Tworzenie szczegół patchworku i nie tylko: więcej niż 7 opcji

12 October 2017Sprawi, że wnętrze jasne i niezwykła pomoc, której kołdraSprawi, że wnętrze jasne i niezwykłe kołdra pomogą Państwu dokonać wnętrza własnego domu, aby pomóc ciekawe i oryginalne ozdoby, wykonane własnymi rękami, na przykład, w postaci patchworku szczegółowo i nie tylko. Twórcze zastosowanie zdobionych tkanin, artykułów gospodarstwa domowego, a nawet meble wypełni dom przytulność, komfort i miłość. Nie powinniśmy zapominać o przydatnych elementów semantycznych stosowanych we wnętrzu, takich jak igła kreskowych, potholders, podstawki i organizatorów.


Oryginalne rzemiosło patchwork dla domu

rzemiosło patchwork lub patchwork - popularny sposób zaprojektować dom, używane jako zdolnych gospodyń domowych i doświadczonych projektantów.

Te elementy dekoracyjne mogą harmonijnie pasować do większości nowoczesnych wnętrz:

 • Miękkie jasnych poduszki na kanapach w salonie secesji;
 • Ciepła kołdra z plisami w sypialni shabby chic;
 • patchwork poduszka siedziska na krzesła ganek ekologicznego stylu;
 • Igła mozaikę łóżko i gospodarstwem spiżarni;
 • kosmetyczka lub torebka patchwork w klasycznej łazience;
 • Szachownica serwetki, obrusy i doniczki w minimalistycznej kuchni;
 • Panele projektowe w high-tech korytarzu.

Ozdoby Patchwork mogą być bardzo różne, najważniejsze - aby pokazać wyobraźnię i zaopatrzyć się w niezbędne materiały do ​​pracyOzdoby Patchwork mogą być bardzo różne, najważniejsze - aby pokazać wyobraźnię i zaopatrzyć się w niezbędne materiały do ​​pracy

Produkty w technice patchworku wygląda dobrze w każdym pomieszczeniu, ważne jest, aby wybrać tylko żądane kolory idealnie dopasować je do ogólnego stylu pomieszczenia lub odwrotnie, aby ich semantyczne ostrość obrazu jest.


Należy zauważyć, że robótki patchwork wiąże się z wykorzystaniem nie tylko elementów tekstylnych, lecz również kawałki tapet, tworzyw sztucznych i innych materiałów.

Istnieją dwie techniki, aby wykonać kołdrę z rękami - to pasek dekoracji na płótnie i zbierając wszystkie rzemiosła zlepek kawałków.

Wygodny i niepowtarzalny patchwork krzesło

Oryginalny patchwork patrzeć nie tylko elementy dekoracyjne, ale również meble, takie jak sofa lub fotel. Patchwork prowadzi do unikalnej tapicerki, aby przedstawić swój abstrakcyjny wzór i skupić się na konkretnych szczegółów. Aby to zrobić, często korzystają z gotowych schematów.

Stosując technikę patchwork, możliwe jest przekształcenie stylowe i nietypowe wnętrze pokojuStosując technikę patchwork, możliwe jest przekształcenie stylowe i nietypowe wnętrze pokojuWdrażając ideę wykonywania krzesło patchwork trzeba zwrócić uwagę na następujące punkty:

 • Przed uruchomieniem starego potrzebę goutweed tapicerki i używać jako szablon do własnych dzieł;
 • Użyj siły skrawki tkanin nie jest gorsza od wykończenia fabrycznego;
 • Za cienkie materiały zastosować okładziny;
 • Podczas cięcia geometrii musi być wykonane prawidłowo obróbki krawędzi, aby zapobiec kruszenie;
 • Wybrane obrazy i ścieżki ściegu być połączone ze sobą, aby otrzymać wewnętrzną całej kompozycji;
 • Prace nad nowym obróbki materiałów za pomocą fotela jest lepiej dać profesjonalistom.

Podobnie można wykonać sofę patchwork z rękami, ale nie angażować, a wszystkie meble do dekoracji szmaty, ponieważ w tym przypadku nacisk jest zbyt wiele, a pokój będzie wyglądał „krzykliwy”. To krzesło będzie dobrze wyglądać obok kanapy neutralnym i prostych kolorach.

Patchwork obrus dla herbat domowych

Patchwork obrus będzie wyglądać właściwe w kuchni lub w osobnej jadalni, gdzie duży stół zamiar zamknąć przyjaciół nad filiżanką herbaty.

Ton obrus może uchwyty pot, ściennych lub zasłony w kuchni.

Patchwork obrus nie tylko zaskoczyć gości, ale także sprawiają, świąteczny stół oryginalny i niezapomnianyPatchwork obrus nie tylko zaskoczyć gości, ale także sprawiają, świąteczny stół oryginalny i niezapomniany

Patchwork obrus ma swoje własne cechy:

 • Można to zrobić z aplikacjami, co odzwierciedla ogólną koncepcję pomieszczeń;
 • Niektóre fragmenty obrus może być bardziej zwarta w taki sposób, aby nie stoją na gorąco wymagane;
 • wzór pikowania może dać nowe życie do obrus bez plam;
 • Niektóre fragmenty obrus, można oznaczyć elementy, które odzwierciedlają określone lokalizacje członków rodziny przy stole.

Ekspert produktu jest zawsze przyjemność posadzić gości przy stole nakrytym obrusem, ponieważ cała prawda docenią swoje umiejętności nie tylko w kuchni, ale również w rzemiośle.

Doskonałe ustawiony przy użyciu takich ściereczek kuchennych we wnętrzu zasłony, wykonane w tym samym kolorze, do wytwarzania, z których mogą być wykorzystywane w podobny sposób geometryczne i leczenie w tym samym stylu. Zasłony nie może składać się wyłącznie z plastrów, mogą one mieć wlać abstrakcyjnie urządzonych sztuk.


Robótki techniką patchwork dla przedszkola

Rodzice starają się dać swoim dzieciom najlepsze, a więc pokój dzieci ozdobić i wyposażyć w najlepszy możliwy sposób. Jednym ze sposobów, aby zaprojektować pokój gier może służyć jako Scrappy drobiazgi do domu.

Kołdra może być również stosowany do dekoracji pokoju dziecka, najważniejsze - że są one jasne i kochane dzieckoKołdra może być również stosowany do dekoracji pokoju dziecka, najważniejsze - że są one jasne i kochane dziecko

Poszczególne elementy konstrukcji pokoju dziecięcego, które mogą być wykonywane w technice patchworku, mogą obejmować:

 • zasłony;
 • dywan;
 • koc;
 • koc;
 • zabawki;
 • pościel;
 • Serwetki na stole;
 • Portfele dla dzieci;
 • płyty na ścianie.

Dla dziewczynek i chłopców dekoracji Oczywiście patchwork musi się zmieniać. Chłopcy są bardziej odpowiednie niebieskim lub beżowym, natomiast dziewczęta wolą różowy i biały kolor. Jasne akcenty czerwone, pomarańczowe lub żółte kolory nie powinny dominować we wnętrzu, ale pewne elementy przyczynią się do wystroju wesołość. Na przykład, wykonane w mozaikę techniki urządzenia czerwony lub żółty kulowym księżniczki na panel będzie bardzo organiczna.


Technika szycia patchworku pomaga tworzyć oryginalne rzeczy, które będą ozdobą domu, są idealne na prezenty lub efektywnie wykorzystane w życiu codziennym. Dzieci naprawdę docenić odezhka w oryginalnych plastrów z łat.

Unikalne patchwork (wideo)

Nie bój się eksperymentować, robótki patchwork w stanie ożywić każdą nudne wnętrze, oddychać w ciepłej atmosferze domu i zorganizować przytulne miejsce na dzielenie czasu z rodziną. Można także szyć poduszki na krzesłach plastrów dla gości, a gorący kubek herbaty ciepłej patchworku po mroźnej zimie wszyscy krewni i przyjaciele.

Przykłady artykułów patchwork (fot wnętrze)

01 ------- 05 ------ 7min24 8min22 6 11min25 20min18 93i530223dfae082 289f7fb5e870765efabebda3e93p - dlya-doma-interera-detskoe-loskutnoe-odeyalosine 1372092353979048original

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

47 − 42 =

map