Uygun boya duvar kağıdı: uzman tavsiyesi

Uygun boya duvar kağıdı: uzman tavsiyesi

12 October 2017Duvar kağıdı Boya ev dekor güncelleme minimum maliyetle izin verirDuvar kağıdı Boya duvar kağıdı haline duvarları boyama bitirmek için iç pomescheniyaVse giderek popüler bir şekilde güncelleme asgari maliyetle sağlar. renk gerektiğinde değiştirildi ve arzu edilen artı dayanıklılığı boyalı duvarlar, geleneksel duvar kağıtları genellikle daha yüksek olduğu için bu durum yöntem, seçkin olarak avantajları, bir yeri vardır, yüzeyler küçük kusurları gizlemek, boya bu, oldukça ekonomik bir yöntem oldukça basit.


Boyalı duvar kağıdı geleneksel örneklerinin aksine, güneş ışığından solmaya edilemez. Bu duvarlar, çeşitli hasarlara karşı daha dayanıklıdır.

Nasıl duvar kağıdı boyamak için: Teknoloji

dokunmamış duvar kağıdı boyama için pokleit varsa, dikkate yağlı boya veya boya çözücü kullanılması onların yapısına zarar verebilir gerçeğini almalıdır.

duvar ağ, iki tabakaya sahiptir. duvarlarının yüzeyine yapıştırılmış dokusuz kumaş oluşan bir tabaka gerekir. duvar bir tabaka, genellikle köpüklü polivinil imal edilmektedir. Boyama için en uygun olmayan dokuma duvar kağıdı özel bir tür yoktur.

homojen bir yapı, bir fırça, silindir ya da sprey kullanabilir ki burada duvar boya için. Sadece ön yüzeyini boyamak gerekir.

Tipik olarak, boya zaten duvar kağıdı yapıştırılır. Duvara sopa - Sigara dokuma duvar kağıdı boya ilk önce yanlış tarafında olabilir veTipik olarak, boya zaten duvar kağıdı yapıştırılır. Duvara sopa - Sigara dokuma duvar kağıdı boya ilk önce yanlış tarafında olabilir ve


dokunmamış duvar kağıdı boyama diğer, daha özgün yolları vardır. Bunu yapmak için, sadece önce onları sopa duvar kağıdı boya yanlış tarafında koymak gerekir. Nedeniyle Doğru yapı boya duvar kağıdı emprenye edilecek ve ön tarafı üzerinde sırt. kurutulduktan sonra mümkün Tutkal.

duvar boyama teknikleri çok hepsi ile başa çıkabilir, süreç karmaşık değil.

Ne duvar kağıdı boyalı ve ne olabilir - hayır?

Boyama duvar kağıdı bazı türleri için mümkündür. Her biri kendine göre avantajları ve dezavantajları vardır.

boyama, kağıt, cam elyafı ve dokumasız duvar için uygunboyama, kağıt, cam elyafı ve dokumasız duvar için uygunAşağıda boya duvar temel tipi uygundur.

kağıt duvar kağıdı

Genellikle, bu işe yaramaz. Hangi kabartma yapısında olanlar tercih daha iyidir. duvar kağıdı boya için düzgün malzeme kovucu ile emprenye edilmelidir öğrenirler. Bu malzemenin Avantajı onun erişilebilirlik ve çevre dostu olmasıdır. Ayrıca oldukça kolay tutkal ve duvarlarda ve tavanda güzel görünüyor. dezavantaj hasara göreceli olarak daha düşük direnç ve bu gibi duvar yıkanamaz.

Dokuma olmayan duvar

Bu duvar kağıtları onlar küçük kusurları ve yüzey düzensizliklerini gizlemek mükemmel olan ek tutkal oldukça kolaydır. Yıkanabilir duvar kağıdı ve boyalı birkaç katıdır. Sık sık rengini değiştirmeyi planlıyorsanız nispeten ucuz bu tip fiyat, böylece - bu en iyi seçenektir.

fiberglas duvar kağıdı

Bu tür oldukça güçlü ve dayanıklıdır. kağıdı kullanılan kuvars elyaf üretimi için. Fiberglas duvar kağıdı farklı dokular taklit sağlayacak.

duvar kağıdı Boyalı ses iyi emme eğilimi, onlar konfor elde etmek ve hasardan duvarını korumak için kullanılabilir.

fiberglas duvar kağıdı Boyama onlara ses yalıtımı yapar ve hasardan korur duvarlarınıfiberglas duvar kağıdı Boyama onlara ses yalıtımı yapar ve hasardan korur duvarlarını

kabartma olarak boyanabilir duvar kağıdı kaotik veya monoton olabilir. İkinci oldukça sıkı bakacağız Birinci seçenek, şık bir ihmal verir. Uygun seçimi ve tekrarlayan desenler ile oldukça ilginç ve orijinal görünebilir ve kaotik ve resmi tarzı verilebilir.

Ben sıvı duvar kağıdı ve tam olarak ne boyayabilirsiniz

Sıvı duvar kağıdı duvar dekorasyonu için oldukça kullanışlı ve basit malzemeler olduğunu. Onlara, sen tek tip desen ve farklı desenleri, doku beklediği olası değişikliği kıç olarak oluşturabilirsiniz.

Sıvı duvar kağıdı boya, bunu yapabilirsiniz. Kaplama o rengini değiştirmek istediği zaman geçtikçe, ile yüzey kaplama hemen sonra gerçekleşebilir.


Radikal mürekkep tabakası ince ise, duvar rengi parlayacak çünkü sıvı duvar kağıdı rengi, mümkün değildir değiştirmek ve yoğun doku kaplama boya durumunda kaybolur ve aslında korumak çok önemlidir.

bir fırça veya rulo, boya tepsi boya uygulandığında Eğer uygun işlem için gereken kadar boya dökmek için gerekli olduğu.

Sıvı duvar kağıdı, uygun dispersiyon ve su bazlı boyalar boyamak içinSıvı duvar kağıdı, uygun dispersiyon ve su bazlı boyalar boyamak için

yukarıdan aşağıya doğru Boyalı sadece lekelerden kurtulmak mümkün önerilir. boya renk taban tabakası daha koyu olması gerekmektedir.

Önemli bir soru - Böyle duvar kağıdı için uygundur hangi renkleri? Gibi dispersiyon ve su bazlı boyaların amacı için kullanılması önerilir "Tikkurila." Uzmanlar iddia akrilik cephe lateks boya için en iyi çare olduğunu. Üreticiler renklerin oldukça büyük bir yelpazesi sunuyoruz, bu yüzden doğru tonu bulmak için bir sorun yok. Gerekirse, bu renklendirici su ile seyreltilmiş, ancak ana şey aşırıya ve istenilen kıvamın elde edilmesi için değil edilebilir.


boya duvar kağıdı araçlar

Kendi elleriyle duvar kağıdı boya için en iyi araçları rulo ve fırça bulunmaktadır. Doğru onlara oldukça önemlidir seçin. kimin sürece kısa tüylü duvar kağıdı gerekli rulo Boyama arazi boyamak için zor olacaktır. Yararlı bir köpük silindiri çizim fazla boyayı çıkarmak için.

köşeler bir fırça veya kısa fleyts silindir kullanmak gerekir boyamak için.

Boyama duvar rulo fırça için kullanılırBoyama duvar rulo fırça için kullanılır

Düzgün seçilen araçlar boyanın seçimi daha az ölçüsünde resminin kalitesini etkileyen, bu nedenle bu durumda ciddi ve sorumlu ele alınmalıdır.

duvarlarda pokleit duvar kağıdı boyanmış gibi: ipuçları ve kurallar

duvarlarda duvar kağıdı tutkalı boyanabilir, ancak hesap önemli nüanslar içine almak gereklidir.

boyalı duvarlarda duvar kağıdı seçme, olası riskler şunlardır:

  • Boya kötü tutulursa, duvar kağıdı uzağa onunla sinek yol açabilir;
  • Böyle bir duvar ıslanırsa duvar lateks boya ise, bu şişer ve soyulabilir olabilir.

hizalamak ve boyalı yüzeylere astar uygulanması, bu yıkanmalıdır, boyalı duvarlarda duvar pokleit içinhizalamak ve boyalı yüzeylere astar uygulanması, bu yıkanmalıdır, boyalı duvarlarda duvar pokleit için

Bu riskler hariç, yapıştırma işlemini başlatmak mümkündür. Bunu yapmak için, duvara yıkamak align boyalı duvarlara astar kullanmak ve sonra tutkal gerekir.

mümkün mü zamanki duvar kağıdı boya

Zamanla, duvar kağıdı renk parlaklığı ve prezentabl kaybedebilir. Eski duvar resminin Bu tür bunları kaydeder.

Normal duvar kağıdı iç için neredeyse tüm boya boyanabilir. En iyi seçenek boyanacaktır.

Yaşlı geleneksel duvar kağıdı lateks boya ile boyanabilirYaşlı geleneksel duvar kağıdı lateks boya ile boyanabilir

Bu duvar kağıdı basitçe kötüleşebilir yapmaması için sanki düzgün boyama başlamak için, önce, astar kullanmak gerekir.

Boyama duvar kağıdı için en iyi boya

odaya gerekli bir güzellik vermek de doğru boyayı seçmek gerekir.

Sadece bir su bazı özel boyalar olabilir Boya duvar kağıdı. Ayrıca, akrilik boya kullanabilir, ancak bileşim, çözücüler ve tehlikeli maddelerin olmamalıdır. lateks boya - bugün için en popüler seçenek.

Lateks ve lateks dispersiyon boyalar iyi duvar kağıdı, her türlü boyama için uygundurLateks ve lateks dispersiyon boyalar iyi duvar kağıdı, her türlü boyama için uygundur

o güvenli ve çevre dostu malzemeler olduğu için birçok Uzmanlara göre, bir lateks emülsiyon boya kullanmak uygun olacaktır. Böyle boya kullanırken açtıktan sonra oldukça hızlı bir şekilde kurur hatırladı, bu yüzden tek seferde suyla seyreltin ve duvarların yüzeyinde koymak başlamak gerekir edilmelidir.

Eğer boyamak için başlamadan önce renk nasıl göründüğünü görmek için daha küçük bir alana eğitimli gerekiyor.

Kendi elleriyle duvar kağıdı Boyama (video)

Duvar kağıdı Boyama - bu oda süslemeleri oldukça basit ve orijinal bir yoludur. hesaba tüm öneriler ve nüanslar içine alacak kadar - Bir başarı boyama duvar kağıdı pahasına yer vermek konfor ve özgünlük yaratmak için profesyonel olmak zorunda değildir.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

87 − = 82

map