ürünlerin 3 çeşit: elleri Alçıpan ile sahte bir şömine nasıl yapılır

ürünlerin 3 çeşit: elleri Alçıpan ile sahte bir şömine nasıl yapılır

12 October 2017Güzel sahte şömine oturma odasına konfor eklemekGüzel sahte şömine gostinuyuFalsh-yangına sıcak bir atmosfer katar - Geçerli odak benzer tasarımıyla, ancak geleneksel bir şömine temel işlevlerini gerçekleştirmez - ısıtma yakıt tesisleri. onlar sadece iç konfor veremez kullanılabilir çünkü Dekoratif ürünleri, güzel ve pratiktir. Bir raf veya bir gösteri niş veya oda imar olarak kullanılan şömine ile Yükseltilmiş.


Türleri ve konumu kapalı sahte şömine alçı levha yöntemleri

görünüşte Yükseltilmiş şömine bu kolay değil ayırt etmek: onun bitirmek tamamen taş veya tuğla çoğaltabilirsiniz. Yangın fırın içi bir taklit ateşle masif mum veya elektronik fotoğraf çerçevesi bir dizi koyabilirsiniz.

sahte yangın yüklemeden önce odanın iç onun yerine önceden düşünmelidirsahte yangın yüklemeden önce odanın iç onun yerine önceden düşünmelidir

Çok etkili şekilde sahte şömine içinde alev görüntünün aktarılması ve kablosuz ağ üzerinden herhangi bir gadget ile ses kayıtlarını çatırtı, plazma ekranlar bak.

Yükseltilmiş şömine - küçük çocuklar veya ev hayvanları ile daire ve aileler için mükemmel bir çözüm. Buna ek olarak, bir ev ısıtıcı olarak görev dahil olmak üzere birçok türde olabilir.

dekoratif şömine Türleri:


 • Koşullu falshkamin - olanlar hangi portalı mutlaka duvarların ötesine uzanır ve fırın ile tamamlandı. O güç nedeniyle sıcak, ancak kendini yakmak veya korlar gelen yangına sebep izin vermez.
 • Güvenilir sahte şömine yangına dayanıklı malzemelerden zorunlu temel oluşturur. Bu ateşe dayanıklı alçıpan ve fırının iç astar. Bunlar standart elektrikli ısıtıcı ve biyoyakıt monte edilebilir. Bu durumda, yapının iç alçıpan alım Bio Şömine inşa edilmiştir.
 • Sembolik şömine ısıtma fonksiyonu, prensip olarak, hayır. Bu özünde, iç dekoratif bir unsur olarak tamamen davranan - Yangın görüntü ile üç boyutlu resmini. Ancak, sembolik bir şömine şömine muhteşem olacak, sonra onu dekoratif öğeler yerleştirilmiş ya da bir plazma TV ekranı için durmasını sağlamak için olabilir.

Akıllıca değerinde daire şömine boyutunu ve konumunu seçin. fotoğraf çerçevesi ile Küçük tasarım içinde büyük bir odada kaybolmuş, ancak ofis veya kütüphanede uygun olacaktır. Başka bir seçenek şömine köşesi ve hatta ekleri dikkate almak olabilir. Geniş bir oturma odası bileşimin bir iç merkez oluşturma, duvarın ortasında daha yerleştirilir.  

Materyaller ve araçlar elleriyle kartonpiyer yapılmış sahte şömine oluşturmak için

sahte şömine imalatı için elleri alçıpan ile çalışmak için bir araca gereksinim ile. yeni bir şey, ancak, bir cetvel, metal profiller ve alçıpan köşeleri, mala bölücü, zımpara kağıdı, çekiç veya çekiç matkap ve tornavida yaprak kesme kalem işaretlenmesi için dikey çizgiler, bir boya bıçak ve makas hizalamak için düzeyi ve çekül sizin için yararlıdır.

Kendi elleri alçı levha olabilir ile hızlı ve kolay orijinal bir şömine yapmakKendi elleri alçı levha olabilir ile hızlı ve kolay orijinal bir şömine yapmakşömine çerçevesini oluşturmak için gereken malzemeler Gönderen:

 • Profil duvarı (FP) ve yön (TD);
 • Alçıpan levhalar (GCR);
 • profil monte etmek için alçıpan ve duvar fişler için Vidalar;
 • sızdırmazlık için Teyp-serpyanka;
 • PVA yapıştırıcı;
 • "Başlat" ve "Son" sıvalı;
 • Akrilik primeri;
 • köpük;
 • Whatman.

Çoğu durumda, aksesuarlar her sadece eksik öğeleri satın almak zorunda kalacaktır, evde orada her usta çalışmak.

gelecekte inşaat bir kroki yapmak için yükseltilmiş ocaklı ihtiyacını yaratmak. Sonra bir taslak hazırlamak için önerilen ana strafor mockup üzerinde çalışmak için, ancak o zaman alçıpan ile çalışmaya başlar.

araç ve gereçleri hazırladıktan sonra, kesinlikle gelecek sahte şömine ölçümünü kaldırmak gerekir ve inşaat işleri gerçekleştirmek için hazır.

Elleri Alçıpan ile Yükseltilmiş şömine: adım planı işler adım

Önerilen kurulum sitesinde gelecekteki şömine slayt düzeni çerçevesinde imalatı için. Not bir çekül ve seviyesi ile birlikte, profil konuma taşıyan, dikey konumlu düz elde olup olmadığını kontrol edin. Sonra prirezka profili ve onun kurulumunu başlar.

Eğer kartonpiyer yapılmış süs şömine yüklemeye başlamadan önce nazik bir iş için gerekli malzeme ve araçları hazırlamak rica olunurEğer kartonpiyer yapılmış süs şömine yüklemeye başlamadan önce nazik bir iş için gerekli malzeme ve araçları hazırlamak rica olunur

Adım adım talimatlar sahte yangın oluşturmak için:

 • duvar profili kesin ve onları duvar ve yarı monte edin. Mo profili çapraz kirişler halinde kesilmiş ve duvar profiline vidalar yardımıyla vidalayın. Ana çerçevede ek olarak şömine ocağına içine monte edilecek unutmayın.
 • Alçı bir ön yapılması. odasının ön duvarı bir yarım daire cut-out fırını olmak için, bu kemerlerin üretimine benzer şekilde yapılabilir, ancak düzgün GCR şeridini eğmek gerekir.
 • küçük vida alçı vasıtasıyla profil üzerine iş parçasının sabitleyin. dikişler şerit serpyanku ve PVA yapıştırıcı kapatılır. Kutunun üst kısmında şömine rafı yükleyin.
 • şömine son bitirme önceki son adım - tüm yüzeyler iyice temiz olması ve daha sonra zımpara ile macun gerekir.

Yükseltilmiş şömineler Eğer yuvarlama köşeleri kullanımı dahil, yangın herhangi bir biçimde tasarlayabilirsiniz, dikdörtgen olması gerekmez.


Eğer kitap, ağır heykelleri depolamak için veya TV ekranı için bir destek olarak Şöminenin kullanmayı planlıyorsanız, yapıyı güçlendirmek için GCR çift tabakalı duvar şömine dikebilirsin.

Yangın kutusunun montajının tamamlanmasından sonra kaplama malzemeleri şömine süslemek için düşünmek zamanıdır.

sahte şömine tamamlanması

Gerçekten sınırsız fantezi dekorasyon dekoratif şömine için oda bol. Onlar malzemelerin yüzlerce çeşit orijinal yedek yangını yaşayan ocağına içine konabilir süslenmiş, farklı iç tarzlarda dizayn edilebilir.

Eğer sıva ile sahte şömine kullanabilirsiniz, oturma odası, zarif ve şık olunEğer sıva ile sahte şömine kullanabilirsiniz, oturma odası, zarif ve şık olun

İşte şömineler dekor için bazı seçenekler şunlardır:


 1. Klasik dekor şömine - sıva bitirmek ve süs sütunları. köpük oluşur Hafif düzenleme, geleneksel bir PVA yapıştırıcı yapıştırılmış ve daha sonra lateks boya ile boyanmıştır.
 2. Ham taş bitirin da iyidir. Bu kabuk kaya ve çakıl taşlarını, arduvaz veya granit fayans olabilir. Ve başka bir klasik varyantını seçebilirsiniz - doğal veya yapay mermer vermek.
 3. En kolay yolu onu taklit kırmızı tuğla veya kiremit yardımıyla bir şömine süslemek için. Doğu ya da Akdeniz tarzı, oblivnye karo veya fayans Çini - de iyi bakacağız.
 4. dekoratif unsurlar güvenle bu özellikler için kullanılacak gibi Şömineler: ferforje ızgaralar ve ahşap altında şömine başında veya cehennemlik içine istiflenmiş odun kendisi woodpile standı.
 5. Eğer portal Biyo şömineler içine monte etmek istiyorsanız, yanma odasının önünde koruyucu cam kurmayı düşünün. Bu ızgaraya güzel ve rahat bir alternatiftir.
 6. fırın "doldurma" mum koymak gibi, kitaplar doğal ahşap veya seramik eklemek koydu.

Döşeme şömine içinde bir Noel dekorasyon yedek canlı alev gibi parıldayan balıksırtı Elektrogirlantlar konabilir gibi.

elleri Alçıpan (video) sahte şömine yapın

Yükseltilmiş şömine şimdi binanın iç dekorasyonda zamanında ve düşük maliyetli bir seçenek olarak kabul edilir. Böyle şömineler binlerce bulabilirsiniz üretim ve tasarım seçenekleri kolaydır - İnternette hazır ürünlerin fotoğrafları bakmak ve belki kendi özgün dekoratif ev ile gelip yeterlidir.

Tasarım şömine alçıpan dan Döşeme (iç fotoğraf)

4-1-kamin 4-kamin-gipsokarton 013-rol-dekorativnogo-kamina-v-dizaine-Vibor-podhodachego-pomecheniya 467 362568408 3407-5602 684807003 a31471f9a02b67ecd63f0d883b507fc6 564663306 Dizayn-gostinoy-s-kaminom-iz-kamnya-115

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

57 − 53 =

map