turkuaz duvar kağıdı ile 3 iç fikirler

turkuaz duvar kağıdı ile 3 iç fikirler

12 October 2017görsel çok sevindirici duvar turkuaz rengi - bu hafiflik ve tazelik hissi yaratırDuvar kağıdı turkuaz rengi görsel çok hoş - bu hafiflik hissi yaratır ve svezhestiSliyanie mavi ve yeşil eşsiz turkuvaz üretti. taze ve göze böylece hoş: denizin rengine benzer. Bu renk iç içinde harika görünüyor ve yatak odaları ve diğer alanlar için de uygundur. iç Turkuaz da nedeni insan durumuna etkisinin etkisine popüler oldu. Bir turkuaz duvar kağıdı konuk odaları ve uyku alanları, aynı zamanda ışık olması çok önemlidir mutfakta sadece uygulanmaktadır. Mülk, bir hayırsever mutfak gibi, diğerleri arasında beyaz, renkli vurgular, iyi uyum sağlamak için.


iç ve turkuaz dekorasyonda turkuaz duvar kağıdı

Tek bir iç tasarım büyütme etkisi lehine, bu tür yastık veya diğer aksesuarlar gibi öğeleri turkuaz iyi bir seçim vardır. Eğer bir turkuvaz bir duvar kağıdı deseni seçin ve dekor diğer elemanlarına Bu rengi kullanırsanız, pozitif renk özelliklerinin atmosferini doyurmak için alanı genişletmek için fırsat verecektir. mükemmel tamamlayıcısı vazolar ve seramik turkuaz olacak.

Sihirli turkuaz iyi Doğu'da ve Afrika'da da bilinir. Renk nedeniyle güçlü iyi özelliklerinin, meditasyon düşkün insanlara tanıdık. Bu psikologlar tarafından uygulayıcılar renk terapisi tarafından kullanılır.

rengin çok isim, taş adından türetilmiştir rağmen - turkuaz, onunla deniz ve onun özelliklerinin bir hatırlatma getiriyor.

Kural olarak, odanın bir duvarın üzerinden turkuaz duvar kağıdı yapıştırmak kalanından seçmek içinKural olarak, odanın bir duvarın üzerinden turkuaz duvar kağıdı yapıştırmak kalanından seçmek için

gama tonları

Turkuaz kârlı diğer renklerle kombine için geniş yeteneği ve zengin tonlarının paleti var


 • turkuaz;
 • siyano;
 • mavimsi yeşil;
 • bu renklerin yanı sıra koyu ve açık tonları.

Çeşitli mobilya parçaları aynı renk, perde ve lambalarla birlikte, dekorasyonda ve bir duvar vurgulamak için kullanılan renklerin duvar kağıtları. Renk çok pratiktir ve sürekli temizlik gerektirmez, o pullar değil, bu yüzden dairenin temizliğini ve konforunu korumada yardımcı olur.

Duvar kağıdı turkuaz-kahverengi - bir lüks

Duvar kağıdı kahverengi turkuaz, beyaz ve turkuaz ve kahverengi ile kombine - özellikle etnik tarzı ve klasikçiliğin içinde kanıtladık varyantlardır.

doğal ortamda kahverengi ve turkuaz göz önüne alındığında, rengin bir topluluk aynı zamanda en ahenkli olduğunu kaydetti olabilir.

Özellikle de büyük kahverengi mobilyalar istediğinizde, bu tekniği renk tasarımcıları bir arada kullanmak ister başarıyla iç yerini buldu. Tabii ki, bu seçenek basit ve minimalist iç ve pahalı, iyi yatak odası ve oturma odaları değildir.Herhangi bir odada turkuaz ve kahverengi duvar kağıdı, zarif müthiş orijinal, şık ve lüks bakacağızHerhangi bir odada turkuaz ve kahverengi duvar kağıdı, zarif müthiş orijinal, şık ve lüks bakacağız

seçeneklerin kombinasyonları

Bu renkler varyasyonları kuvvetle örneğin genel etkiyi etkileyecek olduğunu hatırlamakta yarar var:

 • Bej ve gizli formda turkuaz, boşluğu doldurmak ve ısı refah atmosfer yaratmak;
 • enkarnasyonunda Koyu kahverengi ve turkuaz, lüks daireler içine herhangi bir iç dönüştürecek;
 • kahverengi - iç oturma odalarında, en dünyevi renk seyreltilmiş edilmelidir çünkü Turkuaz ve lacivert yatıştırıcı etkisi ve hafif bir esinti ile deniz dalgalarının durumunu simüle kombinasyonu, banyolar için idealdir.

Özel ilgi çekici etkisi hale duvar kağıdı iç ağaç renk ile tam bağlantılı olarak çoğaltılabilir.

Bu zümrüt, turkuaz ile birleştiğinde, pastoral oluşturur ve asil görünüyor.

Ayrıca, odadaki pencere olarak, uzay doğal ışık ile aydınlatılan olan orana odaklanmak ve düşersen güneş renklerinin doğrudan ışınları, günün hangi saatinde, vb Bu sorulara cevap zaman, iç kahverengi ve çok turkuaz nasıl olması gerektiği kadar netleşiyor.

Koyu kahverengi ve turkuaz uyumlu ve asil bakmak, bu nedenle kolayca yatak odasında duvar kağıdı bir renk arasında eşleştirme birleştirebilirKoyu kahverengi ve turkuaz uyumlu ve asil bakmak, bu nedenle kolayca yatak odasında duvar kağıdı bir renk arasında eşleştirme birleştirebilir

Bu çift ne kadar mükemmel görmek tonlarının çeşitli turkuvaz ve kahverengi kombinasyonları çeşitli dikkate değer.

evde beyaz ve turkuaz duvar kağıdı

beyaz ile harika kombine edilecek turkuaz tonları kaç vardır. Renk paletinde olarak çözümler için tasarım seçenekleri, çeşitliliği, ve resimde, cesareti, bu nedenle geniş bir seçim. sürü nedenleri. Bu iki renk bu kadar kaygısız bunları birbirlerine "oynamak", cennet duygusu oluşturmak için etkileşim.


İşte bazı tasarım Duvar Kağıdı için cisimleşen bulduğu gibidir:

 • Beyaz zemin üzerine Küçük çiçek deseni - favori konulardan Provencal biri;
 • Başarıyla turkuaz uygulayacak yapı çizimlerinde en cüretkar, renk oldukça çok fazla nadiren kısıtlandığı ve o meydan okurcasına baktı asla;
 • altın kum ile mükemmel uyum sağlar, bu bir kombinasyonudur gerçekten pahalı, asil ve iç aşırı dolu değil aynı zamanda, renk kombinasyonları rahatlatıcı etkiye sahiptir;
 • Bu ilginç ve çok ustaca turkuaz birkaç tonları ile iç oda infaz görünüyor.

İyi bir seçim - dekor gerçek başyapıtı - duvar kağıdı ile farklı duvarların tahsisi, yetenek beyaz turkuaz ve beyaz turkuaz gitmek için.

Odada Beyaz ve turkuaz duvar kağıdı hafiflik, tazelik ve kolaylığı bir atmosfer yaratacaktırOdada Beyaz ve turkuaz duvar kağıdı hafiflik, tazelik ve kolaylığı bir atmosfer yaratacaktır

rengin Özgül avantajları

Çeşitli avantajlı özellikler beyaz ve turkuaz duvar kağıdı:


 • Beyaz bir tavan ve beyaz tül ile birleştirmek için çok pratik bir seçimdir;
 • Kazan-kazan kıyısında bir evde, örneğin, bir yaz tatil arar ve aynı zamanda, herhangi bir odaya benzer bir atmosfer oluşturmak için yardımcı olur;
 • Bir mutfak seçerken renkleri bu kombinasyonun fayda abartma zordur.

Turkuaz paleti ve beyaz boşluk tüm renkleriyle kombine ve hava ile doldurur olarak sıkıştırır. Turkuaz mükemmel onunla uyum, beyaz aşırı etkisini tutar.

turkuaz duvar kağıdı ile Çocuk odası

Tamamen doğal, bu renk kreş için doğru bir seçimdir. fidanlık içinde turkuaz duvar hem de bağımsız bir şekilde, ve diğer parlak renkler ile kombinasyon halinde sunulabilir.

Çoğu zaman, renk olarak turkuaz üzerinde çocuk odası duvar kağıdı yapıştırma pozitif ve pembe görünüyorÇoğu zaman, renk olarak turkuaz üzerinde çocuk odası duvar kağıdı yapıştırma pozitif ve pembe görünüyor

Işık turkuaz ve pembe kombinasyonu çok güzel görünüyor - kızlar için odasında duvar kağıdı seçerken bu karara tercih vermek mümkündür.

Erkeklerin odasında, portakal ya da mavi ve beyaz varyantları ile de bakacağız koyu bir gölge seçebilirsiniz. Birçok yönden, seçim odaya yerleştirilen planlanmaktadır mobilya, bağlı olacaktır: beyaz veya kahverengi açık bej, olup olmadığı. pembe ile turkuaz için oldukça çok hafif mobilya uyuyor.

olası çocuk ayrı bölgelerin tahsisi için turkuaz çok parlak bir gölge kullanmak için - bu sıkıcı değil, ve çocukları memnun edecek.

duvar kağıdı turkuaz renginin tercih meselesi, biz bir iç oluşturmak için ne tarz planı hareket etmelidir ve aynı zamanda ne renk paletinde mobilya olacaktır. Daha sonra seçime, aralık gezinmek için çok daha kolay olacaktır ilerleyebilir. Hatta renklerin seçiminde bir an hiç şüphesiz, onun etkisi ile sizi memnun edecek, sadece olumlu duygular getirecek ve o zamandan beri her gün kendine aşık, muhafazakarlık, örneğin gri, donuk görünecek.

iç duvar kağıdı turkuaz rengi (video)

Bu arada, aynı gri bir sessiz turkuaz ile birleştirdi. Bu nedenle, çok gri iç, bir tür ve sevimli renkleri "sulandırmak" isteyenler için, turkuaz detaylara medet ve içine bunları "yerleşmek" tavsiye edilir. O büyük olacak!

İç (fotoğrafın) 'de Turkuaz duvar kağıdı

4 4 7dc914871b44dcaa9e4145f5e88c6e50- 09c6c6758a73d7621725a25a278319c9- bir1- bir5- birjuzovyj-cvet-V-spalni- biryuzovyeshtory4-e1420629561173- biryuzovye-oboi2- biryuzovye-Oboi-3-

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 7 =

map