The BlogTopiary z foamirana mogą być instalowane w każdym pomieszczeniu jako dekoracjiTopiary z foamirana mogą być instalowane w każdym pomieszczeniu jako ukrasheniyaTopiary z foamirana jest dekoracyjnym elementem, który może tworzyć własne ręce. Tworzenie niezrównaną dekorację do domu może być jego własna, czytając etapowe, klasę mistrzowską.


płatki producenta dla Topiary z foamirana: Master Class

Do wytwarzania kompozycji z rękami trzeba dbać o podstawowych elementach. Może to być wszelkie środki dostępne, każdy element można łatwo wymienić. W tej kwestii konieczne jest, że w procesie tworzenia unikalnej biżuterii.

Podstawowymi składnikami każdej operacji są:

 • płatki szeregi;
 • Podstawa drzew;
 • Crohna.

trzy rzędy kwiatów są wykorzystywane do tworzenia wspaniały efekt. Aby uczynić je właśnie w tym celu bierze papier, na którym wyłania się trzy tego samego okręgu. Pożądane jest, aby średnica różni się od siebie. Musimy starać się zrobić to samo, symetryczne płatki. Arkusze Foamirana są następnie wybrany konkretny kolor. Papieru otacza obrabianego, pozwala, aby utworzyć pętlę. Akcja jest powtarzana z trzech okręgów.

Do produkcji płatków różnych kolorach, trzeba będzie szablon, który można zrobić samemuDo produkcji płatków różnych kolorach, trzeba będzie szablon, który można zrobić samemu


W każdym rzędzie, powinny być wklęsłe. Można to zrobić samemu za pomocą spinki do włosów, która znajduje się na końcu ściegu. Następnie, otrzymane płatki rozplanowany na gąbkę. Bądź ostrożny numer płatek nanosi się na stopie. Ogrzane elementy są zawracane na gąbkę i zabezpieczone kołkami.

Z materiałem on musi pracować aż podgrzewana. W przeciwnym razie nic się nie dzieje. Gdy wszystko jest gotowe, formacja pączek jest przeprowadzana. Nie ma żadnych zasad, praca jest wykonywana według osobistych preferencji.

Topiary z kwiatami z foamirana: stopniowo produkcja

Po wytworzeniu kolorów, konieczne jest, aby przejść do dalszej pracy.

Oprócz podstawowej dekoracji potrzebne są następujące elementy: • doniczce (samo wykonane i gotowe);
 • Oddziału do tułowia;
 • Sar preforma piany;
 • Klej pistolet;
 • Ptaszek (opcjonalnie);
 • perełki:
 • Dodatkowe elementy dekoracyjne w postaci wstążki, warkocze;
 • Gniazdo dla ptaków (opcjonalnie).

Dodatkowe elementy do późniejszej dekoracji topiary muszą być przygotowane z wyprzedzeniemDodatkowe elementy do późniejszej dekoracji topiary muszą być przygotowane z wyprzedzeniem

Rozmiar, dodatkowe elementy i kontrast kolorów, wybranych sami. Tutaj musimy zrobić początek wyłącznie od osobistych preferencji. W celu utworzenia elementu podstawowego, to zaleca się stosowanie kulistą formę wstępną jest bardzo wygodna. Można go kupić w sklepach na robótki, o dowolnej wielkości. Pozwoli to zaoszczędzić czas i zapewni wysoką jakość i sprawne element.

Jeżeli piłka nie jest i możliwość go kupić, też jest wytwarzany niezależnie. Aby to zrobić, bierze kawałek papieru i wątku. Szczelne pomarszczenia papieru, a następnie owinięty nici. Pozwoli to stworzyć kulę dowolnej średnicy.

Zrób Topiary: tworzenie drzew

W ostatnim spotkaniu należy wykonać otwór, który będzie dołączony odpowiedni szkopuł. Drugi koniec jest jeszcze w puli. Zabezpieczyć elementy za pomocą pistoletu do kleju. 

Podstawa może być zabezpieczona za pomocą zaczepów gipsu, jeśli jest to pożądane. Ale w przypadku małego drzewa foamirana Zaleca się stosowanie zwykłego kleju. Prawidłowo i trzeba ozdobić pulę. Do tego podjętych taśmy i wstążki satynowe. Sposoby układania dużo. Przed wystrój trzeba sprawdzić stabilność korzeni. To musi być pewnie zablokowane. Piękne drzewo własnymi rękami tworzy się w ciągu godziny.

Podczas formowania drzew Topiary nie żałuję klej, w przeciwnym razie, projekt szybko rozpadająPodczas formowania drzew Topiary nie żałuję klej, w przeciwnym razie, projekt szybko rozpadają

W może działać jako istotne elementy:

 • Rose wykonane;
 • garnek lub donice;
 • drut;
 • gliny;
 • Piłka styropian.

W otwór w kształcie miski, to jest wprowadzany w albo zaczepić przewód i zamocowane za pomocą kleju. Drugi obszar znajduje się w naczyniu i jest zamocowana w analogiczny sposób. Następnie balon jest ozdobiony kwiatami wykonanych wcześniej. Pot ozdobione wstążkami.


Jak zrobić koronę Topiary

Najbardziej krytycznym punktem jest tworzenie korony foamirana. W tym celu zastosowano klej do podstawy zarodku, który siedzi starannie rozeta. Przytrzymaj kwiat trwa około 30 sekund, tak, że jest dobrze zakorzenione. Zgodnie z tą zasadą wszystkie róże są umieszczone na piłkę.

Wykończeniowe wystrój jest klejenie koraliki i małe koraliki biżuteria tułowia lub ziaren kawy. Z satyny wstążka łuk może być utworzona, który jest pięknie położony na pniu drzewa. Górna część puli jest ozdobiony dodatkowymi elementami dekoracyjnymi.

Kwiaty mogą być wprowadzane do ptaka, jest dobrym uzupełnieniem podstawowego składu. wstążki satynowe zamknięte rozety. Oni też mogą siedzieć ptaka.

Dokonując Topiary korony, powoływać się na swoją wyobraźnię i pamiętać, że dodanie elementów dekoracyjnych powinno być z umiaremDokonując Topiary korony, powoływać się na swoją wyobraźnię i pamiętać, że dodanie elementów dekoracyjnych powinno być z umiarem

Dodatkowo, wszystkie urządzone:


 • cekiny;
 • koraliki
 • Owadów.

Tutaj musimy polegać tylko na osobistym pragnieniem. Jak może działać jako gniazdo dla ptaków oraz dodatkowy ciekawy element. Żeby było proste, wymagałoby to pigułce i wstążkami. Powłoka bazowa jest umieszczona sizal lub dowolnego innego materiału. Najważniejsze, że się podobieństwa z naturalnymi szczelinami wypełniających. Następnie wszystko ozdobione wstążkami, koralikami i dołączone do garnka.

sztuka ozdobnego strzyżenia krzewów z suszonych kwiatów i foamirana (wideo)

Wynikiem jest interesujący skład, który jest dobrze nadające się w każdym pomieszczeniu i stanie podstawowym skręt. Stworzyć idealne nie jest trudne, najważniejsze jest uzbrojony w niezbędne elementy.

Topiary z foamirana (foto)

1 108235 02-186 3ba842fd787493d8d062b0534439e832 9c3a1fe0ebf058199f8cbeaf16bh - tsvety-Floristika-kofejnyj-topiarij-romantika 0426ed 53ad8f9c-8c34-401c-8a6c-deba1c81a4b2ftZlRK3QF4 2016-01-02160057 11142 22751f90ce9b372c8ce387b9e4j5 - tsvety-Floristika-topiarij-nezhnost

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 85 = 92