Układ stref o FCL na metalowej ramie 11 kroki

Układ stref o FCL na metalowej ramie 11 kroki

12 October 2017Wiele osób woli korzystać ściany urządzenia FCL na metalowej ramie, ponieważ jest to praktyczne i dostępneWiele osób woli korzystać z urządzenia o partycjach FCL na metalowej ramie, ponieważ jest praktyczny i dostupnoNa dzisiaj często odbywają partycje urządzeń ze względu na GCR. Konstrukcja ta i dekoracji materiał jest najbardziej popularne ze względu na swoje doskonałe właściwości eksploatacyjne, w szczególności wytrzymałość, twardość i wytrzymałość. Zastosowanie tkanin w projekcie pozwala na tworzenie różnorodnych form partycje według własnego uznania i bez utraty właściwego rodzaju pokoju.


Urządzenie do ścian gipsowo-kartonowych

ścianki działowe gipsowo-kartonowe są uniwersalnym rozwiązaniem dla stref miejsca w każdym pomieszczeniu. Jeśli pomieszczenie nie może być osiągnięte przez instalację tego projektu z jakiegokolwiek powodu, to znaczy, że inne użyte materiały są nie do przyjęcia. Ten typ podziału oznaczony jest na najlżejszy wagowych, ponieważ składa się z profilu ramy, przy czym każdy z elementów jest wykonany z lekkiego metalu i w osłonie po obu stronach wstęgi GCR.

Kolejną zaletą jest to, że z płyt gipsowo-kartonowych może być odporny na wilgoć, a także jak zwykle. W związku z tym może on być stosowany w zwykłym pokoju, w miejscach takich jak łazienka, WC, kuchnia i balkon.

GCR ma doskonałe właściwości hydrofobowe, które jest często używane w osadnikach. Poza arkuszy FCL projekty mogą nadawać dodatkową wytrzymałość, zwłaszcza jeśli ramy zrobić podwójną podszewką.

Przed przystąpieniem do instalacji partycji proszeni są o przygotowanie niezbędnych materiałów i starannie przestudiować szczegółowe instrukcjePrzed przystąpieniem do instalacji partycji proszeni są o przygotowanie niezbędnych materiałów i starannie przestudiować szczegółowe instrukcje

Jeśli partycja nie jest tylko dla stref przestrzeni, ale także w celu oddzielenia pokój na dwie odrębne części, konieczne jest, aby utorować partycje wewnątrz specjalnym materiałem dźwiękochłonnym dowód. Na przykład, z wełny mineralnej lub pianki. ścianki działowe gipsowo-kartonowe na metalowej ramie jest możliwe własnymi rękami.


Aby to zrobić, trzeba do zapoznania się ze szczegółowymi instrukcjami starannie i za nimi:

 1. Instalacja z partycji odbywa się poprzez ustawienie pionowe sposób całą sieć.
 2. Rama jest używany i pionowe profile CW stojak na to, co odbywa się w montażu podłogi i sufitu za pomocą prowadnicy profilu UW, chodzenie na konstrukcji obwodowej.
 3. Jeśli planujemy utworzenie drzwi lub łuk, to jest konieczne stosowanie prowadnic poziomych. Są one zamontowane za pomocą kołków gwoździe lub kotew.
 4. Każdy profil musi być owinięty szczególną dźwiękochłonne taśmy, tak że zostanie ugaszony fali uderzeniowej.
 5. Każdy z sąsiednią krawędzią sąsiedniej blachy jest zamontowany na jednym profilu.
 6. Śruby mocujące GLA utrzymywany na płótnie w odstępach nie dłuższych niż 5 cm.
 7. Pomiędzy łopatkami powinna być przerwa nie więcej niż 4 mm, spackling.
 8. Szwy na shpaklevanii muszą zostać wzmocnione specjalnym włóknem szklanym.
 9. stojak punkt montażu, względnie nakładania nie może być usunięty więcej niż 1 metr. Idealnie powinny wytrzymać 60 cm.
 10. Jeśli chcesz splatać profili, należy użyć co najmniej 3-4 samogwintujący metal.
 11. Otwór pomiędzy każdym profilu rack nie powinna przekraczać 60 cm.

Grubość ścian gipsowo-kartonowych

Warto pamiętać, że grubość ścian zależy co rama ma szerokość profilu, a także jak wiele warstw GCR użyto w poszyciu. Wyjście może być tylko jedna: im grubsza konstrukcja, więc jest silniejszy i twardszy. Przed obliczaniu grubości ścian, konieczne jest, aby się zorientować, co jest wymagane. Mianowicie, czy to tylko dekoracja, albo wymagają zakwaterowanie w strukturze różnych rodzajów komunikacji aż do rur wodociągowych i odwadniających.

Grubość przegrody smaku należy w zależności od wielkości i charakterystyki pomieszczenia, w którym będzie on zainstalowanyGrubość przegrody smaku należy w zależności od wielkości i charakterystyki pomieszczenia, w którym będzie on zainstalowanyIstnieją trzy główne kategorie grubości ścianek działowych gipsowo-kartonowych:

 1. 75-150 mM. Konstrukcja ta jest uważana za jedną z najbardziej delikatnych i jego oznakowania C111. szerokość przekroju 50 mm jest używane. Grubość 12,2 mm, płyty gipsowo-kartonowe. Jeśli osłona jest marka C112 - dwuwarstwowy, szerokość wzrosła o 25mm.
 2. 150-175 mm. Znakowanie C113. Funkcja jest stosowanie profilu PN-100, a także dwustronny trójwarstwową powlekane żebra GCR. Grubość ta wynosi 175 mm.
 3. 175-250 mm. Znakowanie C115 i S116. Układ profili stosowanych i Mo Mo-75-100. Ogólnie rzecz biorąc, grubość strukturalną 200 i 250 mm.

Na podstawie tych danych można stwierdzić, że stosowanie precyzyjnie określonej grubości profilu wpływa na grubość konstrukcyjną. Należy pamiętać, że często wykorzystuje dodatkową warstwę hydroizolacji oraz izolacji akustycznej, które można dodać do grubości 20-25 mm.

Ważne jest, aby średnia szerokość belki drewniane, który jest stosowany zamiast metalowego profilu wynosi 80 mm. Minimalna grubość takiej konstrukcji, ze względu na okładzinę i wszystkie z powyższych materiałów, to 90-105 mM.

Szerokość przegród gipsowo-kartonowych

Całkowita szerokość stref płyt kartonowo-gipsowych, jak zostało powiedziane wcześniej, zależy od profilu wstęgi i GCR. Istnieją również bardziej nowoczesne wersje używanych arkuszy płyt kartonowo-gipsowych i ramę metalową, ale każdy projekt ma swoje własne cechy.

Typowo, szerokość przegrody zależy od wielkości płyty gipsowej, a profilem prowadzącymTypowo, szerokość przegrody zależy od wielkości płyty gipsowej, a profilem prowadzącym

a mianowicie:

 1. szerokość 125 mm, konstrukcja z pieczęci profilu PS-100 i dwóch arkuszy płyt gipsowo-kartonowych po obu stronach. To jest najlepszym rozwiązaniem do tworzenia partycji, zarówno w budynkach mieszkalnych jak również w każdym innym pomieszczeniu. Trwałe, stabilne ramy mogą być wykorzystywane do budowania pokoju panel w ścianie nośnej.
 2. Szerokość konstrukcja 73 mm, przy czym struktura wykorzystuje profil łukowaty, PP-65, a dwie warstwy płyty gipsowej na dwóch bokach ramy. Partycja ta jest bardzo wąska i może pełnić jedynie rolę dekoracji. Inna nazwa partycji - fałszywa ściana. Niemożliwe jest zamontowanie półki, doniczki lub nawet więcej modułowe wnętrze.

ścianki działowe gipsowo-kartonowe Waga

Doświadczony mistrz nie zaleca instalowania do ścian gipsowo-kartonowych, ponieważ mają mniejsze właściwości wydajności w przeciwieństwie do gipsu. Jedną ważną zaletą najnowszej internecie, że jest bardzo giętki. W związku z tym możliwe jest modelowanie obiektów o różnych kształtach, tworząc przepiękne wzory.

Zalety płyty gipsowo-kartonowej jest partycji, która charakteryzuje się dużą łatwością i wytrzymałościZalety płyty gipsowo-kartonowej jest partycji, która charakteryzuje się dużą łatwością i wytrzymałości


Drugi bezwarunkowej godności materiału - jest to łatwy i optymalny, za rozsądną cenę. Arkusze mają idealnie gładką i równą powierzchnię, a więc nie trzeba wydawać dodatkowy wypełniacz. Promazyvaniya wystarczającej szwy w celu dostosowania ich do powierzchni ostrza.

Istnieje pewna technologia waga kalkulacja partycje:

 1. Jeśli tylko jedna warstwa skóry, i jest stosowany dla osnowy 1 metr kwadratowy profil 0,7 Mo, i 2 Profil MS, przegroda 1 metr kwadratowy waga wynosiła 21,7 kg.
 2. Gdy podwójne płytami gipsowymi osłonie i w tym samym profilu przepływu masy 1 metr kwadratowy wynosi około 41,7 kg.

Montaż urządzenia i partycji GCR metalowej ramy (film)

Warto zauważyć, że ten typ partycji są jednym z najbardziej trwałe i przyjazne dla środowiska. Nie należy tego mylić z wyściółki gipsu, która z biegiem czasu, a nie tylko do walki i rozpada się, lecz także może powodować reakcje alergiczne ze względu na składników stosowanych do jego wytwarzania.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 2

map