Układ zawieszenia urządzenia do sufitów podwieszanych

12 October 2017Zawieszone struktura ukrywanie wad i sufity dać pokój elegancki wyglądZawieszone struktury ukrywanie wad i sufity nadają pomieszczenie wykończenia vidKonstruktsiya zawieszony układ sufitu może być różnej długości i szerokości, powierzchni i rodzaju obróbki wykańczającej. Konstrukcje zawieszone na suficie dać pokój dobry widok, ukryć niedoskonałości i zapewnia przytulne otoczenie.


Co to jest sufit podwieszany

fałszywe urządzenie sufitowe oznacza ramkę, która jest zamocowana bezpośrednio na suficie i ścianach, następnie kończąc ramki.

Podstawą sufitu służy jako ramka, która jest zamocowana do sufituPodstawą sufitu służy jako ramka, która jest zamocowana do sufitu

Zawieszony pod projektem wykończenia sufitu ma kilka zalet:

 • Ukryć nieprawidłowości na suficie;
 • To pozwala na ukrywanie i izolowanie przewodów i innych obiektów inżynierskich;
 • Odgrywa rolę izolacji cieplnej i systemu izolacji akustycznej w miejscu;
 • To pozwala utworzyć dowolną konstrukcję i architekturę sufitu podzielić pokój na strefy.

Do układów zawieszenia mogą być przyłączone płyt kartonowo-gipsowych, tkaniny, płyty i listew z tworzywa sztucznego, naprężenie taśmy i inne materiały dekoracyjne. Układ zawieszenia składa się z prowadnic łożysk, boczne prowadnice kątowe profile, zawiesin, śrub i kołków.


Układ zawieszenia i Ecophon Ecophon Focus jest system typu akustyczny. Jest on wykonany z ramy stalowej ocynkowanej, w którym zespół jest utrzymywany dźwiękochłonnej płyty, które są wykonane z żeliwa szkła.

Suspension System Ecophon Focus mogą być instalowane w każdym pomieszczeniu, może to być dźwiękoszczelne, ukrytych i otwarte. Zawieszona konstrukcja sufitu Knauf ma doskonałe właściwości techniczne, części mogą zawierać profili, prowadnice, śrub i kołków. Można zamówić na indywidualnej koncepcji projektu, ze wszystkimi składnikami, będą gotowe do zainstalowania w konkretnym pomieszczeniu.

Cechą Ecophon Ecophon Focus i systemy zawieszenia są dobre cechy dźwiękochłonneCechą Ecophon Ecophon Focus i systemy zawieszenia są dobre cechy dźwiękochłonne

Dla każdego rodzaju materiały wykończeniowe muszą być starannie wybrane system zawieszenia materiał, prowadzony od poziomu maksymalnego nacisku na 1 m od sufitu do masy materiałów wykończeniowych nie przekracza dopuszczalnej wartości maksymalnej. Nadmierne obciążenia działające na układ zawieszenia może spowodować odkształcenie konstrukcji i do upadku sufitu.Główna konstrukcja sufitu podwieszanego

System podwieszania sufitu jest zamontowana na metalowej ramie, w których listwy są przewidziane do obróbki wykańczającej materiałów stojących, takich jak zdjęcia.

Metalowa rama ma wieszaków, które pozwalają dostosować wysokość sufitu na całej powierzchni.

Podstawowe elementy mocujące ramy są wieszaki metaliPodstawowe elementy mocujące ramy są wieszaki metali

Istnieje kilka rodzajów sufitów podwieszanych:

 1. Sufit podwieszany na szynach metalowych. Konstrukcja szyny zawieszone na suficie na metalowej ramie za pomocą kołków i śrub, kąty są dostosowane zawiesin. Konstrukcja stojaka do sufitów najlepiej nadają się do stosowania w długich i wąskich pomieszczeń, ponieważ Reiki jest na tyle twardy, aby zmniejszyć lub dodać je do długości spoin o cięcia zostaną przyznane, jeśli malowane listwy może farba odpadała. Łatwiej pracować z gotowych materiałów. Konstrukcja ta różni się odporność na wilgoć, trwałość. W przestrzeni między sufitem a szorstkiej szafie można zainstalować dodatkowe urządzenia wentylacyjnego.
 2. Konstrukcje sufitów podwieszanych z włókien mineralnych jest zamocowana do stropu na metalowej ramie. Płytki są wprowadzane do ramy i zamocowane.
 3. Płyty sufitowe. Konstrukcja podwieszanego sufitu może być utworzona z płyt z różnych materiałów: włókien mineralnych, metalu, płyty gipsowo-kartonowej, styropianu. Płytki są zamontowane do ramy lub są wprowadzane do niego są zamocowane listwy boczne i wycięcia na przedniej stronie.

Każdy projekt sufitu pozwala na zainstalowanie dodatkowych wlotów i przestrzeń wentylacyjną pomiędzy szorstkiej i sufit podwieszany.

zawieszona konstrukcja sufitu przewidziano otwory wentylacyjnezawieszona konstrukcja sufitu przewidziano otwory wentylacyjne

Minimalny odstęp między sufitem zgrubnej i fałszywego ramy sufitowej, nie powinna być mniejsza niż 2,5 cm.

Metalowa rama zamocowana do sufitu i ścian w zależności od kształtu przyszłej konstrukcji i materiałów dekoracyjnych używany. Szyny nośne zawieszone struktury przymocowany do sufitu na języku zawiesinowego określonego poziomu, a szyny poprzeczne i są przymocowane do sufitu, do szyny nośnej. profile narożnikowe tworzą przestrzeń wizualnego pomiędzy ścianą i sufitem.


Cechą suficie urządzenia z GCR

Urządzenie fałszywego płyty gipsowej na suficie na różnej mocy, ma dobre właściwości izolacji akustycznej i cieplnej.

Wielopoziomowe płyty gipsowo-kartonowe na suficie pomieszczenia pozwala na strefowe, ma złożone ramy konstrukcyjnejWielopoziomowe płyty gipsowo-kartonowe na suficie pomieszczenia pozwala na strefowe, ma złożone ramy konstrukcyjnej

Podwieszany sufit może być:

 • Rodzeństwem, gdy urządzenie ma ciągłą powierzchnię, bez przejścia, oraz opaski;
 • Wielopoziomowego, gdy łączna liczba przejść;
 • Z ramką zamkniętej GCR;
 • Modułowa sufit z otwartej ramy.

Urządzenie jest zawieszone otwarty sufit jest używany do dzielenia pomieszczenia w kilku strefach. Z powodzeniem uzyskuje się, jeśli scenografii wielopoziomowego.


montażowy sufit podwieszany główny jest konieczne instalowanie wieszaka sufitowego, która jest następnie zamontowana głównych profili nośnych są ze sobą połączone i wypełniacze.

Gdy ramka jest gotowa, można rozpocząć wykańczania płyt gipsowo-kartonowych. elementy mocujące płyty gipsowo-kartonowej są poczynając od narożnika obliczyć materiały potrzebne tak, że przeguby spada na profilach nośnych. GCR przymocowany śrubami do ramy metalowej, przenikające profilu metalowego. Po montażu płyt kartonowo-gipsowych, płyt gipsowo-kartonowych shpaklyuyut stawów, blach pomalowanych farbą lateksową.

Rama montażowa w suficie podwieszanym (film)

Obowiązkowe certyfikaty zgodności dla sufitów podwieszanych

Przed montażem sufitów podwieszanych, konieczne jest, w celu zapewnienia ich jakości, w celu sprawdzenia certyfikatu zgodności do stosowania w budynkach mieszkalnych i biurowych.

Wysokiej jakości materiały i doświadczenie mistrza będzie gwarancją niezawodności i trwałości konstrukcji podwieszanegoWysokiej jakości materiały i doświadczenie mistrza będzie gwarancją niezawodności i trwałości konstrukcji podwieszanego

Ważne jest, aby dopasować wymagania GESN:

 1. Materiały powinny być przyjazne dla środowiska;
 2. Ramy muszą być nośne, wolne od wad;
 3. Rama musi odpowiednio do typu materiału, przy utrzymaniu maksymalnego obciążenia bez układu ramy odkształcenia.

Prace budowlane na montaż sufitu musi być wykonane przez mistrzów, które gwarantują jakość pracy, kierując ENiR, ale biorąc pod uwagę wszystkie środki ostrożności i odpowiednie umiejętności, sufit zawieszony montaż można przeprowadzić samodzielnie.

Stosowanie materiałów niecertyfikowanego stosowanych w konstrukcji jest zabronione w konstrukcjach podwieszanych sufitów. Takie materiały nie są testowane pod kątem jakości i mogą zagrażać życiu i zdrowiu ich właścicieli.

Wybór materiałów do sufitu (wideo)

Projektowanie sufitów podwieszanych może być inna firma- każdy producent oferuje szeroką gamę materiałów wykończeniowych i wychodząc. Ułatwia to montaż sufitu podwieszanego i stanowi okazję do przeprowadzenia napraw na własną rękę, bez udziału specjalistów. 

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

86 − 83 =