uzayın genişlemesi için iç odasında ayna kullanımı

uzayın genişlemesi için iç odasında ayna kullanımı

12 October 2017görsel alanı artan etkisi ana sunucuların alan hoş bir duygu odasına ruh halini verir vegörsel alanı artan etkisi odasında ruh halini verir ve eski çağlardan beri bilinen barındıran hoş duygu prostoraMagiya aynalar, her zaman özne büyük büyülü güce sahip, benzersiz olarak kabul edildi. Şu anda, aynalar takı ana konusu ve küçük bir dairede alan genişlemesi olarak kabul edilir.


oturma odasında Yansımalı duvar

oturma odasında Aynalı duvar - Odanın alanı genişletilmesi için modaya uygun ve şık bir fikir. Çok iyi pencerenin önünde bunu yaparsanız böyle bir duvar, gösterecektir nitelikleri, sonra oda sonsuz görünecek. aynaların bütün bir duvarı yapma yetkin yaklaşım ve iç geri kalanında yaşayan seçilmesini gerektirir.

Buna ek olarak, ayna duvar katı değil, aynı zamanda mozaik paneller veya ayrı panel şeklinde değil sadece olabilir ve şimdi bile kepekli ayna filmi satın alabilirsiniz. Özellikle ilgi çekici ayna etiketi (veya çıkartma) 'dir. Alışılmadık iç panele ve bir ayna ya da kum saati şekillerde etiketleri bak. Bütün mozaik veya tüm duvar bu odada sahipleri ve misafirler yanıltabilir ayna çünkü İç tasarımcılar, farklı formlarda salon duvar ayna paneller veya çıkartmalar düzenlemek için tavsiye edilir.

ayna etkisi ile uygun bir ayna bez olarak bütün bir duvarı tasarımı ve özel özel yapılmış fayansayna etkisi ile uygun bir ayna bez olarak bütün bir duvarı tasarımı ve özel özel yapılmış fayans

Düz yatay çizgiler ayna ve farklı bir malzemeden yapılmış şerit içinde kadar büyük yuvarlak saat veya münavebe şeklinde bir panel olarak, yaşam şekildeki bazı büyük bir ayna bakmak ilginç olacaktır.


Aynalar Salonu

salon için Aynalar oda genel tarzı odaklanan seçmektir.

yani:

  1. merkezinde bir ayna ile sıkı ve kısa İyileştirme uygun soğuk ayna veya gümüş ölçekli tören ışık baget, bir örneğin bir çiçek şeklinde altın kristal süsler seçebilir.
  2. sıcak ve rahat odalar için dekorasyon aynalar için bej ve büyük masif ahşap kalıp tonları seçmek için tavsiye edilir. Bu iç İlgili şömine veya şifoniyer üzerinde ayna olacak.
  3. avangart tarzda Odalar herhangi bir tasarım aynalar, daha şekil, boyut sürdürmek ve renk tamamen farklı olabilir. Böyle bir iç ayna ve mobilya kombinasyonu dikkat etmelidir ya da boşluk aşırı yüklenmeye neden olabilir.

veya minimalist saray - odaya ayna seçimi odanın sahibini almak istiyor iç ne tür bağlıdırveya minimalist saray - odaya ayna seçimi odanın sahibini almak istiyor iç ne tür bağlıdırOdada Aynalar da, kendi tarzı var örneğin bu yüzden - mitolojik ve çiçek desenleri çerçeveli aynalar ana olarak kabul edilir Barok, ya maun, bronz ya da altın çerçeveli onun ayna ile İmparatorluğu'nun. Değerli ahşap pervaz hakim modern bir tarzda, Popüler klasik dikdörtgen ve yaldızlı bir çerçeve içinde simetrik ayna veya ürünleri. yüksek teknoloji ve şık shebi kadar popüler stilleri aynı zamanda görsel alanı genişletmek için aynası.

Aynaların tesis: teknoloji yapıları montajı

alanı genişletmek için - - temel işlevini çözmek yansıtmak için doğru seçmek önemlidir.

: Önemli ve aşağıdaki koşullar uyumu gerektirir - Yükleme kendi ellerini aynalar

  1. kumlanmış paternlerine sahip büyük ayna sadece böyle bir şömine gibi bir nesne ya da iç, bir parçasının iki tarafındaki duvara yaslanmış olabilir. Onun ağırlık ve boyut stabilitesini vermek, ama duvar, sadece hayatta olmayabilir gerekli değildir ağır aynalar asın.
  2. resim, mozaik, füzyon, veya ayna mat desenli filmin üzerine yapıştırın, onun güzelliğini vurgulamak ve salonda en göze çarpan bir yere asmak için gereklidir. Bu, aynı tavsiye vermek ve bu tür ayna boz gibi aynalar, münhasır şekillerin sahipleri olmalıdır.
  3. odasında şömine varsa, onun ayna ve mum yenmek için gereklidir, bu nedenle mum ışığında Yaşayan ciddi bakmak ve yansıtır zaman ışık odası genişleyecektir.
  4. aynalı duvar yüklemek için, özel aletler ya da bağlantı elemanları satın almak gereklidir. aynalar şeyin şeklinde olduğu varsayılır ek olarak, parçalar karıştırmak için değil, tasarım üzerine yükleme gerçekleştirmek için gereklidir.
  5. tavanda bir ayna takma, sen oda yüksekliği boyutunu ekleyebilirsiniz. Eğer kendi başlarına bir tavan için böyle bir örtü yüklerseniz, iyi bir montaj aracı satın almak önemlidir ve profesyonel montajcılar yardım alabilir.
  6. salon ayna galeride yapma aksi takdirde oranlarda ve aralık ile yanlış gidebilir, (çerçeve içinde ayna dolu kuran ve böylece duvar kompozisyonu oluşturma) bir planı olması esastır.
  7. farklı yönlere her bir ayna kısmı taşır ki burada, örneğin, eğimli bir ayna parçaları, mevcut panellerin hazırlamak için kendi montaj için genişleme alanı sağlamak için aynalar kullanılarak bileşik teknikleri, reklam için.

Dekor büyük yuvarlak büyük ayna aynı şekil küçük ayna ile gerçekleştirilebilirDekor büyük yuvarlak büyük ayna aynı şekil küçük ayna ile gerçekleştirilebilir

ayna veya aynalar kompozisyonu kurarken onun tipi, stil, performans ve dekorasyon yanı sıra konaklama gerçekçi koşullarına inşa etmek önemlidir. Buna ek olarak, hatırlamaya değer ve yüklerken güvenliği ile ilgili.

oda ayna yapımı

İşte aynı anda aynalar salonu süslemek için nasıl bir kaç optik sırlar, görsel alanın hacmini büyütmek vardır. Eğer odaya derinlik eklemek istiyorsanız Öncelikle, o zaman yatay ayna seçip klasik tarzda yerleştirmek gerekir. İkincisi, alçak tavanlı oda çerçeve içinde dikey ağlarını ve her zaman vermek daha iyidir. Üçüncü olarak, pencerenin tarafında iki dar ayna yerleştirerek, birkaç kez alanını artırabilir. Ama büyük ve geniş ayna iyi bir pencerenin önüne yerleştirilmiş veya ona dik, böylece ışık yansıyacak ve doğal ışık odayı dolduruyor ve çoğu tasarım ikinci pencere efekti verecek olan.

Salon ayna tasarımında önemli olan bir ayna veya aynalı paneller yüklü amacı, tanımlamak için: fonksiyonel ya da dekoratif ileSalon ayna tasarımında önemli olan bir ayna veya aynalı paneller yüklü amacı, tanımlamak için: fonksiyonel ya da dekoratif ile


Küçük bir odada bir cam çerçeve içinde bir ayna asmak için daha iyidir. ayna yana parlak duvarların arka plan üzerinde çözündürüldü ve derinlik vermek gibi. Dördüncü olarak, ayna odası dengelemek için neden olabilir. Uzun dikdörtgen oturma değişirse, küçük bir ayna koyarsanız. Onun sonsuz süslemelerin özelliklerini - Bir ayna bile aksesuar veya tablolar yerine dönüşebilir.

aynalarla oturma odası tasarımı: cam elemanları

Ayna herhangi iç bir yer olacak. Aynalar pencerelerin yanlışlığı iyi bak, pencere veya resmini koymak için pencerenin herhangi bir şekil verilebilir. Ve sonra oturma odasında, bir saray ya da şık bir Paris romantizm oluşturabilirsiniz. Ferforje çerçeve salon Victoria ihtişamı yapmak ve Gotik odası ekleyebilirsiniz. Bir duvar moda tuğla bir arka plan üzerinde ahşap bir çerçeve içinde büyük bir ayna yüklerseniz, bir kapının yanılsama yaratabilir.

bazı ilginç ayrıntılar bu tür kabukları veya çeşitli motiflerin kullanıldığı ayna olarak, kişilik iç vermek ayna süsleyinbazı ilginç ayrıntılar bu tür kabukları veya çeşitli motiflerin kullanıldığı ayna olarak, kişilik iç vermek ayna süsleyin

ferforje çerçeve içinde Ayna Provence nazik bir tarzı için idealdir ve rastgele yerleştirilmiş ayna oyunbazlığı ve coquetry yaşayan bir klasik kompozisyon verecektir.


Genişleme alanı için iç odasında ayna kullanımı (video)

aynalar akıllıca iç tasarımında kullanılan varsa, önemli ölçüde boşluk değiştirip bir estetik ve güzel bir oda oluşturabilirsiniz. 

oturma odasında aynalar örnekleri (iç fotoğraf)

13 13915949150315 gallery8 decorar-paredes-con-ESPEJOS LOIS Modern-kare-duvar aynalar yüklenmiş yukarıda-a-kanepe t1000x0xa5a80fe469 z11df0c9b Zerkala zerkalo33

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 2 =

map