The BlogShpatlevanie - jeden z głównych etapów i niezwykle pożądanych nawierzchni suchej zabudowy szorstki wykończeniowychShpatlevanie - jeden z głównych etapów i niezwykle pożądanych szorstkie wykończenie ścian kartonowo-gipsowych i płyt gipsowo-kartonowych poverhnosteySegodnya sufitu staje się coraz bardziej popularne. Wynika to z faktu, że materiał jest tani w kosztach, łatwe w instalacji i obsłudze. Płyty gipsowo-kartonowe daje wiele możliwości. Przy jego pomocy można wyrównać ściany i sufity, do tworzenia różnych wzorów. Jednak tylko ściany i sufity wykonane z płyt gipsowo-kartonowych nie będzie wyglądać bardzo estetycznie. Dlatego, aby wykorzystać swoją tapetę dekoracyjną lub farby. Tynk suchej zabudowy pod tapety nie jest obowiązkowe, ale bardzo pożądane.


Czy to możliwe, aby klej do tapet na płyty gipsowo-kartonowe bez tynkowania

Wiele z nich jest zaniepokojony kwestii - czy jest możliwe, aby wkleić na ścianach bez tynkowania. Teoretycznie jest to opcja, ale specjaliści nie powinni robić.

Ważne jest, aby pamiętać, że pomimo idealnie gładkiej powierzchni, co wiąże klejenia szwu tapety na suchej zabudowy, sposób wklejania ściany i sufity mogą raz na zawsze zepsuć materiał bez wypełniaczy.

Płyty gipsowo-kartonowe wymaga żadnego specjalnego przeszkolenia przed zdobienia z tapety. Procedura ta zwiększy żywotność materiału, jak również zapewniają piękny wygląd powierzchni.

Jeśli tapety są przyklejane do powierzchni FCL bez pierwszego napełnienia, to prawdopodobieństwo uszkodzenia strukturalnego w ich demontażu gwałtownie wzrastaJeśli tapety są przyklejane do powierzchni FCL bez pierwszego napełnienia, to prawdopodobieństwo uszkodzenia strukturalnego w ich demontażu gwałtownie wzrasta

Dlaczego nie można powiesić tapety bez wypełniaczy:


 • Kiedy tapetowanie na płyty gipsowo-kartonowe, to ich silny chwyt, co uniemożliwia w przyszłości zastąpić tapety. Albo będzie musiał zerwać tapetę z płyty gipsowo-kartonowej, że zepsuje, albo wkleić nową tapetę na starych wykończeń.
 • Płyty gipsowo-kartonowe ma charakterystyczny odcień, który świeci przez jasne tapety, która doprowadzi do zmiany ich naturalnego koloru.
 • Mimo gładkiej powierzchni płyty gipsowej, przy jego instalacji utworzone stawy i szwy, które muszą kit, lub wyglądu powierzchni, wklejane tapety, będzie słaba.

Uszczelnianie - ważny etap wykończenia. To nadaje powierzchni idealny kształt, zapewnia niezawodną ochronę materiału, stanowi okazję do kolejnej naprawy bez problemów i dodatkowych kosztów.

Czy muszę kit płyt gipsowo-kartonowych do klejenia tapet

Podczas wykonywania napraw na rękach, wiele pytań wypełnień celowości. Po tym wszystkim, procedura wymaga czasu, a gładka powierzchnia płyt kartonowo-gipsowych wydaje się idealne do tapetowania na nią.

Kit płyty gipsowo-kartonowe, czy nie - sprawa prywatna. Ważne jest, przed podjęciem jakichkolwiek napraw do zapoznania się z zasadami naprawy, należy skontaktować się z profesjonalnych budowniczych.

Że specjaliści nie zaleca się przykleić tapety bezpośrednio na płyty gipsowo-kartonowej. Jedyną zaletą w tej sytuacji pozwoli zaoszczędzić czas tylko na krótki okres. Na decyzję pokleit nową tapetę, trzeba zmienić nie tylko ich, ale także zainstalowanie nowych arkuszy płyt kartonowo-gipsowych.Konstrukcje z płyt gipsowo-kartonowych należą stawy arkusze i punktów mocowania, które są wyraźnie widoczne na powierzchni tapety wklejony prawidłowoKonstrukcje z płyt gipsowo-kartonowych należą stawy arkusze i punktów mocowania, które są wyraźnie widoczne na powierzchni tapety wklejony prawidłowo

Skutki tapetowania bez wypełniaczy:

 • Mogą być widoczne guzki i szwy.
 • Światło tapetę można zmienić odcień.
 • Podczas usuwania starych arkuszy tapety gispsokartona również muszą zostać wymienione.

Pokleit tapety na suchej zabudowy, jak to możliwe. Na przykład, jeśli jest to ostatnia naprawa. Gdy tapetowanie bezpośrednio do płyty gipsowo-kartonowej, procedura przygotowania ścian nadal nie można uniknąć. Przed obrazy montażu pewno trzeba zastosować kilka warstw podkładu, które chronią powierzchnię przed pleśnią.

Jeśli w przyszłości Tła Proponuję wymienić, to lepiej, aby spędzić trochę czasu i zapewnienie wysokiej jakości wykończenia powierzchni.

Jak kit suchej zabudowy pod tapetą prawidłowo

Szpachlowanie - prosty proces budowy, jeśli chodzi o płyty gipsowo-kartonowej. Gładka powierzchnia jest łatwa do kitu. Głównym zadaniem a przeguby pasta usuwania wad powierzchniowych.

Przed wypełniacza jest ważny w celu sprawdzenia obecności śrub gispokartona powierzchni, która może wystawać ze ściany. Aby to zrobić, należy przytrzymać łopatką po powierzchni, słuchając dźwięków metalicznych. Jeśli zostaną wykryte śruby, należy je przykręcić głębiej, głębokość nie powinna osiągnąć połowę grubości blachy.

Serpyanka potrzebne do uszczelniania wysokiej jakości stawów GCR. Przywiera do powierzchni, a następnie nakłada się warstwę z kitu. Jeśli nie używać taśmy, pęknięcia mogą pojawić się później w miejscach połączeń arkuszySerpyanka potrzebne do uszczelniania wysokiej jakości stawów GCR. Przywiera do powierzchni, a następnie nakłada się warstwę z kitu. Jeśli nie używać taśmy, pęknięcia mogą pojawić się później w miejscach połączeń arkuszy

Proces przygotowania powierzchni obejmuje shpaklevu primer i osadzanie specjalnej taśmy szwu.


krok po kroku

 1. Produkować podkładu powierzchnię, która będzie chronić płyt kartonowo-gipsowych z pojawieniem się pleśni.
 2. Na lepsze zastosowanie powierzchni wypełniacza może być szlifowana, pozbyć się nadmiaru brudu i nieprawidłowości.
 3. Aby przygotować niezbędne narzędzia. Będzie to wymagało dwie łopatki, dużych i małych. Duża szpatułka wykonano stosując materiał kit do powierzchni, mało tynk nakłada się na kciuku, a tym samym równomierne rozprowadzenie materiału po powierzchni roboczej łopatki.
 4. Zastosować tynk musi być ściśle od góry do dołu. Ważne jest, aby przestrzegać wszystkich zasad i zastosować tynk w dwóch warstwach. Pierwsza warstwa usunie wszelkie wady na powierzchni, drugi - zakończenie kompletnego wykończenie płyt gipsowych. Po naniesieniu warstwy początkowej, trzeba dać im wyschnąć. Druga warstwa może być nakładana tylko na suchej powierzchni.
 5. Po wysuszeniu drugiej warstwy kitu jest konieczna w celu szlifowania powierzchni. Ze względów bezpieczeństwa, należy użyć maski i gogle. Mielenie odbywa się ruchem kołowym, przy minimalnym nacisku na ścianie.
 6. Zagruntować. Chroni powierzchnię i poprawić przyczepność kleju i tapety. Pewności, grunt może być wykonywane dwa razy.

Primer warstwa chroni powierzchnię dekoracyjną wykonczenia możliwie wilgoćPrimer warstwa chroni powierzchnię dekoracyjną wykonczenia możliwie wilgoć

W celu określenia tapety na powierzchni łatwo, warstwa powinna być gładka, bez uderzeń i zagłębień. Ważne jest, aby wykonywać wszystkie jego etapy poprawnie, należy upewnić się, że każda warstwa wyschnie, a dopiero potem nałożyć nową warstwę szpachli i podkładów.

Jak wybrać odpowiedni wypełniacz

Wypełniacz jakość zależy od materiałów, z których jest wykonana. Na rynku jest wiele firm, które oferują reprezentowane kit dla różnych cenach.

Ważne jest, aby zrozumieć, że cena minimalna wskazuje niskie jakości materiałów. Dlatego wybór kit nie jest warte oszczędności.

Uszczelniające mogą być przeznaczone do różnych typów zadań, dlatego ważne jest, aby wybrać specjalistyczną kit.


Luźny tynk przełącz nie zaleca się, jeśli nie ma doświadczenia z malowania i zdobienia. Niestosowanie się do proporcji jej hodowli może zniszczyć całą pracę wykonaną do tej pracyLuźny tynk przełącz nie zaleca się, jeśli nie ma doświadczenia z malowania i zdobienia. Niestosowanie się do proporcji jej hodowli może zniszczyć całą pracę wykonaną do tej pracy

Zasady wyboru materiału:

 • Nie można używać kit z dopiskiem „do użytku na zewnątrz.”
 • Nie można używać szpachli, której trwałość została już zakończona.
 • Nie można używać zbyt tanie rzeczy. Po pierwsze, materiał nie zapewni jakość i niezawodność kitu. Po drugie, zużycie takich materiałów jest duża, co prowadzi do kosztów.
 • Dać pierwszeństwo gotowej mieszanki. To nie będzie tracić czasu na przygotowania roztworu, zapewni zaufanie do jego jakości.

Odpowiednio dobrane materiały do ​​kitu, zapewni wysoką jakość powierzchni, która będzie niezawodna ochrona dla płyt gipsowo-kartonowych i idealnej powierzchni do tapetowania.

Tynk suchej zabudowy pod tapety z własnych rąk (wideo)

Płyty gipsowo-kartonowe - nowoczesny materiał budowlany, który jest powszechnie stosowany do prac naprawczych. Konsumenci wybierają ten materiał, ponieważ jest tania, wysokiej jakości i łatwe do zainstalowania. Ci, którzy wykonują naprawy siebie, po zainstalowaniu płyty gipsowo-kartonowe myśleć o celowości kitu przed nałożeniem tapety. Specjaliści doradzają jednoznacznie kit płyt gipsowo-kartonowych. Zapewni to niezawodne powierzchnię. Płyty gipsowo-kartonowe służyć długie i nudne tapety bez dodatkowych kosztów i wysiłku mogą być zastąpione nowymi.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

24 − 19 =