Türleri odasında swags: 3 resim ve faydaları

Türleri odasında swags: 3 resim ve faydaları

12 October 2017Due swags odaya bir rahatlık ve konfor verebilirswags odaya bir rahatlık verir ve oturma odası rahatlatabilir nedeniyle haklı olarak dairede ana oda çağrılabilir - ziyaret akşam arasında bütün aile karşılamak için oraya gidiyor. Bu nedenle, oda tasarımı çok dikkatli ve sorumlu ele alınmalıdır. özel dekorasyon perde - Perdeler en önemli iç unsurları ve perdeliğe biridir. Bugün onlar daha iyi pick up ve kullandıkça en, salona swags çeşitleri bahsedelim.


Odada Çeşitler ve fotoğraf swags

İç Pelmets oturma odası dekorasyon klasik bir unsuru olarak kabul görmeye devam, bu yüzden onlarla iyi perdeleri klasik tarzda dekore edilmiş bir odada bakacağız olduğunu.

Çeşitli iç mekanlarda Pelmets spesifik örnekler görülebilir bakmak için:

 • Yumuşak Pelmets - bir kır evi için ideal oluşturarak rafine ve iç asil;
 • İki renkli (genellikle siyah ve beyaz) Pelmets küçük odalar için uygundur ve sade, basit ama şık bir görünüm;
 • Hafif kumaş Pelmets country müzik ve yumuşak ve ayrılmış klasik bir görünüm tarzında salonun atmosferi tamamlayacak;
 • çok sıradışı görünmek klasik iç oda için uygun Pelmets bukalemun renk;
 • lambrequins gri ve siyah renklerle Düz perdeler modern bir tasarım çizgilerinde iyi görünecektir - modern ve minimalist.

Pelmets tüm dekoratif öğeler arasındaki dengeyi tutmak, iç genel tarzı haline uyum entegre olmalıdırPelmets tüm dekoratif öğeler arasındaki dengeyi tutmak, iç genel tarzı haline uyum entegre olmalıdır

tonda Pelmets mobilya seçin, parlak perdeler buzlu tül ile birleştirmek ve hiç gerekmez perdeliğe üzerinde dekoratif öğeler eklemek için modern stilleri süslemeleri ile aşırıya kaçmayın.


salon için swags Avantajları

Palmet - klasik perdeler dekorasyon, popüler ve şimdi. perdelerin üst Dekorasyon ve tamamen dekoratif işlevi yerine getirir. Bazen düzensizlikler duvar veya pencere gizlemek için kullanılır.

Cam perdesi perdeleri ayrı olarak monte ancak tül, perdeler ile birlikte, süslemeleri ve iç kalanını tamamlar.

Odanızın yeterli ışık değilse, perdeleri asmak için değil sadece pencere lambrequins dekore edebilirsiniz.

onları kolay iç tasarım herhangi bir stil için almak için yapım swags avantajları arasında modellerinin çeşitli unutulmamalıdıronları kolay iç tasarım herhangi bir stil için almak için yapım swags avantajları arasında modellerinin çeşitli unutulmamalıdırBazı artıları salonu swags kullanmak vardır:

 • Pelmets bile en basit iç ilginç yapabilir, zarif bakmak;
 • Bu tavan ve duvarlar düzensizlikler pürüzsüz görsel olarak sağlar;
 • doku ve renk büyük bir sayı mümkün herhangi bir odada benzersiz iç oluşturmayı kolaylaştırır.

Ancak, Pelmets oldukça pahalıdır, değil herkes alabilsin. Bu nedenle, tam olarak onları isteyip düşünmek ve bunları istediğiniz gibi Pelmets tam dışarı dönecek olsun.

salonda pelmet: moda trendlerini ve Resimler

Sipariş Pelmets yapmak veya olmak istiyorsanız, o zaman moda trendleri takip etmelidirler.

Topikal alanları:

 1. 2017 yılında moda sert lambrequins ile perdeler. Kumaş tek sesli veya basit bir soyut desenli seçin süs olmadan düz palmet unutmayın.
 2. Moda turuncu, aqua, yeşil, sarı ve kırmızı seçim, kumaşların parlak ve canlı renklerin olacaktır. Odanın tasarımına bağlı formu lambrequin pick up.
 3. Ayrıca Bukalemun kumaş geri gönderilmesi. Böyle tekstil lambrequins ile Perdeler şık bir ortam yaratacak ve ışığa bağlı olarak farklı görünecektir.
 4. eğilim yeşil ve çiçek kalıptır. Bitkilerin bir desenle kumaştan yapılmış perdeler, dallar, orman sakin iç oluşturmak, ve her türlü ortama uyum sağlayacaktır.
 5. Farklı dokular var, özellikle çizgili kumaş lambrequins ile Yaratıcı ve sıradışı bir görünüm perdeler,. Salonun ve modern klasik tasarımı için uygun Mat ve parlak tekstil şeritler.

Klasik tarzda yapılan salonda, olarak, iyi bir çözüm altın renkli swags kullanmaktırKlasik tarzda yapılan salonda, olarak, iyi bir çözüm altın renkli swags kullanmaktır

Öncelikle kendi zevkinize renk düzenleri ve swags biçimleri seçiminde duruldu. Eğer modern bir tarz yaratmak istiyorsanız, o zaman trendleri bak.

oturma odasında swags farklı türde kullanma

Şu tasarımcılar perdeliğe üç temel türü vardır.


Bunlar:

 • zor;
 • yumuşak;
 • Kombine.

en dayanıklı sert lambrequins olduğunu. Bu sızdırmazlık ile muamele kalın kumaştan yapılır - Dublerin veya tela. Nedeniyle özelliklerine, farklı şekiller ve dekoratif unsurlar olabilir. Çoğu zaman sert Pelmets dikdörtgen şekle sahip ve bazen kemerli. Bazı durumlarda, sabit Pelmets hatta tahta veya plastik çerçeveye gerilir.

Ayrıca swags iyi ile tül perde ve klasik, ama bu tür kepenkleri ile iyi görünüyor.

İkinci seçenek swags - yumuşak. Bu güzel kıvrımları oluşturmak kolay ve basit modeller vardır. Oturma odasında en yaygın türü, tyulyami ve farklı örtüler var perdeler, özellikle ciddi ve uyumlu görünüyor. Yumuşak kumaş swags şeridinin en basit tür kurdele yardımıyla toplanır.

Yumuşak Pelmets barışçıllaştırmanın bir atmosfer yaratmakYumuşak Pelmets barışçıllaştırmanın bir atmosfer yaratmak


Kombine Pelmets - şimdi yenilik popülerlik kazanmaktadır. Bunlar, sert ve yumuşak swags unsurlarını birleştiren pencereler için alışılmadık bir tasarım seçenekleri oluşturmak için yardımcı olur. Ayrıca, onlar kolay onlar için bakım yapar farklı malzemelerden yapılmış iki parça, genellikle, zor kısmı yumuşak yıkamak için kolay somya ve edilebilir.

Pelmets peçe yapılabilir çok yumuşak ve çok hafif iç unsurlar olduğunu. pastel renklerde, narin oturma odası için uygundur. Bunlar ucuz kumaştan kendi ellerini dikmek için en kolay, onlar iç tamamlayacak, ancak çevreyi aşırı değildir. Odanın hem klasik hem de modern tasarımı için uygundur.

swags türleri sırayla, forma ayrılır:

 • oyma;
 • Bando;
 • puflar;
 • çan;
 • Coquille;
 • Dzhabot;
 • Kravat.

Delikli genellikle sıkı veya kombine farklı desenler, dantel ile perdeler vardır. Bando - bir kumaş bandı şeklinde sert ve kalın cam perdesi. kenarları, düz, eğimli özel bir tasarıma sahiptir ve herhangi bir şekilde yapılabilir olabilir. Puflar bez bağlı kordon bir parça temsil eder. Yetersiz aydınlatma ile odalar için idealdir. Genellikle açık renkli kumaşların imal edilmiştir.

Çan çan yaprakları benzer özel kat bulunmaktadır. Kalıp iç üst üste iki kat bulunmaktadır. Dzhabot - iki asılı ve kıvrım düşme cam perdesi. Tie - pelmet önceki sürümü, ancak klasik iç odanın bir parçasıdır, ortasındadır.

Odada dekorasyon için swags

Çok güzel, kendilerini Pelmets zarif ve sıradışı görünüyor olmasına rağmen, bunlar ek dekoratif unsurlarla dekore edilebilir.

kesilmiş kumaş parçaları veya diğer dekoratif elemanları kullanılarak Garnitür Pelmets macunlarkesilmiş kumaş parçaları veya diğer dekoratif elemanları kullanılarak Garnitür Pelmets macunlar

Örneğin:

 • Rhinestones ile Şu popüler güzel Pelmets, onlar bir Asya tarzı, yanı sıra modern çekici odalarda yapılan oturma odasında alakalı;
 • saçak ve boncuklarla kendi popülerlik klasik Pelmets kaybetmedik, onlar klasik bir ortamda ve barok kullanılabilir;
 • küçük bir oda daha iyidir yılında swags için ek süslemeleri kullanmamayı;
 • yeterli bolluk BANDI takip katlama 1 \ 6 saçağa zemin arasındaki mesafe olmalıdır;
 • tasarım ve oturma odasının renkleri bağlı olarak seçilen Kumaş renk, Pelmets uyum içinde olacak ve mobilya ve dekorasyon tamamlayıcı olmalıdır.

Kendi elleri Pelmets dekore edebilirsiniz. Bir tasarım, desen seç dekoratif malzemeler satın alıp swags için dikmek.

Güzel Pelmets odası (video)

perdeliğe çoğu klasik iç görülebilir olmasına rağmen, şu ana kadar popülerdir. perdeler dekorasyon çeşitlerinin büyük bir sayı hayal gücü için yer bırakır ve herhangi bir odada benzersiz iç oluşturmak için fırsat verir. bir oda yaparken, moda trendleri gibi gidin ve sadece kendi tercihlerine yapışabilir.

salonda Örnekler Pelmets (fotoğraf iç)

3-lambrekenyi-dlya-zala 6-1 13 33 071d012798daa4orig 235 345-61 8418image 56729f72ae0f11-1 56729f72e5329

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 1 =

map