Trendy ve modern duvar kağıdı: Orijinal baskılar ve dokular

Trendy ve modern duvar kağıdı: Orijinal baskılar ve dokular

12 October 2017Modern duvar kağıtları stilleri çeşitli sunulmuşturModern duvar kağıtları stilyahVybiraya duvar kağıdı çeşitli sunulmaktadır, insanlar iç orijinalliği ve belli bir lezzet vermek istiyorum. tasarım ile sağlanır Aristokrasi ve gizemi, iyi tadı ile bir sürü insan çekecek. Bazı duvar kağıtları tasarımında oldukça yeni bir yön olduğu için, bazıları oldukça onlar doğru izlenimi vermeleri için onları nasıl kullanılacağını anlamıyorum.


Modern ve özgün baskılar

Tuğla altında Duvar Kağıtları son zamanlarda piyasaya çıktı. Onlar erkek ve erkeklik karakterini vurgulamak, çünkü insanlığın erkek yarısı arasında popülerdir. Kadınlar çünkü düzgün yerleştirme ile duvar kağıdı tuğla altında oluşturulan atmosfer, konfor ve duvar kağıdı bu tip düşkün. 

Bu duvar kağıdını vermek Gizemli tür bir odası, yatak odası veya çalışma odası, mutfak olsun, evin herhangi bir bölümünde mutlaka bunları yapar. Tuğla altında Duvar sahiplerinin orijinalliği ve farklı olmak arzularını vurgularlar. 

Bir tuğla duvar için bir tasarım ile duvar kağıdı farklı türleri vardır. Sen olmayan dokuma veya kağıt vinil duvar kağıdı, satın alabilirsiniz. Buna ek olarak, tuğla altında duvar renk ve doku ile ayrılır. renk ve duvar kağıdı tuğla, kahverengi ten rengi, bej ve diğer renkler olabilir bir tuğla duvar farklı olabilir gibi. 

Daha piyasada daha popüler ev konforunu ve sıcak bir atmosfer vermek tuğla altında duvar kağıdı, vardırDaha piyasada daha popüler ev konforunu ve sıcak bir atmosfer vermek tuğla altında duvar kağıdı, vardır

Yadsınamaz maviler onlar kadar gerçekçi bakmak bir tuğla altında duvar kağıdı: vinil. İlk bakışta gerçek duvar kağıdı tuğla duvardan ayırt etmek mümkün değildir. Duvar kağıdı hantal bakmak ve duvarın her zamanki çatlaklar geçmektedir. 
Piyasada sunuyoruz duvar kağıdı farklı renkler vardır. Yani, farklı üreticilerin kırmızı duvar kağıdı, beyaz, sarı, gri, siyah satın alabilirsiniz. boyut "tuğlalar" Bu küçükten büyüğe fayans arasında değişebilir.


Tasarım Fikirler Modern duvar kağıdı 2017: ev iç maksimum gerçekçilik

Vinil duvar kağıdı en doğru tazelik etkisini ve belli gizemini vermek iyidir. Düzeylerinin yüksek olması nedeniyle yoğunluğu, bunlar en küçük ayrıntılarda bir görüntü verir. Hatta kabartma onlar üretici tarafından önerilen birine benzer olacaktır. vinil duvar kağıdı dokunarak da çok zor olacak ayırt etmek, doğal bir örtü gibi gelebilir. 
Vinil duvar uzun bir hizmet ve ses yalıtımı sağlayacak akustik sistem yoğun bir dokusu vardır. Vinil duvar kağıdı kire dayanıklıdır ve parlak bir resim tutun.

Vinil duvar kağıdı mükemmel kaliteye sahip ve oda gizemini ve özgünlük verirVinil duvar kağıdı mükemmel kaliteye sahip ve oda gizemini ve özgünlük verir

haysiyet

  • İyi ses yalıtımı;
  • küf dayanıklı;
  • solmaya karşı direnç;
  • Uzun hizmet;
  • Doğal bitirmek için maksimum benzerlik.

eksiklikler

  • yüksek maliyeti;
  • Uzun kurutma;
  • Ağır ağırlığı;
  • hava olmaması.

yüksek resim kalitesi ve doğallığı tamamen dezavantajları üst üste çünkü Doğal olarak, bu dezavantajları, önemsiz gibi görünebilir.Duvar kağıdı Art Nouveau iç (video)

iç modern bir tarzda duvar kağıdı pokleit neyi Seçimi

İç hep modern görünüyor Beyaz renk, bu aristokrasi ve zerafet biraz ekler. Bir ev alana katacak bir desenle Beyaz duvar kağıdı, görsel küçük alanı artırmak ve hafiflik geniş odalar ekleyin.

duvarları hizalamak ve kusurları istediğiniz gizlemek için tembel olanlar için mükemmel duvar kağıdı taklit tuğla beyaz tuğla,. düz yüzeyi, yüzey ve düzensizlikleri gizler kabartma dokusu, adapte yoğun malzeme elde edilir.

Boyama için Sigara dokuma duvar kağıdı periyodik diğer renklerle renk, deney değiştirmeye olanak veren oluşturulur.

Duvar kağıtları yatak odası ve görsel artış alan gerektiren odaların dekorasyonu için idealdir. Işık tonu, salon koridor banyo ışık ve boşluk ekleyecektir. dairede bir şömine varsa, onun etrafında arka planı tutkal, böyle bir kombinasyon oturma odasının dekorasyonu için idealdir.

Dokumasız duvar kağıdı size herhangi bir zamanda kendi rengini değiştirme yeteneği veren boyanabilirDokumasız duvar kağıdı size herhangi bir zamanda kendi rengini değiştirme yeteneği veren boyanabilir

Beyaz renkli küçük miktarda güzel görünüyor unutulmamalıdır. Beyaz kabartma altında dairede bütün duvarları yapmak daha iyi (tek odalı daireler için önemli) bölgeye alanı bölmek için kullanmaya vermeyin.

En iyi duvar kağıtları: Odanın modern tasarım

Dairenin dekor çok farklı olabilir. İlk duvara tuğla tutmak ve duvar kağıdı ile asmak için fikir orada vardı söylenir. Tuğla duvar organik kale, antik Gotik iç görünüyor. Dracula hakkında gizemin Aşıklar ve hikayeleri yangın olsa bile, oturma odasında tuğla için süslemeler yapmak önerilebilir.


Antika mobilyalar ve yumuşak aydınlatma beyaz duvar kağıdı birleştirin. Gotik iç oldukça popüler. Sağ atmosferde uygun bir tarzda geniş bir yatak ve mobilya ile birlikte bir yatak odası kabartmalı duvar kağıdı çıkarmaya yeterli kendinizi belirleyin.

yazlık duvar kağıdı taklit ahşap veya tuğla içine mükemmel uyum, onlar yazlık rahat bir atmosfer verecektir.

Bir ülke evin iç uygundur Kâgir duvar kağıdıBir ülke evin iç uygundur Kâgir duvar kağıdı

dinlenme alanından mutfak, çalışma alanından oturma odası ayıran bölgeye bir kır evi duvar kağıdı yardım ayrımın o bir parçası olarak. Tuğla altında geleneksel duvar kağıdı ile Ayrıca çok popüler dekorasyon kemerler. kapı seçin ışığı kullanabilirsiniz. diğer fatura duvar kağıdı ile yatak odasına alan atayabilir veya bölgeler kreş ayrılmıştır. Dekoratif desen düşük maliyetle sizin için hoş bir atmosfer yapacak ve her zaman şık ve pahalı bakacağız.

duvarlar için modern duvar kağıdı: tipleri

Boyama için Dokumasız duvar kağıdı Eğer kere sınırsız sayıda duvarların rengini değiştirmek için izin verir. Çünkü onun yoğunluğu, sadece görüntü bırakarak tüm düzensizlikler, gizlemek. Boyanabilir duvar kağıdı tonlarının kombinasyonları deneyerek, renkleri birleştirmek sağlar. İstenirse, birkaç farklı renkler bazı duvar kağıdı kullanılabilir.


Boyanabilir duvar kağıdı özel bakım gerektirmez, diğer tip tek farkı - vb renk, desen, değiştirilebilir olmasıdır ...

Modern tarzda Duvar kağıdı: iç diğer duvar kağıtları bir arada

Duvar kağıtları "komşularla" seçimi açısından kendine dikkat gerektirir. Bir desenli duvar kağıdı iyice katı klasik duvar kağıdı ile birleştirilir. Büyük bir figür ile duvar kağıdı kullanarak, çizgiler şeklinde basit desenli beyaz duvar kağıdı ile onları birleştirmek mümkündür. Armoni kabartma arka plan ve desen arasında sağlanmıştır olması önemlidir.

Odada duvar kağıdı kombinasyonu bir meydan okumadırOdada duvar kağıdı kombinasyonu bir meydan okumadır

Beyaz bir duvar da deseni olmayan mor veya lila duvar kağıdı ile kombine edilir. Eğer vahşet ve gizem içini eklemek istiyorsanız, duvar kağıdı veya duvar kağıdı zeytin haki ile koyu kahverengi duvar birleştirmek mümkündür.

Kızıl pembe veya soluk mavi duvar kağıdı mükemmel beyaz desenli bakacağız. Kırmızı tuğla deseni olmadan pembe, mercan ya da turuncu duvar kağıdı ile anlaşmaya varmak için. Oturma odasında tescili için, hava sahasını verecek bir açık bej duvar kağıdı ile hafif bir desen kullanabilirsiniz. Çocuk odası için, dokunmamış duvar kağıdı kullanabilir ve farklı parlak renklerde bunları kendiniz boya. Kirliliği bunlar yıkanarak ya da boyanabilir fidanlık olarak boyanabilir duvar kağıdı, özellikle pratik olacaktır.

iç duvar kağıdı birleştiren (video)

Ne olursa olsun bir daire seçildiği tarzı arasında favori duvar kağıdı herhangi içine tamamen sığabilir. Basitçe (vinil, non-woven) duvar kağıdı türünü seçin ve renk ve desen iyi bir kombinasyonunu bulmak. Ve ancak birleştirmek ve tüm yenecek.

Modern duvar kağıdı (fotoğraf)

1 4ea891e2d21d5 4ea891e5ca4d6 6c98f6383ad459af4f7a8023748d9803 5-rahatlatıcı-oturma-odası-ile-muhteşem-modern kanepeler-7 61 1004 1388-1 439b8ca48edab27c05183a88ae3 3820

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 5 =

map