Umiejętne pracy: ścieg, ornament, obwodów i 3 lekcji

Umiejętne pracy: ścieg, ornament, obwodów i 3 lekcji

12 October 2017Jeśli jesteś nowy, to wskazane jest, aby wybrać schemat do szycia dekoracyjnego, który nie zawiera skomplikowanych elementówJeśli jesteś początkujący, zaleca się, aby wybrać schemat haftu ornament, który nie zawiera skomplikowanych elementów krzyża ściegu wzór schemat jest bardzo popularna przez długi czas. Głównymi tematami szycia zawsze była nieodłącznym symbolizm w starożytnych kulturach. Przez wieki tradycja pozostała niezmieniona, z pewnym sensie nie było w ornamentami. Nowoczesne technologie pozwalają na badanie kultury własnego narodu, bez wychodzenia z domu. Znać podstawowe ozdoby mogą być w sieci, szukając szczegółowe samouczek wideo lub warsztatu.


Motywy muliną: Wzory i projekty, schematy

Pierwszy pojawił się w starożytnej ozdoba Rosji. W tym czasie tylko zaczęły się pojawiać motywy słowiańskie. Haft zdobi na ubrania, ręczniki, ręczniki i kapelusze. Wiele szwaczka motywy słowiańskie zdobione przedmioty w domu. Charakterystyczną wzór trudno pomylić z żadnym innym. wzory słowiańskie szeroko stosowany do amuletów haftem. Nie jest to proste, stosowane w pewnych systemach.

Podstawowe dla rzemiosła są naturalne tkaniny, szczególnie len. To pozwala na haftować bez dodatkowych wątków prodergivaniya. Samo płótno służy jako podstawa. W większości przypadków, wzory haftowane w dwóch pasm. Wykorzystywane do pracy nici nici. Charakteryzują się one jasne kolory i dobrej gęstości. Aby zagrać trzeba użyć ozdoba matowe jedwabne nici. Często motywem słowiańskim akceptują stosowanie koloru czerwonego.

Nie częściej niż w słowiańskiej ozdoba jest czerwony, symbolizujący ciągłość miłości i rodzajNie częściej niż w słowiańskiej ozdoba jest czerwony, symbolizujący ciągłość miłości i rodzaj

Krzyż haftowane:


 • rysunkach;
 • ozdoby;
 • geometria;
 • roślinność;
 • Świat zwierząt;
 • Wzory.

Specjalna nisza zajmowana przez figur geometrycznych. Wiele hafciarki uczynić swoją pracę za pomocą geometrii. Szerokie popularne złożone i wielobarwne wzory, są one łatwo połączyć z innymi wzorami. To pozwala stworzyć niepowtarzalny design. Geometria może być stosowany w odzieży i elementów wnętrza.

Istnieją specjalne programy do uproszczenia haft wzory geometryczne. są one używane do dekoracji poszewki na poduszki. Jasny żarnik pozwalają ożywić wnętrza wszystkich pomieszczeń.

Jeśli wzór jest haftowany przekroczyć granicę, można odebrać szorstką ściereczką. Eksperci zalecają, aby dać pierwszeństwo do bawełny krawędzi. To jest dobrej jakości i pozwala na tworzenie ciekawych zdjęć. Zgodnie z nim, należy wybrać odpowiednią grubość nici.

Większość układów do haftu ornamentem zawierać geometryczne kształty, więc powinny być stosowane, gdy linia szyciaWiększość układów do haftu ornamentem zawierać geometryczne kształty, więc powinny być stosowane, gdy linia szyciaMożna haftować dowolne zdjęcie lub pocztówkę, i umieścić go z geometrią. To może być wąski, okrągły lub owalny wzorca. Wszystko zależy od obwodu. Uwaga: prawie wszystkie elementy geometryczne haftowane pełną krzyż.

Krzyż ozdoby: Kwiatowe i kwiatowe wzory

Ręczniki rejestracji lub haft na odzieży, zaleca się używać obręczy ażurowe. Eksperci zachęcam użyciu wzorca. Może on działać jako podstawowy wzór, lub kompetentnie uzupełniają ogólny obraz.

Najpopularniejsze wzory:

 • kwiat;
 • Roślinny.

Kwiat wzór może być utworzone w trybie monochromatycznym i sztuki kwiatowym. To wszystko zależy od celu ręcznik lub ręczniki. Im więcej kolorów, tym trudniej działać. Przyjmowanej na poważne figur zalecane, jeśli masz doświadczenie.

Haftowane kwiatowe wzory wstawionych w pięknej ramie, doskonale pasuje do wnętrza przedmiotów przyrodniczychHaftowane kwiatowe wzory wstawionych w pięknej ramie, doskonale pasuje do wnętrza przedmiotów przyrodniczych

Liczba kolorów i złożoności programu zależy od wyboru podstawy i grubości przędzy. Prosty wzór odrzuca zastosowanie zwykłych materiałów. Złożony wzór wygląda dobrze na małym płótnie, podwójna nić jest używany do tego celu. Szwaczka często wolą pełną techniką krzyżową. haft forma zależy od złożoności pracy, tak często używane i inny sprzęt.

Haftowany kwiatowy wzór wygląda dobrze na ręczniki i ręczniki. Ludzie wzór jest bardzo popularny, jest ona oparta na przeplatanych girlandy, liści i owoców. Zlokalizuj jasny ażurowy oddział może być na obrusy, serwetki czy poszewki na poduszkę.

Kwiatowy wzór haftowane na kanwie. Nić, zaleca się stosowanie trzech addycyjnych. Dla prostych obwodów w pełni korzystać z krzyża, ciężka praca jest wykonywana z wykorzystaniem złączy.


Dzieci haft krzyżykowy

Młode matki starają się spędzać więcej czasu nie tylko dziecku, ale także hafty. Osobiście haftowane wzory uzupełniać żadnych atrybutów ubrania, ręczniki, koce i poszewki na poduszki.

Haft ze zwierząt lub postaci z kreskówek jest dobrze nadaje się do pokoju dziecka na codzień i rozweselić dzieckoHaft ze zwierząt lub postaci z kreskówek jest dobrze nadaje się do pokoju dziecka na codzień i rozweselić dziecko

Broad popularne:

 • Czarne i białe motywy;
 • Kolorowe zdjęcia;
 • Wzory przeznaczone do elementów wnętrza.

Pobierz bezpłatne programu można w Internecie. Istnieje wiele z nich, co pozwala podnieść wzorzec dla określonego zdarzenia. Młode matki chętnie czerpać nowe pomysły i biorą udział w dziecięcej sypialni dekoracji.


Wybrany wzór, a jej rozmiar zależy od materiału i wątku. Początkujący igłowe kobiet zaleca się wybranie małe obrazy, 8h7 cm. Wskazane jest, aby wybrać kilka motywów obramowaniem, najważniejsze, że są tej samej długości i szerokości. Nie ma potrzeby korzystania z dużego płótna, a nawet kolor biały.

Lekcja krzyżykowo: Ornament (wideo)

Schemat, podstawa i wątku są wybrane zależnie od osobistych preferencji. Widać motywy celtyckie wzory. Wszystko to jest w sieci w dogodnym ekspansji HSD.

Cross-stitch ornament: schemat (zdjęcie)

017bbdc91f03745orig 012af96c5a423d1XXXL 23 24-1 27 35de515daca1 86c230c4 7789b13bb194b01528c40f83953a33d0 15795-Narodnye-uzory-dlya-vyshivki 102375294742

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 1 =

map