Trwałe metalu drabiny 3 typ struktury

Trwałe metalu drabiny 3 typ struktury

12 October 2017Metalowe schody - solidna konstrukcja, która może elegancko dekoracji wnętrza pomieszczeniaMetalowe schody - solidna konstrukcja, która może stylowo urządzić wnętrze lokalu Drabiny metalowe jest bardzo silna. W ten sposób możliwe jest tworzenie projektów o dowolnym kształcie. To jest prawdziwe dla wszystkich schodów, a ponadto schody wykonane z metalu mogą być z powodzeniem zmieścić się niemal do każdego wnętrza, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.


Drabiny z metalu: korzyści i ogólny opis

Drabiny, wykonane z metalu, które niedawno stały się dość popularne.

Zalety drabin metalowych są na niezawodności i trwałościZalety drabin metalowych są na niezawodności i trwałości

Można to wytłumaczyć po prostu:

 1. Działanie przez długi czas, waga, w porównaniu z tymi samymi drabiny, wykonanych ze zbrojonego betonu. Można utworzyć strome schody prawie każdego kształtu i wielkości metalu.
 2. Prosta drabinka metalowa, z odpowiednimi umiejętnościami i dostępności narzędzi, które można wykonać samodzielnie, choć 1h3m chociaż 2h5m.

schody metalowe nie różnią się w projektowaniu i funkcjonalności ich drewnianych lub betonu. Ale, zanim zrobisz cokolwiek, należy ustalić, jaki rodzaj drabiny budować, wybrać najbardziej racjonalną formę, aby projekt i rysunki, zakup niezbędnych materiałów. Materiał, w zależności od konstrukcji drabinki stosować różne: kanał, rury, kątowniki itd


Z jakiego materiału jest stosowany, zarówno pod względem jakościowym i pracy zależy od siły drabina jest wykonywana.

schody metalowe: o rozmiarach struktur

W zależności od rodzaju drabinki, określane przez wymiary, takie jak długość, szerokość, itd nachylenia

Przed zainstalowaniem metalu schody, po pierwsze, konieczne jest, aby wymiary pomieszczenia, w którym będzie ona umieszczonaPrzed zainstalowaniem metalu schody, po pierwsze, konieczne jest, aby wymiary pomieszczenia, w którym będzie ona umieszczona

Struktura metalowa drabina może być typu: • Ponieważ bezpośrednie marszów - etap drabiny są ułożone kolejno na podstawie konstrukcji nośnej - kosour;
 • Zabezhnymi schody - marzec drabinie ma obrotową część pod pewnym kątem, na której ustawione są podesty schodów modułowych i etap ten może być T i w kształcie litery U;
 • Spiralne schody - stopnie są przymocowane do środkowej podpórki pod pewnym kątem.

Istnieją różne rodzaje drabin, na przykład, nagły wypadek, ogień, poddasze, itp Po określeniu typu drabiny powinny rysunku w dwóch występów, poziomych i pionowych, wszystkie wymiary i parametry.

Optymalnie szerokość drabiny 90-120 cm, wysokość podstupney 150-180 mm i taką samą szerokość Encamp schody optymalny kąt 35-40 °.

Produkcja schodów żelaza z rękami

Żelazo drabiny w prywatnym domu lub dać można zrobić samemu, którzy zaczęli pracować z metalu, konieczne jest, aby zdecydować się na prostej konstrukcji, na przykład, wybierz rejs Saddle schody lub drabiny na belkach.

Zrób drabinie metalowej puszki z rąk, a co najważniejsze - z wyprzedzeniem, aby podnieść materiałów wysokiej jakościZrób drabinie metalowej puszki z rąk, a co najważniejsze - z wyprzedzeniem, aby podnieść materiałów wysokiej jakości

Do jego produkcji konieczne jest:

 1. Kształtki wykonane z urządzeń pomocniczych, które są zainstalowane na belce, nazywane są kołki klacz, epicentrum ładunku w środku którego struktura.
 2. Do górnej klaczy, która służy jako podpora są dołączone do stopnia za pomocą spawania wsporników.
 3. Kanał wymiary 8x10 cm jest umieszczony na krawędzi i jest przyspawany do klaczy tak, że drugi kanał jest zamocowany w miejscu identycznym do pierwszego, powinien być dołączony do pierwszej, aby przenieść cały układ, a także po to jest przyspawana do klaczy. Będą to elementy nośne dla całego ciężaru drabiny.
 4. Do zamocowania spawaną ceownik przez różne etapy urządzeń, które mogą być wykonane z blachy stalowej. Można zrobić i scena z drzewa, ale to komplikuje całą strukturę i wymaga więcej czasu, aby produkować całą strukturę.

Self-made więc schody mogą być, a czasami nawet trzeba wyposażyć żadnego ogrodzenia, stojaki pionowe, różne tralki, hartowane szkło, przymocowany do słupków, a czasami trzeba izolację.

Tłoczenie metalowych schodów i jej zastosowanie

Tłoczenie metalu schodów ze stali wykrawania i rozciąganie, przy czym grubość arkusza stali w tym przypadku może wynosić od 0,07 mm do 6 mm. Perforacja jest często stosowany w produkcji schodów, a takie rozwiązanie jest często stosowane w budowie obiektów przemysłowych, stosowany jako pomostu na statku itp

W produkcji klatek należy stosować specjalne metalu perforacjiW produkcji klatek należy stosować specjalne metalu perforacji


Te struktury z wykrawania może być zasadniczo różne formy, ale najczęściej są one wykorzystywane w konstrukcji z następujących rodzajów drabiny:

 1. Odnomarshevye, pół-tempo lub mnogomarshevye, które również są podzielone z kolei na prostej i toczenia. Jeżeli marca więcej niż 10 stopni, jest zwykle podzielona na dwie części za pomocą obrotnicy.
 2. Tak więc, taki rodzaj konstrukcji jest prosta i łatwa do wytworzenia, podczas gdy taka konstrukcja jest charakteryzuje się dobrą wytrzymałością i trwałością.

Większość z nich, aby po drabinie wzdłuż ścianki lub wzdłuż dwóch ścian, oraz w całej konstrukcji powoduje żadnego miejsca do przechowywania.

Kalkulator metalu drabiny: projektowania i montażu

Kiedy osoba zajmuje się produkcją schodów, obliczanie online w tym przypadku jest koniecznością, ponieważ jeśli się po drabinie na „oko”, może się zdarzyć z robakami mocujących i naprawić metal jest dość trudne. Aby obliczyć drabinę najlepiej jest użyć specjalnego kalkulatora lub różne narzędzia, takie jak Revit. Oraz w celu wydrukowania kompletny schemat schodów, można użyć narzędzia do tłumaczenia w formacie dwg jpg.

W celu prawidłowego Produkujemy i montujemy metalową drabinę, można skorzystać z kalkulatora do obliczaniaW celu prawidłowego Produkujemy i montujemy metalową drabinę, można skorzystać z kalkulatora do obliczania


niuanse:

 • Obliczenia mogą być wykonywane ręcznie, ale należy wziąć pod uwagę wiele parametrów, takich jak szerokość, wysokość, długość kroki ich liczby całkowite, obejmuje ludzkie długości kroku, kąt pochylenia trapu, itp.;
 • Gdy obliczenia są również konieczne, aby wziąć pod uwagę liczbę i rodzaje materiałów, dokładne wymiary wszystkich części używanych, itd, a program będzie szybciej i dokładniej utworzyć projekt;
 • Ponadto program będzie narysować rysunek typowej klatki schodowej, to tylko wydrukować i zacząć budować.

Instalacja składa się z instalacji z tuszy, które mogą składać się z rur, belek, i-wiązki, profil może być użyty, kanały itp

Obliczyć i zrobić drabinę na własną rękę jest dość proste, najważniejsze zgodne z normami UE i SNIP.

Opis konstrukcji metalowych drabin

Istnieje wiele różnych wzorów schodów, które mogą być wewnętrzne i piękny wygląd we wnętrzu, a także schody są zewnętrzne, stacjonarne, mobilne, itp Metalowa drabina ma wysoką wytrzymałość i trwałość.

Doskonale do wnętrza nowoczesnego pokoju dopasować schodów Stylowe metalowe SaddleDoskonale do wnętrza nowoczesnego pokoju dopasować schodów Stylowe metalowe Saddle

Główne rodzaje konstrukcji schodów, są następujące:

 1. Siodło schodów - prosty Podstawa drabiny są metalowe belki, które są trwałe etapu. Schody do Bolza - obiekt bez szkieletu jako elementy nośne stosowane specjalne śruby stojaka.
 2. Schody na ciąg - zbyt częste typu drabina jako elementów nośnych stosowanych lub profilu I-sekcji, znajdujących się między nimi wszystkie szczegóły schodów.
 3. Spiralnie spirali schodów - w przypadku schodów spiralna struktura nośna jest pionowy słup metalu.
 4. Jest jeszcze inny rodzaj schodów - prefabrykowanych schodów, gdy są montowane za pomocą metalowych części i podzespoły, które są łatwo połączone ze sobą, jako projektant.

Do utwardzenia całej konstrukcji, można zainstalować obsługę do lądowania, a potem nie mają na pytanie dlaczego wyskakuje drabiny i skrzypi.

Zewnętrzne schody metalowe

zainstalowane są schody terenowe, zgodnie z ich nazwami, poza domem, są one montowane na ścianie, jak również wsparcie. Poza schody są zazwyczaj wykonane w całości z metalu i nie różni się żadnych dodatków i dekoracji, szczególnie jeśli drabina działa jako zapasowe. Ale jeśli z przodu klatki schodowej, wymaga odpowiedniego piękne wykończenie.

Dość często używane drabiny metalowe z zewnątrz domówDość często używane drabiny metalowe z zewnątrz domów

Na przykład, można stosować następujące opcje:

 1. Stojaki do kwiatów wzdłuż schodów, latem kwiaty są dobre do dekoracji schodów. W obliczu czynności płytek i platform, wyżywienie, sztuczny kamień, itd., Będzie również interesujące spojrzenie na wnętrze, ale wszystko będzie zależeć od którego konstrukcja jest używany w domu.
 2. W produkcji i eksploatacji schodów zewnętrznych, większą uwagę należy zwrócić na leczenie antykorozyjnych, bo nic tak szybko jest chroniony schodach żelaza zaczyna rdzewieć. Powłoka musi być trwałe i wysokiej jakości, drabiny mogą pokryć sami.

I naprawdę nie można zabezpieczyć przed rdzą drabinie, pod warunkiem, że jest pod dachem, a tam jest pionowy wykończenia po bokach schodów w dowolnym materiale, takim jak poliwęglanu komorowego.

Wysokiej jakości schody stalowe w domu: Opis i zalety

Wielu ludzi umieścić w swoim domu lub w domkach, schodów stalowych, ich instalacją, co do zasady, nie powoduje zbyt wiele problemów, zwłaszcza jeśli drabina jest już zakończona, najważniejsze, aby go zainstalować, gdy w trakcie budowy. Ważne jest, aby wykonać drabinę projektowania w celu ustalenia, jaki kształt i konstrukcja, to będzie.

Zapoznanie się z opcjami schodów może być w Internecie lub w specjalistycznych katalogachZapoznanie się z opcjami schodów może być w Internecie lub w specjalistycznych katalogach

Można nawet zrobić układ w celu precyzyjnego określenia jego miejsca w domu.

 1. Można zrobić drabinę na własną rękę w domu, przy użyciu metalowej i innych elementów niezbędnych do produkcji. Zalety tej drabiny jest to, że posiada wystarczającą lekkość, wytrzymałość, trwałość.
 2. schody metalowe mogą być łączone z różnych materiałów, takich jak kamień, drewno, szkło, drewno, kamień, dzięki czemu drabina do gry nie tylko funkcjonalny, ale również rolę dekoracyjną funkcję.

Może być używany w domu jest nie tylko tradycyjna drabina, w tym kolei, ale także kątowe i pionowe to zaoszczędzić powierzchnię użytkową domu, czy można zrobić wejście do klatki schodowej z ganku przez oddzielne drzwi.

Te schody można zrobić samodzielnie, i to lepiej, aby przejść do każdej produkcji lub fabryki i uporządkowane na podstawie KMD rysunkami drabiny tam.

Wygodna metalowa drabina z platformą

Wiele schody ustawić gramofon, konieczne jest w celu zaoszczędzenia miejsca w pokoju w domu. Co do wysokich budynków, takie drabiny są stale wykorzystywane w budowie, ale są pod pewnymi wymaganiami GOST 25772 oraz SNP, takich jak temperatura i cięcia itp Metalowa drabina ma również pozytywny jakości, w szczególności, jest ognioodporny i wiele drabiny spełniają wszystkie normy LSF. Dane te schody pozwalają im skutecznie przeciwstawić ogień przez co najmniej 15 minut.

Dogodnie metalowe schody na obrotnicyDogodnie metalowe schody na obrotnicy

Istnieją pewne cechy schody z gramofonu:

 1. Zakrzywione schody z obrotnicy - drabina marca sama jest zakrzywiona albo gładko albo pod pewnym kątem. Ta klatka schodowa wygląda bardzo elegancki, a jednocześnie, że jest niezawodny, a to schody nawijarki, co pozwala na zakrzywionym schody dokonania gładką wzrost.
 2. Schody z platformy na każdym piętrze różni solidną konstrukcję zdolną wytrzymać znaczne obciążenia, gdy jest stosunkowo łatwe. W tym samym czasie, to jest uważany za najbardziej komfortowa opcja, ponieważ jest łatwy do przenoszenia i przenieść meble pomiędzy trzema przęsłami.

Dla każdego typu wymaga własną platformę drabiny, na przykład, może to być na prawo i lewo, w projekcie powinno być brane pod uwagę.

Jak wykonać rysunek metalowej drabinie, samodzielnie lub w aplikacjach

rzemieślnicy domowe i przedsiębiorstwa od dawna opracowali szereg rysunków i schematów schodów, na przykład, drabina lub przednie domki, jak również wiele innych. Urządzenie każdy drabiny pomimo ogólnej funkcji jest różny, na przykład, nie ma takiego typu drabinę komponowania które rysunki mogą być również.

Jakość i dobrze zaprojektowana metalowa drabina można profesjonalnym projektantemJakość i dobrze zaprojektowana metalowa drabina można profesjonalnym projektantem

Jeżeli dana osoba nie wie, jak czytać plany, należy zapoznać się z opisem, lub zwrócić się do specjalistów:

 • Można projektować po schodach i na własną rękę, ale powinien on być w stanie zaprojektować i wykonać niezbędne rysunki i obliczenia;
 • Rysunek czek przed wyprodukowaniem drabinę jest konieczne, ponieważ w przypadku błędu będzie musiał przerobić całą strukturę drabiny, która doprowadzi do zużycia materiału;
 • Metody dokonywania rysunki schodach, ponieważ istnieją różne, najprostszym sposobem jest narysować rysunek ręcznie, ale najlepiej jest to zrobić w specjalnym narzędziem.

schody metalowe (wideo)

Po wszystkie rysunki są gotowe, można przystąpić do budowy drabiny, w tym kompozycie. Jeśli budynek nie powiedzie się, można go znaleźć przez budowniczych ogłoszenia Profil Specjalnej do budowy schodów.

Przykłady metalowe drabinki (foto)

01 4 12-1 12 18 24 1000243 346 14065365550b06a2c21d28e5c03587387bbba690f2 e7bdd283e10fc9e3e254012e73a79334

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 67 = 70

map