uzman tavsiyesi: hızla duvarlardan duvar kağıdı nasıl kaldırılacağını

uzman tavsiyesi: hızla duvarlardan duvar kağıdı nasıl kaldırılacağını

12 October 2017oturma oda benzersiz bir lezzet vermek yeni duvar kağıdı yardımcı olmak, ancak bunları yapıştırılması önce eski boyayı çıkarmak gerekirOturma odaya yeni duvar kağıdı yardımcı olmak için eşsiz lezzet vermek için, ama onları eski boya onarım bir daire veya ev kaldırmak gerekir yapışmasını önce - oldukça uzun ve zahmetli egzersiz için, enerji, finans, zaman ve sinirlerin önemli harcama gerektiren. kazanmak ve gerekli tüm yapı malzemeleri ve daha fazlasını getirmek için, yüzeyi hazırlamak (temizlemek) için, mobilya kaldırmak için gerekli - toplu onarım çalışmaları için hazırlık çok zaman alır. Doğal olarak, finans düşük maliyetle bu durumlarda problemlidir, aynı zamanda son derece azaltmak için zor ve sinir gerginliği - insanlar her zaman sinir ve onarım (stres) sadece gerilim güçlendirir. Ancak, onarım elle yapılır, özellikle onarım çalışmaları için hazırlık ekstra çaba harcamak olamaz.


duvar kağıdı için anahtarı Çıkarma

zaman ve emek tasarrufu bir yolu hızlı ve doğru (çıplak duvarlara) duvar kağıdı şerit yeteneğidir. Bu odaların iç dekorasyonunda önemli bir adımdır - (örneğin planlar varsa) onlar yeni duvar kağıdı kaplama katmanlı kıvrımlar ve kırışıklıklar üzerinde yeni form üzerinden görülebilir olarak eski duvar kağıdı bırakılmamalıdır, oda manzarası görünümü çekici değildir yapar ve duvarı boyamak için fırsat vermez . Nedenle daha sonra çirkin kırışıklık bakacağız hiç de küçük şeritler, bırakarak tamamen eski katmanları kaldırmak için son derece önemlidir.

iş kazalarını önlemek amacıyla, sadece elektrik anahtar ve çıkışları çöküşünden sonraki olabilir duvar kağıdı çıkarılması geçiniş kazalarını önlemek amacıyla, sadece elektrik anahtar ve çıkışları çöküşünden sonraki olabilir duvar kağıdı çıkarılması geçin

nasıl kolay, ucuz ve eski duvar kağıdı yırtıp alabilirsiniz ciddi bir çaba olmadan farklı şekillerde aşağıdaki bakmak, bu duvarlar ve odaya zarar vermez.

Her zaman herhangi bir iş için hazırlamak gerektiğini de unutmayın.

Önemli bir nokta, onlar için dekoratif elemanları ve bağlantı elemanları biçiminde tüm olası "düzensizlikler" ile, kaldırma duvar yüzeyinin bir "tesviye" olan (vida / boyama, vs. çivi) yanı sıra, bu tür anahtar ve prizler gibi elementlerin uzaklaştırılması.


O anahtarını kaldırmak veya soket aynı resimler ve diğer süslemeleri aksine, zor hatırlamakta yarar var. Bu karmaşıklığı ve insan yaşamı için (yanlış veya dikkatsiz kullanım için) son derece tehlikelidir soketli anahtarları canlı olduğu gerçeğini ekler. Nedenle, inşaat çalışmaları sırasında elektrik çarpması işçilerin yenilgiyi engellemek için bir dizi koşul bu tehlikeli nesneleri çıkarın ve gerçekleştirmek için önemlidir.

duvar kağıdı Hazırlama duvar çatlak ve yüzey tesviyesi eski kaplamanın uzaklaştırıldığını fakat sızdırmazlık da içerirduvar kağıdı Hazırlama duvar çatlak ve yüzey tesviyesi eski kaplamanın uzaklaştırıldığını fakat sızdırmazlık da içerir

Aslında işin ve nedenleri karmaşıklığı çeşitli aşamalardan ayrılabilir:  1. Dikkatle anahtarı / çıkışının dış kısmını kaldırın. Yeni (Modern), dış kısım, ekli plastik bağlama elemanlarını ve yeterli bir çaba geçer. Bunları kaldırmak için. Orada kullanılan sabitleme vidası - Sovyet anahtarları tornavida gerekir muhtemeldir ayrıştırmak için.
  2. Dikkatli bir şekilde kablo / tel ayırın. anahtarları İletişim / sabit yuva, tipik olarak, nedenle, yalıtıcı malzemeden yapılmış bir sap ile bir tornavida kullanmak gereklidir, vidalı bağlantı. onun hemen elektrik bandı veya özel ısıyla büzülebilir bir boru ile sızdırmaz olmalıdır ayırmadan sonra, teller bir olmalıdır ayırın.
  3. temas çıkardıktan sonra, Escutcheon anahtar / çıkış çıkarın. Aynı zamanda bir tornavida kullanmak zorunda olacak.
  4. Son adım - çap escutcheon eşit bir çapa sahip kauçuk ya da başka yalıtıcı malzeme çevrelerinden kesilecek. Daha sonra bu malzeme (duvarı ile aynı hizada) açıklığı kaplıdır.

Bu hazırlık aşamasını takiben duvar kağıdı çıkarılması doğrudan ilerleyebilir.

Ne kadar çabuk duvarlardan eski duvar kağıdı çıkarmak için

Birçok kişi sık sık merak olup olmadığı ve tamamen duvar kağıdı kaldırın. Cevap basit - bu yapılmalıdır. Yukarıda açıklandığı gibi Aksi takdirde olası seçenekler zaman eski duvar kağıdı, odanın görünümünü bozar veya başka, daha ciddi sonuçları vardır.

Yüzey yıkanabilir duvar kağıdından kaldırmak için, kumaş dişlisi tedavi gerekirYüzey yıkanabilir duvar kağıdından kaldırmak için, kumaş dişlisi tedavi gerekir

Örneğin, pek çok, modern duvar böylece eski, yeni katmanlar kırmak ya da sonunda, duvar kağıdı bir gecikme yol açacaktır kabarcıklar oluşturmak üzere başlayabilir yapışkan karışımın kurutulması olarak gerilir.

Bu nedenle, gerçekleştirme kaliteli onarımlar yeni duvar kağıdı yapıştırma için onların daha fazla hazırlık ile duvarların temizlik yapılmalıdır. Bu durumda, işlem halicilik daha hızlı ve verimli gidin.

Modern araçlar

Son zamanlarda, yaygın duvar kağıdı "kazımak" için bir bıçak aldım. Her bir kiriş 5 yıldızlı radyasyon çalışma yüzü bıçak sokulur ve arka yan uygun bir kolu vardır - Harici olarak, 3'tür. Tipik olarak, bu araçlar amaçlarını belirten özel çıkartmalar ile donatılmıştır. Bu gibi bıçak sonra kolayca yırtıp küçük parçalar halinde kesilerek, duvar kağıdı derin çizikler bırakılır.

Duvar kağıdı çıkarılması işlemi tamamen yaklaşık 15-20 metrekarelik bir oda için birkaç saat sürer. hızla tupyatsya bıçak, bir beton veya tuğla duvarlar üzerinde çalışıyoruz özellikle - Bu ürünün tek dezavantajı. Bu dezavantaj ayrı olarak satın alınabilir enstrümanın kendisi ve çıkarılabilir bıçakların düşük maliyetle tarafından tazmin edilir.

Resim sorun özel sıvı tamamen çözülür yardımcı olabilir duvarlarından duvar çıkarın ve eski boya yıkanıp içinResim sorun özel sıvı tamamen çözülür yardımcı olabilir duvarlarından duvar çıkarın ve eski boya yıkanıp için


yerli sanayi Avrupalı ​​sonra, yukarıda anlatılan bıçak ile aynı işlevlere sahiptir ürünlerini, üretmeye başladı. "Iğne" ile Baş silindiri - duvar kağıdı çıkarılmasını kolaylaştıran aracın en yaygın yerli versiyonu. O hızla bir bıçak ile aynı prensip duvar kağıdı çıkarmak için izin verir, fakat iğne kadar hızlı tupyatsya kendisi meme ucuz yedek bıçakları ve duvar kağıdı bıçağı daha sert değil kaldırmak değildir. Ek avantajlar (bıçakla karşılaştırıldığında) uzak yerlerde duvar kağıdı temizlemek için daha kolay ayakta olasılığını da içerir.

Başka bir seçenek - eski duvar kağıdı çıkarmak için tasarlanmış özel bir alet, satın almak ve uygulamak. daha sonra kolayca duvar kağıdı yırtıp - Bu durumda, sıyrılma duvar bir sonucu olarak, tutkal çözünen özel bir madde sağlar.

Duvarlardan duvar kağıdı çıkarmak için araçlar: değerlendirmeleri

Olumlu eleştiriler çoğu kimyasal maddelerdir. Bu anlaşılabilir bir durumdur - gerek bunları temizlemek önce duvar kağıdı kesmek için büyük bir çaba sarf etmek. Bu nedenle, fon daha iyi kullanılması gerektiğini - önemli ölçüde zaman ve enerji tasarrufu.

Spatula beton duvarlar ile eski duvar kağıdı çıkarmak için en etkili araçtırSpatula beton duvarlar ile eski duvar kağıdı çıkarmak için en etkili araçtır

Bıçaklar veya makaralar her durumda tavsiye edilir kullanmak - kaldırılmadan önce kesintileri yürütmek gerekebilir (bir şey üzerinde tutmak için gereklidir!). Bu cihazlarda Yorumlar çelişkili - aslında, kullanmak ve bir bilenmiş mala veya bıçak yapımı olabilir.


Ancak, birçok kişi duvar kağıdı kaldırarak eski "eskimiş" yöntemi tercih böyle yeniliklerle şüpheyle bakıyor.

Eski duvar kağıdı duvarlarını temizlemek için nasıl

nasıl en bilinen yöntem hızla eski duvar kağıdı çıkarmak için - bu su ile nemlendirin güzel. Su, bu durumda, bunun şişmesine neden bir yumuşatıcı yapıştırıcının rol oynar ve bu duvar kağıdı rip kolay hale gelir. sünger veya sprey gereken duvar ıslak. tüm duvar alanı daha sonra 15-20 dakika için bırakılmıştır, su ile bir kaç kez ile muamele edilmektedir. Sonra spatula (tercihen keskin bir) almak ve duvar kağıdı koparmak başlar, (kesim yapmak için gerekli) çeşitli yerlerde önceden onlara zarar gerekir.

Bu yöntem, duvar kağıdı çıkarılır, çünkü oda toz ve yapıştırıcı parçacıklar solunum sistemine giren olmayan değer değildir, en hijyenik biri olduğu kabul edilir.

Beton duvarlardan duvar kağıdı nasıl kaldırılır

ikincisi boyama için hazır beri Genellikle insanlar, beton duvarlar ile eski duvar kağıdı kaldırmak gerekir. Bu durumda, duvar, aynı zamanda duvar yapışkan kalıntı sadece alınması zorunludur.

kendisi, yukarıda tarif edilenlerden önemli ölçüde farklı değildir kağıdı giderme işlemi, tek fark yatmaktadır duvar duvarın çıkarılması tutkal ayrıştırmak Özel çözelti ile muamele edildikten sonra bu.

hızla duvardan yıkanabilir duvar kağıdı nasıl kaldırılır

Yıkanabilir duvar şeridi kapalı çok daha sorunlu - nemden korkar değildir ve sıvıların tutkal nüfuz izin vermez. Üst (desenli) ve bir alt, su geçirmez - Aslında bunlar iki tabakaya sahip.

Bunları kaldırmak için duvarın yüzeyine erişime izin çok derin kesikler yapmalıdır. Buralarda su veya özel aracıyla ıslak bir sünger takmak için bir kaç dakika olmalıdır. Bundan başka, işlem bir öncekine benzer.

Eski kağıt duvar kağıdı çıkarılması için en iyi ilaç - düz su, uygun sıcaklığa ısıtıldıEski kağıt duvar kağıdı çıkarılması için en iyi ilaç - düz su, uygun sıcaklığa ısıtıldı

çalışmak zorunda kalacaklar - bu duvar kağıtları gibi kolayca zamanki gibi suya düşmek düşünmeyin.

Sıvının iyi Gerçekleşen keser nüfuz gerektiğini hatırlatmakta fayda var. En iyi su önceden ısıtılmış ve zaten nemlendirilmiş duvar kağıdı ılık su. Sıcak buharın yüzeyini işlemek için sağlayan özel cihazlar buhar olacak bu duvar kağıtları kaldırarak sürecini hızlandırmak için de çok önemlidir.

boyama duvarları için duvar kağıdı nasıl kaldırılır

Duvarlar çirkin lekeler boyalı neden İnsanlar genelde acaba? cevap basittir - duvar kağıdından tutkal kalıntıları tüm çalışmaları yağma. Nedenle kaldırmak için gereklidir. Bunu yapmak için, duvarlar onlar Yıkanması gereken bundan sonra özel bir solüsyon ile muamele edilmelidir. Bu durumda, yapışkan mutlaka kaldırılır olacaktır.

Eski duvar kağıdı çıkarmak o kadar kolay (video)

Her üretici kimyasalların farklı bir bileşime sahip olduğunu hatırlatmakta fayda var, bu nedenle uygulamanın kuralları onlar (siz talimatları dikkatlice okuyun olmalıdır) farklı olabilir. fonların bazı açık kişiyle bir kişi için tehlikeli olabilir unutmayın.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =

map