Trendy tapety w pokoju 2017: pomysł klejenia i 30 zdjęć

Trendy tapety w pokoju 2017: pomysł klejenia i 30 zdjęć

12 October 2017Tapety - bardzo popularny, powszechny i ​​doskonały materiał do dekoracji ścianTapety - bardzo popularny, powszechny i ​​doskonałym materiałem do dekoracji Standley dekoracji ściany tapety są często wykorzystywane jako najbardziej dostępnym, tanim i skutecznym materiałem. Ale są pewne niuanse - od wielkości pomieszczenia, ogólny styl mieszkania, a nawet fakt, po której stronie sali z sali zależy od wyboru tapety.


Modne tapety do pokoju 2017

Nie możemy powiedzieć, że kilka lat temu były w modzie te tapety, które nie są już istotne (jeśli mówić o rodzaju tapety). Tradycyjnie, najbardziej w papierowym popyt tapetę jako najtańszy i przystępne, ale ich projekt stał się wyraźnie bardziej interesujące.

Ale można powiedzieć, w większej tendencji, będzie, jeśli zdecydujesz się pokleit tapety, tkaniny, metalu i ciekłego tapety.

tapety tekstylne

Ten dwuwarstwowy tapety, z wyjątkiem papieru lub włókniny naturalnych stosowane. I to zarówno len lub jedwab lub bawełna. Dziś w modzie są dwa rodzaje tego typu tapety - tapety z całej tkaniny i włókna. Przeznaczyć juty tapety, maty, pościel i wściekłości, filcu.

tapety metalizowane

Początkowo myśleli o tym, jak chronić przed promieniowaniem elektromagnetycznym. Również ten dwuwarstwowy tapety - papier warstwa dolna i górna część jest wykonana z folii aluminiowej.

Metalizowane tapety są elitarnym materiałem, który jest teraz popyt na rynku i jest stosowany przez wiele latMetalizowane tapety są elitarnym materiałem, który jest teraz popyt na rynku i jest stosowany przez wiele lat


ciecz tapety

Początkowo wyglądają jak postaci proszku, który należy dalej rozcieńczać. Jeśli kupisz gotowe, to masa cieczy należy zastosować do ściany. Są one hodowane farbą lateksową, a ściany lakierowane rozpylacza lub wałka. Te tapety są wykonane z bawełny i tkanin na bazie celulozy.

Jako alternatywę dla tych typów, w tym samym papierze, akrylowych, winylowych i naturalnych włókniny.

Pomysły tapetowanie w hali, fot jak stworzyć harmonijne tło

Niektóre zasady, oczywiście, trzeba mieć na uwadze, że tapeta idealnie tworzą tło pomieszczenia. Nawet najbardziej elitarna tapety, wybrane bez względu na sytuację, będzie wyglądać śmiesznie.

Tapetowanie pomysły dotyczące mebli:  • Jeśli meble są ciemne, następnie zdecydowanie tapety powinny być lżejsze. Krzyczy tapety i ciemne meble nie pasuje, jak tapety z dużym wzorem. Pożądane jest, aby dodać elementu akcent, że kolor będzie się pokrywać z kolorem mebli.
  • Jeśli meble są bardzo jasne, nasycone kolory, Tapeta zadanie - wystarczy go wyciszyć. Ale jeśli lubisz jaskrawe kontrasty, konieczne jest stosowanie komplementarnej względem koloru tapety kolor mebli. W tym przypadku będą one wzajemnie wzmacniać.
  • Jeśli masz meble dwukolorowe, tapety należy neutralny kolor jaśniejszy, albo w ich sąsiedztwie koloru elewacji. Kontrast koloru obudowy mebli stworzy ciekawy efekt będzie odczuwalne wtedy, gdy kontur kolorów łączenia ścian i elewacji.

Tapeta w pomieszczeniu powinna być tak dobrana, że ​​harmonijnie z meblami i stworzyć ciekawe wnętrzeTapeta w pomieszczeniu powinna być tak dobrana, że ​​harmonijnie z meblami i stworzyć ciekawe wnętrze

Dobrze, jeśli meble dwutonowe, tapety powinny być neutralne, ewentualnie szary. Opierając się na tapecie musi być mały, dyskretny, lub całkowicie nieobecny.

Nowoczesne tapety na hali w 2017 roku: style wnętrz

Jeśli wnętrze jest klasyczny, tapety po prostu nadal może stać się celem w wystroju pomieszczenia. Fakt, że klasyki wymaga znacznej przestrzeni, która może się pochwalić nie wszystkie apartamenty. Tapeta może rozjaśnić tej wady dzięki kolorów i druków - adamaszku, monogram, królewski lilii i innych elegancki kwiatowy wzór.

Nowoczesne zakłada pastelowe tapety ciepłych kolorów, które różnią się plastyczność linii, ich elegancji. Wybrane tapety z kwiatowymi ornamentami, taniec fal i wiatru.

Tapeta w stylu Prowansji często jasnym ciepłym odcieniu, kwiatowy wzór. Tapeta może przypominać klasyczne słodkie calico. Nieskomplikowany skład różnych kolorach, bukiety wyglądają naturalnie, że potrzebują tego wnętrza styl.

Tapeta na sali, można wybrać dowolny styl, ale ciche, jasne kolory są popularne i zawsze w modzieTapeta na sali, można wybrać dowolny styl, ale ciche, jasne kolory są popularne i zawsze w modzie

W stylu country jest podobna do Provansal, ale możemy powiedzieć, że jest to nieco łatwiejsze i mniej wrażliwy na dekorację. Tapeta może być światło w pasie klatce, ze skromnym kwiat lub dyskretny wzór geometryczny.

Rzeczywiste i japoński styl. Mieszkań w tym stylu, można kupić tapetę z papieru ryżowego lub jedwabiu. Rysunki na takiej tradycyjnej tapety zawsze muszą być charakterystyczne tylko kultury japońskiej. Cóż, kolory tapet - ciche, położone na relaks, spokój.


Jakiego koloru tapety na gorąco

Oczywiście, szczególną uwagę przywiązuje się do koloru tapety. Każdy kolor w swoim wpływie na postrzeganie jej jako wizualnie zmienić przestrzeń wpływa na poczucie komfortu w pomieszczeniu.

Dziś, tapety prezentuje szeroką paletę kolorów i dekoracji tapety hala ulubiony kolor nie spowoduje Ci wiele trudnościDziś, tapety prezentuje szeroką paletę kolorów i dekoracji tapety hala ulubiony kolor nie spowoduje Ci wiele trudności

Wartości kolorów we wnętrzu:

  • żółty - jeden z najbardziej żywych kolorach, kolor optymizmu, który stymuluje wzrok, układ nerwowy. Jeżeli dana osoba cierpi z powodu niskiej samooceny lub ustawiony na fobie, taka terapia kolor jest bardzo skuteczne.
  • zielony - relaksujący i uspokajający, neutralny, przyjemny dla oka kolor. Jeśli dodać żółty kolor staje się bardziej radosne, aktywne.
  • niebieski - kolor całkiem fajny, flegmatyczny. Uważa się, że jest w stanie uwolnić się od stresu, a nawet niższe ciśnienie krwi. Kolor spokoju, spokój.

Jeśli pokój jest zorientowana na północ, tapeta jest pożądane, aby wziąć ciepłą kolorystykę. Kawa, pomarańczowy, żółty i złoty tapeta sprawi, że pokój jakby cieplej.


Ale dla południowych pomieszczeń potrzeba więcej zimnej gamy. Zwykle jest niebieski i odcienie niebieskiego.

Czarno-biały wersja jest uważany za klasyczny, a dziś można znaleźć bardzo stylową białą tapetę z oryginalnym, dość dużym czarnym wzorem. Zdawały się sprawiają, że pokój bardziej surowo elegancki ale komfort jednocześnie nie stracić.

Konstrukcja połączona tapety do pomieszczenia 2017

Trendy tapety - ten akcent tapety, które mogą rozjaśnić skromne otoczenie, aby stworzyć pewną atmosferę w pomieszczeniu. Nie szczędzić środków na wysokiej jakości tapety, ponieważ przede wszystkim wpływa na postrzeganie pokoju.

Dobry wybór!

tapety w pokoju 2017 (zdjęcia)

3 13-36-- 21 14 061-- 183- 2016-05-26-57468af22aa44- 2917-- 4269-1030x677- 1505083130The-design-of-the-hall-in-2016-news-

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

84 − = 80

map