Udana kombinacja: tapety towarzysz we wnętrzu hali zdjęć

Udana kombinacja: tapety towarzysz we wnętrzu hali zdjęć

12 October 2017Teraz coraz częściej zaczynają korzystać towarzysz tapety, łączenie tkanin o różnych kolorachTeraz coraz częściej zaczynają korzystać towarzysz tapety, łączenie różnych tkanin tsvetovPokleyka tapety - chwila prawdy dla wielu właścicieli, rozpoczął naprawę. I taka uwaga do czasu jest to zrozumiałe, ponieważ tapety tworzenia tła we wnętrzu, jako podpowiedź do stylu, domowym nastroju. A jeśli po prostu postanowił wyremontować i chce zrezygnować z tradycyjnego klejenia, wypróbuj wersję z towarzyszącym tapetę. Unbanal projekt i przekonujące obrazy nowym salonie, który podałeś.


towarzysz pulpit na sali: Charakterystyka wybór

Tapeta towarzysz zwane dwa lub trzy typy tapet, które są różnych kolorów, ale charakteryzują się taką samą strukturę i razem wyglądają bardzo organiczna. Już w procesie produkcji takich ekspertów wybrać tapetę, a w wielu przypadkach, patrz przykłady nie trzeba nawet tapeta jest już wybrana, a ich połączenie z pewnością będzie udany. Ale patrząc na wielu opcji, często chcemy eksperymentować.

Dobrze dobrane tapety Companion doda smaku do swojego zwykłego wnętrzaDobrze dobrane tapety Companion doda smaku do swojego zwykłego wnętrza

I tu do poniższych wskazówek:

 • Pobierz tapetę w jednym miejscu, nie musi być stoisko do zaprezentowania. Pamiętaj, aby poprosić o rolkach, aby wdrożyć ją osobiście w stanie oszacować przyszłą kombinację.
 • Odcienie kolorów, które są na tapecie, musi znaleźć rolkę w projektowaniu salonu. I nie może być ściśle meble, takie jak tekstylia.
 • Przy wyborze tapety opiera się również na wysokości pułapów. Niższa tapety hala potrzeby z pionowym wzorem w długim salonie nie jest konieczne, aby powiesić tapety z poziomym wzorem.
 • Jeśli wybierzesz tapetę różnych fakturach, dostać coś do zaakcentowania wspólne dla nich - wzór, wzór lub kolor.

Jeśli połączyć tapety kontrastowych kolorach, jedna tapeta musi koniecznie być self-kolorowy (co najmniej jeden). Następnie podwyższający jest tapeta jasne geometrycznych grafiki i tło będzie neutralna koloru tkaniny.


Opcje tapetowania hali dwa rodzaje towarzyszy przez kolor

Kolor tapety - jednym z głównych kryteriów wyboru, uderzając coś, że on, a dopiero potem na fakturze. Gdyby to było przestronne, duże, wybór należy do Ciebie jest praktycznie nieograniczona. Można łączyć lekkie odcienie z ciemności, i ten pokój nie zmniejsza wizualnie. W małej sali kontrastującym kleju do tapet nie jest konieczne. Połącz odcieni jednego koloru. Podstawą pozwoli światła tapety i wiele więcej będzie kilka odcieni ciemniejszych.

Jeśli masz przestronnego pokoju, można wybrać tapetę praktycznie dowolny kolor dla niejJeśli masz przestronnego pokoju, można wybrać tapetę praktycznie dowolny kolor dla niej

teren rekreacyjny, starają się podkreślić tapety spokój, jasne kolory, jeśli konstrukcja - tylko niskoprofilowe, a można to zrobić bez niego. Zazwyczaj ten dywan obszar pokoju. Reszta salonie można łatwo ozdobione tapetą w jasnym dużym kwiatem.

Połączenie dwóch kolorów tapet w pomieszczeniu: przykłady

Wybierz tapetę na sygnale, patrz przykłady najbardziej popularnych kombinacji i „przymierzyć” je do salonu.Udane połączenie:

 • Beż i brąz - klasyczny i opcja dla tych, którzy nie szczególnie jak jasnych rozwiązań;
 • Oliwek i pomarańczy - hala będzie rok, dynamiczny, wesoły;
 • Różowy i bordowy - szczególnie przyjemna kombinacja nadaje się do eleganckiego wnętrza;
 • Żółty i zielony - kolejny optymistyczny scenariusz;
 • Biały i niebieski - za łagodny i trochę ścisłego salonie;
 • Szary i fioletowy - Dla miłośników spokoju, przewiewne, zrelaksowany;
 • Fioletowym i srebrnym - dla tych, którzy są skłonni do tego, że wnętrze powinno być o skręcie, trochę tajemniczy.

Aby towarzysz tapety prawidłowo w połączeniu ze sobą, należy stosować się do podstawowych zasadAby towarzysz tapety prawidłowo w połączeniu ze sobą, należy stosować się do podstawowych zasad

Cóż, klasycznej wersji - zwykły tapety dwa odcienie tego samego koloru. Na przykład, jasnoszary, szary nasycony. Najważniejsze jest to, że oba odcienie były albo na zimno lub ciepło.

Wybór tapety pokoi w dwóch kolorach: jak nie mylić

Łatwiej, oczywiście, należy zapoznać się z tabelą kombinacjach kolorystycznych. Jednak pewne ogólne wytyczne nie jest zbędny pamiętać, będą one pomóc w przyszłości mają być prowadzone w kombinacji, kombinacje kolorów planu.

mix kolorów kontrast:

 • Marengo i barwa pomarańczowa;
 • kolor żółtka i niebieski;
 • Liliowy i bladożółty;
 • Światło zielone i różowe;
 • Wapna i indygo.

Konieczne jest, aby prawidłowo wybrać kolory tapet towarzysza do wyniku nie zepsuć wygląd pomieszczeniaKonieczne jest, aby prawidłowo wybrać kolory tapet towarzysza do wyniku nie zepsuć wygląd pomieszczenia

I związki klasyczne obejmują:

 • Fioletowe światło + zielony;
 • Szary + niebieski;
 • Brązowy + złoty;
 • Niebieski + pomarańczowe światło;
 • Lilac + Red;
 • + Różowy szary;
 • Niebieski + bordowy.

I te kombinacje są liczne, mogą być na pierwszy rzut oka, zaskakujące, ale bardzo skuteczne. Na przykład, niebieski wygląda dobrze z czerwony, szary i żółty, zielony i czarny, niebieski i złotem.


Jak pokleit tapety w pokoju z dwoma rodzajami: połączenie faktur

Tapetowanie na ścianie i wymaga połączenia z teksturą. Nie zawsze zaprzyjaźnić się z włókniny papieru, itd.

Tapeta Companion różnych tekstur muszą być połączone za pomocą wspólnego elementu - lub odcień wzoru. Z prostych własny kolorowe tapety tapety są dobrze połączone.

Dokonywanie salonem, spróbuj kupić tapetę w tym samym kolorze lub kombinacji teksturowaneDokonywanie salonem, spróbuj kupić tapetę w tym samym kolorze lub kombinacji teksturowane

Tapety z ostrymi różnice nadal nie łączą warto. Na przykład, brak jest rozwiązaniem - sitodruk + tanie tapety. Proste papieru na tle ciemnego sitodruku.

Dążyć do równej grubości tapetę lub różnicy skrzyżowaniu zepsuje całe wrażenie. Grube tłoczone tapety rzadko dobrze dogadują się gładka i cienka.

Jak łączyć tapety Companion (wideo)


Companion pulpit - to nowy i nowoczesny, choć więcej niż jednej dekady, techniki te są powszechnie stosowane. Ale lepsza produkcja tapet, Sprzedaż pojawiają się unikalne możliwości projektowania i połączyć tapeta staje się interesująca, a wynik jest imponujący.

Dobrym stanie!

Połączenie tapety towarzysz we wnętrzu pomieszczenia (foto)

2sochetanieoboevvinterere-1 11 19-1 31 35-1 39-1 44-1 95 44 787

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 27 = 33

map