Uzatma merdiveni: türleri ve faydaları

Uzatma merdiveni: türleri ve faydaları

12 October 2017Mükemmel yardımcısı onarım çalışmaları sırasında pratik bir uzantısı merdiveni olanonarım çalışmaları sırasında büyük bir yardım, lestnitsaStremyanka veya merdiven sürgülü pratiktir çok uzun bir süre olan insanlar için büyük talep olduğunu. ayrıntılı bir merdiven tasarımı sayesinde insan büyüme üzerinde bulunan doğru yerlere, almak mümkündür. Daha önce, bu tahtadan yapılmış yapılar, ama sanayinin gelişimi merdivenleri görünümünü, direnç ve dayanıklılık üzerinde çok büyük etkisi oldu. Modern merdivenler birkaç çeşidi farklı boyutları ve malzemelerdir.


Kullanışlı geri çekilebilir merdiven

Her şeyden önce, bu çağımızın tüm merdiven çok dengeli oldukları dikkati çekiyor. Bunlar merdivenler, merdiven ve kayma ayrılır. Merdivenler, kullanılacak teleskopik merdiven desteği gerektiren, bir duvar, bir ağaç ya da bir kutup olabilir. destek yapısının ağırlığını ve bunun üzerine tırmanırken kişi dayanacak şekilde güçlü ve dayanıklı olması gerekir. Ayrıca, merdiven metrelerce yüksekliğe ayrı taşınmalıdır. Çoğu zaman, bu tür bir metal merdiven.

Merdiven türe ayrılır:

 • teleskopik;
 • uzatılabilir;
 • Geleneksel.

Bugün çoğunlukla günlük çalışma kolay merdiven kullanılırBugün çoğunlukla günlük çalışma kolay merdiven kullanılır

Merdiven desteği gerekmez istikrarlı bir yapıdır. Aynı zamanda, alüminyum ya da çelik olabilir.


tipe ayrılmıştır:

 • Klasik;
 • evrensel;
 • Transformers.

inşaat işleri rahat için, merdiven en iyi seçeneği seçmelidir. Merdiven tasarımı o zaman ağırlık ve boyutlarına dikkat etmelidir, bir hareketi ya da bir transfer ima eder.

Mobil merdiven kompakt ve hareketli. Uzatma merdiveni en uygun yükseklik olarak gelişeceğini edilmelidir. Aynı zamanda gerekli yüksekliğini ayarlama kolaylığı fazlalaştı. Uzatma merdivenler bile bir ülke evin ikinci katında veya ahır tavan arasında kaldırmaya kullanılabilir.

merdiven tüm özelliklerini inceledikten sonra, belirtilen tüm parametreler için uygun bir merdiven, seçebilir. yapmak için bu açıkça merdiven doğrudan randevu tanımlamak gereksiz olmayacaktır.Metal teleskopik merdiven

Metal mükemmel bir kayar merdiven imalatı için uygundur dayanıklı ve çok yönlü bir malzemedir.

metal ana avantajları:

 • erişilebilirlik;
 • çalışmak kolay;
 • Bu tasarımda büyük bir fırsat sağlar;
 • dayanıklılık;
 • Güvenilirlik.

Birçok kişi bunun dayanıklı ve güvenilir olarak, bir metal merdiven seçmek için tercihBirçok kişi bunun dayanıklı ve güvenilir olarak, bir metal merdiven seçmek için tercih

Çerçeve, modern merdivenler farklı bir metalden imal edilebilir. taban profil boru kullanıldığında, bir dayanıklı metal, çelik levha, çelik profil takviye. Profilli Tüp, bir çerçeve olarak, hızlı monte veya demonte edilebilir iyi dayanımı vardır. şekilli tüpünden Uzatma merdiveni kolayca herhangi bir renk renk katmaktadır. Ayrıca, metal kirişler ve kiriş yapılmış merdivenleri. Bu sahneyi sabit olduğunu göstermektedir.

ana bileşenleri dayanıklı malzemeden yapılmış olmalıdır böylece Merdiven montaj günlük, büyük yükleri dayanabilir.

Metal parçaların birkaç büyük avantajı vardır:

 • Hiçbir çıtırtı adımlar;
 • Resim titreşim seviyeleri;
 • Zamanla, hiçbir çarpıtma ve eğilmeler;
 • Bu yapı iskeleti olarak kullanılabilir.

Modern metal malzeme metal korozyona karşı direncini artırmak özel özellikleri ile kaplanmıştır. Bu aşırı sıcaklık ve neme sahip ortamlarda bir merdiven kullanımına izin verir.

Sonsuz alüminyum uzatma merdiven

En yaygın olarak, alüminyum merdiven için seçilir.


Bu küçük bir ağırlığa sahiptir popüler ve alüminyum merdiveni, kalırBu küçük bir ağırlığa sahiptir popüler ve alüminyum merdiveni, kalır

Bu malzemenin Merdivenler avantajları çok şey var:

 • Düşük ağırlığı;
 • taşınması kolay mı;
 • dayanıklılık;
 • Ürünün düşük maliyetli.

Uzatma merdivenleri çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Eğer taşıması için ürün kolay yapmanızı sağlar Alüminyum oldukça hafif bir malzeme olan. alüminyum merdivenler de dizaynı kolay depolamak ve taşımak için yapım katlanmış. Küçük boyutuna katlanmış rağmen, bu merdivenler, en yüksek bölgelere ulaşmak için en az asma kutuları ulaşmasını sağlar oldukça uzun yarda vardır.

Bazı alüminyum merdivenler ek özelliklere sahip. Onlar bir merdiven ayrılacak olabilir ve Uzatma yapısında yeniden yapılandırılabilir. Merdiven-transformatörler onarım çalışmalarında vazgeçilmez parçalarından biri haline gelmesine.

ikinci kata geri çekilebilir merdiven

merdiven Modern üreticileri müşterilerine farklı konfigürasyonda ve tasarım merdiven tasarımları geniş bir yelpazede sunuyoruz. Merdiven hem konut ve konut dışı binalarda için uygundur.


Küçük bir odada ikinci katında veya tavan arasına asansör sağlamak iç merdivenleri, yerleştirme sık sorun haline gelir. Uzmanlar bu sorunun en basit çözümü sunmak - geri çekilebilir merdiven mekansal sorunları çözmek için bugüne kadar en kullanışlı ve uygun fiyatlı bir şekilde gereğidir.

Tavanda bir ambardaki sahne gizlemek sağlayan özel bir mekanizmaya sahiptir Katlanabilir tasarım. Luc mekanik veya uzak açıklığı temin eden bir cihazı vardır.

ikinci kata geri çekilebilir merdiven odada yer kazanmak için veririkinci kata geri çekilebilir merdiven odada yer kazanmak için verir

Ayrıca, geri çekilebilir merdiven teleskopik olabilir. basit bir prensip üzerine böyle merdiveni çalışır. Bir teleskopik merdiven merdiven uzunluğu ve eğimi değiştirebilir. Uzmanlar bu tip merdiven portatif tasarımı daha güvenilir olduğunu söylüyorlar.

Bir geri çekilebilir merdiven seçerken, daha mukavemetli düşünülmelidir. merdiven tasarımı dayanmak zorundadır Maksimum yük, 150-200 kg'dır.

Eğer satın almak veya yüklediğinizde, tasarım hareketli ve tüm ayrıntıları nasıl hareket kontrol etmelidir. tüm bileşen parçalarının çalışma yumuşak olmalıdır. merdivenleri tüm bölümleri özel vanalar vasıtasıyla bağlanır. Bu mekanizma, yer değiştirme kısımları ve yetkisiz ilave ortadan kaldırır.

Geri çekilebilir merdiven gibidir:

 • Katlama kapak doğrudan katlanabilir 2 ila 3 bölümlerden sahip olabilir;
 • böylece teleskopik tasarım hareket kap boyutunu elde etmesi durumunda;
 • yapısının havadan görünümü makas çapraz kıllar benzerdir.

Bu tür yapılar için malzeme, dayanıklı metal seçilir. Rögar kapağı tahtadan yapılmış olabilir. Bir geri çekilebilir merdiven içinde koruma sistemi güvenilir olduğu. Bu nedenle, yükleme sırasında, sen mekanizmaları test etmelidir.

geri çekilebilir merdiven takma

Üreticiler tavan açılması için kapak ile birlikte geri çekilebilir merdiven modelleri bulunmaktadır. Uzmanlar açılış değiştirip her bakımdan uygun doğru model, seçim için satın almak sunuyoruz. elleri ile geri çekilebilir merdiven kurulumu için, araçlar en az set ve biraz bilgiye ihtiyacım var.

İlk kurulumu için talimatları dikkatlice okuyunuz, sen ellerinle can ikinci kata geri çekilebilir merdiven kurulumu Hızlı ve kolayİlk kurulumu için talimatları dikkatlice okuyunuz, sen ellerinle can ikinci kata geri çekilebilir merdiven kurulumu Hızlı ve kolay

ihtiyacını gidermek için:

 • Poliüretan köpük;
 • açı aralığı;
 • Farklı boyutlardaki Tuşlar;
 • Set vidalar;
 • tornavida;
 • Tornavida.

Genel olarak, merdiven edinim merdiven kolay olmayacak yüklemek için ayrıntılı talimatlar ekli. Bir geri çekilebilir merdiven temsili model varsa, bir merdiven kendisi yapabilir. En basit sürümü için geleneksel bir merdiven ve bağlantı elemanları birkaç bölümlerini alacak. katlanmamış ve katlanmış çizimini inşa gerekli ölçümlerine göre. Merdiven bölümleri kartının döngü ile birbirlerine bağlıdırlar. Tasarım ankraj cıvataları vasıtasıyla açılması ve katlanmış yapıda sabitlenmelidir olun.

Tasarım uzatma merdivenler (video)

Merdiven, insanlığın en faydalı icatlarından biri. Modern üreticileri en sıradışı durumlar için uygun farklı modeller üretmek. Bizim yüzyıl merdivenler, mobil, güvenilir ve pratik. Alumet denilen en iyi bilinen şirket, daha fazla istikrar için platform ile çelik yapıların tüketiciyi sunmaktadır. Onların kompakt sayesinde her marka araç engele takılmadan merdiven taşıyabilir. merdiven imalatı için malzeme dayanıklılığı iyi uzmanları için test edilir. Doğru bir seçim için, konuyu dikkatle incelemek gerekir.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

78 − 71 =

map