Tworzenie Topiary Drzewo: 10 elementów

Tworzenie Topiary Drzewo: 10 elementów

12 October 2017Topiary drzewo - to jest piękne artefakt, który pomoże udekorować wnętrze świąt noworocznychTopiary drzewo - to jest piękne artefakt, który pomoże udekorować wnętrze drzewa Nowy Rok prazdnikamTopiary może być doskonałym prezentem na święta Nowego Roku, zwłaszcza gdy wydaje się, że jest to już niemożliwe, aby dać wszystko. Rzemiosło otwiera się na ten cel ogromne pola, ponieważ nie istnieją żadne szablony lub zasady. Wystarczy namalować obraz w głowie i wypracować sposoby jego realizacji. Ponadto, dar z własnych rąk - to wyjątkowy kawałek, którego kopię świat po prostu nie istnieje.


Co sprawiło, Topiary choinek

Topiary choinka różni się od klasycznego modelu postaci wykonania, ale praca zazwyczaj nie powoduje komplikacji. Wystarczy go oprzeć żądanej klasy głównego, w którym wszystkie etapy zostały opisane w szczegółach. Więc zadanie będzie łatwiejsze i bardziej niezawodne. W każdym razie, początkujący będzie widać, że będzie on skończyć.
Na początek, trzeba być zdefiniowane, z którego będzie wykonany drzewo.

Opcje dla wdrożenia będzie kilka:

 • tektura;
 • Papier gazetowy;
 • z tworzywa sztucznego;
 • Dekoracyjne siatki, taśmy, etc.

Najprostszym sposobem - kupić gotową formę plastikowej choinki i ozdób go własnymi rękami. Dostać tyle prosty, a jednocześnie nikt nie rozpozna sprawę. Inną rzeczą jest to, aby znaleźć to forma nie zawsze jest łatwe. Jednakże, jeśli spróbujesz, to jest realne. Zwłaszcza, że ​​ukształtowany w jodełkę zróżnicowane i mogą być dość niezwykłe.

Topiary może dokonać niemal dowolnych materiałów odpadowych, najważniejsze - aby pokazać wyobraźnięTopiary może dokonać niemal dowolnych materiałów odpadowych, najważniejsze - aby pokazać wyobraźnię


Nieco bardziej skomplikowany trójwymiarowy choinka uczyni z kartonu lub papieru. Tutaj trzeba wyciąć kształt, przykleić części razem, odczekać do wyschnięcia, a następnie udekorować.

Co do wyboru, każda szwaczka wybiera niezależnie. W tym przypadku, obie wersje mają takie samo prawo do istnienia.

Topiary choinka: klasy mistrzowskie dla początkujących

Zanim zaczniesz, ważne jest, aby przygotować szereg materiałów pomocniczych, które mogą być potrzebne w przyszłości.

Wśród must-have żadnego szwaczka potrzebę uwzględnienia: • Kilka rodzajów kleju;
 • Elementy dekoracji;
 • Paetki, pasty, itp.;
 • Doniczka;
 • Gipsu lub gipsu;
 • Vata.

MK pomogą początkującym igła kobiety stworzyć oryginalną i piękną topiary w formie choinekMK pomogą początkującym igła kobiety stworzyć oryginalną i piękną topiary w formie choinek

Aby nie zapomnieć, to najlepiej najpierw zrobić listę, w której przez kilka godzin (dni) zostanie wprowadzony zapomnianych drobiazgów. Raz zostanie utworzona ostateczna lista niezbędnych rzeczy, można iść na zakupy.

Po dostał wszystko, czego potrzeba, można usiąść i zabrać się do pracy. W zależności od tego, co jest zaznaczone - gotowe forma choinki lub produkcji, trzeba dostać się do pracy. Po drzewo jest gotowy, ale jeszcze nie urządzony, można podnieść go na bagażniku i długo odkładać.

Teraz musimy przygotować grunt. W tym celu umieszcza się w beczce doniczki, które może wzmocnić lub zaprawy Alabaster gipsu. Na utwardzenie trwa około jednego dnia. W tym czasie można odpocząć trochę. Po twardnieje układowych, prace wznowione.

Pozostaje najbardziej przyjemne - do dekoracji choinki. Można to zrobić z waty, grając rolę śniegu, błyskotki i dżetów. Nowy Rok - to bardzo jasny święto, które muszą być spełnione.

alternatywy jodły

Kto powiedział, że robótki przyjąć tylko klasycznym formatem? Topiary jodełkę może być wniesiona w bardzo ciekawy sposób, jeśli, na przykład, aby wydać go z kawą. Ten produkt jest często stosowane w rzemiośle, więc wybór ten nie spowoduje niespodzianka nikt.

Tworzenie stylowy drzewo topiary może być nawet wykonane z ziaren kawyTworzenie stylowy drzewo topiary może być nawet wykonane z ziaren kawy


Dla tych celów nabyte produkty pełnoziarniste, cierpliwie przymocowane na całej powierzchni. Proces ten zajmuje dużo czasu, dlatego przygotowuje prezent, trzeba zaopatrzyć się w czasie.

Aby uzyskać najbardziej harmonijną kompozycję, można użyć kilku czołowych mistrzów tajemnic:

 • Lepiej wybrać ziaren tej samej wielkości;
 • Jeśli jodełkę z plastiku, jego powierzchnia jest wstępnie oczyścić lepiej;
 • Do robót doskonałej natychmiastowego utrwalenia klejącą przez które ziarno nie będzie poślizgu.

Z kawą i nici, można stworzyć bardzo stylowy topiary, nie ustępują do tradycyjnych kompozycji. Ponadto będzie on wyglądać w czasach bardziej oryginalne.

Aby dać taką urodę

Topiary - wielofunkcyjny prezent, który jest najbardziej prawdopodobne, aby odwołać się do dorosłych ludzi dojrzałych. Dzieci, oczywiście, pewnie będzie zadowolony z jasnym zabawki, ale szybko złamał go. Przedmioty sztuki (nawet nieznanych artystów) muszą być odpowiednio przechowywane. Wtedy prawdopodobieństwo, że będą długo cieszyć oko, zwiększa znacząco.

Topiary Drzewo to idealny prezent zarówno dla dorosłych i dzieciTopiary Drzewo to idealny prezent zarówno dla dorosłych i dzieci


Topiary absolutnie nie może znieść:

 • Działanie mechaniczne;
 • Wilgoć i wilgotności;
 • Wystawienie na działanie chemikaliów.

Klasa Master: Topiary drzewo z kolorowych serwetek (wideo)

Topiary Choinka może być wykonana z różnych materiałów, które dopiero będą zadowoleni z robótek. Na proces może trwać bardzo długo, ale muszą one być zastrzeżone. Prezenty i powinny być przygotowane z wyprzedzeniem!

Przykłady topiary drzewa (zdjęcia)

1011059- 3-- 012-- 58orig-- 00427590n4- 1328318-- 4242857-- 6153534-- 634655630927-- 14494276859--

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =

map