Udane wersje tapetowanie

Udane wersje tapetowanie

12 October 2017Piękne tapety pomogą stworzyć pewien styl we wnętrzu domuPiękne tapety pomogą stworzyć pewien styl we wnętrzu swojej zhilyaRassmatrivaya dużą różnorodność materiałów dekoracyjnych należy zauważyć, że tapeta jest najprostszym rozwiązaniem, aby atmosfera w pomieszczeniu oryginalny i niepowtarzalny.


Wybierz tapety tapetowanie, projektowanie

Ze względu na duży popyt na dekorację ścian za pomocą tapety pojawia się coraz więcej ofert u producentów - pojawiają się nowe gatunki, które mają inną strukturę i wygląd. Gdy ta jest brana pod uwagę możliwość łączenia różnorodna - do tworzenia różnych wzorów tapet i kolorów, które łączą się ze sobą, a to sprawia, że ​​wybór pomiędzy różnymi opcjami do klejenia znacznie łatwiejsze.

Podczas tworzenia kombinacji tapety, różne wzory i odcieniePodczas tworzenia kombinacji tapety, różne wzory i odcienie

Obecnie istnieje wiele odmian i kombinacji klejenia tapety.

Najmodniejsze obecnie uważane:


  1. Korzystać z dwóch rodzajów tapet, które mają ten sam kolor, ale różne kolory. To połączenie nadaje się do konstrukcji o jednej lub więcej ścian w pomieszczeniu. Najlepsze opcje dla odcieniach tapetę - beżowy, szary i niebieski. Ścisłe odcienie są doskonałym miejscem, aby umieścić swoje biuro.
  2. Łączą zwykły tapety i tapety z rysunków lub wzorów. Opcja ta daje wnętrza dynamikę. Również za pomocą tej procedury jest przeprowadzany podział na strefy w pomieszczeniu, ponieważ uwaga będzie skupiona na danym obszarze. Należy wziąć pod uwagę przy wyborze, że tapeta powinna być dobrze mieszany kolor. Biorąc odważnych decyzji jest lepiej skonsultować się ze specjalistą.
  3. Korzystać z różnych tapet z wzorem. Dość często łączą tapety z ornamentu, tapety, na których paski poziomych lub pionowych. Uwzględniać zgodność kolorów w tym przypadku jest bardzo ważne. Na tapecie, które mają wzór również ładnie wygląda drewno motywu lub tapety z wzorami geometrycznymi.

Grać z kontrastów również przyczynić się do oryginalności do pokoju. W tym celu, tapety, które różnią się kolorem. Nacisk na jasne kolory pomogą stworzyć warunki zabudowy. Najczęstszym takie wklejanie jest wśród młodych ludzi, ponieważ w nowoczesnym stylu dość powszechne użycie jasnych kontrastowych kolorach.

Jak piękne tapety pokleit w pokoju

Oprócz wyboru, jaki kolor i jak połączyć, istnieje wiele opcji do naklejania na ściany - w zależności od kierunku, liczba gatunków i innych niuansów.

Interesujące jest to, aby zobaczyć korzystanie z poziomymi pasami dla konstrukcji ścianyInteresujące jest to, aby zobaczyć korzystanie z poziomymi pasami dla konstrukcji ścianyDość popularny jest dziś technologia wklejania tapety poziomo. W tym przypadku, ściana powinna być podzielona na dwie części wklejone tapety z innym kolorem i wzorem, że występuje tendencja do używania tapety tego samego koloru. Różne tekstury w tej postaci, klejenie jest również istotne. Za pomocą specjalnych złączy rejestracyjnych krawężniki. Oferują one szeroki - papier, drewno, plastik, PCV, i innych. Porady specjalistów nauczyć, że szerokość dolnej tapety powinna wynosić co najmniej 1 m szerokości.

Dość interesujące zobaczyć zastosowanie pionowych pasków dla konstrukcji ściany. Taki przykład wykonania zakłada tapetowanie dwa lub więcej kolorów, podobne w strukturze i szerokości.

Pomysły na tej metody może być bardzo zróżnicowana - można używać zarówno monochromatycznych i materiały kontrastujące.

reguły wyboru

Przy wyborze tapety, które mają wzór, konieczne jest, że są one dobrze połączone design:

  1. Ciekawym wyborem jest pokleit tapety z różnej wielkości i konstrukcji. W takich połączeniach pomiędzy tapet zalecanym formowania, co powoduje w efekcie płyty i pokój się dobry wygląd. Ta niezwykła kłucia tworzy ciekawą zagospodarowania przestrzennego.
  2. Dla żyjących dobrym rozwiązaniem jest nacisk na obszarze, na którym znajduje się telewizor lub kominek.
  3. Bardzo popularne jest alokacja danej ściany. Aby to zrobić, należy trzymać się jej akcent tapety, które naśladują paneli. Często te metody są stosowane w projektowaniu sypialni, aby podświetlić ścianę u wezgłowia łóżka.
  4. Dość twórczy sposób wklejania jest użycie klap. Aby wszystko wyglądało piękne tapety kleju jest konieczne, które łączą się ze sobą dobrze.

Dla żyjących dobrym rozwiązaniem jest nacisk na obszarze, który jest gospodarzem TV lub kominekDla żyjących dobrym rozwiązaniem jest nacisk na obszarze, który jest gospodarzem TV lub kominek

Etykieta w następujący sposób: najpierw niezbędne cięcia tapet z przycinania odpowiednich wymiarów, a następnie trzymać je w tyłek. Klejenie może być zarówno brudny i obserwację określonej sekwencji. Ten oryginalny styl lepki dać do każdego pomieszczenia.

Podstawowe zalecenia

  • Do pionowego wklejenie lepiej użyć tego samego rodzaju wzoru o równomiernej grubości, aby uniknąć zbyt różne stawy;
  • Wybór tapety powinny być połączone, aby dołączyć je do siebie w celu oceny, w jaki sposób są one połączone;
  • Przy wyborze tapety ze zdjęciami, aby wziąć pod uwagę specyfikę tych pomieszczeń, ponieważ mogą one wizualnie dostosować przestrzeń.

Do pionowego wklejenie lepiej użyć tego samego rodzaju wzoru o równomiernej grubościDo pionowego wklejenie lepiej użyć tego samego rodzaju wzoru o równomiernej grubości

W obecności nisz w pokoju, ale także mogą być ozdobione pomocą tapety. Aby to zrobić, należy użyć zalecanego lub zdobione tapety, czy tylko inny kolor.


Przyklejania tapet ciekawe pomysły dla różnych pokojach

Ważnym aspektem przy wyborze tapety jest materiał, z którego są one wykonane. Obecnie producenci oferują dość duży wybór, główne typy są następujące.

papier tapety

Najtańszym rozwiązaniem. Jest oferując mnóstwo kolorów, wzorów i wzorów. Zaletą tapety jest tylko ich doskonała oddychalność plus to ekologiczny materiał. Minusem jest to, że noszą się szybciej niż inni, i że będzie się ich pozbyć to dość trudne przy planowaniu kolejnej naprawy.

Zaletą tapet papierowych jest ich oddychalnośćZaletą tapet papierowych jest ich oddychalność


tapety winylowe

typ dość odporny na tapetę. Wyglądają całkiem dobre i nie pogarszać. Jest to dobre rozwiązanie dla ścian z nieprawidłowościami. Wklejony sekcja wygląda płaska i gładka. można zastosować farbę, aby zmienić kolor bez żadnych problemów w przyszłości, jeśli chcesz naklejane tapety.

Tapety winylowe wyglądać bardzo atrakcyjne i długo zużyciaTapety winylowe wyglądać bardzo atrakcyjne i długo zużycia

włókniny tapety

Są nowe Rink. Plus tego typu - prostota wklejanie. Oni oddychać i nie ma potrzeby, aby traktować je klejem. Ponadto przy planowaniu kolejnej naprawy jest bardzo proste, aby usunąć je z murów.

Włókniny tapety oddychać i nie trzeba stosować klejWłókniny tapety oddychać i nie trzeba stosować klej

tapety tekstylne

tapety tekstylne będzie idealny do stworzenia bogatej i luksusowe wnętrze. Są bardzo dobre, wadą jest wysoki koszt i trzeba zachować szczególną ostrożność.

tapety tekstylne będzie idealny do stworzenia bogatej i luksusowym wnętrzemtapety tekstylne będzie idealny do stworzenia bogatej i luksusowym wnętrzem

Ustaw tapetę kolor jest bardzo ważne, ponieważ nowe tapety ustawić ogólną atmosferę w pomieszczeniu.

Ustaw kolor tapety

Dobrze wpływa na ludzki układ nerwowy chłodne kolory. Dlatego zapalczywy i impulsywnych ludzi do najlepiej dopasowanych ciemnych odcieni niebieskich lub zielonych.

Najgorętsze ludzie jak pokój, którego wnętrze jest urządzone w ciepłych kolorachNajgorętsze ludzie jak pokój, którego wnętrze jest urządzone w ciepłych kolorach

Jasne plamy na tle to byłoby niestosowne. Nie zaleca się do tego typu ludzi, do wykorzystania w projektowaniu jasnych kolorach (żółty, czerwony, pomarańczowy, fioletowy i tak dalej.).

Najgorętsze ludzie jak tam jest pokój, którego wnętrze jest urządzone w ciepłych kolorach. Ważne jest, że nie są zbyt jasne, jak to może być denerwujące. Najlepszym wyborem jest użycie odcieni różu, beżu, pomarańczy.

Depresyjne ton, które obejmują czarny, szary, brązowy, lepiej jest użyć do dekoracji małych części.

Tapetowanie (wideo)

Tapety - jest to dobry sposób, aby wnętrze oryginalności i nadać mu ciekawy wygląd. Mogą być stosowane do projektowania dowolnego pomieszczenia w domu - pomogą one stworzyć komfort i dać przestrzeń do twórczych rozwiązań.

Opcje do tapetowania (foto)

2-Miranda brooks1641277407011-1024x767 4 1-1200x720 400big 4344jpg0800 4231-sypialnia-tapety-color-sizzle800x600 94839s2 22232-Ożyw-up-your-living-room-z-wall-mural-decor800x600 1336437813 1456979149134092304

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

59 − = 52

map