Tül Yatak Odası: pencerelerini tasarlamak için 5 ipucu

Tül Yatak Odası: pencerelerini tasarlamak için 5 ipucu

12 October 2017Tül - hassasiyet oda samimiyeti ekler dekorasyon konusu, incelikTül - oda hassasiyet, samimiyet ekler dekorasyon konusu, bu yatak odası duyduklarınızı delikatnostiTyul-. meraklı gözlerden odasında neler olduğunu Yoğun tül gizlemek ve ince kumaş hafifçe renkleri susturmak ve görsel uzay daha yapmak.


yatak odasında tül, nasıl akıllıca seçmek için

bazen şok edici seçenekler çeşitli, bu mantıklı çünkü tül seçmeye yönelik bazı ipuçları vermek. Dikkat çekici, satıcı tüm yeni öğelerine bakar ve zihinsel kendi pencerelerinde tül üzerine denemek dizine tanıtacağım eğer.

Ne zamandır tül gerekir? saçak uzunluğunu ölçün, güzel tül genişliği saçak iki katı genişliğini aşan pencereler için tül asmak olacaktır. Kalın perdelik isterseniz, tül sonra 2.5 ya da 3 kez saçak uzunluğu devralacak.

Tül seçim odanın tasarımına ve mali maliyetler dayanmaktadırTül seçim odanın tasarımına ve mali maliyetler dayanmaktadır

almaya tül kumaş nedir

  • organza - Kumaş dayanıklı, hafif ve şeffaf. Doğal ipek, viskoz ya da polyesterden bunu yapmak. Fiyat hammadde bağlı olacaktır. Kumaş aplike ile dekore edilebilir, nakış, pul, delikleri oluşturmak. ipek çiçekler ve kuşlar bir dokuya şaşırtıcı bakmak İşlemeli, hayatta sanki elde edilebilir.
  • peçe - perde çok ince ve yumuşak organze aksine, bu düz örgü kumaş b / c. Hatta şartlı o örtüyü söyleyebiliriz - neredeyse gazlı bez var, sadece liflerin kendilerini daha kalındır ve daha ince örgü.
  • viskoz - popüler sentetik kumaş. Çünkü polyester ve polieter ile bunun harmanın çok dayanıklı değildir. Tül, monoton aplike ile, işlemeli veya desen baskılı olabilir.

Bu, tabii ki, her tür kumaş, ipek ve polyester ve muslin ve, tabii ki, şifon vardır.

Tül denizlikleri için: Kısa yatak odası perdeleri süslemek için nasıl

Yatak odasında pencere pervazına için uzun bir kısa tül, seçebilir. Bu, çok pratik bir seçenektir tül zemin üzerinde "yürüyen" olmadığı için, bu düzgün ve sevimli görünüyor.


Yatak odası tül boyunun seçimi boyutu bağımlı olmadığını hatırlamak önemlidirYatak odası tül boyunun seçimi boyutu bağımlı olmadığını hatırlamak önemlidir

Bu arada, kısa bir tül geniş bir etki yaratabilir. Bazen jaluzi gibi aynı işlevi vermeye çalışacağım, ancak nadiren eşleşti basit ama şık tül olarak sıcaklık ve çekicilik yeniden edebiliyoruz.

Yatak odası için Tül - tasarım 2017: yararlı ipuçları

Birisi için en güzel giydirme - ucuzdur ince beyaz perde, ve hazır olarak satılmaktadır. O iki katına yoktu ve çok yoğun olduğunu söylemek değil. Eğer gerçekten tül bu tür, iyi gibi ise - iyi düşmanı, bunu unutmayacağım. Eğer rahatlık ve konfor ile ilişkili ne atın. Diğer durumlarda, aşağıdaki ipuçları yararlı olacaktır.Eğer daha fazla ışık istiyor ve tül açık renkler olması gerekiyorsa - Gerekli pritemnit yatak peçe veya ipek, gelen ve eğer renkli bir tül almakEğer daha fazla ışık istiyor ve tül açık renkler olması gerekiyorsa - Gerekli pritemnit yatak peçe veya ipek, gelen ve eğer renkli bir tül almak

tül seçmeye yönelik ipuçları:

  • perdeler aydınlık varsa, büyük bir figür ile, tül, yani perdeler zengin, daha göze çarpmayan tül sade ve sade olmalıdır.
  • tül organze ipek nakış, perdelik gipür ile altın kaplama veya tül seçmeliyim için, yatak odası kendinibeğenmişliğini yapmak için.
  • diğer iç unsurları ile uyum sağlayan bir renk tül seçmek mantıklı aksine oynamak için. Bu halı ve yatak örtüsü ve yastıklar, ve başucu masaları olabilir.
  • renk, nakış, kaplama, taşlar, vb - perdeler basit ve özellik ise, tül parlaklık almalıdır

Ne kadar güzel tül yatak odasında asmak için: Seçenekler

Birisi büyük süslemeleri gerek ama biraz baharat istemiyoruz. Örneğin, oldukça basit bir tek renkli tül alıp perdeleri ama manşonlarıyla, çok parlak baskı değildir. Zaten Özgün ve çekici.

Eğer yatak odasında büyük bir pencere süslemeleri istiyorsanız, tyuley kitleri seçimEğer yatak odasında büyük bir pencere süslemeleri istiyorsanız, tyuley kitleri seçim

Kısa tül - parlak aksanıyla kendisinde, o bir renk, diğer süslemeler ve gerekmez sanki. Her zaman, asimetrik tül bakmak orijinal ve sıradışı bakacağız İyi, oda daha dinamik hale getirir.

tyuley ait yatak odası için takımlar: o

yatak odası için takımlar - özgün birbirine uygun ve tek bir dekoratif ensemble teşkil edilmiş pencere perdeleri, bir hazır kümesidir. Hatta cam perdesi çok katmanlı tül yapılmış çok moda seçeneği haline Son yıllarda.

Bu, çeşitli düzenlemelerde asılabilir farklı uzunlukta, farklı tonlarda bir tül olabilir. 

tyuley ait yatak odası için kit perdeler veya çiçekler için tül üzerine broş gibi aksesuarların sahipleri içerebilirtyuley ait yatak odası için kit perdeler veya çiçekler için tül üzerine broş gibi aksesuarların sahipleri içerebilir


Set hep ciddi, daha şık görünüyor ve genellikle sahipleri de ağır perdeler olmadan sadece tül boks yapmak istiyorum yatak, seçilir.

yatak odası için perde ve kaplama (video)

yatak odası için tül - bu konfor ve pencere çıplak ve düzensiz görünüyor onsuz durumun, samimiyeti bir özelliği var. perdeleri seçerken, önemli iç renklere üzerinde deneyin ve hızlı bir şekilde sıkıcı olmaya değildir ve gözlere irritan olmazlar böylece bu konuda tül iyi çizimini düşündü. Ve bu seçim önemli bir andır.

Başarılı satın almalar!


Yatak odasında tül tasarımı (fotoğraf)

5 5-SHTORA-NA-LYUVERSAH-V-GOSTINOY 6c114f66785aa82bb5f4cdf215ca4624 9a4fa4a9a93574e5aa3eabbedf6d66f4 39f95124f887 80be74bf1b02699348e69d416d1a900c 54718ba15281dc649e70560ff54c08bab7e297-1 1241051bc5317e4b 64822256 124012421

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 39 = 42

map