Udane połączenie tapety w salonie: zdjęcia i pomysły

Udane połączenie tapety w salonie: zdjęcia i pomysły

12 October 2017Odpowiednio łącząc tapeta w salonie można dotrzeć do wyłączności jego projektOdpowiednio łącząc tapetę w salonie dotrzeć wyłączności jego dizaynaGostinaya - jest to, że część domu, w którym spędzamy dużo czasu, więc konieczne jest, aby pokój był przytulny i przyjemny nastrój. To pomaga Ciekawą opcją ścian - połączenie tapety. Najbardziej luksusowe meble pokojowe straci część swojego odwołania, jeśli ma stać na anonimowa i pustym tle. Sprawiają, że pokój bardziej oryginalny i Pomoc na żywo tapetę w tym samym kolorze, ale w różnych odcieniach. Technika ta pozwala również na terenie strefy. Dla ogólnej salonie jest świetnym rozwiązaniem - połączenie geometryczne wzory, powtarzając jeden z głównych kolorów.


Połączenie tych dwóch kolorów tapet w salonie: najlepsze rozwiązania

Każdy łączy tapety do własnych upodobań. Należy jednak pamiętać, że różnorodność kolorów podkreśla indywidualność każdego wnętrza.

Połączenie dwóch tapetę w zgodzie ze sobą kolory mogą przenosić kolor plastykę i nasycenie barwy, które wykorzystywane są we wnętrzu salonie.

Podkreślają indywidualność salonie, można użyć kombinacji dwóch kolorów tapetPodkreślają indywidualność salonie, można użyć kombinacji dwóch kolorów tapet

Jest to ważne dla takich pomieszczeń, gdzie rodzina jest odpoczynku i gospodarzami.

Główne możliwości kombinacji

Połączyć tapety w dwóch kolorach mogą być różne:


 • Proste połączenie - dwa harmonijne kolory nakłada się na siebie na pewnym odcieniem przyczyn;
 • Rozsądna kombinacja - to kolory nie muszą być połączone ze sobą, ale konieczne jest, aby wyglądały one harmonijnie w przestrzeni;
 • Kompleks połączenie - wzór połączyć więcej niż trzy kolory o różnym stopniu nasycenia.

Najważniejszym zadaniem jest wybór odcieni, które będą najbardziej odpowiednie do wnętrza i mają korzystny wpływ na poziom komfortu i stylistycznej harmonii.

W połączeniu tapety do salonu: projektowanie wnętrz

Można połączyć w salonie różne rodzaje tapet, łącząc je w grubość papieru i stosowania materiałów włókninowych, winyl i sitodruku. Wszystkie rodzaje tapet mają swoje specyficzne cechy, więc przed zakupem należy skonsultować się ze specjalistą i poprosić specyfiki ich funkcjonowania.

Stosując różne tekstury tapety oddzielnych stref w projektowaniu salonie można zidentyfikowaćStosując różne tekstury tapety oddzielnych stref w projektowaniu salonie można zidentyfikowaćGłówne zadania, które mogą być wykonywane w salonie jest kombinacja tapetę:

 • Potrzeba, aby oddzielić poszczególne obszary w projekcie, przy użyciu tapety do innych faktur i kolorów;
 • Chęć zmiany wizualne wielkości pomieszczenia;
 • Okazja, aby zaoszczędzić - kup pozostałości 1-2 rolek kilku podobnych rodzajów tapet w sklepie zniżki;
 • Potrzeba zapewnienia dodatkowej ochrony poszczególnych sekcji ścian.

Po wybraniu praktyczne tapety przeznaczony do stosowania w salonie, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę specyfikę wszystkich stref w pomieszczeniu.

Aby prawidłowo połączyć tapetę, należy wybrać odcienie doskonale pasują do siebie - kolor towarzysza, to zależy od ogólnej atmosfery w salonie.

Imponujący wygląd, na przykład, tapety pomarańczowym kolorze w połączeniu z żółtym, można użyć zielone z żółtym, różowym z niebieskim. Nie patrz tapety niebiesko czerwony lub żółty, czerwony i zielony.

Jak pokleit tapety w salonie dwóch typów: fotografia pomysły na wnętrza

Wiele osób woli używać kombinacji dwóch kolorów tapet na swoim salonie ze względu na możliwość wykończenia ścian w niemal każdym stylu. W razie potrzeby, można połączyć tapety kolory zimne i ciepłe, wypełniając wzór z jasnych kolorach lub zastosować tapety na dwóch poziomach barwiących.

Utwórz projekt salonu w każdym stylu można użyć kombinacji tapetyUtwórz projekt salonu w każdym stylu można użyć kombinacji tapety

Podczas dekoracji tapety salonie dwóch typów, zaleca się, aby wziąć pod uwagę pewne cechy dla tego wyboru:

 1. Pokoje, które znajdują się na północy, w potrzebie wyjaśnienia, więc tutaj trzeba przykleić najbardziej jasny tapeta jest zwykle dolna część ma bardziej intensywny kolor;
 2. Pożądane jest, aby utworzyć kontrastujące połączenie pokoju;
 3. Jeżeli pokój będzie urządzony łącząc tapety z wzorami, nie trzeba starać się oversaturate wydruki ściennych;
 4. Jeżeli pomieszczenie jest mała wielkość lepiej jest stosować materiał, w którym są małe nadruków lub geometrii;
 5. Dokonując żywą starają się unikać czarnych i białych odcieni.

Eksperci zalecają robić nie więcej niż trzy kolory podstawowe. Dzięki wybrać schemat kolorów można zdefiniować dodatkowe klucz od pokoju, grając je w przedmioty dekoracyjne. Zazwyczaj są to jasne delikatne kolory.


Jeśli pokleit tapety w salonie z dwóch gatunków, które mają zupełnie różne tekstury lub odcienie kolorów, wnętrze może być nieskładny wygląd. Jest to konieczne, aby oszacować wcześniej stopień zgodności: Obraz musi mieć taką samą grubość, wybrane kolory nie powinien radykalnie różne od siebie.

W salonie jest zalecane, aby mieć nie więcej niż trzy rodzaje tapetW salonie jest zalecane, aby mieć nie więcej niż trzy rodzaje tapet

Prawidłowe połączenie tapety w salonie

Przed realizować swoje pomysły, wybrać schemat kolorów, należy wziąć pod uwagę kombinacje kolorów, najbardziej harmonijnie pasować do ogólnego nastroju w salonie. Prawidłowo połączyć tapeta „kolor” koła, w których 12 kolorów są rozmieszczone w kole. Te kolory, które stykają się ze sobą, są najbardziej powiązane i ich zastosowanie do tego pomieszczenia jest najbardziej odpowiednia, jeśli chcesz naprawdę relaksującą atmosferę w teraźniejszości dziennym w jej ludzi. Kolory przeciwległych sektorów są wzajemnie komplementarne. Takie kombinacje sprawiają, że atmosfera bardziej intensywny i energiczny. Po określeniu koloru i pragnienia, odważnie łączą tapety.

kryteria wyboru

Głównymi kryteriami wyboru decydując się na tapetę w salonie:

 • Definicja głównego tonu tapety;
 • Wybór pożądanego ozdób;
 • Wybór głównego typu tekstury;
 • Dopasowane tapety i meble design.

Istnieje wiele ciekawych rozwiązań, które pozwalają na najbardziej harmonijne połączenie tapety. Jeśli podłączysz swoją wyobraźnię, smak, i zapoznania się z kilkoma z nich, będziesz mieć pewność, aby idealny salon.


Połączenie tapety w salonie prowadzi do uroczej i luksusowym wnętrzemPołączenie tapety w salonie prowadzi do uroczej i luksusowym wnętrzem

Zalety opcji

Każdy chce żyć w przytulnym i pięknym domu. Aby to marzenie podczas tapetowania, muszą być połączone prawidłowo.

Zaletą łączenia tapety:

 • Łącząc tapetę w salonie można strefowego;
 • Możliwość niedrogiego dekoracji ściennej;
 • Wizualnie zmienić wymiary pomieszczenia i kształt pomieszczenia.

Połączenie tapety muszą być wykonane w określonym kolorze. Jeśli w salonie neutralny kolor tapety, to można umieścić prawie żadnych mebli, tkaniny i dodatki. Ale jeśli taki pokój tapetą z połączeniem tapety, w których kolory nie są w połączeniu z meblami, to powinny być powtarzane w elementach konstrukcyjnych.

Po połączeniu odcieni tapecie znalazł się w projektowaniu, tworzy harmonijną i dość nietypowe wnętrze.

Tapeta powinna mieć tę samą szerokość. Znacznie łatwiej jest korzystać z jednego rodzaju materiału, który jest produkowany przez tego samego producenta. Wskazane jest, aby zakupić tapetę w tym samym sklepie, sprawdzając każdą rolkę cieniu.

Wybrać tapetę do ścian w salonie (wideo)

Za pomocą kombinacji tapety w salonie, można wygładzić drobne wady pokoju. Połączenie może zrównoważyć ogólny oświetlenia w pomieszczeniu, zdobią półki i nisze, jak również wizualnie zmienić rzeczywistej wielkości pomieszczenia. Stosując takie nietypowe rozwiązania we wnętrzu, można stworzyć w zaciszu salonu i niepowtarzalnym stylu.

Połączenie tapety w salonie (foto)

1 3-2 5 8 13-11-4043831 78 24-1 1680105020100326091734482155 17355-living-room-skandynawski design-interior1440x900 785633rb

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 8

map