Tworzenie przestronny korytarz we współczesnych domach: 2 pomysły zagospodarowania przestrzennego

Tworzenie przestronny korytarz we współczesnych domach: 2 pomysły zagospodarowania przestrzennego

12 October 2017Duży korytarz musi być wygodne i funkcjonalne w mieszkaniu lub domuDuży korytarz w mieszkaniu lub domu musi być przytulny i funktsionalnymSovremennye domy budowane są z apartamentami wystarczająco duży obszar, który zapewnia również duży przestronny korytarz. Ci sami ludzie, którzy budują domy prywatne, również pod kątem obecności dużego korytarza, a nawet więcej, co będzie czuć się komfortowo.


Duże hale: Interiors and Design

Głównym celem tej sali, jest spotkanie wszystkich przychodzących gości, a jeśli wymiary pozwalają na korytarz, to znaczy, że jest wystarczająco duży, należy wziąć pod uwagę jego konstrukcję, a następnie strefowego przestrzeni.

Zagospodarowania przestrzennego przestronny korytarz powinien być kilka głównych obszarach:

 1. Obszar do przechowywania codzienne zużycie i obszar do przechowywania sezonowe ubrania i buty. Aby to zrobić, z jednej strony korytarzu ustawione wieszaki, stoły do ​​butów, az drugiej strony powinien być ustawiony duży uniwersalnego szafę.
 2. Ponadto Hall dzieli się na wejściu i na powierzchni rzeczywistej hali zagospodarowania tych dwóch obszarów jest przeprowadzana za pomocą różnych pokryć podłogowych, jak również gamy kolorów jest nie tylko płci, lecz również ściany.

Przed rozpoczęciem naprawy w dużej sali, powinna być dobrze przemyślana przestrzeń wewnętrznaPrzed rozpoczęciem naprawy w dużej sali, powinna być dobrze przemyślana przestrzeń wewnętrzna

Po zdefiniowaniu zagospodarowania przestrzennego korytarza w mieszkaniu, warto pomyśleć o jaki rodzaj materiałów użytych do dekoracji. Optymalnego wykorzystania w płytki obszar wprowadzania, drewna i dalsze powłoki, laminatu lub linoleum handlowej. Ściany mogą być wykończone boazerii, wysokiej jakości tapety lub sztuczny kamień, itd. E., tak długo, jak kolor materiałów wykończeniowych na dużą korytarz Wybiera ciemniejsze więcej nasyconych barw niż główny pokoju mieszkania.


materiały wykorzystywane w tworzeniu niezbędnej korytarzu wykańczania wnętrz może być inna segmencie cenowym - od tanich do luksusowych. Wszystko zależy od tego, jakiego rodzaju napraw w mieszkaniu sama, jak i możliwości finansowych właściciela mieszkania.

Co do domu na wsi, to najlepiej do wprowadzania grupy przestrzennej do dekoracji drzewo ramach ogólnego stylu domu i różne decyzje projektowe, takie jak kosze z wikliny, drewniane ławki czujesz się komfortowo nie tylko w hali, ale w całym domu.

Pomysły na dużej sali

W celu mieszkania lub domu prywatnym stworzył dobre wrażenie w pierwszym, a później odwiedzić ludzie powinni zwrócić uwagę na design, wykończenie na korytarzu, a także racjonalnego wykorzystania jego terytorium. Za to wszystko, istnieje wiele różnych pomysłów na dekorację dużej sali, ale ich stosowanie powinno brać pod uwagę ogólną konstrukcję sali lub w domu, jak również racjonalne wykorzystanie powierzchni hali.

Istnieje kilka sposobów: 1. Wbudowanej pamięci - jeden z najbardziej typowych opcji do przechowywania, a więc konieczne jest, aby wybrać styl systemu magazynowego. Dla kraju dom w stylu będzie korzystne eko lub kraju.
 2. Jeżeli mieszkanie jest odnowione w jasnych kolorach, a nawet białe, można wszystkie ściany i sufit i dekoracji z białymi panelami, szafki na biało i tym samym małej szafce na buty z siedzeniem. W tym samym czasie, najlepiej w korytarzu zrobić minimalną ilość mebli oraz wszelkie akcesoria.
 3. Jeśli dana osoba chce stworzyć nowoczesny design do dekoracji przestronnym korytarzu, należy użyć nowoczesnych materiałów i dekoracji sali wszelkie dzieła sztuki, rzeźby, które później byłyby stojących na półkach i we wnękach, a nawet niewielki sztuczny kominek, wbudowany ściana.

Obecnie istnieje wiele pomysłów na dekorowanie duże przedsionkiObecnie istnieje wiele pomysłów na dekorowanie duże przedsionki

Ponadto, w celu poprawy cały korytarz, a powinien rozważyć oświetlenie, dobrym pomysłem jest zainstalowanie reflektorów. Umieszczone w odpowiednich miejscach, a oni dają równie dobry efekt, dodatkowo, jeśli jest to możliwe, aby włączyć je osobno, to będzie super.

Zarejestrowanie hali, jeśli jest to zrobione dobrze i dokładnie, tworząc zapewnienie komfortu i przytulności.

Projekty duże przedsionki: ogólne wskazówki

Przed planowaniem i późniejszego remontu dużego przedpokoju, określić, jakie materiały zostaną wykorzystane do ścian, sufitów i podłóg. Warto w tym miejscu rozważyć, i cały wystrój sali, która powinna być w harmonii z resztą korytarzu i łazience, myśleć o tym, co styl jako całość chce, aby ludzie w sali projektowej.

Jednocześnie, jak wynika pewne wskazówki do podejmowania korytarz wybór projektu:

 • Jeśli przedpokój jest duży, i jest to cały pokój, należy rozważyć taki projekt jak jego podziału przegrodą na dwa pokoje. W jeszcze jednej dziedzinie, będzie bezpośrednio samo wejście, a mniejsze, jako wsparcie w których można zostawić postument z siedziska i wieszakiem.
 • W konstrukcji hali, jeśli ma kształt kwadratu, konieczne jest dostarczenie do montażu mebli. Najlepszym rozwiązaniem jest zainstalowanie podłogi do sufitu szafki w narożnikach korytarzu.
 • Rogi mogą być nie tylko wewnętrzne, ale także zewnętrzne, podczas tworzenia projektu, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę, i wybierz odpowiednie meble, które będą najbardziej efektywnie wykorzystane, jeśli jest kanciasty układ hali.

W dużej sali, można podzielić przestrzeń na kilka strefW dużej sali, można podzielić przestrzeń na kilka stref

Podczas tworzenia korytarza projektu, nie powinniśmy się spieszyć i robić wszystko dokładnie, to samo odnosi się do naprawy, ponieważ błąd w projekcie, jak również naprawy mogą być kosztowne, a musiałby zmienić wszystko, ryzykując stratę czasu, a także w finansach ,

Właściwa konstrukcja i materiały użyte w dużej sali w prywatnym domu

Przez przedpokój, który jest umieszczony w domu musi spełniać kilka różnych wymogów niż te, które znajdują się w mieszkaniu, ponieważ dom jest najczęściej znajduje się poza miastem, na buty w pomieszczeniu można wprowadzić więcej brudu.


W prywatnej sali dom wejście musi być wykonana z materiałów łatwo wyczyszczoneW prywatnej sali dom wejście musi być wykonana z materiałów łatwo wyczyszczone

W związku z tym może być hala pod budowy domu podzielony na dwie części - główną część i prihozhku:

 1. W jednej małej części w prihozhke trzeba zapewnić miejsce dla mogła zostawić brudne buty i odzież, parasole itp
 2. Druga część hali w prywatnym domu będzie kluczem, w którym można bezpiecznie rozebrać, pozostawiając ubrania i inne rzeczy.
 3. Należy również pamiętać, że dom może być wykonana nie tylko dla dużych rodzin, ale może też dojść do dużej liczby użytkowników, i że wszyscy mają wystarczająco dużo miejsca, prihozhki układ wykonany w tym przypadku większe.

W odniesieniu do materiałów wykończeniowych, a następnie, ponieważ dom znajduje się na wsi, użyte materiały do ​​dekoracji, powinny mieć większą trwałość, odporność na ścieranie, wilgoć, a także różnych substancji chemicznych stosowanych w czyszczeniu. Jeśli, na przykład, ściana ma wysiąść tapetę, należy wybrać winylu i ściany przed etykiecie muszą być traktowane ze specjalnym podkładem. Można udekorować ściany z płyt MDF, a także zastosowanie ciekłego tapety. Jeśli chodzi o seks, to najlepszym rozwiązaniem byłoby układania płytek, lub użyć linoleum handlowej.

Jak zrobić przestronny korytarz (wideo)


Nieźle jak w prywatnym domu wykorzysta korytarz z oknem, które pozwala na światło dzienne to zrobić bez sztucznego oświetlenia. Meble w holu jest najlepiej umieścić wykonane z MDF lub płyty wiórowej, a także meble wykonane z naturalnego drewna przed wilgocią może szybko zakończyć się niepowodzeniem. Kolor korytarz rozwiązanie, ze względu na duży rozmiar, może być dowolny, oparty na ogólnej koncepcji i projektowania domu.

Projekt dużego przedpokoju (zdjęcie wnętrza)

1e3b844c157673ca7b58fbeb6ad9eae6800xresize 4a369e69a2b20c9d6b2c917758e27763 7d44c4686b3ec7d0de9309701097a93f 6 27 40dcb6f689537246e1fecf3011c87095 52 92a138bd4df4e86d773becc8d5d3ff5d 2012-04-20-w-16-52-27 2199big

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 57 = 61

map