Tynk strop z rękami

Tynk strop z rękami

12 October 2017Kit - jest prostym i skutecznym sposobem wyrównania powierzchni sufituSzpachlowanie - Jest to prosta i skuteczna metoda wyrównywania poverhnostiShpaklevka sufitu - jest ważnym procedura dla wszystkich, którzy chcą zobaczyć jego ściany i sufit są idealnie płaska i gładka. tynk strop jest bardzo ciężka praca, ale cel uświęca środki: idealny sufit wyłożone rękami - to nie jest tylko kwestia dumy, ale także poważnym gospodarka budżetu rodzinnego.


Otynkowane ściany i sufity wykonane z płyt gipsowo-kartonowych

Czasami ludzie nie zdają sobie sprawy, jak ważny proces kitu w renowacji. Jednakże, jeśli zdecydujesz się dokonać naprawy jakości, w którym powierzchnia ścian i sufitów będzie idealnie gładka, kit powinien być ważnym krokiem w pracach remontowych.

Pamiętaj, że powierzchnia kit nieprawidłowości może być nie więcej niż 4 mm. W celu wyeliminowania poważniejszych problemów przy użyciu tynku lub zamocować na ścianach i suficie płyt kartonowo-gipsowych. Szpachlowanie doprowadzić swoją pracę do perfekcji.

W celu uniknięcia dodatkowych pęknięć ściany gipsowej, użycie wzmocnionej siatki z tworzywa sztucznego pod tynkiemW celu uniknięcia dodatkowych pęknięć ściany gipsowej, użycie wzmocnionej siatki z tworzywa sztucznego pod tynkiem

Tak więc, jeśli postanowił przekształcić przestrzeń za pomocą płyt gipsowo-kartonowych, a następnie Technologia shpatlevanija będzie następujący:

 1. Przed przejściem bezpośrednio do uszczelniające należy traktować stawy arkuszy. Okleyte szwy mesh (serpyanku).
 2. Kontynuować współpracę z szwów. stawy Proshpaklyuyte szczególnie uważać, aby wyrównać małe luki.
 3. Teraz jesteś gotowy do przetworzenia ściany. Ponieważ stawiamy rozwiązanie na przygotowaną powierzchnię, a następnie rozpocząć kit nie może być używany. Weź wykończenie i rozprowadzić na powierzchni ścian i sufitu z łopatką.
 4. Gdy warstwa kitu wyschnięciu szlifowania powierzchni za pomocą papieru ściernego lub siatki w zależności od potrzeb.

praca płyt gipsowo-kartonowych nie spowoduje wiele kłopotów! Bądź uważny i ostrożny, a Twoje ściany i sufit będzie gotowy do wszelkiego rodzaju dekoracji!


Możemy nie kit sufitu: kiedy i dlaczego

Oczywiście, większość z nas chce, aby zaoszczędzić energię i pieniądze, więc skłonny się zastanawiać, jak ważne jest przygotowanie sufitu do mety. Większość specjalistów zwykle trzeba kit sufitu przed trzymać nastąpi tapety, bloki piankowe, malowanie, czy cokolwiek innego.

Wyrównanie powierzchni sufitu wymaga DIY nauki korzystania z podstawami budowy ważną kredens Tool - szpachelkiWyrównanie powierzchni sufitu wymaga DIY nauki korzystania z podstawami budowy ważną kredens Tool - szpachelki

Poniższe argumenty o konieczności zastosowania kit: • Kit zamazhet wszelkie pęknięcia, wiórów i innych nieregularności powierzchni.
 • Kompozycja ta sprawia, że ​​ściana silniejsza.
 • Szpachlowanie ułatwia stosowanie powłoki nawierzchniowej, a także malarstwo, a nawet aplikację tapety. Przyczepność do różnych materiałów jest ułatwione.
 • Tynk - to doskonałe przygotowanie do tapetowania ścian. Kleju do tapet pochłania mniej takiej ściany, ponieważ ten ostatni posiada właściwości hydrofobowe.
 • Kolor. Powierzchnia ścian i sufitów będzie idealnie równa proces koloru po zastosowaniu kit.

Być może pominąć shpatlevanija sufit jeśli chcesz wkleić płyt piankowych. Jednak to będzie konieczne w leczeniu stawów za pomocą uszczelniacza.

sufit tynk do malowania (wideo)

Tynk malowany sufit: niuanse i zasady

Jeśli masz do czynienia ze ściany malowane, a nie spieszyć, aby pozbyć się starej farby. W pewnych przypadkach, stosując kit może nawet na warstwie wieloletniej.

Jak prawidłowo zrobić z pomalowanej ścianie? Aby dowiedzieć się, postępuj według poniższych wskazówek:

 1. Zaszurał sufit wilgotną gąbką lub szmatką.
 2. Jeśli farba jest zmywany i zaczęła się pienić, wówczas mamy do czynienia z farbą na bazie wody. powinna być ona usunięta z łopatką, po opuszczeniu powierzchni wilgotną przez kilka minut.
 3. Jeśli farba nie jest zmywane wodą, należy sprawdzić go pod kątem trwałości. Porysowana z łopatką na linii farb i próbować wyciągnąć płaską stroną narzędzia. Jeśli otsharkivaetsya farby lub łuszczenie, konieczne jest, aby ją usunąć: ziemia nie będzie się dobrze trzymać na tej powierzchni.
 4. Istnieje kilka sposobów, aby usunąć starą farbę: jest to możliwe, aby zerwać z łopatką, jeśli porusza się dobrze, można użyć specjalnego roztworu chemicznego lub budowy włosów.
 5. Jeśli farba jest mocno osadzony na ścianie i nic nie zwiastuje rzuca i podziały, można zagruntować powierzchnię bezpośrednio nad farbą. Tylko górna część gleby w tym przypadku można dokonać tynku.

Aby zastosować tynk na suficie pomalowane wcześniej, należy usunąć starą farbę z powierzchni za pomocą skrobaka lub szpachlą farbyAby zastosować tynk na suficie pomalowane wcześniej, należy usunąć starą farbę z powierzchni za pomocą skrobaka lub szpachlą farby

Primer - obowiązkowy etap w powłoce pomalowane ściany. Zapewnia właściwą przyczepność do kitu. Na gładkiej powierzchni tynku na suficie pomalowane zapiąć źle.

Jak kit sufit wykonany jest z betonu

Istnieją różne sposoby kit sufitu. Główne rodzaje technologii można podzielić na zwykły kit kit i dekoracyjny wzór. Jeśli jesteś nowy w sufitach delikatnie, bardziej przydatny był używany do zatrzymania się na normalne, ale wysokiej jakości technologia betonu wypełniaczy sufitowych.

Przed przystąpieniem do prac naprawczych zwrócić uwagę na głębokość nierówności na powierzchni betonu. Jeśli jest zbyt dużo przestrzeni między płytami lub bardzo głębokich pęknięć w betonie, trzeba będzie dodatkową powierzchnię tynku.

Jeśli strop gotowy do uszczelniające, to uzbroić się w narzędzia i postępuj zgodnie z instrukcjami:

 • Pierwszym krokiem będzie przygotowanie do kitu. należy zagruntować sufit, minimalizując liczbę poważnych nieprawidłowości, jak również zapewnić najlepszą przyczepność kitu do sufitu. Jedna warstwa podkładu wystarczy. Korzystnym podkład nakłada się wałkiem.
 • Wysuszono nad podkładem zastosowano kit. będzie mieć co najmniej dwa przyrządu łopatki i zdolność do tworzenia mieszaniny, i segmentu do narzędzia do przemywania (odpowiednie wiertarki z mieszadłem mieszania).
 • Tak więc mieszanie roztworu wyjściowego, delikatnie shpaklyuem powierzchnię sufitową. Jeśli wynik będzie wydawać się zadowalająca, jeżeli nieprawidłowości zostaną usunięte, można zrobić jedną warstwę. Jeśli to samo początkowe widocznych problemów powierzchni blankietu głębokości nierówności stropu, to jest konieczne zastosowanie 2 warstwy po wyschnięciu pierwszej.
 • Po rozpoczęciu całkowicie wyrównać sufit, można wziąć na mecie. Wykończenie warstwa nakładana jest w ten sam sposób, jak w poprzedniej warstwie: ruchy przesuwne miękkie rozłożone mieszaninę wzdłuż sufitu.
 • Po wysuszeniu, szlifowanie warstwę wykończeniową jest to konieczne do sufitu. SKINS może zakończyć budowę sieci. Nie należy przerywać działania, a sufit nie będzie idealnie płaska.

Narzędzia niezbędne do kitu sufitu Narzędzia niezbędne do kitu sufitu


Zaleca się, aby rozpocząć pracę z rogu. Nie zapomnij o środki bezpieczeństwa: drabina musi być stabilne i mocne. Na zdolność do pracy w sojuszu z asystentem.

Jak suchy tynk strop

Kwestia ile wyschnięciu szpachli, staje się bardzo ważne podczas przeprowadzania napraw. Fakt, że zastosowanie dla każdego z nowych warstwy powinno nastąpić dopiero po całkowitym wyschnięciu poprzedniej. Jednakże, w celu określenia, na oko, czy całkowitym wysuszeniu miała miejsce, to nie jest łatwe.

Pierwszy czas wysychania zależy od liczby warstw materiału wypełniacza:

 1. Cement. Ten materiał może wytrzymać dowolny poziom wilgotności i dlaczego jest ona wykorzystywana do wszystkich pomieszczeń, w tym łazienkach i kuchniach. Jak również w zewnętrznej naprawy cementu. Średni czas suszenia około 2 godzin.
 2. Tynk jest przeznaczony do suchych pomieszczeniach, ale nie nadaje się do kuchni i łazienki. On patrzy czule i delikatnie. Środkowa warstwa gipsu wyschnie 2-3 godzin.
 3. Warstwa polimerowa. Ten typ jest często stosowany, aby zakończyć obraz. Ponieważ materiał polimerowy będzie musiał czekać dłużej: Ile godzin, aby mieć pewność kompletności sprawy.

Jednak, jeśli nie są profesjonalne, należy czekać na wielki czas. Twój warstwa może być grubsza niż ten, który był brany pod uwagę przy obliczeniach. 4-6 godziny do cementu i gipsu będzie niezawodne w czasie suszenia.

Etapy spackling sufitu płyt kartonowo-gipsowych (wideo)

Dekorowanie pokoju - to zadanie wymagające wielkiego obliczenia. Konieczne jest, aby przeznaczyć prawidłowy czas i zużycie materiału. Jednak podczas przeprowadzania napraw domowych niekoniecznie spełniają normy państwowe. Lekcje znalezione w sieci, będzie nauczyć się szybko i łatwo gruntowania, kit i szlifowania sufitów. Idź do niego, i będzie sukces.


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 62 = 68

map