The BlogMarmurowa klatka schodowa jest w stanie nadać wnętrzu elegancki i drogieMarmurowa klatka schodowa jest w stanie nadać wnętrzu elegancki i drogie zdarza się, że położenie schodów już myśli podczas tworzenia projektu w domu - na klatce schodowej, pomiędzy pionowymi powierzchniami w wykuszu. Również zdarza się, gdy dom został zakupiony dla wariantu budowy. W tym przypadku problem projektowania zbiegają do wystroju. Zupełnie inny projekt stworzony schody marmurowe w mieszkaniu dwupoziomowym. Tutaj jest to jeden z podstawowych elementów życia, aby przyciągnąć uwagę.


Schody i stopnie z marmuru w salonie w domu

Fantazjować może być nieskończony, ale marmurowe schody mogą być różne.

Może się różnić:

 • budowlanych;
 • formie;
 • Poszczególne elementy.

Niezależnie od tego, gdzie będzie znajdować się piękny design, pierwsze, co odzwierciedla właściciela mieszkania po naprawie jest wykonany i wykończenia, jego wystrój. Zazwyczaj właściciele mieszkań wielopoziomowych już wyobrażenie o przyszłości wewnętrzny pokój i schody projektu muszą pasować do tego zdjęcia i rozwijania go.

Marmur schody mogą być wykonane na różne kolory: czarny, biały, czarny, zielony, itd ..Marmur schody mogą być wykonane na różne kolory: czarny, biały, czarny, zielony, itd ..


Dziś, te rozwiązania są najbardziej istotne:

 • Klasyczny i szlachta;
 • rocznik;
 • Aktualna wersja;
 • kraj;
 • nowoczesne;
 • Neutralny styl i inni.

Ciekawe wnętrze „chipy” pozwalają stworzyć oryginalny, stylowy i funkcjonalny design. Dla każdej formy zdobienia jest mówić trochę więcej.

Wnętrze z marmuru kroki ze schodami

Classic jest zawsze w trendzie i ma osobowość i specjalnej jakości. Jeśli te opcje nie są dostępne, wyrafinowany pomysł jest prawdopodobne, aby włączyć do taniego parodii. Podstawa klasyki - marmur tablicy. Marmur charakteryzuje się dużą wagę, względnie umiarkowanych kosztach (chociaż zależy to od gatunku). Marmurowe mogą być wykonane w dowolnym kolorze, po prostu pomalowane. Ponadto, projekt marmur może być urządzone na różne sposoby, a nawet zamówić produkcję paneli ogrodzeniowych.Luz może zawierać następujące elementy:

 • Sztuczne starzenie;
 • patyna;
 • Metalizacja poszczególnych elementów;
 • Tonowanie „pod egzotyczne”.

marmurowych schodach iść dobrze ze złotymi poręczamimarmurowych schodach iść dobrze ze złotymi poręczami

Można łączyć z metalem. Zazwyczaj elementy kute czasami odlewania. Metal może być wykonywane poręcze, balustrady i tralki, kaloshnik.

Projektanci zalecają podstawy do podejmowania pewną stylistyczną kierunek. Dopuszczalne formy takich stylów jak secesji, baroku czy Art Deco.

Opcjonalnie, zawsze można umieścić zdjęcie lub historyczną kopie obrazów, które dokładnie odzwierciedlają szczegółów stylistycznych kierunkach, na przykład, Fetch, monogram, Rocaille. Zawsze można wybrać to, co chcesz, i zamówić szkic wnętrza ze schodami na drugie piętro.

Innym materiałem - kamień, który jest solidny i stały na schodach w klasycznym stylu. Ma jednak znaczne braki - dużo wagi i złożoności instalacji. Rzadko dom może wytrzymać takie obciążenia, więc obecność kamiennym drabinę w przedszkolu, w salonie lub w miejscu, gdzie znajduje się kuchnia, jadalnia, pokój dzienny, drugi pokój musi być obliczony nawet gdy dom projekt, a kładąc podwaliny. Najczęstszym kamień używany, gdy jest to niezbędne do wykonywania stan poziomy, na szczycie schodów wykonanych z płyt betonowych.

Wychodzący z marmurowymi schodami

Jednym z trendów mody w projektowaniu schodów jest styl vintage.

Obejmuje ona kilka „żetony”:


 • Specjalne elementy sostarivanie za pomocą specjalnego przetwarzania;
 • Dokładne kraj szorstkość;
 • Szczególny nacisk na strajkujących właściwości materiałów modne. Tradycyjne materiały, marmur i metalu, dodaje inny, na przykład, ceramiki lub murali. Można również skorzystać z tynku strukturalnego na pionów i ściany.

Schody, marmur, ma długą żywotność i dobre cechy estetyczneSchody, marmur, ma długą żywotność i dobre cechy estetyczne

Tak więc, nowoczesny deseń idealnie nadaje się do różnych popularnych stylów i trendów, takich jak fuzja, eko, kraju, etnicznych. W przeciwieństwie do klasycznego kierunku, tutaj powitać odważne decyzje mogą realizować swoje marzenia. Dopuszczalny asymetrii stosowanie kontrastów niewypłakaną niedbalstwa i paradoksalnym symbiozie materiałów. Spośród różnych elementów stworzyć ogólną konstrukcję schodów, gdzie został umieszczony w obszarze korytarza w pokoju, na balkonie lub gdziekolwiek indziej.

Aby wnętrze nie było prowokacyjne i wulgarnych, wskazane jest, aby wybrać nie więcej niż 2 elementy marki. 1, w kolorze i fakturze do 1, cała reszta działa jako dodatek.

Nowoczesny salon z marmurowymi schodami na drugie piętro

Nowoczesne drabiny wystrój, zwykle rozwija się w 2 całkowicie przeciwnych kierunkach. Pierwszy - to ekskluzywny, druga - masa. W pierwszym przypadku, stoisko, wszystkie godne uwagi „wyjmowane” elementy.

Najbardziej uderzające materiałów budowlanych, w połączeniu z marmuru:


 • beton;
 • szkło;
 • Białe i polerowane metaliczne;
 • Płytki granitowe;
 • Kamień.

balustrady kute połączone z marmurowymi schodami, aby idealnie dopasować się architekturą wnętrz w stylu klasycznymbalustrady kute połączone z marmurowymi schodami, aby idealnie dopasować się architekturą wnętrz w stylu klasycznym

Normalnie, taka struktura schody dominuje w domu, staje się podstawą do stylu pomieszczenia. W budynkach mieszkalnych, można powtórzyć go w miniaturowej wersji, ale do stworzenia takiego arcydzieła, potrzebują dużo przestrzeni i finansów. Jeżeli miejsce do domu po schodach jest już wybrany, to najnowsza wersja jest projektowanie i szyny lub modelu śruba. Powodem zapotrzebowania - niską wagą i wizualnej lekkości schodów. Pokonanie takich kompozycji może odbywać się z wnętrza.

Ważne jest to, aby utworzyć materiałów budowlanych i stosowane w modelu drabiny w małej ilości, i powtarza się w okolicy wnętrza.

Drugi kierunek rozwoju nowoczesnych konstrukcji drabin - masowa produkcja. Ten niedrogi, projekt, opracowany znaczne projektantów poziomów, a następnie uruchomił w masowej produkcji. Są dobre i że w razie potrzeby mogą zostać uzupełnione, usunięte lub coś dodatkowo zmieniając niektóre elementy strukturalne (do cięcia, cięcia) lub stylu wykonania. Podstawowe Materiały podstawie marmurowej - drewno kompozytowe metale nonmassive. Plusy them składniki multivariancy i zapewnienia jakości, który zawsze zapewnia niezawodną producenta.

Inne style we wnętrzu domu z marmurowymi schodami

korytarz wnętrze z marmurowymi schodami u drzwi mogą być wykonane w innych stylach. Wnętrza w stylu skandynawskim moda, neutralny, a także w kierunkach stylu Art Nouveau i kraju. Klatka schodowa, która prowadzi ideę neutralnym stylu, można dowolnie urządzone i mieć dowolny kształt, kolorystykę.

Neutralny - nie jest polewa styl, chętnie daje rola otaczającą konstrukcję. Neutralny rola polega na tym, aby nie oślepiać i tworzyć dysonans.

Wygląda na marmurowe schody (wideo)

Jest to część całkowitej kompozycji, przy czym sufit, tapety, atmosfera w pomieszczeniu i krajobrazu oknem seryjnej. Schody w tym przypadku, lakoniczny, zarezerwowane i nie ma nic zbędne. Konstrukcja może być wykonana z marmuru z dodatkiem drewna i metalu. Najważniejsze jest to, że obsługuje wnętrze, ich struktura, farbowanie, nie działał jako oddzielania i łącząc je w jedną całość.

marmur projekt schody (zdjęcie we wnętrzu)

0d68247ec569391c33eb8f8773e7f46e 9a9495182e70f379e5465cb6495b9e9a8de636 110 118big 10620zema20marmi20scala20di20botticino20riv20dsc099731 204899f981e6577ed4b8dc743e02eb29 876280 986267dvorec-lestnica 28226967w640h640img0475 1385673761

Leave a Comment

Your email address will not be published.

82 − 73 =