Twórczy Topiary: 20 zdjęć i ciekawych pomysłów dla początkujących

12 October 2017Topiary - wszechstronny mebel, który pozwala ozdobić każde pomieszczenieTopiary - wszechstronny mebel, który pozwala ozdobić każdy pomeschenieOsoboy popularne, dziś cieszy się Topiary. Moda trend udekorować świąteczny hol lub domowego wnętrza zyskuje coraz większą prędkość. Istotne elementy inspiracji sztuki nowoczesnej jest kwiaciarnia. Tak, dobrze słyszeliście. I stworzyć unikalną kompozycję można swoje ręce i od osobistych upodobań. Topiary oznacza „drzewko szczęścia”. A Fortune wykonane przez własne ręce, podwójnie zapewnia komfort w domu i się podoba innym.


Topiary najbardziej prosta: master class dla początkujących

Najprostszym Topiary - od gotowych papierowych lub plastikowych kwiatów. Brak wiedzy lub specjalnych umiejętności są wymagane, co ważniejsze mają wielkie pragnienie i cierpliwości.

Nawet początkujący mogą stworzyć nie tylko topiary i arcydziełoNawet początkujący mogą stworzyć nie tylko topiary i arcydzieło

Materiały do ​​pracy:

 • Gotowy piłka pianki;
 • Pistolet z ciekłym klejem;
 • bagażnik;
 • puli;
 • Proszek gipsowy;
 • Nieożywione kwiaty;
 • Shiloh;
 • Nożyczki.

Do utworzenia takiej kompozycji będzie wymagać około jednej godziny.


Proces ten polega na:

 • Aby rozpocząć z kwiatów ciętych wytwarzanych z trzpieniem do ogony mają długość nie więcej niż jeden cm.
 • W misce do płytkiego wgłębienia do 2 cm.
 • Postępować w świecie projektowania. Szydło należy starannie przebite otwory i szybko promazyvat ogony kwiaty kleju wkleić do gotowych otworów. Na głowicy należy przedstawić końcowej kompozycji, a zatem do dystrybucji kwiaty koloru. Złożone kwiaty bardzo blisko siebie nie jest konieczne. to wystarczy, aby całkowicie pokryć sferę bez radiologicznych podstawy.
 • Do dekoracji piłki powinni trzymać tułów i pozostawić do wyschnięcia.
 • Przygotować gipsu, mieszać z wodą w celu dużej grubości. Napełnij garnek. Trochę poczekać i włóż do środka bagażnika.
 • Aby utrzymać drzewo, aż tynk utwardza ​​się dobrze.
 • Ukryj nieatrakcyjne resztki gipsu mogą być małe gałązki i liście.

Najprostszym Topiary zrobić szybko, ale finansowo - drogie.

Kwiaty i piłka może być wykonane do, w tym przypadku, drzewo szczęścia będzie znacznie tańsze.

Zrób tani i prosty sami Topiary

Proste Topiary zrobić szybko. Przybysze także spróbować swoich sił i nauczyć się technik prostych topiary. Najbardziej zdumiewający sposób, aby topiary - uczynić go z materiałów złomu, które przechowywane są w każdym domu.Opcjonalnie przeznaczone na zakup materiałów do tworzenia topiary. Na najprostszym Topiary rzeczy można znaleźć w domuOpcjonalnie przeznaczone na zakup materiałów do tworzenia topiary. Na najprostszym Topiary rzeczy można znaleźć w domu

Niektóre z najbardziej prostych pomysłów są opisane poniżej.

Topiary serwetek

Dość prosta i tania forma topiary. Making of serwetki kolorów może być nie tylko białe, ale jasne kolory. Ta opcja jest całkiem ładny.

Topiary chusteczek pozwala, aby to kolorowe i jasneTopiary chusteczek pozwala, aby to kolorowe i jasne

Drzewko szczęścia z tarcz bawełnianych

Na pierwszy rzut oka, taka decyzja może wydawać się nieistotne, ale w końcu, kompozycja nie jest gorsza od innych swoich odpowiedników. płatki kosmetyczne są często ozdobione fioletowym lub blado kremowych dużych kulek i splecione ze wstążkami. Topiary w tej wersji wygląda bardzo delikatny i romantyczny.

Nowa aplikacja tarcz bawełnianych - tworząc stylowe i oryginalne drzewko szczęściaNowa aplikacja tarcz bawełnianych - tworząc stylowe i oryginalne drzewko szczęścia

Produkty te, z kolei, dobrze sprawdzić wykonawcy do wytrwałości i ciężkiej.


Prosty pomysł, aby ozdobić topiary może stać zwykłe kwiaty z kolorowego papieru.

Ciekawe pomysły na Topiary: opcje dla początkujących

Robi Topiary, nie bój się eksperymentować. Możliwość korzystania z najbardziej niezwykłych, nowych i śmiałych pomysłów. W tym przypadku, drzewo będzie wyłącznie osoba, która nie posiada własnego rodzaju.

Istotne jest to, że podczas tworzenia topiary nie ograniczaj się i całkowicie podporządkować swoją wyobraźnięIstotne jest to, że podczas tworzenia topiary nie ograniczaj się i całkowicie podporządkować swoją wyobraźnię

Ciekawe pomysły na Topiary:

 • Stożki topiary zabawy aby skorzystać z tej gałęzi drzewa. Udekoruj może to być mały ptaszek.
 • Guzki lub kawa mogą być malowane farbą akrylową lub farby skutecznie szukać natryskowe stali kolorów. W tym przypadku, drzewo szczęścia zagra zupełnie nowe kolory, zarówno w sensie dosłownym i przenośnym tego słowa.
 • Jako strumieniem topiary „pływającym cup” może być używany z małych kwiatów perełek lub ziaren kawy.
 • Przez świąt noworocznych, drzewo szczęścia mogą być ozdobione mały wianek. Topiary takie mogą być stosowane jako nocne.
 • Dla dzieci Topiary interesujące stoisko będzie służyć jako pojemnik wykonany z przezroczystego szkła. Te formy ciekawy sen schludny mały rozmiar cukierek lub słodki orzeszki ziemne. To drzewo będzie podwójnie apetyczny.
 • W roli podstawki może być szkło lub przezroczysty wazon objętość typu zbiornika.
 • Topiary efektowny wygląd w różnych dziwacznych kształtach, liter lub cyfr.
 • Dla finansowego dobrobytu, do dolnej części stojaka można umieścić monety lub w widocznym obszarze załączyć rachunek pieniężnej.
 • Topiary możliwe jest wykonanie dużej wielkości owoców na wielką uroczystość. Teren będzie służyć stożek, ozdobione pierścieniami jadalnych owoców egzotycznych.
 • Zrób wspaniały utwór, a następnie udekoruj je ze świeżych kwiatów. Takie Topiary docenią nawet najbardziej unromantic osoby.

Ważną cechą w produkcji Topiary - kolory. Przesadzić w jasnych kolorach nie jest konieczne. W tym przypadku, drzewo szczęścia traci swój urok i odwołania.


Produkt ten powinien być łączone elementy harmonijnie dekoracyjne.

Stworzyć arcydzieło: piękna Topiary własne ręce

Zrobić własny piękny Topiary - uzyskać przyjemność z tego fascynującego procesu.

Pierwotny roztwór - Topiary cukierków, stożków i taśm, jak również najmniejszaPierwotny roztwór - Topiary cukierków, stożków i taśm, jak również najmniejsza

Piękne drzewa mogą być wykonane:

 1. Szyszek, żołędzie, orzechy. Możliwość połączenia tych elementów, albo bardzo piękna kompozycja będzie wyglądać osobnik jednego gatunku. Szyszki, na przykład, możliwe jest, aby pomalować krawędzie białą farbą. Konstrukcja ta doskonale nadaje się do ferii zimowych, tworzyć lekkie uczucie zimna. Elementy te mogą być pokryte błyszczącą farbą w aerozolu złota lub stali.
 2. Słodyczy. Drzewo czekoladek będzie ogromna słodka niespodzianka dla dzieci. Zastosowanie w tym przypadku może być absolutnie każdy cukierek albo czekolada. Piękny widok byłby Topiary z lizak.
 3. Z filcu. Topiary filcu wygląda bardzo ładne i atrakcyjne. Z takiego materiału jest łatwy do pracy, w związku z czym możliwe jest połączenie umiejętności i wyobraźnię dziecka procesu.
 4. Wstążki satynowe. Drzewo szczęścia w postaci kwiatów wstążki satynowe są niesamowite piękno. Taka kompozycja wygląda bardzo atrakcyjny ze względu na intensywne i lśniące wstążki.

Te atrakcyjne kompozycje można bezpiecznie podać swoich bliskich na specjalne okazje lub po prostu jako ostry.

Dodatkową ozdobą mogą służyć jako małe kulki lub kolorowe kamienie.

Najbardziej niezwykłe topiary własne ręce: nowe pomysły

Fancy Topiary może zrobić absolutnie z dowolnego dostępnego materiału, najważniejsze, aby to wieloaspektowy fantazji.

We współczesnym świecie, aby stworzyć nic topiary pozostawione bez opieki - nawet makaronWe współczesnym świecie, aby stworzyć nic topiary pozostawione bez opieki - nawet makaron

Przykłady niekonwencjonalnych Topiary:

 • Kwiaty z papieru muzyki. Bardzo oryginalny i niezwykły będzie wyglądać takich kwiatów. Klasyczny czarno-biały schemat kolorów wygląda nieco surowy, ale bardzo ciekawe.
 • Ziaren. I to może być zupełnie różne ziarna z kukurydzy na ziarno kawy. Oczywiście, takie drzewo będzie liczyć wiele bardzo proste, ale proces wytwarzania takiej topiary zajmuje dużo czasu i cierpliwości.
 • Przędzy. Przędze z wełny wyglądają bardzo nietypowe. Ten produkt przynosi ciepło i komfort w każdym domu.
 • Makaron. Obecnie producenci makaronów mogą poddać nas produktów o różnych kształtach i kolorach. Produkty mączne można pozostawić w niezmienionej formie i może być malowany z kolorowymi tuszami.

Niezwykłe w topiary mogą być zasady i tułowia, a postój. Ważne jest, aby nie bój się eksperymentować.

Niezwykle wystrój może służyć jako cienkiego drutu miedzianego w spiralę.

Dowiadujemy się, aby twórcze topiary domu

Tworzenie kreatywnych Topiary osobliwe typy twórcze myślenie i pomysły, które są nieograniczone.

Sylwester Treat najbliższymi Topiary z choinki kulkamiSylwester Treat najbliższymi Topiary z choinki kulkami

Niektóre przykłady twórczej topiary:

 1. Z bombkami. W tym przypadku lepiej jest używać małych kulek z tworzywa sztucznego lub z tworzyw sztucznych o tym samym kolorze. Odpada w tym przypadku może być wypełniona blichtr.
 2. Topiary - pływający puchar. Strumień napoju od odwróconego kubka jest rusztowanie.
 3. Jutowe, koraliki i koronki. Takie Topiary często wykorzystywane jako dekoracji wnętrz na bankiety. Produkcja drewna zajmie wystarczającą ilość czasu i wysiłku, ale glamour uzasadnić wszelkie wysiłki. Drzewo szczęścia w tym spektaklu jest bardzo imponujące.
 4. Parasole. Parasole do koktajli - ciekawe i proste rozwiązanie dla twórczego drzewa.
 5. Jagody. Podstawa jest w tym przypadku wykonany w kształcie stożka. elementy dekoracyjne mogą być truskawka, wiśnia, czereśnia. Ten pyszny Topiary będą istotne w każdej porze roku i wielki prezent na każdą okazję.

Bardzo imponujące drzew będzie wyglądać szczęśliwy, paski projekt. Ponadto, należy położyć nacisk na nasyconych jasnych kolorach: fioletowy, zielony, niebieski, czerwony, turkusowy, i innych.

Dość twórczy uważane Topiary ze zdjęciem w środku. Podstawa, w pewnym sensie, jest to ramka ramki, drogie i cenne dla swojego życia.

Mamy drogie topiary właścicielem

Drogi Topiary bezpośrednio wiązać się z użyciem materiałów jest dość drogie pod względem finansowym. Takie produkty wymagają specjalnej opieki i ostrożność, ponieważ materiał jest łatwo zepsuć.

Topiary banknotów przyciągnie dom pieniędzy i bogactwaTopiary banknotów przyciągnie dom pieniędzy i bogactwa

Topiary mogą być kosztowne elementy:

 • Banknotów lub monet. W tym przypadku wysoki koszt produktu zależy od indywidualnego samopoczucia. Ponadto zauważa, kolor może być zupełnie inna. To wrażenie ogólne decyzja nie zepsuć. W rzeczywistości, taka kompozycja - prawdziwy drzewo szczęścia. Często, jako pamiątkę banknoty używane notatki, które można kupić w każdym sklepie dla robótek.
 • Pereł. Ten topiary będzie bogaty i modne ozdoby dla każdej obudowy. Drzewo pereł mogą być prezentowane jako prezent na ślub lub innego ważnego wydarzenia.

Stojak drzewa mogą być ozdobione monet lub zdjęć pasty znaków feng shui.

Zrób produkt z najdroższych materiałów może być, ale teraz bardziej zaznajomieni z procesem, w celu uniknięcia niespodziewanych dodatkowych kosztów.

Topiary w stylu ekologicznym: master-class (wideo)

Jeśli jesteś zainteresowany w procesie tworzenia topiary i nastąpiło wielkie pragnienie, aby spróbować i nie bój się włączyć swoje pomysły w rzeczywistość, nie spiesz się kupić większość elementów procesu twórczego w sklepie. Absolutnie wszystkie elementy mogą być wykonane osobiście. A takie działanie jest nie mniej interesujące niż dekoracji jednego z koroną. Po tym wszystkim, w trakcie procesu są ciekawe i oryginalne pomysły.

Topiary twórcze z ich rąk (przykłady zdjęcia)

38c2b4bb-4954-4c57-bfa2-1edd37170f27 handmade201509081648758345 0331f66a-aeef-4494-8042-7557344b3713 6305b6a8-ead3-46b2-b45b-0576198ec0cb 14407 8363a9d9b27c160c375b6a109efb8449400d1f91d38e2b9f9e0d393cc3141a93135040740702800px 158179 758280-12004227236 9428225 10839623

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

77 − 70 =

map