Uygun örgütün 3 avantajları: dolapları ve dolaplar için Pratik içerik

Uygun örgütün 3 avantajları: dolapları ve dolaplar için Pratik içerik

12 October 2017Her gardırop çorap ayakkabı, giysi, giysiler için askıları, komodin için raf olmalıdırHer gardırop Birçok kişi gömme dolaba veya dolap depolama fırsatı çorap için bir elbise ayakkabı, giysi, askıları raf, komodin olmalıdır. uzay izin verirse Onlar hemen hemen her odada takılabilir. Özel bir evde giyinme odası yapmak için en kolay yolu, onu bodrum, tavan ve ücretsiz evin diğer bölümlerinde inşa etmek mümkündür.


Dolum farklı depolama sistemleri soyunma

dolaba veya dolap başarıyla şeylerin depolama işlevleri gerçekleştirmek için, bunlar farklı depolama sistemleri ile doldurulmalıdır. Tekrar işler, ayakkabı, vb büyüklüğü sosu dayalı olarak seçilir Hangi soyunma odası boyutu çok büyük değil ise, metalden yapılmış depolama sistemlerini dikkate almalıdır.

aşağıdaki gibi depolama sistemlerinin avantajları şunlardır:

 • Hafif, yüksek mukavemetli, mobilite - montajı kolaydır ve sökmeye kolay olabilir;
 • Büyük modülerlik, vb baz metal dikmeleri farklı depolama sistemleri, raflar, sepetler, raflar güçlendirmek mümkündür.;
 • Ayrıca, böyle bir sistem önemli ölçüde metal depolama sistemlerinin maliyet fiyatını düşürür kendi elleriyle, krom boru monte edilebilir.

Bu şeyler tüm aile üyelerini koymak için bu kadar çok depolama sistemleri ile bir giyinme odası ile donatılmıştırBu şeyler tüm aile üyelerini koymak için bu kadar çok depolama sistemleri ile bir giyinme odası ile donatılmıştır

Bu depolama sistemleri verimli tüm giyinme alanı kullanabilirsiniz ile, örneğin, dikey gezinebilirsiniz özel mobil sistemler vardır. Bu tür sistemler, yatay boru parçası eklemek ve tavanın altında giysi karıştırılabilir yeterlidir. Bu tür bir sistemin tek dezavantajı, düşük yük taşıma kapasitesine sahiptir ve tek hafif şeyler için uygun olmasıdır.


Metal depolama sistemlerinin yardımıyla rahatça ayakkabı yoğurun. karıştırılmış olan ayakkabı, bu tür sistemler, örneğin, Ikea satışa olduğunu uygun olan bir geri çekilebilir iğne ile modüler sistem yoktur.

Orada satın almak ve bir metal ızgara dayalı farklı süspansiyon organizatörleri, olabilir. o vb farklı kanca, tel sepetler, tespit edilebilir To Bu tür bir ızgara uygun sargı oda kapısını, duvara monte edilir, ve aynı zamanda dikey metal raflar bağlanmıştır.

Hareketli veya tamirat sırasında kullanımı için kutuları Giyinme

Böyle kış döneminde apartmanda bir tatil evi olarak ikamet veya kısa süreli hareket için yer değiştirirseniz giysi ve ayakkabı da dahil olmak üzere bir çok şey, taşıması gereklidir. Birçok kişi sadece herhangi kaplar, kutular, torbalar, valiz şeyler yığılmış vb. D. Ama bu, onların çökmek, sonra da ve dolaplar asılı pereglazhivat türler ortaya koymak zorunda şeyler az sür her zaman uygun değildir.

Eğer taşıdığınızda şeyler püre etmemek için, giyinme kutusunu kullanılması önerilir bir boru ve askı ile donatılmışEğer taşıdığınızda şeyler püre etmemek için, giyinme kutusunu kullanılması önerilir bir boru ve askı ile donatılmışBütün Bunu önlemek için, dolap kutusunu kullanabilirsiniz. Bu tasarım, lamine kartondan yapılmış özel bir büyük konteyner olup, üst kısmı elbise askıları birlikte askıda yatay boru vardır.

çok rahat hareket ettirmek için bu tür kutuları olsa da, onlar çok popülerdir ve diğer yararlı fonksiyonlara sahip, yine de, büyük bir kapasiteye sahip, ama yok.

yani:

 • Bunlar kutular onarım için örneğin geçici depolama için kullanılan, birkaç kez kullanılabilir;
 • hareketli kutuları her durum için uygun şekil ve ebatlarda çok çeşitli olabilir;
 • Onlar defalarca kullanılabilir ve giysiler için vakumlu torba kullanımı ile hangi bir çok şey koyabilirsiniz.

bir kutuya ürün yerleştirildikten sonra, kapalı ve hassas kumaşlardan yapılmış giyim, herhangi bir marka için önemli olan, çöken gelmesini önler. Aynı zamanda, bu kutular toz kir giysi önlemek için kullanılırlar.

dolaplar aksesuarları Dolum

Birçok kişi, küçük bir alana sahip tesislerinde yaşamaya zorlanmış ve oldukça geniş bir alana alabilir giyinme odası, yoğurmak imkansız olan. Ve bu durumda, ayrıca uygun şeyler koyabilirsiniz bir gardırop, yardımcı olabilir. Seçenekler dolaplar mobilya fabrikaları, bağımsız bir proje üzerinde sipariş edilebilir dahil büyük miktarda üretti.

Herhangi özel deposunda mevcut dolaplar için aksesuar vardır Satın AlHerhangi özel deposunda mevcut dolaplar için aksesuar vardır Satın Al

Dolaplar bir çok avantaj vardır:

 • Nispeten küçük bir boşluk ve onlara kolay erişim şeylerin Düzenli depolama;
 • mali açıdan, bu tür sistemler tam yürüyüş dolaplar ile karşılaştırıldığında daha ucuzdur;
 • Geliştirilmiş hava sirkülasyonu yanı sıra bile her şeyin depolama kurulumdan sonra, dolap düzenini değiştirme yeteneği.

şeyler bir gardırop gerekli aksesuarları doldurmalıdır yerleştirmek için. mümkünse muhafazanın alt tarafında, çekmece ve ayakkabı depolama sistemi monte edilebilir. Ortalama düzeyde sık kullanılan şeyler yayınlanmıştır. Metal çubuk, arka dikey mahfazanın duvar veya paralel göre konumlandırılabilir, burada elbise askıları asılı olan çubuklar yerleştirilmiştir Bu seviyede, en.


Raflar ve küçük çekmece yerine örgü sepet kayar kullanılabilen kutular, yaklaşık göz hizasında, orta düzeyde de monte edilmiştir.

En üstte başlığı yerleştirmek için açık bir rafa sahiptir. Genellikle vb çubuklar, sepetler, kutular, raflar, değişik sistemlerle donatılmıştır ve evrensel tamamlandıktan dolap, küçük dolap olacaktır. dolap doldurmak için evrensel bir sistem böyle Ikea ya Leroy Merlin gibi özel mağazalarında satın alınabilir.

giyinme odası farklı depolama sistemlerinde kendi elleriyle dolu olun

Bazen bir kişinin beğeninize bir giyinme odası ve depolama sistemi oluşturarak, bu durumda kendisi alır, bu durumda giyinme odaları ve dolap yanı sıra depolama sistemleri için seçenekler, herhangi sevmez olur.

Kendi başlarına giyinme odası zemin yapmak için, onu odasına tahsis ve depolama için gerekli mobilya parçaları ve sistemleri elde edilmelidirKendi başlarına giyinme odası zemin yapmak için, onu odasına tahsis ve depolama için gerekli mobilya parçaları ve sistemleri elde edilmelidir

 Dolap farklı yerlerde tesislerinde oluşturulabilir:


 • Bunun yerine, kiler odası, ya da başka benzer tesislerinde;
 • Herhangi bir niş yanı sıra odada mimari projeksiyonlar alanında yerlerde;
 • binanın köşeleri yanı sıra içinde koridorun çıkmaz.

gardırop tasarlarken, daire genel tasarım düşünmelisiniz ve depolama şeylerin listesinin oluşumunda, sen toplam miktarı, mevsimsellik, vb düşünmelisiniz Önemli olan giyinme odası kadar yığılmayı değildir.

depolama sistemleri ve diğer cihazlar üç bölüme ayrılır gerektiğini bir kısım mevsimlik giysiler saklamak için, bu bölüm askıları çubukları sağlamalıdır edilecektir.

İkinci bölüm depolama sistemleri, raf, çekmece, örgü sepet, bir süspansiyon, düzenleyicilerden oluşan bir geniş bir aralığı için dizayn edilecektir. Ve üçüncüsü alan ayakkabı saklama, hem de herhangi bir benzer şeyler için tasarlanmıştır. Bu kutulara ayakkabı saklamak için hangi raflarda ile donatılmış olmalıdır. uzay izin veriyorsa, aynı zamanda değişen giysi için bir oda donatmak ve aynayı ayarlayabilirsiniz. Bu bir giyinme alanı düzenlemek için Ikea ya Leroy Merlin edinilen çağdaş depolama sistemlerini kullanarak, kendi elleriyle yeterince kolaydır.

apartmanda giyinme odaları Dolum

Depolarda yapımında tüm daireler sağlanan ve her şey giyinme odaları için bir yer vardı değil. Ve böylece yaşayan sakinleri depolama alanını düzenlemek için kendi ellerini kendi gerekiyor. o dairede sağlanırsa Örneğin, bir niş içinde giyinme odası veya dolap seti sağlayabilir. Bu niş genellikle bölüm izole etmek ve bunu kapısını yapmak, sadece gerekli havalandırma ve aydınlatma sistemini sağlamak için olabilir.

Mükemmel bir seçenek kapısından odanın karşı köşesinde dolap konumudurMükemmel bir seçenek kapısından odanın karşı köşesinde dolap konumudur

Daha sonra depolama için gerekli ekipmanın kurulumuna geçilebilir - bu olabilir:

 • askıda giysiler asılı olacak yatay boru;
 • büyük, farklı örgü sepet küçük şeyler için küçük kutulardan farklı ebatlara sahip raflar;
 • Duvar organizatörleri, raflar, süspansiyon sistemleri, küçük sandık, vb hangi farklı şeyler, sadece giysi ve ayakkabı karıştırmak için uygundur.

Soyunma odası hemen her depolama sistemi yerleştirilebilir Genellikle içinde, tüm mali, boyut dolap, şeylerin sayısına bağlıdır. Kolay ayarlama ve hatta tam bir parse gerekirse sağlamalıdır.

"Kruşçev" tek yatak odasında rahat dolap ve sistemler

Birçok ilde sözde "Kruşçev" nin 60-70 yıl içinde inşa konut binaları, daire aktif bir yapı var olmasına rağmen, mütevazı bir alanda rağmen popülerdir. dolap sistemlerinde bunları düzenlemek için, akıllı olmalıdır. rafları esas olarak depolama sistemi sargının alternatif bir düzenlemesi oda girişine yakın bulunan standart dolap gözden geçirir.

İyi bir kapasite ve uzun hizmet ömrü kayda değer dolapları avantajları arasındaİyi bir kapasite ve uzun hizmet ömrü kayda değer dolapları avantajları arasında

aşağıdakileri yapmanız gerekir onun değişiklik için:

 • yanı odasına kapının üstündeki olarak sonradan kalın kontrplak takmak gerekir metal profiline güvence altına alınmalıdır, tabandan tavana pencereler sağındaki kabine kapıyı tamamen kaldırın;
 • dolap değer olarak iki çubuk tutan giysiler asmak ve geri kalan bir boşluk raflar, çekmeceler ve hasır sepetler olarak depolama sistemlerinin, çok sayıda yapılmalıdır var için;
 • Amacıyla sen sürgülü kapılar koymak veya düzgünce odanın arka plana güzel renk altında perdeyi asmak yeni oluşturulan depolama sistemi yerleştirilen şeyler değil görülecek.

Böylece, hatta küçük bir dairede, giyinme bir tür yapmak için kendi elleriyle az çabayla mümkündür.

dolapları ve dolaplar için içeriğin İnceleme (Video)

Yani herhangi bir evde veya dairede olabilir şeylerin bir yetkin ve sistematik depolama düzenlerler. donanım, kutu ve kutunun diğer dahili parçaları: Önemli olan zihin ile bu süreci yaklaşmak ve seçeneklerinizi seçmektir.

Detaylar: soyunma odasında dolum (fotoğraf örnekler)

20 18 56-7-1024x855 88d9f1de4612c0dcf0ca14b76ca477b4e3079227Slide-1 684 664070521 1463083248garderobnaya-s-dvumya-ryadami-shtang 1476207756gallery73garderobnayakomnata ark'da11 ar4541351859696

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 7

map