Tworzyć własne ręce luksusowe wnętrza w salonie: 7 zasad

Tworzyć własne ręce luksusowe wnętrza w salonie: 7 zasad

12 October 2017Zrób luksusowe wnętrze w salonie może być niezależnie, najważniejsze - aby pokazać wyobraźnię i zaznajomić się z popularnych opcji projektowychZrób luksusowe wnętrze w salonie może być niezależnie, najważniejsze - aby pokazać wyobraźnię i zaznajomić się z popularnych opcji deseń formowany luksusowe wnętrze salonu na kilka sposobów. Najbardziej proste - wykwalifikowany projektant, który na pewnym przemieni pokój. Rezultatem będzie imponująca, ale nie zawsze będzie to sposób, w jaki został przedstawiony przez klienta. Oprócz pomocy zewnętrznych ekspertów, najbardziej zaawansowane pod względem organizacji ludzi kosmicznych wolą podjąć sprawę na własną rękę.


Zasady rejestracji najdroższych życia

Wiele złapany kształt luksusowo urządzone pokoje, ale nie każdy może się pochwalić, że rozumieją istotę wszystkich trendów wzorniczych. Atmosfera w pokoju nie obfitują drogich urządzeń, które w większości nie są w stanie odtworzyć atmosferę w klasycznym stylu. Chodzi o przestrzeganiu pewnych zasad.

W salonie będzie wyglądać luksusowe, jeśli cały zestaw mebli zostaną wykonane z drogiego drewna naturalnegoW salonie będzie wyglądać luksusowe, jeśli cały zestaw mebli zostaną wykonane z drogiego drewna naturalnego

Zaczyna się od wejścia kompozycji wykonanych z drewna. Można użyć wielu wkładek szklanych w każdym liściu. W tym przypadku, elegancki wygląd całej bramy warunkiem.

Ponadto, należy zwrócić uwagę na następujące kwestie:

 • Jeśli miejsce na to pozwala, można wybrać idealny ścianę z dużą ilością półek i szklanych liści;
 • Prawdziwie królewski wnętrze pojawią się w pokoju, gdy wielki obraz o tematyce historycznej wystąpi jako ośrodka wzrokowego;
 • Jeśli nie jest entuzjastą polowanie lub mieszkają poza miastem, potem nad kominkiem lub telewizorem z płaskim ekranem i można go umieścić fałszywy trofeum.

Luksusowe meble do salonu: wysoki koszt vs praktyczność

Wdrożenie projektu projektowania luksusowe życie jest niemożliwe bez odpowiedniej tapicerki. Gorączka, jednak nie jest tego warta. Producenci często trochę przebiegłości, przypisując produkty statusu elity.


Kupujący, którzy nie znają listę jakość jest naprawdę wysokiej jakości meble, są zmuszeni do płacenia więcej za niskiej jakości produktu.

Przy wyborze mebli w sklepie, należy brać pod uwagę nie tylko jakość, ale również praktycznośćPrzy wyborze mebli w sklepie, należy brać pod uwagę nie tylko jakość, ale również praktyczność

Pomoże to uniknąć obowiązkowego przygotowania. Przede wszystkim konieczne jest, aby rozwiązać problem, jeśli chodzi o źródła zakupu mebli. Najprostszym sposobem - zwrócić się do specjalistycznych sklepach. W wielu miastach bogaty wybór odpowiednich produktów. Jeśli nie można znaleźć w sklepie odpowiednią opcję, to zawsze można złożyć zamówienie na ścianie.

Jest to kosztowne, ale można zabezpieczyć się przed wieloma problemami. Po pierwsze, meble w mieszkaniu byłby w sam raz. Po drugie, nie będzie problemów związanych z braków lub błędów popełnionych na etapie produkcyjnym. Niezależnie od sposobu zakupu sofy, szafki i inne rzeczy, należy stosować się do następujących kryteriów.Opierając się na nich, można mieć pewność, kupnem naprawdę elitarne meble:

 1. Jeśli pomieszczenie jest kupiony antyki, należy być ostrożnym. Takie artykuły zawsze mieć dokument potwierdzający ich wiek i pochodzenie;
 2. Jeśli mówimy o wyłącznej produkcji, wiązanie na jednym z mebli musi być autograf mistrza lub piętna;
 3. Wysokiej jakości elita meble pokryte kilkoma warstwami lakieru;
 4. Wszystkie mechanizmy są wykonane z komponentów o wysokiej wytrzymałości;
 5. Brak elementów niebezpiecznych dla środowiska i powłok;
 6. W jego produkcji wykorzystywane są tylko drogie rodzaje drewna.

Luksusowy tryb życia wymaga odpowiednich okien

Dla większości aranżacji hali kończy się w chwili ostatniej płyty lub szkła na obudowie lustra półki. W rzeczywistości, to nie jest ostatnie miejsce zajmuje w określaniu stopnia komfortu przebywania w pomieszczeniu wygląd okien. Przy wyborze pomiędzy kurtynami lub masywne zasłony, korzystne są dla wielu z drugiego przykładu.

Duży, piękny i stylowy ozdobione okno organicznie uzupełnienie wnętrza pokojuDuży, piękny i stylowy ozdobione okno organicznie uzupełnienie wnętrza pokoju

To gdzie ukryty częstym błędem, który wywołuje wrażenie dysonansu pokoju jako pojedynczy rozwiązań kompozytowych. Są to przypadki, gdy okna są przekształcane w coś artystyczną, która wyraźnie nie pasuje do wnętrza.

Tego uniknąć pomóc następujące zalecenia:

 • Opcja głęboko osadzone wymaga nie tylko zasłony, żaluzje, ale średniej wielkości;
 • Wygładzenie efektu podłużnymi oknami rozciągający się od podłogi do sufitu, aby pomóc rolety o podobnych rozmiarach;
 • Jeśli istnieją dwie sąsiednie okna, które można umieścić lampę podłogową lub powiesić obraz pomiędzy nimi;
 • Niewielkie rozmiary otworów okiennych pomoże zrównoważyć zasłon, których dźwięk jest trochę ciemniejszy niż na suficie i podłodze.

Wybór oświetlenia do luksusowego życia

W tej kwestii nie należy spieszyć się skrajności, które sprawiają, że pokój niewygodne lub dodać dużą liczbę stref „w ciemno”. Liczba systemów funkcjonalnych stosowanych zależy od wielkości mieszkania i mieszka w szczególności. Jeśli taki wystarczająco duży, to centralny element jest klasyczna i uchwyt z wielu małych części. W tym przypadku możliwe jest stworzenie centrum kompozytowego.

Wnętrza luksusowych pokoi doskonale pasuje do oryginalnego kompaktowy żyrandolWnętrza luksusowych pokoi doskonale pasuje do oryginalnego kompaktowy żyrandol

Lepiej jest utworzenie takiego wzór, przy czym kierunek strumienia świetlnego może być regulowana. Dzięki tej funkcji nie dostarczy wymaganej ilości światła do każdego punktu.

Następnie można przystąpić do aranżacji poszczególnych kątów światła w pomieszczeniu:


 1. Jeśli jest to technicznie możliwe, w trakcie naprawy, można skonfigurować system, aby ręcznie wyregulować światła otoczenia.
 2. Między dwoma siedzeniami lub kanapa i fotel pomieścić lampę. Dwa wielokierunkowe żarówki mogą być w zakresie niezbędnym do oświetlania zarówno stref.
 3. Lampa stołowa do zadania oświetlenia obszaru roboczego. Pierwszeństwo należy dać modelu, wykonane w stylu klasycznym.

Jak zrobić luksusowe wnętrze salonu (wideo)

Klasyczny design, który zawiera wiele elementów dekoracyjnych, stał się normą w zamożnych domach. Najważniejsze - aby realizować swoje plany z ostrożnością. Przybysze pośpiechu wypełnić pokój drogich rzeczy, które często tworzy poczucie „smaku”. Projektanci polecam skupienie się na psychologicznym aspekcie zamiast materiału. Kto wszedł do salonu powinny opierać się na szeregu czynników czuć, że mówimy o luksusowym wnętrzu.

Projektujemy eleganckie wnętrze salonu (zdjęcie)

011e947ccf9aca4orig 63 3619 33a06c8c9d14f80cd1ac2e3a71546fe8 725 1032 1976 41125 92814337 1327944429interer-gostinoy-2-komnaty

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

51 − = 43

map