Urządzenie i sufit griljato gatunki

Urządzenie i sufit griljato gatunki

12 October 2017Porowata griljato sufit nie tylko niezawodne i trwałe, ale również wpisuje się w praktycznie każdy wzórPorowata sufitowy griljato nie tylko niezawodne i trwałe, ale również pasuje do niemal każdej konstrukcji teraz ozdabia dizaynEto głównie przestronne pokoje. Ale to nie znaczy, że to jest tylko miejsce, w biurze lub w kawiarni, można go zainstalować w budynku (jak Albes sufitu). Na przykład, w prosty korytarzu lub salonu.


Griljato sufit: co to jest

Griljato - system różne profile wzdłuż jego długości, które w czasie montażu są ażurowych wygląd. I to jest podstawa kraty wypełnić prostokątne kształty.

Urządzenie konstrukcja stropu:

 • Obszar wyjścia. To zapewnia płaską powierzchnię wysokiej jakości Dokowanie systemu do ściany.
 • Profile (przewodniki). Instalacja systemu obejmuje trzy rodzaje profili, a różnią się tylko długością. profili jest 2,4 m1, m2 i 0,6 m. Te profile są połączone ramę sufitową nośnik.
 • Części montażowe. Chodzi o bystropodvese. Zamocowanie to składa się z 3 części - to jest taki otwór z pętlą, igły i sprężyny połączenia zaczepowego na szprychach.
 • Panel-kraty. Są one w rzeczywistości nazywa griljato. Panel różnią się od siebie rozmiarami komórek lub rzeczywistej konstrukcji.

Budowę systemu sufitowego griljatoBudowę systemu sufitowego griljato

Istnieje kilka rodzajów sufitów modeli griljato.


Griljato sufit w mieszkaniu: korzyści

Taka konstrukcja jest naprawdę wiele zalet, i mit, że mieszkanie jest niemożliwe, aby je odkryć, nic więcej niż mit.

Korzyści sufit griljato:

 • Obwodowa przestrzeń sufit całkowicie wentylowane i wentylację;
 • Materiał jest absolutnie odporny na ogień, ponieważ nie pali, a jeśli mieszkanie jest nadal wybuchł pożar, sufit szybko usunięcia dymu z pomieszczeń;
 • Często taki układ jest stosowany w pomieszczeniu o wysokiej wilgotności - aluminium, jednak, nie rdzewieją zgniliznę;
 • Jego rodzaj i jakość nie griljato stracić nawet przy długotrwałej ekspozycji na promieniowanie ultrafioletowe;
 • Warstwa lakieru jest bardzo niezawodne i trwałe;
 • Jeśli chcesz zdemontować sufit, to nie będzie trudne;
 • Sufit lekki;
 • W tym przypadku, jest doskonale ukrywa sufit komunikacji;
 • Łatwe do utrzymania takiego pułapu, na specjalnej kratki usunięte;
 • Do tych siatek zamontowanych płytę akustyczną;
 • Wreszcie, możliwości projektowe są ogromne - piękny sufit z szerokiej gamie kolorów i różnorodnych formach.

Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, montując oświetlenie sufitowe griljato - przygotowanie światła LED produkowane przez podobnyPierwszą rzeczą, którą należy zrobić, montując oświetlenie sufitowe griljato - przygotowanie światła LED produkowane przez podobnyI zaletą griljato to, że można ustawić zapotolochnoe reflektory. A to z kolei przyczynia się do tworzenia oryginalnych efektów świetlnych, a nawet wzory. W tej sytuacji, lampy zapotolochnoe wystarczy ustalić pułap do projektu, budowa sam do takiego obciążenia długotrwałego nie jest obliczana.

Szeroka gama typów i griljato, to standard, a rolety i piramidy i wielopoziomowe struktury.

Formy sufit griljato

Listew lub siatki sufit griljato - to nie jest jedno i to samo wykończenie. W zależności od miejsca użytkowania, przeznaczenie wybrać różne sufity.

Rodzaje griljato:

 • Standardowy. Jest to tani system, który jest używany dosłownie wszędzie. Gładka system zawieszenia montowane wyłącznie na tym samym poziomie, zawsze równolegle do podłogi, potrzebny jest w kształcie litery U profil.
 • Rolety. Jest też taki model. Jest to najbardziej neprosmatrivaemye System griljato. Zbierz może mieć różne profile wysokości. Taki listew sufit rzeczywiście ukrywa całą komunikację, ale również zachowuje łatwy dostęp do nich.
 • Model piramidalnej. Zbierają takie podwieszane może mieć kształt litery Y profilu. Okazuje się, że komórki sufitu ściętego ostrosłupa. Wizualnie, technologia ta zwiększa wysokość pomieszczenia - jest aktywowany punktu widzenia prawa.
 • Wielopoziomowe modelu. Jest również zbierane z profili o różnych wysokościach. Jest to najlepsze rozwiązanie do projektowania eksperymentów.

Jeśli mówimy o kolorach, standardowe szyny są uważane za biały, szary i czarny, ale również występuje. Poza tym, ten sufit komórkowej mogą być chromowane, wykonane w ramach projektu „złota”.

Montaż sufitu griljato: Sekwencja

System mocowania jest podzielona na dwa etapy - jest przygotowanie starego sufitu, a więc montaż systemu. Pierwszym krokiem jest prosta - trzeba kit sufitu, a następnie, w razie potrzeby, do malowania.

Instrukcja montażu sufitu:


 • Oznakowania. To odbywa się zwykle za pomocą lasera lub poziomu wody.
 • Montaż profilu ściennego.
 • bystropodvesov instalacja. Wymaga to dodatkowych znaczników, sufit dzieli na kawałki o szerokości 1.2 m.
 • Ustawienie profile 2,4 m. Są zawieszone na hakach łącznika.
 • Dopasowywanie profili. Wszystkie profile powinny być wysłane w jednej płaszczyźnie, a to jest zrobione bystropodvesami-motyle.
 • Profile 1.2m instalacji. Oba typy profili są połączone ze sobą za pomocą specjalnych rowków.
 • Ustalania profili 0.6m. Elementy te są zamocowane poprzecznie w profilach 1,2 m. Obliczenia są tak, że po montażu uzyskuje dane profilu siatki.
 • Wkładki montażowe i karty.

Przed rozpoczęciem system mocowania griljato niezbędne jest przygotowanie powierzchni podłóg, oczyścić je z zanieczyszczeń i kurzu, a następnie zainstalowaniu wszystkich elementów sufitowychPrzed rozpoczęciem system mocowania griljato niezbędne jest przygotowanie powierzchni podłóg, oczyścić je z zanieczyszczeń i kurzu, a następnie zainstalowaniu wszystkich elementów sufitowych

Finalizacji montaż opraw oświetleniowych. Charakterystyka techniczna sufitu tak, że lampy po prostu zawieszone pokrywać się bez względu na griljato.

Wielkość sufitu griljato

System griljato - jest to oryginalny system, na podstawie trójwymiarowych profilowanych metalowych prętów. Krata wykonana z aluminium, mają kształt litery U profil. Grubość - 5 i 10 mm, wysokość - 30-50 mm.

Same komórki różnią się wielkością. Może to być komórka 30x30 i 100x100 i 200x200. Płytki z komórkami i są utworzone, taśmy aluminiowe o grubości od 0,32 do 0,4 mm.

Okazuje się, że wielkość odcinków rusztu sufitu - 600x600 mm.


Producenci sufit griljato: krajowy lub zagraniczny

Zawdzięczamy pułapów wynalazek Włochów, a nawet pojawił się z nimi pod koniec ubiegłego wieku, Rosja, ogólnie rzecz biorąc, jest świadomy tego konstruktu nie więcej niż 10 lat.

Wymiary griljato komórek dobiera się na podstawie wymiarów pomieszczenia i cech konstrukcyjnych nakładaniaWymiary griljato komórek dobiera się na podstawie wymiarów pomieszczenia i cech konstrukcyjnych nakładania

Nie ma różnicy w zasadzie zamówić sufity tutaj lub za granicą. A w każdym średniej wielkości mieście, na przykład, Dmitrov, a we Włoszech tak samo ważna jest reputacja producenta. Materiał musi być certyfikowany, usługi - na odpowiednim poziomie.

Jeżeli zamówisz sufit nie jest to pierwszy raz, w celach komercyjnych, producent może zrobić to w dowolnym kolorze.

Przynajmniej jeden z tych 192, który wchodzi klasyfikacji RAL. Wiele firm, które sprzedają akcesoria, i może wykonywać obliczenia, więc nie dowiedzieć się zużycie materiału.

Zraszacze i sufit griljato

Urządzenie spryskiwacze - jest zraszacz (sprayem), który może być zainstalowany w tym suficie podwieszanym griljato. Ten antykradzieżowe, obowiązkowy system z wielu powodów.

Tryskaczowe stosunkowo griljato wymagania sufit prosta

 • Trzeba zastosować nawadnianie do 3mm bystrodeystvuyushey żarówki i gniazda montażowego pozycję w górę;
 • Minimalna odległość między tryskaczy rozważanych długość 1,5 m.

W każdym razie, wszystkie dane do obliczeń można znaleźć w specjalnych tabelach, w których istnieją wskaźniki do sufitów o różnych wielkościach oczek.

Sufitowy technologia griljato (wideo)

Raster Sufit griljato - jest, na pierwszy rzut oka, skomplikowanego systemu. Ale jego zewnętrzny przepych, możliwości projektowe, przewodnik sufit w różnych opcji projektowych w przestronnej sali, co czyni go tym bardziej korzystnym wykonaniem konstrukcji sufitu.

Griljato sufit (foto)

7 0 - gl15 9a0a270c0a719b6f749054295880afd4 16 19 v7j6656wkc-1731 0820 372potolkigrilyatofoto 64 618 1405original

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

63 + = 73

map