Topiary z rękami dla początkujących: 5 ważnych zasad

Topiary z rękami dla początkujących: 5 ważnych zasad

12 October 2017Topiary z rękami dla początkujących: 5 ważnych zasad"drzewo szczęścia" nie tylko udekorować swój pokój, ale także stać się jasny akcent we wnętrzu Topiary - oznacza „drzewko szczęścia”. Ten rodzaj twórczości jest dzisiaj bardzo popularne. Ten fascynujący proces wziął swój początek w starożytnym Rzymie - krzewy i drzewa golić w postaci kul i innych kształtów. Dziś Topiary jest element nowoczesnych pomieszczeń. Takie ciekawe produkty ozdobić każde wnętrze, dodając tajemnicy i szczególną atmosferę.


Topiary łatwe dla początkujących: 5 Ważne zasady

Zrobić prosty Topiary własnych rąk nie jest trudne, ważne jest, aby wybrać odpowiedni materiał i określić przedmiot. Wyraźne instrukcje, oczywiście, w tym sensie nie jest dostępna. Ale aby zobaczyć lekcje i nauczyć się podstaw i niuanse procesu twórczego nie zaszkodzi.

Należy przyjąć podstawowe zasady, aby pamiętać:

 • pnia drzewa, aby racjonalnie z wytrzymałego i odpornego na zużycie materiału;
 • Korona początkowo być pokryta farbą akrylową, podobny w tonie do wystroju;
 • Napełnij podstawkę może być dowolny materiał zdolny mocno trzymać podstawę;
 • Farby i kleju, po wyschnięciu nie powinny wydzielać zapach;
 • W jednej piosence, można korzystać z dwóch i trzech koron.

Przed powstaniem pierwszych Topiary najlepszy widok tutoriali lub wideoPrzed powstaniem pierwszych Topiary najlepszy widok tutoriali lub wideo

Absolutnie wszystkie elementy topiary, dziś możliwe jest nabyć w specjalnych wydziałów do robótek. A na koniec, aby zebrać poczętego kompozycja będzie miała żadnych trudności. Ale umieścić duszę w takim procesie twórczym zdarza się tylko pod warunkiem, że puste wykonany własną rękę.


Niezwykły materiał do dekoracji Topiary może służyć jako: banknoty, mchu, żołędzie, szyszki, suszonych liści i kwiatów, muszli, kamieni.

Topiary dla początkujących: podstawowe elementy

Głównym i ważne w produkcji Topiary nie jest istotny, a jej kształt - jest urządzony dużego podłoża na trzpień, umieszczony na stabilnej podstawy.

Topiary składa się z trzech głównych części:

 1. Można rozpocząć pracę z dowolnego procesu, ale racjonalne pierwszym krokiem do przygotowania stoiska. W większości przypadków, rola odgrywana przez stoiska doniczce lub zwykłego kubka. Wewnątrz takiej ramy jest umieszczony silikonowej, pianki lub materiału gumowego, aby kufer jest dobrze zachowane. Ozdobione fundamentu do swoich potrzeb, w tym przypadku, nie może bać się marzyć i wkleić koraliki, fasoli, przyciski lub papier. Najważniejsze - harmonijne połączenie całej kompozycji.
 2. Wytwarzanie beczki. Materiał do produkcji bagażnika może służyć jako cokolwiek. Na przykład: użyj prawdziwe gałązkę z drzewa - pokrycie go farbą lub plam; połączyć kilka shpazhek, rur lub prętów gruntów - tie i owinąć taśmy lub nitki. Można również skorzystać z drutu. To jest przygotowanie kilku równych elementów o jednakowej długości i owinąć drutem jakieś zdjęcia.
 3. Przygotowanie podłoża. Podnieść fundament dla topiary powinniśmy rozpocząć od pomysłów. Jeśli w procesie będą musiały trzymać fundamentów wystrój, to najlepiej wziąć miękką bazę takich jak styropian. Dla elementów spajania na szczycie korony lepiej dawać pierwszeństwo materiałów stałych, takich jak tworzywa sztuczne lub tworzywa sztucznego.

Przed utworzeniem topiary, należy określić jego kształt, a dopiero potem - z rejestracjąPrzed utworzeniem topiary, należy określić jego kształt, a dopiero potem - z rejestracjąTopiary podstawa nie musi być kulą. Być odpychane od zdarzenia lub ważnej daty, po której produkowanego Topiary. Twórcze i oryginalne zasady patrzeć w formie gwiazdek, liter i cyfr - na urodziny lub inne uroczystości, w kształcie serca lub drzewa - w Walentynki i Nowego Roku. Jeśli to konieczne, podstawa, aby być pokryte farbą lub pastą nad papieru falistego według dekoracji koloru. Zatem istnieje wyjątek od podstaw malowania ewentualne braki.

Materiał do dekoracji topiary może być absolutnie żadnych elementów małych kulek lub przycisków do cukierków i owoców.

Wygląd drzew powinny koncentrować się na razie, do którego jest wykonana. Jeśli jest to dar dziecko, potem jako dekoracji można użyć cukierki w kolorowe opakowania. Jeśli przy okazji było święto, ozdoby mogą służyć do wielu jasnych wstążki, koraliki, żywe kolory i dżetów. Topiary robi dla siebie, musimy wziąć pod uwagę ogólną wnętrza obudowy.

Topiary zrobić własnymi rękami dla początkujących: krok po kroku zdjęcie

Krok po kroku - przydatny pomocnik dla początkujących, aby zrobić piękne drzewa własnymi rękami. W prostym przykładzie staramy się spełniać techniki projektowania i zasadę działania.

Instrukcje krok po kroku powiedzieć, w jaki sposób poprawnie i szybko zrobićInstrukcje krok po kroku powiedzieć, w jaki sposób poprawnie i szybko zrobić "drzewo szczęścia"

Materiały do ​​Topiary:

 • Gotowe kulki z pianki (2 kawałki różnych rozmiarach.);
 • Przędze bawełniane lub taśmy;
 • Szpikulec lub cienkiej rurki;
 • Każdy wkładka (np nieożywionych kwiatów);
 • Dowolna zasada - oprawę;
 • Sztuczna trawa.

Proces ten rozpoczyna się od produkcji stojaka. Kubek jest umieścił piłkę pianki o odpowiedniej wielkości. Szpikulec szczelnie owinięty taśmą dekoracyjną i umieszczony w naczyniu, tak aby spowodować w zasadzie utrzymuje stabilny i nie spadła. Jeśli jest to pożądane preforma może być pokryta klejem. Sztuczne kwiaty są podzielone na oddzielne gałęzie, a następnie każdy kwiat osobno, tkwi mocno w bazie. Gotowe szaszłyki przebite koniec korony, posmarowana klejem. Stojak urządzony ze sztuczną trawą do całkowicie ukryć dolną podstawę.

Dokonywania takiego topiary z rękami w skrócie, najważniejsze, aby mieć wielkie pragnienie i twórczej inspiracji.

Krok za krokiem Master Class: Topiary dla początkujących

Każda klasa mistrz jest atrakcyjna na swój własny sposób. Ale trzeba Topiary? Jak zrobić topiary z rękami? Od czego zacząć?


Topiary tworzenia własnych rąk, można wykorzystywać różne ozdoby, wstążki i kwiatyTopiary tworzenia własnych rąk, można wykorzystywać różne ozdoby, wstążki i kwiaty

Do produkcji drzew będą musiały:

 • Ball - podstawą piany;
 • Biało-różowe kwiaty wykonane z tkaniny;
 • Goździki paciorkami na końcu;
 • Satynowe wstążki;
 • puli;
 • Użytkowa trawa;
 • Gotowa pomalowana na biało bagażnik (z magazynu do robótek ręcznych);
 • Małe igieł;
 • Gorący klej;
 • Gipsu i wody.

Nie ma jednoznacznych typy z topiary, ponieważ indywidualnej i bezgranicznej wyobraźni kreatywności.

Stepping:


 • Aby rozpocząć przygotowania platformę, na której można trzymać podstawę. Mieszać gipsu z wodą, aż do grubości gliny.
 • Umieścić mieszaninę do naczynia i lekko w niej zanurzony w gotowym beczki. Tułowia powinna być ustawiona prosto i trzymać ręce trochę, tak że nie jest zgięty i wyschnięciu tynk nie miał czasu, aby go naprawić.
 • W misce zrobić wgłębienie do naciągania go na lufie.
 • Na spotkaniu z pianki z gorącego kleju, zupełnie kropla, klej kwiaty blisko siebie, aby uniknąć radiologicznych białą bazę. Za każdym kwiat fix stadniny.
 • Mała płyn wypełniający wnękę i zakotwiczenie kleju na koronę trzonka.
 • Ozdobić wiązana Różowa wstążka łuk w miejscu połączenia tułowia do korony. Maskowanie tynk dekoracyjny trawa w doniczce.

Twój Topiary może mieć bardzo różne kształty i dekoracje, ponieważ wszystko zależy od twojej wyobraźniTwój Topiary może mieć bardzo różne kształty i dekoracje, ponieważ wszystko zależy od twojej wyobraźni

Śliczne drzewko jest gotowy!

Kwiaty na spotkaniu może być zamontowany w sposób chaotyczny, na przemian różowy i biały. Lub celowo ozdobić pół korony w kolorze różowym, a drugi biały.

Gips może być zastąpiony przez innego gruntu lub naturalnej gleby.

Topiary z rękami dla początkujących (wideo)

Topiary - jest nieskończona pole do realizacji śmiałych pomysłów twórczych i nieograniczonych możliwości. Drzewo szczęścia, wykonany własnymi rękami, przyniesie wiele radości, nawet tylko z procesu twórczego. Ale w końcu, oczywiście, będzie cieszyć oko i stworzyć wyjątkową atmosferę w domu. Choć aktywnie odnalezione dzisiaj notatek fenshuya.

Topiary dla początkujących (foto)

0ca565c42f1123575d937aa139kb - tsvety-Floristika-topiarij-mandarinovyj 3 005f629156bd15d195ea0750942c3222 7e3d3be663ffaf2459cee04534f868c6 20-1 461 4358b114-1c58-41ec-ab55-1988196c95d8 5162905 15451736382 a8880b9a-35c8-4fee-96a1-4ce064aa8a05

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

87 − 80 =

map