turkuaz renklerde büyüleyici yaşayan: 7 avantajları

turkuaz renklerde büyüleyici yaşayan: 7 avantajları

12 October 2017Oturma odasında daha özgün ve şık hale getirecek Turkuaz iç tasarımturkuaz renklerde salon daha özgün ve stilnoyGostinaya yapacak Turkuaz iç tasarım - süslemek ve büyük ölçüde herhangi bir ev değiştirmek mümkün olan şık ve taze eğilim vardır. Her seçim - bu ev sahiplerine sadece iyi duygular getirecek gerçek bir başarı vardır. Tabii ki, orantılı ve tat duygusu oynadığı anahtar rolün organizasyonunda. Bunlar olmadan, emin kalite tasarım çalışmaz olun. Ancak, tüm öğrenebilirsiniz. Önemli olan - arzu ve sabır, olacak bir şiddetle stoklamak için.


çok parlak değil: turkuaz Yaşam

İlk başta bu turkuaz oturma odası görünebilir - çok çabuk yorgun gözleri elde ettiğimiz çok monokrom bileşimdir. Aslında, yeşil hiç gölge insanlara inanılmaz sevindirici, bu yüzden daha fazla memnun olacak onun kalınlığında olacak.

Unutulmayacak bir konuk odası yapmak için izin mükemmel diğer tonları ile kombine turkuazUnutulmayacak bir konuk odası yapmak için izin mükemmel diğer tonları ile kombine turkuaz

Buna ek olarak, turkuaz yaşayan pek çok avantajı vardır:

 • Gerçek rengi, alaka kaybetmez;
 • diğer tonları ile taban rengi birleştirme yeteneğini;
 • Sakin ahenkli bir atmosfer.

Hatta böyle bir kazan-kazan bir hata yapabilir böylece Tabii, renkler, oldukça farklıdır. tuzağa olmamak amacıyla, iç nötr tonları dikkat etmek daha iyidir. Onlar tamamlayacak ve biraz diğer, daha canlı renkler kapalı olarak ayarlanabilir.


Bu görevin can profesyonel tasarımcı ile başa çıkmak için en iyisidir, renklerin açıkça duygu sınır uyumluluğu. Onunla çalışmak fırsat mevcut değilse, sen kendi tasarımını yapmayı deneyebilirsiniz. O başarılı olacağı gerçek. Ancak, gerçekten durum vardı yapmak için, yavaş yavaş geliştirmek ve mevcut bir odaya adapte etmek mümkündür eskiz gerekir.

oturma odasının iç Turkuaz rengi: bazı nüansları

Evin dekorasyonu için turkuaz rengi seçimi, hızlı sıkılabilir Ne gölge dert veya tahriş başlar olamaz. İç olabilir ve kullanılması gerektiğini, böylece yeşil Bütün çeşitleri, insan gözünün son derece sevindiricidir. Birkaç standart pastel aralığı yarar acisindan ömrünü Özellikle bugün,. "Canlı" tonlarının moda!

Salon dekorasyonu için mükemmel kahverengi tonları ile kombine bir turkuaz rengidirSalon dekorasyonu için mükemmel kahverengi tonları ile kombine bir turkuaz rengidirBu durumda, aşağıdaki özellikleri hatırlamak emin:

 • Bir turkuaz ile En iyisi yumuşak pastel tonları "geçinmeye";
 • turkuaz olan parlak renkler çok agresif bakmak;
 • Hakkında asidik tonları unutmak daha iyi;
 • En iyi Ortağı - çok asil turkuaz tandem oluşturan bir kahverengi tonu vardır.

İyi iç dönüşler ve altın çerçeveli, ama önemli olan çok ileri girişimi gitmemek. Aksi takdirde oda çok parlak olacak, günlük yaşam daha yeni yılı kutlamak için daha uygundur.

Benzer bir ton oda mantıklı sonuç olarak durum yapma, mobilya ve iç bağlama yapmak için kullanılabilir. Ancak, ana renk çok olmalı! Ve bu sadece bir vurgu olduğunu daha iyidir. Sonra herkes gerçekten modern bir bakacağız.

kahverengi ve turkuaz renklerde yaşayan neyi nasıl

Kahverengi ve turkuaz oda sahipsiz bırakılırsa, bu sezon nadir ev sahibi cesaret bir eğilimdir. Dünyanın dört bir yanından Tasarımcılar aktif ünlü evleri için bunu kullanıyor ve şimdi çok gerçek eğilim mevcut olur ve ortalama sakini.

şık ve modern görünüyor, çünkü birçok insan, turkuvaz ve kahverengi oturma odası dışarı yapmayı tercihşık ve modern görünüyor, çünkü birçok insan, turkuvaz ve kahverengi oturma odası dışarı yapmayı tercih

Bu tasarım vermiştir olumlu özelliklerin büyük sayıda kaynaklanıyor:

 • kavramının yenilik;
 • Renklerin ideal kombinasyonu;
 • Aynı anda farklı renkler ve tonları birleştirme yeteneği;
 • insan göze hoş şaşırtıcı renkler,.

birlikte çikolata kahverengi bir palet ile turkuaz, farklı oranlarda ve tipler birleştirilebilir. Eğer istenen ve tek bir bölge kahverengi, örneğin, son kullanma süresi ile ikame edilmiş olabilir. Onun yerine odanın yeniliği ve tazeliği vererek, büyük beyaz-bej aralık olacaktır.

duvarları çok Renk doygunluğunu basılı olmayan için, bej ve krem ​​tonları ile, örneğin, bunları yapmak için bir araya getirilebilir.

Renk körlüğü ile ideal alanlardır duvar kağıdı uygulanmasını, bakmak ilginç. Aynı şekilde bu aksan, herhangi boyutta oda sağlayabilir. Çok modern ve en önemlisi, az şık başarır!


turkuaz renginde yaşayan başka ne eklemek

turkuaz tarzında yaşamak - bu kendi başlarına dekore edebilirsiniz sadece bir üs. It can ve dikkat çekici vurgular iç sıcaklık ve konfor sağlar tamamlamalıdır. Böyle bir nispeten küçük veshchichek gelen ve sonradan evinizin rahatlığında dönüşür iç, inşa ettiler.

Ayrıca turkuaz özgün figürleri ve dekor diğer olağandışı unsurları olabilir konuk odası süslemeleriAyrıca turkuaz özgün figürleri ve dekor diğer olağandışı unsurları olabilir konuk odası süslemeleri

Aralarında ana şunlardır:

 • toprak renklerinde Perdeler;
 • Yumuşak kareli;
 • heykelcikler, resimler, vb şeklinde Dekorasyon.;
 • En azından - tema renklerde bir foto-duvar kağıdı;
 • Işık lambrequins yapma.

Biz deposuna oda dönüm, çok fazla vurgu eklemek gerekir. Küçük başlamak daha iyidir! Ve ancak o zaman, arzu olarak satın alma işlemlerini tamamlamak üzere. bu kadar çok gerekmez şaşmamalı. Ancak, hepsi mümkün olduğunca açık olmalı, kelimenin tam anlamıyla gol girer.


Sessiz İç: turkuaz renklerde Yaşam (video)

turkuaz renklerde Yaşam - kesinlikle yararlanmak gerekir gerçek eğilim. Düzgün, renkleri bir araya parlak vurgular seçmek ve birkaç favori veshchichek eklemek yeterlidir. Şık daha fazlasını alın!

oturma odasının iç Turkuaz rengi (fotoğraf örnekler)

6c37b 7gostinayavbiryuzovomcvete 1-turkuaz iç 9gostinayavbiryuzovomcvete 1429004 30-27-1024x691 57-1-1024x576 923 889x6670xd42ee42a6942615441408693414 940x7601c805ee78bb94f26a5d96dbe817b3d05d943x7620xd42ee42a19479621111408693244

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 3 =

map