Ustawianie rzeczy w szafie składowania: kolejność opcji konstruktorów i 3

Ustawianie rzeczy w szafie składowania: kolejność opcji konstruktorów i 3

12 October 2017Opatrunek jest konieczne, aby móc zachować wszystkie swoje rzeczy w jednym miejscuOpatrunek jest konieczne, aby móc przechowywać wszystkie swoje rzeczy w jednym rzeczy mesteDerzhat celem może być znacznie trudniejsze niż się wydaje na pierwszy rzut oka. Sprawcy bałaganu w mieszkaniu mogą być różne. I brak przestrzeni i mało czasu do czyszczenia, a liczba przedmiotów przekraczających ilości miejsca do przechowywania. Aby umieścić wystarczająco wszechrzeczy, można korzystać z systemów pamięci masowej. Co człowiek nie chce jego rzeczy był bardzo czysty. Marzenie każdej kobiety - prywatnej garderoby, gdzie buty są klasyfikowane według koloru i wysokości pięty. Dla wielu dziewcząt marzenia, pozwala, aby ich garderobę domu. Ale w jaki sposób przekształcić go w prawdziwie praktyczne miejsce na wszystko ma swoją półkę lub kryuchochek?


System przechowywania rzeczy w szafie płyt wiórowych i innych rodzajów systemów

System przechowywania rzeczy w szatni powinny być wybrane bardzo starannie, ponieważ w zależności od rodzaju dogodnej lokalizacji rzeczy. Na rynku istnieje ogromna ilość pamięci, a są one bardzo łatwo się zgubić. Odwiedzanie sklepów jak Ikea, Obi i Leroy Merlin, można się łatwo zgubić w tym asortymencie.

Tymczasem istnieją następujące rodzaje systemów magazynowych w szatni:

 • System przechowywania z płyty wiórowej;
 • szafa metalowa;
 • Mesh płaszcz.

Czym się różnią? System przechowywania DSP są często wbudowane w szatni. Część z nich jest bardzo wygodne, ponieważ łatwiej jest dostosować do istniejącego porządku półek. Ale w większości przypadków tego typu systemu nie jest nazywany uniwersalny ze względu na brak okazji do zmiany położenia półek według własnego uznania.

Istnieje kilka typów systemów do przechowywania w szafachIstnieje kilka typów systemów do przechowywania w szafach


Jak się okazuje, ponieważ system przechowywania DSP służy zarówno jako ramy dla garderoby i miejsce do zlokalizowania rzeczy. W czasie rzędu tego typu opatrunku należy poświęcić dużo czasu na zaplanowanie przestrzeni wewnątrz.

Cokolwiek zmienić to będzie niemożliwe. Między innymi tego typu system nie toleruje wilgoć, więc w szatni nie może umieścić wilgotne lub mokre buty, ubrania i tak dalej. D. Wbudowane szafy wykonane z płyty wiórowej jest dobre, ponieważ nie psuje ściany w domu. Wszystko zostało przybite i przybity, to pozostaje tylko budować.

Siatki i metalowa szafa może być przypisana do powszechnego systemu typu, ponieważ mogą one zostać zdemontowane, podlewanie, etc ... Te dwa typy pozwalają mistrz garderoba planować i re-Plan miejsce wiele razy, co jest zaletą, gdy wiele rzeczy w domu może wzrosnąć w geometryczny progresja (dla fanów handlowych).

Różne rzeczy do przechowywania garderoby: plusy i minusy

Powyższe rodzaje systemów pamięci mają swoje plusy i minusy, jak wszystko inne na świecie.W przypadku wybrania wbudowanej pamięci procesora DSP, że będą Państwo zadowoleni z jakości swoich czynności:

 1. Jest to tańsze niż inni ze względu na materiał: Płyta wiórowa słynie niedrogiej cenie, zwłaszcza rosyjskim. Ale jeśli nagle masz chęć kupić tanie, ale jakość produktu, można zwrócić uwagę na typ importowanego wiórowej.
 2. To zawsze jest możliwe w tym przypadku, aby zaoszczędzić na przedmioty do zdobienia na przykład do przechowywania butów i buty nie mogą obuvnitse, a na półce w pudełku na buty. Zamiast bryuchnitsy można użyć zwykłego paska na ubrania, torby i umieścić na półce, a nie na kilku haczyków.
 3. Wiele bardzo atrakcyjny teren „pod drzewem”, dodaje opatrunek większy komfort i ciepło, dzięki czemu jest bardziej przestronny.
 4. Organizacja przestrzeni w garderobie jest to, że jest bardzo łatwy do oddzielenia widok z lniane ubrania, buty i torby z drugiej. Przestrzeń pomiędzy przedziałami wygląda bardzo stylowy.

Każdy z elementów systemów przechowywania garderoby ma swoje zalety i wadyKażdy z elementów systemów przechowywania garderoby ma swoje zalety i wady

Siatka metalowa szafa i również mają szereg zalet.

Do tych należą:

 • Możliwość przestawiać półki i przewyższają swoje ręce, rozszerzać ani ograniczać elementy według własnego uznania;
 • Odporność na wilgoć: jeżeli pomieszczenie jest mokra, to lepiej jest stosować siatkę lub garderoby.

Teraz przejdźmy do jego spowolnienia. W metalowej siatki i szafy mają dwie istotne wady: cena oraz szczegóły dotyczące wymagań. Jeśli więcej, cena jest zbyt wysoka (często ze względu na markę, a nie ze względu na materiał) oraz akcesoria muszą należeć do tego samego systemu, który jest zainstalowany. O wad, takich jak systemy DSP wymienionych powyżej: niezdolność do ewentualnych zmian w sposób akcesoriów i niestabilność wilgoci.

Wybierając system pamięci masowej dla garderobą gdzie przechowywać rzeczy

Każdy pokój może być dodatkowym pomocnikiem w przechowywaniu. System Storage Designer umożliwia dowolną przestrzeń dla wszystkiego garderobę. Na przykład w korytarzu najlepszym miejscem dla systemu pamięci masowej będzie szafa. Tutaj można przechowywać absolutnie wszystkie ubrania od góry do domu.

Jedyna rada: nie należy przechowywać razem z kurtek i płaszczy pościel. Nawet w oddzielnym oknie zamkniętym. Dla Pościel jest najlepiej zorganizować przechowywanie w sypialni lub w najgorszym przypadku w salonie.

Do przechowywania, można skorzystać z szuflady, półki i koszeDo przechowywania, można skorzystać z szuflady, półki i kosze


Co trzeba wypełnić szafa do przechowywania:

 • Użyj mnóstwo półek;
 • pudełka;
 • kosze;
 • Pudełka do przechowywania większych przedmiotów;
 • Boom w liczbie 1-3 sztuk.

Przed montażem elementów pamięci masowej systemu, należy rozważyć, jakie rzeczy będzie tam przechowywane i jak często będziesz ich używać. Pościel najlepiej umieszczone w polach pod łóżkiem. Dobrze, jeśli są one zamknięte, aby zapobiec kurz z nich.

szafa do przechowywania: gdzie indziej rozkładać

Aby właściwie wykorzystać każdy skrawek przestrzeni, można zwrócić się o pomoc modularnych systemów pamięci masowej.

Mogą one być:


 • otomana;
 • sofy;
 • krzesła;
 • pościel;
 • Schowki.

można zbudować modułowy system przechowywania rzeczy, lub, na przykład, butymożna zbudować modułowy system przechowywania rzeczy, lub, na przykład, buty

Znaleźć miejsce do przechowywania butów, na przykład, może być na drzwiach wisi na specjalnej konstrukcji zawieszenia, lub na drzwiach.

Elementy skład Lokalizacja ograniczone jedynie przez wyobraźnię. Próbować wycofać się, jeśli chcesz zostawić coś na podłogę, zamiast umieszczać je na miejsce. Wtedy twoja szafa będzie godnym konkurentem dowolny projekt z filmu o modzie.

Trzymając buty w szafie: na co zwrócić uwagę

Bardzo ważne jest, że buty przechowywany w miejscu, gdzie może być zadbana i trwają od dłuższego czasu.

Miejsca te obejmują:

 • regały;
 • szafa;
 • Półki ślizgacz.

regały - jeden z najbardziej popularnych sposobów przechowywania butów. Nie może pozostać czyste, zabezpieczone przed kurzem i innymi bodźcami zewnętrznymi.

Buty w garderobie można przechowywać na regałach lub półkach wysuwanymiButy w garderobie można przechowywać na regałach lub półkach wysuwanymi

Ideałem byłoby gdyby zębatka jest równa wysokości szafy. Wtedy będzie nie tylko funkcjonalne, ale także piękne.

Oddzielna buta Wiszące odpowiednie dla rodzin z dużą liczbą ludzi i obuwia zakupoholiczki. W takich szafka powinna być dużo półek i przegródek, aby móc dzielić się sezonowe buty, rozmiar pięty, zgodnie z jego przeznaczeniem. Szafka drzwi powinny być chronione. Obuvnitsy może być modułowa.

Ergonomia dressing: jak przechowywać

Co należy zrobić, aby ergonomia szafie stała się modelką?

Aby rozpocząć, należy zadbać o następujące wynalazki:

 • Wieszaki na ubrania;
 • kosze;
 • Haków.

Do wygodnego przechowywania zająć się, że w szatni nie było wieszaków na ubrania, kosze i hakiDo wygodnego przechowywania zająć się, że w szatni nie było wieszaków na ubrania, kosze i haki

Jak można pomóc tym przejęć? Zakup wieszaków na ubrania będzie utrzymać go w dobrym stanie przez długi czas i zmarszczek. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do sukienki, bluzki i spódnice. Niektórzy lubią trzymać je w pozycji złożonej, a później żałować. Kosze mogą być wykorzystywane do bielizny, apaszki, bransoletki, naszyjniki, akcesoria do przechowywania różnego rodzaju i wiele innych rzeczy. Hak powinien powiesić wszystko, co może się zawiesić. Mianowicie, paski, torby, ręczniki, biżuterię i wiele innych.

Obliczanie rzeczy do szafy do przechowywania: projektant (wideo)

Pamiętaj, że głównym kluczem do sukcesu dressing - porządku i schludności. Trochę czasu uporządkować swoje rzeczy w kolorze, stylu i pory roku. Nie dopuścić rzeczy poza swoim zwykłym miejscu, nawet na sekundę. Jeśli chcesz zostawić po umyciu pranie w koszu, gonić myśli dalej. Po tym wszystkim, masz piękną szafę, gdzie wszystko musi być na swoim miejscu, a pranie w specjalnym pudełku.

Przykłady dressing systemów pamięci masowej (foto)

3-idealnyy-zhenskiy-garderob 5afe7dfcc21daee229ef4c0f67b76e80 20 1292186232 1292186343 1378048744800 18295873547780017587 A004 Niesamowite-Elfa-Szafa-System ar4541351860702

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 3 =

map