety (wideo)

Malowania tapety jest prawo, ekonomiczne, przyjazne dla środowiska alternatywa dekoracji domów i lokali wydatków po środki na projekt sali, można uzyskać piękny wygląd w pomieszczeniu przez długi okres czasu i zdolności do zmian konstrukcyjnych przy minimalnych kosztach.

Malowania tapety (zdjęcia)

03b5743eb997-1024x800142154510869 4 44 6 000022 08d99781f87229a7307949801a2f5e49 000036 000080 000098 1165maljarnye-valiki-Vidy

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 + = 18

map