Tulle Sypialnia: 5 wskazówek do projektowania okien

Tulle Sypialnia: 5 wskazówek do projektowania okien

12 October 2017Tulle - przedmiot, który dodaje dekoracji pokoju tkliwość intymność, delikatnośćTulle - przedmiot, który dodaje dekoracji pokoju, tkliwość intymność, delikatnostiTyul- to jest to, czego potrzebujesz do sypialni. Gęsty tiulu hide, co dzieje się w pokoju od wścibskich oczu, a cienka tkanina nieco wyciszyć kolory i wizualnie sprawiają, że przestrzeń więcej.


Tiulowe w sypialni, jak wybrać mądrze

Różnorodność opcji czasem szokujące, ponieważ ma to sens, aby dać kilka wskazówek na temat wyboru tiulu. Co ciekawe, jeśli sprzedawca będzie wprowadzenie do katalogu, w którym patrzymy na wszystkich nowych elementów i psychicznie spróbować na tiulu z ich okien.

Jak długo należy tiulowe? Zmierz długość okapu, piękny będzie zasłona tiulu dla Windows, gdzie szerokość tiulu przekraczać dwukrotnej szerokości okapu. Jeśli lubisz grube draperie, tiul następnie przejąć długości okapu 2,5 lub 3 razy.

tiulowe wybór opiera się na projektowaniu pokoju i kosztów finansowychtiulowe wybór opiera się na projektowaniu pokoju i kosztów finansowych

Co to jest tkanina tiul do podjęcia

  • organza - tkanina wytrzymała, lekka i przezroczysta. Zrób to z naturalnego jedwabiu, wiskozy lub poliestru. Cena będzie zależeć od surowca. Tkanina może być ozdobione aplikacja, haft, cekiny, upewnij perforacje. Haftowane jedwabne kwiaty i ptaki wyglądają wspaniale na tkance, można je uzyskać jakby żywcem.
  • zasłona - W przeciwieństwie organzy że zasłona jest bardzo cienka i miękka, to jest / B tkaniny płóciennej. nawet warunkowo można powiedzieć, że welon - to prawie gaza, tylko splot grubsze i cieńsze niż same włókna.
  • wiskoza - popularne tkaniny syntetycznej. To nie jest bardzo trwały, ponieważ jego mieszanki z poliestru i poliestru. Tulle może być monotonna, haftowane lub drukowane wzór, z aplikacją.

To, oczywiście, nie wszystkich rodzajów tkanin, istnieje również jedwabiu i poliestru i muślin, i, oczywiście, szyfon.

Tulle na parapecie: jak ozdobić zasłony sypialni krótki

W sypialni można wybrać krótki tiulu, długi na parapecie. Jest to opcja bardzo praktyczne, ponieważ tiul nie jest „chodzenie” po podłodze, wygląda na czysty i ładny.


Ważne jest, aby pamiętać, że wybór długości tiulu z sypialni rozmiar nie jest zależneWażne jest, aby pamiętać, że wybór długości tiulu z sypialni rozmiar nie jest zależne

Nawiasem mówiąc, kilka tiulu można utworzyć duży wpływ. Czasami staram się dać taką samą funkcję jak żaluzje, ale są one rzadko w stanie odtworzyć ciepło i urok jako prosty ale elegancki tiulu dopasowane.

Tiul do sypialni - konstrukcja 2017: pomocne wskazówki

Dla kogoś, najpiękniejsza kurtyna - cienka biała zasłona, która jest tania i sprzedawane gotowe. Ona nie podwoić, a nie znaczy, że jest bardzo gęsta. Jeśli naprawdę lubisz tego rodzaju tiulu, najlepszego - wrogiem dobrego, tym pamiętać. Weź, co masz związane z przytulności i komfortu. W innych przypadkach, następujące wskazówki będą przydatne.Jeśli chcesz więcej światła, i koronki powinny być jasne kolory - z welonem lub jedwabiu, aw razie potrzeby pritemnit sypialni, warto kolorowego tiuluJeśli chcesz więcej światła, i koronki powinny być jasne kolory - z welonem lub jedwabiu, aw razie potrzeby pritemnit sypialni, warto kolorowego tiulu

Wskazówki dotyczące wyboru tiulu:

  • Jeśli zasłony mają jasny, z dużym rysunku, tiul powinny być gładkie i zaniżone, to znaczy, że bogatsze zasłony, tym bardziej niepozorne tiulu.
  • Aby dokonać pompatyczność sypialni, na tiul organza powinien wybrać pozłacaną lub tiulu z haftem jedwabiu, gipiury z draperii.
  • Aby grać w przeciwieństwie to ma sens, aby wybrać tiulu koloru, który będzie komponować się z innymi elementami wnętrza. Może to być dywan i narzuta i poduszki, i stoliki.
  • Jeśli zasłony są proste i nijaki, tiul musi mieć jasność - kolor, hafty, poszycia, cyrkonie, etc.

Jak piękne koronki powiesić w sypialni: opcje

Ktoś wielkie dekoracje nie muszą, ale chcą trochę przypraw. Na przykład, można podjąć dość proste jeden kolor tiulu i zasłony nie są bardzo jasne druku, ale na oczkami. Już oryginalny i uroczy.

Jeśli chcesz ozdobić duże okno w sypialni, a następnie wybrać jeden z zestawów tyuleyJeśli chcesz ozdobić duże okno w sypialni, a następnie wybrać jeden z zestawów tyuley

Krótki tiulu - w sam jasnym akcentem, jakby to kolor, inne ozdoby i nie potrzebują. Dobry będzie wyglądać asymetryczny tiulu, zawsze wyglądają oryginalne i nietypowe, to sprawia, że ​​pokój bardziej dynamiczny.

Komplety dla sypialni tyuley to:

Komplety dla sypialni - jest to gotowy zestaw zasłon okiennych, który został pierwotnie dopasowanych do siebie i tworzą jeden zespół dekoracyjny. W ostatnich latach stały się bardzo modne opcja, gdzie nawet lambrekin wykonany z wielowarstwowego tiulu.

To może być tiulu o różnych długościach, różnych odcieni, które można powiesić w kilku postaciach. 

Zestaw do sypialni tyuley może zawierać dodatki jak broszki na tiulu, uchwyty na zasłony lub kwiatyZestaw do sypialni tyuley może zawierać dodatki jak broszki na tiulu, uchwyty na zasłony lub kwiaty


Ustaw zawsze wygląda bardziej elegancki i uroczysty, a to jest często wybierana w sypialni, gdzie właściciele chcą boksować tylko tiulu bez ciężkich zasłon w ogóle.

Zasłony i rolety do sypialni (wideo)

Tiulowe do sypialni - to atrybut komfort i intymność sytuacji, bez którego okno wygląda goły i niechlujny. Przy wyborze zasłon, spróbuj na nim do głównych kolorów wnętrza i myślał o niej dobrą rysunek tiulu, tak że nie jest szybko stają się nudne i nie stają się drażniące dla oczu. I jest to ważny moment wyboru.

Udane przejęcia!


projekt tiulu w sypialni (foto)

5 5-SHTORA-NA-LYUVERSAH-V GOSTINOY 6c114f66785aa82bb5f4cdf215ca4624 9a4fa4a9a93574e5aa3eabbedf6d66f4 39f95124f887 80be74bf1b02699348e69d416d1a900c 54718ba15281dc649e70560ff54c08bab7e297-1 1241051bc5317e4b 64822256 124012421

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

99 − 94 =

map