Trendy i modne tapety na ścianach w 2017: zdjęcie we wnętrzu

Trendy i modne tapety na ścianach w 2017: zdjęcie we wnętrzu

12 October 2017Tapeta - odnin z najważniejszych materiałów stworzyć modne wnętrze domuTapeta - odnin z najważniejszych materiałów do stworzenia nowoczesnego wnętrza domaModnye tapety na ściany są jednym z najważniejszych elementów wnętrza. Aby rozpocząć naprawy i prace wykończeniowe powinny być precyzyjnie wybrać odpowiednie materiały. Oczywiście, można wybrać absolutnie dowolną tapetę, ale jeśli chcesz, aby wnętrze naprawdę modny i ciekawy, trzeba zdawać sobie sprawę z trendami mody w 2017 roku. Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę, meble w pokoju do tapet w połączeniu z innymi elementami projektu. Jako podstawę możemy podjąć fantazyjne fakturę i kolor, ale korzystne jest, aby wybrać pozostałe szczegóły wnętrza, aby pokój wyglądał naprawdę modny i stylowy.


Szeroki wybór tapety

2017 - Rok Małpy na wschodnim kalendarza, co oznacza, że ​​naprawy mogą być jasne, modne ciemny czerwony, pomarańczowy, żółty. Nie zapomnij o delikatnych kolorach, takich jak zielone. Szary idzie również z mody, popularne, aby zakończyć cały pokój w odcieniach szarości, jak również przydział jednej ściany w kolorze czerwonym lub pomarańczowym.

Monkey kocha rozmaite rośliny, tapety z wizerunkami kwiatów, pnączy, łodygi roślin są również w modzie.

Można również połączyć zwykły tapety i tapety z wizerunkiem liści i innych roślin. Od wzory pozostają popularne wschodniej i abstrakcyjny.

Szary pozostaje popularny w 2017 rokuSzary pozostaje popularny w 2017 roku

W 2017 roku rynek budowlany oferuje szeroką gamę różnych tapet z jasnych obrazów, wzorów i faktur. Sklepy wypełnione naprawdę unikalne materiały, różnorodność kolorów idealnie pasuje z niezwykłym tekstury i wzór tapety. Brokatu rozpłynął się w tle, jest w kompleksie modzie rysunków trójwymiarowe o różnych kształtach i formach.


Producenci wytwarzają całą kolekcję tapet z określonym wzorem, które mają różne kolory i można urządzić dom. Moda jest również uważane za użycie w tym samym pokoju, o tej samej tapety, ale w różnych kolorach.

Najmodniejsze tapety w roku 2017: Charakterystyka

Doszedłszy do sklepu, można uzyskać naprawdę zagubiony wśród tej różnorodności materiałów. Wybrać tapetę trzeba, jak to już zostało powiedziane, i opiera się na meble i zasłony. Na przykład beżowe mebli i czekolady odcienie spokojne tapety tony odpowiednie światła.

Tapeta powinna być powiązana z meblami i zasłonami, więc ich wybór jest zawsze przynosi wyzwaniaTapeta powinna być powiązana z meblami i zasłonami, więc ich wybór jest zawsze przynosi wyzwaniaTapeta w tym roku następujące cechy:

 • Niezwykłe wzory na pogodnym tle obrazów w tym samym kolorze. Różne koła, romby, kwadraty bogate w odcieniach szarości i beżu tapeta.
 • Światło tapety bez wzoru lub cienkich ciemnych figur i wzorów. Te tapety są wklejane w sypialni i salonie, wizualnie zwiększyć przestrzeń.
 • W modzie wzory są również różne tematy, motywy azjatyckie i europejskie również wszystkie popularne. Panoramy miast, krajobrazy i znaki na tapecie idealnie pasuje do wnętrza sypialni.
 • Wzór o fakturze kamienia, cegły i innych materiałów są również popularne ze względu na ich praktyczność może być stosowany jako akcent w przedpokoju czy kuchni.
 • Stał się popularny i objętościowe tapety 3D i tapety. Obydwa mogą być użyte w tym samym pomieszczeniu, w ten sposób kładzie nacisk.
 • W jednym z wnętrz tapety także łączenie różnych faktur, na przykład błyszczące i matowe, błyszczące i teksturą.

Należy pamiętać, że stosując inny kolor i faktura potrzebę uzupełnienia tej i innych szczegółów wnętrza, takich jak meble lub zasłony. Podczas gdy w 2017 roku, a to jest modne w użyciu i mieszać różne kolory, trzeba zdecydować na kolor bazowy tapetę. W tym roku moda są żywe kolory, ale również popularne i siedzą cicho, pastelowych odcieniach. Te tapety pozwalają wizualnie wyrównać ściany i rozszerzyć przestrzeń. Jeśli chcesz dodać jasność, ściana może być wykończona jasnym tapet lub użyj tapety.

Modne tapety (wideo)

Tapeta na sali: Projektowanie zdjęcia 2017 ocena

Gorące lato - czas na morzu, tak modne kolory gorąco w 2017 roku są różne odcienie niebieskiego i ciemny niebieski, turkusowy, granatowy, połączone z brązu. Te kolory przypominają plaży, piasku i latem. Brązy są idealne do kuchni, ale jasny niebieski może pokleit w sypialni lub salonie.

Są one coraz bardziej popularne abstrakcyjne wzory w różnych kolorach. Tapeta hi-tech i ma klasyczne materiały ślizgowe stają się coraz bardziej popularne.

W przypadku korzystania z popularnych wzorów i kolorów tapet, wnętrze będzie długo, aby cię zadowolić i być modne, więc najlepiej jest kupić droższe tapety i wyższą jakość.

właściwości dekoracyjne Tapety

 1. Akcenty wykorzystaniem jasnych materiałów. W salonie lub sypialni może być korzystne, aby zwiększyć przestrzeń i daje wewnętrzną jasność, używając tapet inne kolory i tekstury pogodnej cie sprawnego tapetę.
 2. Dobrze dobrane tapety mogą być korzystne dla podkreślenia wnętrza, można użyć zarówno nowoczesne i klasyczne metody rejestracji.
 3. Tapety pozwalają skorygować nierówności ścian z wykorzystaniem wzorców poziomych i pionowych.
 4. Stosując tę ​​samą tapetę różnych kolorów pozwala Strefowy pomieszczenia, tapetowania Technika ta jest często stosowana w apartamentach typu studio.
 5. W małych pokojach tapety z błyskotki dopuścić dodatkowy wypełnić pokój ze światłem, co rozwijającej przestrzeni. Błyszczący piękne tapety odbijają światło, a także zwiększyć pokoju.
 6. Faliste linie i abstrakcji może być używany w salonie lub dla dzieci, tak aby dać pokój smaku.
 7. Ściana ulga tapety kolory różni nasycenie, materiały te wydają się być droższe teraz tradycyjny tapeta. Takie materiały kompozytowe lepiej jest użyć jednej ze ścianek, które akcentami.

Lato jest zawsze związane z morzem, tak niebieskie odcienie są teraz w modzieLato jest zawsze związane z morzem, tak niebieskie odcienie są teraz w modzie

Dyskusja o tapety mogą być długie i trudne, należy zauważyć, że tylko odpowiednio dobrane tapety mogą radykalnie zmienić cały wystrój pomieszczenia i sprawiają, że naprawdę modne w nadchodzących latach. Kontrastowe i ciekawych rozwiązań, dobrze dobrana paleta zaakcentować niepowtarzalny design i styl.


Flawless Tapeta 2017: trendy i aplikacje we wnętrzu

Na salonie trzeba starannie wybrać tapetę, to w tym pomieszczeniu przyjść przyjaciół i gości, to odbyło się tu przez większość czasu. Spokojny ton mebli pójdzie dobrze z delikatnym tapety i zazwyczaj lekkie. Nie należy przyjmować tapety z jasnym i dużym wzorem, można wziąć już znane tapety z paskami, nigdy nie wychodzą z mody. Nie zapomnij o umieszczeniu akcenty, jasny tapety można rozcieńczyć z jasnymi wstawkami photowall lub teksturowane tapety z wzorami. Akcentami może być również umieszczone za pomocą błyszczącą beżowy tapety lub inne materiały z teksturą.

Jasne pokoje również zatopiony w zapomnienie, jest teraz w modzie cichych pokoi, urządzonych w jasnych kolorach.

pokój rysunek w spokojnych barwach popularnych 2017pokój rysunek w spokojnych barwach popularnych 2017

Niebieski, jasnoróżowe, spokojny zielony i żółty. Nocna ściana może być wykończona wzorów tapet, ale nie powinny być zbyt jasny i poza ogólnym obrazie. Modny i tapety są, na przykład, na plaży lub słońca. Tapety ciemne kolory w sypialni może być przyklejony, tylko jeśli w pomieszczeniu jest dużo światła.

Stał się popularny tapety z różnych wzorów roślin i zwierząt, takich jak różowy tapety z wizerunkiem zielonego bambusa. Meble w tym przypadku lepiej jest wybrać światło, tak aby nie przeciążać pokój z jasnych kolorach.


Kuchnia w 2017 roku, aby zakończyć lepszych materiałów lekkich, ale meble wybrać jasne kolory, takie jak biały tapety doskonale fioletu i niebieskiego zestawu słuchawkowego. Czarne szafki są również zyskuje popularność. Możemy wyróżnić inny obszar tapety kuchnia, na przykład, posiłki wzorzyste tapety do dekoracji i miejsce do gotowania bezpośrednio - Uni tapety soczyste odcienie. Nie zapomnij o tapety z wzorami i rysunkami kwiatów, są one również w modzie. Jednak nie przeciążać pokój kolorowe tapety, meble powinny być lekkie i monochromatyczne, aby stworzyć kontrast z tapety. Najważniejsze, że pokój był harmonia, a oczy nie cierpią z powodu obfitości faktur i odcieni.

Tapety do ścian w 2017 roku (wideo)

Podsumowując, należy stwierdzić, że w roku 2017 nacisk położono na komfort i przestrzeni, czyli tapety powinny pasować do wnętrza, dzięki czemu pomieszczenie optycznie większe i bardziej. Nie bój się eksperymentować z kolorami i teksturami, jak długo sygnał połączony i wprowadził coś nowego i świeżego we wnętrzu. Do sypialni i kuchni, można wybrać stonowane odcienie światła, a na salonie podjąć jasne i soczyste kolory, różnorodne wzory abstrakcyjne. Jeśli wykonać zadanie dokładnie i jakościowo, modne i stylowe tapety będzie zadowolić swojego właściciela od kilku lat.

Modne tapety na ścianach w 2017 roku (zdjęcia)

3d-tapety-na-living-room-74 1 oboi 5-relaksujący-pokoje dzienne-with-wspaniały-nowoczesny-sofy-7 6 33-19 137 355 382 1091-współczesny i ciepła sypialnia-tapety-design-rodzina-style-by1440x900 1731-do-wie-salonie-with-skórzane stołki-zielono-szaro-dywan-wallpaper1280x720

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

33 − = 23

map