Turkusowa sypialnia - ozdoba każdego domu i 6 kolorów niuanse

Turkusowa sypialnia – ozdoba każdego domu i 6 kolorów niuanse

12 October 2017Ten rok jest szczególnie popularny w wnętrza, urządzone w turkusowych kolorachTen rok jest szczególnie popularny w wnętrza, urządzone w turkusowej Turquoise przyciąga wielu ludzi. On jest symbolem czystości, spokoju i relaksu. To jego ludzie pamiętają będąc w dusznym i zakurzonym mieście, ponieważ reprezentuje chłód i świeżość wody morskiej. Jest zatem zupełnie naturalne, że odcienie turkusowe niedawno zyskał ogromną popularność w procesie wykańczania wnętrz ze snem. Turkusowa sypialnia może nie tylko odpocząć i cieszyć się, ale również skupić się na strojenie warunki pracy.


Sypialnia w kolorze turkusowym - nowy trend w nowoczesnym wnętrzu

Dawno minęły czasy nikłej i wyblakłych kolorach, zostały one zastąpione przez czyste i świeże kolory. Według Masters, aby szerzyć nauki Feng Shui kolor turkusowy, jak żaden inny, nadaje się do sypialni dekoracji wnętrz. Wynika to z faktu, że turkus ma pozytywny wpływ na stan emocjonalny człowieka, wypełnia go pozytywnie i inspiruje twórcze pomysły.

Zwrócić uwagę! Turkusowa mogą być również wykorzystywane w sypialni dorosłych, a we wnętrzu dla dzieci.

kamień turkus cenione od czasów starożytnych i był czczony przez ludzi. To jest naprawdę obdarzony fantastycznym uprawnień. Wierzono, że był w stanie leczyć osoby z chorobami śmiertelnymi. Ponadto, ten kamień jako talizman wybrać dziewczynę, z nadzieją na znalezienie miłości.

Turkusowy kolor wygląda dobrze w sypialni, wykonany w stylu ProwansjiTurkusowy kolor wygląda dobrze w sypialni, wykonany w stylu Prowansji

Wszystkie odcienie turkusowe nadają wnętrzu sypialni wyrafinowania i elegancji.


Jednak, jak każdy inny kamień, to ma swoje niuanse, które należy wziąć pod uwagę:

  • Jeśli zmienić kolor podświetlenia turkusem można zmienić odcień poznania. Dlatego też, jeśli w pomieszczeniu robi się słońce rzadko trzeba wybrać jasnych kolorach turkus;
  • W małych pomieszczeniach blado tony turkusowo będzie bardziej organiczny niż ciemności;
  • Jasne kolory wizualnie sposób pomieszczenie przestronny i łatwo nasycona powietrzem;
  • Turquoise nie jest wykorzystywane do tworzenia monochromatyczny styl;
  • Jasne odcienie turkusowy harmonizują odcieni ciepłych i ciemne - zimno;
  • Nie powinno się łączyć dużą liczbę jasnych kolorach odcieniach turkusu, w przeciwnym razie, projekt sypialni można dostać zbyt kolorowe i „skrzypiący”.

Zaletą jest to, że turkus jest idealne do dekoracji każdego wnętrza, zarówno klasyczny i współczesny.

Sypialnia w kolorze turkusowym - harmonia i łaska

Turkusowa sypialnia coraz znaleźć swoich fanów. Stworzony przez projektantów wnętrz, wypełnionych orzeźwiających kolorów i dopasowanych akcesoriów, dając pokój kolorowe, odważne, krzykliwe, ale to bynajmniej nie jest wulgarny wygląd.Turkus w połączeniu z białymi jest w stanie optycznie powiększyć przestrzeńTurkus w połączeniu z białymi jest w stanie optycznie powiększyć przestrzeń

Każdy z jasnych odcieniach turkusu pozwala optycznie powiększyć przestrzeń i uczynić go bardziej przestronne, dając dyskretne, lekkie i przewiewne. Brown, wręcz przeciwnie, sprawiają, że pokój trochę mniejszy, niż jest.

Sypialnie, że nie może się pochwalić dużym rozmiarze, zamierzone zastosowanie w tworzeniu wnętrz lekkich odcieniach turkusu. Jednak według niektórych osób, jaśniejsze odcienie mogą nadać pomieszczeniu prosty wygląd. Więc pomalować ściany swojego małego pokoiku w wyjątkowo ciemnych odcieniach turkusu, czyniąc go jednocześnie wizualnie mniej. I to jest najczęstszym błędem przy tworzeniu wnętrza sypialni w kolorze turkusowym kolorze.

Jeśli chcesz, aby wypełnić swój pokój „za granicą przestrzeń” i dokonać niezbędnych ilości, ale bez jego wygląd w zwykły i prosty w obsłudze elementy wystroju i akcesoria soczystych kolorach.

Może być tafty bogatych ciemnych poduszki turkusowy haftowane z gwint lureksowym, motywy kwiatowe, pledy w białych i niebieskich i czekoladowym, odcienie szarości, niebieski lub brązowy.

projektowanie sypialni w kolorze turkusowym i brązowym

Zacznijmy od tego, że w sypialni, w której są brązowe i turkusowe kolory są uważane za szczyt elegancji i szyku. Pokój ten jest idealny dla zwolenników wiecznego klasycyzmu, ale w tym samym czasie, chcąc uczynić to jaśniejsze i bardziej spektakularne. Jest wykorzystanie odcieniach czekolady sprawia, że ​​pokój rygorystyczny i poważne, a kolor turkusowy, w przeciwieństwie do tego, wnosi do wnętrza jasności i szaleństwa w tym samym czasie. Wydawało się, że krzyczy, że pokój turkus w odcieniach brązu, stworzony dla potężnego i zrzędliwy człowieka, który w swoim sercu, chce nadal być małym dzieckiem i „trochę niegrzeczny”.

Sypialnia, wykonany w odcieniach turkusu i brązu, wygląda oryginalny i stylowySypialnia, wykonany w odcieniach turkusu i brązu, wygląda oryginalny i stylowy

Jeśli chcesz stworzyć sypialnię w kolorze brązowym i turkusowy kolor, a następnie:

  1. Ściany tapety w odcieniach brązu;
  2. Płeć: montaż laminatu wykonane tureckiej kawy koloru;
  3. Strop: Tension PVC kolor folii z czekolady mlecznej.

Do tego pokoju nie wydaje się ponure i ciemne, turkus rozcieńczyć go, dając niezbędną świeżość i smak. Aby to zrobić, należy używać akcesoriów: wisiorek żyrandol, zasłony, narzuty i poduszki nocne jasny turkus.


Dodać trochę ognia: turkusowe projektowanie sypialni z pomarańczowym smaku

Biorąc pod uwagę, że kolor turkusowy reprezentuje zimny i spokojny, Pomarańczowy da to niezbędne ciepło i komfort. Turkusowa sypialnia z jasnymi akcesoriów pomarańczowych będzie wyglądać stylowo i niezwykłe, ładowania jest w jej osobie pozytywne. Na przykład, ściany z mebli wykonane z ciemnego koloru turkusowego i zasłony, poduszki lub płaszcz będzie pomarańczowymi dodatkami.

powierzchni morza we wnętrzu sypialni

Często jedna ze ścian w sypialni jest obiekt, aby nadać jej podobieństwo do powierzchni morza. Aqua promuje uspokajający, powoduje uczucie beztroski i dziecinności, oddające atmosferę przyjemnych myśli o odpoczynku.

Turkusowa przywołuje miłe wspomnienia z wakacjiTurkusowa przywołuje miłe wspomnienia z wakacji

Blady turkus sypialnia jest uzupełniony przez białych okien, drzwi, półek, listew przypodłogowych, a także różne akcesoria: zasłony tiulu welon lub światła i nieważkości organzy.


Sypialnia w kolorach czarnym i turkusowym - szczyt elegancji i wdzięku

Czarno-turkusowe sypialnie są rzadkie, ponieważ tylko niewielka liczba ludzi jest w stanie dać pokój dostojny wygląd.

Na wschodzie, czarny kolor jest symbolem doskonałości i szlachetności, symbolizuje dobroć i dobrodziejstwa. Jednak w dużych dawkach, szczególnie w sypialni, że jest zdolny do wpadnięcia w depresję. W związku z tym, wszystkie odcienie czerni są wprowadzane do wnętrza, w małych porcjach, homeopatycznych rozcieńczono ich jasnych kolorach.

Turkusowe ściany w sypialni uzupełniają czarne zasłony lub zasłonyTurkusowe ściany w sypialni uzupełniają czarne zasłony lub zasłony

W parze czarno-turkusowej musi być obecna jeszcze neutralny kolor. To może być szary, beżowy lub biały.

Białe ściany, podłogi i czarne meble w kolorze turkusowym, widzisz, jest mało prawdopodobne, aby spotkać takiego projektu w każdym domu.

Turkusowa sypialnia wnętrze (wideo)

Wszystkie odcienie turkusu poprawić nastrój i spokój, są one symbolem pozytywnych i dobrych uczuć. Tak często można je zobaczyć w pokojach dziecięcych lub łazience. A pokój urządzony w kolorze szarym i turkusowym jest szczytem doskonałości. Jeżeli jesteś fanem tego koloru, nie martw się, twoje mieszkanie będzie nie tylko tracą połysk przeciwnie, będzie wyrafinowany i pełen wdzięku.

Spróbuj i powodzenia!

projektowanie sypialni w kolorze turkusowym (wnętrza zdjęcia)

1920x1080resizeinterior43911329318191 1920x1080resizeinterior21576531380418641 1920x1080resizeinterior31502341393840553 1920x1080resizeinterior27177291387834961 1920x1080resizeinterior35261481399897282 1920x1080resizeinterior42586531410937137 1920x1080resizeinterior66376661437985336 91541f253f67e5dfc696d1d4a0e4af4afd2c0eb2-1200x800 1843138 1945409253

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

39 − 30 =

map