Topiary wyglądają jak wstążki: 27 zakłady fotograficzne

Topiary wyglądają jak wstążki: 27 zakłady fotograficzne

12 October 2017wstążki Topiary okazją do podświetlić wnętrze swojego lokaluwstążki Topiary okazją do podświetlić wnętrze swojego wstążki pomescheniyaTopiarii - jest to najlepszy sposób, aby dać mały Design Apartment flair. Dekoracja ta różni elegancję, prostotę i romansu. Taśmy doskonale podkreślają delikatne wnętrze mieszkania i będzie kluczowym elementem każdego pomieszczenia. Delikatna Topiary jest nie tylko uniwersalnym dekoracji, ale również ciekawy prezent.


Topiary wstążek: Co jest potrzebne do produkcji

W celu stworzenia topiary z rąk, trzeba przygotować jej głównych składników. Nadaje się zarówno do środków pod ręką, i zakup materiałów.

Aby dokonać topiary, wiele materiałów nie są potrzebne, ponieważ większość tego, co trzeba mieć wszystkich w domuAby dokonać topiary, wiele materiałów nie są potrzebne, ponieważ większość tego, co trzeba mieć wszystkich w domu

Głównymi elementami są:

 • puli;
 • gips;
 • szczotka;
 • nożyczki;
 • gliny;
 • igły;
 • świeca;
 • taśmy;
 • Nóż piśmienne;
 • kulki;
 • szyfon;
 • Przyklejają się do beczki.

Elementy te są wystarczające, aby stworzyć niepowtarzalny wystrój. Pot służy jako podstawa, jest umieszczona w bazie bagażnika. Poprzez ten element przyjmuje swoją stabilność kształtu. Zrób pula może być sobą, albo kupić gotowy projekt.


Ponieważ trzon wystaje drutu lub drewnianej niepowodzeniem. Sam piłka może być z tworzywa sztucznego lub pianki. Jest wykonana samodzielnie, lub nabyć w sklepie do robótek. Wszystkie elementy nie są tak trudne do znalezienia.

Umieszczenie Topiary taśm: który jest podstawą projektowania

Topiary składać się z kilku podstawowych elementów. Tworzenie dekoracji puszkę według osobistych preferencji. Nie ma żadnych wymagań dotyczących tej pracy nie istnieje. To wszystko zależy od kreatywności człowieka i jego pragnień.

W celu zebrania Topiary, śledzenia ich wyobraźnię i kreatywność, pozostałe wymagania w tej pracy nie istniejeW celu zebrania Topiary, śledzenia ich wyobraźnię i kreatywność, pozostałe wymagania w tej pracy nie istnieje

Zatem Topiary ma standardową budowę: • Ball-korona;
 • bagażnik;
 • Podstawa.

Ball - korona jest zwykle wykonane z tworzywa sztucznego, pianki lub pogniecione gazety. Można je nabyć w postaci gotowego projektu i uczynić go swoim własnym. Gazety siła korona nie gorzej niż plastiku i pianki, najważniejsze jest, aby odpowiednio zorganizować głównym elementem.

Lufa mogą być reprezentowane za pomocą metalowych lub drewnianych kija. Materiał nie ma znaczenia, w każdym razie, ten element będzie prawidłowo okucia ukryte. Prawie każda klasa mistrz obejmują podstawy korzeni.

Powód - to pot. Jego głównym zadaniem - aby zachować strukturę i zapobiec jego upadkowi. Aby rozwiązać bagażniku używane gipsu lub cementu. Materiał nie ma znaczenia, najważniejsze, że konstrukcja była solidna.

Wszystkie elementy wykorzystywane do siły, chowając się stopniowo okucia. To eliminuje wady i stworzyć niepowtarzalną dekorację mieszkania.

Niezwykłe Topiary taśm własnymi rękami: Master Class

Stworzyć niepowtarzalny wystrój wstążkami pod życie każdego człowieka. Aby to zrobić, trzeba uzyskać materiały i rozpocząć produkcję.

Zaczynają zbierać Topiary, należy upewnić się, że zakupiony wszystkie niezbędne materiałyZaczynają zbierać Topiary, należy upewnić się, że zakupiony wszystkie niezbędne materiały

Głównymi elementami są:

 • Taśma satynowa;
 • Drewniany kij;
 • gliny;
 • gazeta;
 • akcesoria;
 • Pot.

Jak opisano powyżej, balon - Crohna może składać się z dowolnego materiału. Najlepszym rozwiązaniem jest zmiętą gazetę. Pokrywają się one ze sobą tak długo, aż trwałym piłki. Papier może być w różnych kolorach, a to jeszcze zablokować nić. W powstały otwór i piłka jest włożona do jej tułowia. Na górze jest on przymocowany za pomocą kleju, a na dole przez gipsu lub cementu.


Podstawa drewno jest garnek. Kiedy cała struktura jest sucha, można rozpocząć wykończeniowe. Taśmy wykonane z kwiatów, które następnie są przyłączone za pomocą kleju. wątek beczka lub zdobione papier do decoupage. Dodatkowo, wszystkie wklejone nad koralikami, dekoracyjne jagody, kwiaty i suszone owoce.

Jak ozdobić Topiary każdy decyduje się na własną rękę. Wiele pomysłów można szpiegować na zdjęciu w internecie. Ograniczenia dotyczące materiał lub bez dodatkowego sprzętu.

Jak zrobić kwiaty z wstążkami Topiary: szczegółowy opis

Taśm, można utworzyć wiele ciekawej biżuterii, może to być róże, stokrotki, a nawet słoneczniki. W tej sekcji, szczegółowy scenariusz tworzenia kolorów satyny zostaną opisane.

Wykonując kilka prostych wskazówek, można tworzyć nie tylko topiary i arcydziełoWykonując kilka prostych wskazówek, można tworzyć nie tylko topiary i arcydzieło

musi być przygotowany do produkcji elementów dekoracyjnych:


 • Taśma satynowa;
 • gliny;
 • kulki;
 • Igieł.

Pierwszym etapem jest cięcie taśmy w odstępach 30 cm, szerokość nie powinna być mniejsza niż 2,5 cm. Kąt jeden element składany do trójkąta i skręcone. Operacja ta odbywa się kilka razy. Rezultatem jest rozeta. Końcówka taśmy jest złożony i starannie przycinane. Wszystkie odcinki opalanie przy użyciu świec, będzie uniknąć rozpadu róż.

Krok po kroku działania można utworzyć różne kwiaty. Dla pięknej topiary, zaleca się, aby użyć taśmy o różnych kolorach.

Oprócz kwiatów, można dokonać liści. Są one wykonane z kwadratów mniejszej długości. Wybrany taśmy należy wyciąć elementy 5 na 5 cm. Środek zgrubienie jest określone, a krawędzie zaschipyvaem igły.

Topiary taśm z własnych rąk (wideo)

Na koniec wszystkie elementy są umieszczone na misce i są przymocowane do nich za pomocą kleju. Liczba kwiatów może być dowolna rzecz, że projekt spełnia preferencje danej osoby.

Topiary - niestandardowy wystrój mieszkania. Figurki, kwiaty i inne elementy dekoracyjne, własnymi rękami, zyskują popularność z każdym rokiem. Wiele klas mistrzowskich pozwalają uczynić wyjątkową biżuterię, niezależnie od ludzkiej wiedzy.

Topiary wstążki satynowe (foto)

1162002 03-066 84cef02d17acaf4fccb689cee641-svadebnyj-salon-topiarij-IZ-atlasnyh-lent0211031500-681x924 000012664 590361000x15001406542827 68070f88179bdef49fef601a02b6f9ac 777835 718147-1422619044dscn1641 32449295 997413

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

76 − 66 =

map