Topiary wstążek atłasowych 5 oryginalnych pomysłów

Topiary wstążek atłasowych 5 oryginalnych pomysłów

12 October 2017Topiary wstążki satynowe doskonałe uzupełnienie każdego wnętrzaTopiary wstążki satynowe idealnie uzupełnia każdy intererTopiary wstążek atłasowych to znakomity dekoracji, idealne do domów z każdym wnętrzem. Najważniejsze - aby odtworzyć realistyczny obraz i połączyć odpowiednio z każdym innym kolorem. Na początku może się wydawać, że podstawa do produkcji tytanowych topiary kłamstw, które mogą sprostać tylko mistrz z dużym doświadczeniem. Droga będzie opanować dzieje, dlatego początkujący ma duże szanse.


Topiary z satynową tasiemką z rękami: przygotowanie materiałów

Pierwsze kroki na początku trzeba dbać o obecności wszystkich materiałów, które mogą być potrzebne w tym procesie.

Proces przygotowania - jest kluczowym punktem, z którego prawidłowości wyniku końcowego zależy bezpośrednio.

Aby utworzyć topiary lepiej odebrać taśmę różnych kolorach jednocześnie uniknąć niepotrzebnych medleyAby utworzyć topiary lepiej odebrać taśmę różnych kolorach jednocześnie uniknąć niepotrzebnych medley

Do pracy wymaga:

 1. wstążki satynowe. Najlepiej jest wybrać kilka pasm koloru, od 3 do 5. Jednakże, w ogóle ważne, aby utrzymać środek, który nie zdarza się zbyt wulgarne lub bez smaku.
 2. Pot lub plantator. Pożądane jest, aby element ten był niewielki lub nawet bardzo małe. Materiał nie ma znaczenia. To może być wykonana z drewna, tworzywa sztucznego lub papier-mache.
 3. „Pień” drzewa. Elementary rozwiązanie - drewniany kij, idealny grunt się ze wszystkich stron. Jednakże, jeśli okaże się to niemożliwe, można kupić jej odpowiednik z tworzywa sztucznego.
 4. Papier do tworzenia koronę. Nie ma żadnych ograniczeń. Gazeta, papier lub magazyn - do pracy to wszystko idealnie pasuje.
 5. Wystrój. Natychmiast po zakończeniu prac będzie miał kilka ozdobić garnka i koronę drzewa. Dla tych celów idealnym zwykłe farby z pojemnika, koraliki, kryształy, itd.

Przed zakupem brakujących elementów, trzeba przemyśleć każdy szczegół, to będzie wyglądać w produkcie końcowym. Następnie przejdź w różnorodności oferty będzie znacznie łatwiejsze.


Topiary „sercem” wstążki satynowe - dar miłości

Najlepszy prezent dla valentine serca - Topiary jest wykonany własnymi rękami. Wszystko zaczyna się jako standard dla tego rodzaju fałszerstwa: podstawy, owinięte w satynowy i ustalonym z góry podniósł pulę.

Topiary wstążki satynowe w sercu - to świetny prezent dla zakochanychTopiary wstążki satynowe w sercu - to świetny prezent dla zakochanych

Teraz jednak uczyni serce, a praca będzie wykonywana w następującej kolejności: • Styropian serca wyciąć odpowiedni rozmiar;
 • Na dnie pustego otworu jest wykonany w celu zainstalowania go na lufie;
 • Serce piękne przyklejony papieru falistego ze wszystkich stron;
 • Z satyny wstążki są małe serca, które są następnie przyklejone do serca pianki.

Topiary „serce” - dość pracochłonne zadanie, które nie pozostawiają godzina pierwsza. Jednak wszystkie ich wysiłki zbladł na widok szczęśliwych kochających oczach.

Topiary z satyny S „Słoneczniki” - ozdoby do nastroju

Prawie każda klasa mistrz dla początkujących pokazuje technologii wytwarzania słoneczniki słonecznych, które z pewnością staną się mile widziany w każdym domu.

Korzystanie wstążki satynowe żółte i zielone kolory, można stworzyć oryginalny topiary w formie słonecznikaKorzystanie wstążki satynowe żółte i zielone kolory, można stworzyć oryginalny topiary w formie słonecznika

 I są one wykonywane w następującej kolejności:

 • Wyciąć okrągły podstawie tektury;
 • Wygięte w postaci płatków żółtej taśmy przylega do podłoża, wychodząc 1 cm od krawędzi;
 • W dolnej części kartonu przyklejony płatków zielonych, w odległości 2,5 cm od krawędzi;
 • W celu okazały bujne słoneczniki, płatki trzeba skleić w kilku rzędach, stopniowo podnosząc do bazy;
 • A także w celu stworzenia realistycznego „w połowie drogi”, można użyć ziaren kawy, który symuluje nasiona.

Po słonecznik zostanie zainstalowany na trzpieniu, dno może przykleić kolejny wiersz zielonych płatków, które będzie również służyć jako swego rodzaju zbrojenia.

Kwiaty wstążki satynowe dla Topiary krok po kroku

Średnio Topiary potrzebują od 20 do 25 kwiatów o różnych rozmiarach. Najprostsza technika - jest to wstążki skręcanie w czystym rozety, który jest bardzo łatwo trzymać na piłkę.

Topiary w formie róż wygląda szczególnie imponującoTopiary w formie róż wygląda szczególnie imponująco

Innym, bardziej skomplikowana technologia polega na wykorzystaniu kilku rodzajów tkanek:


 • Atlas;
 • Siatka;
 • Jedwab.

Pochodzi z tkaniny wyciąć kółko, że po obróbce krawędzi powinno się odbyć pod świecę. Jednak ważne jest, aby nie przesadzić, tak że materiał nie jest zaciemniony.
Po wszystkich warstw wytworzonych może rozpocząć zbieranie kompozycje: pierwszą nałożoną jedwab, następnie Atlas, a następnie siatki. Future Flower pewnością uszczelnić gwint i ozdobić koralik ukryć szwy. Szczeliny pomiędzy kwiaty mogą być wypełnione wstążki organzy, która jest bardzo harmonijnie zintegrowane z ogólną koncepcją.

Topiary wstążek atłasowych: kompozycja ślubna

Ślub Topiary jest bardzo oryginalny prezent, który długo będzie przypominać kilka ich szczęśliwy dzień. W procesie, zazwyczaj nie występują powikłania.

Główną zasadą sporządzania topiary ślubny - za pomocą pastelowych wstążkiGłówną zasadą sporządzania topiary ślubny - za pomocą pastelowych wstążki

 A jednak niuanse procesu nie istnieją:


 • Należy stosować nie więcej niż 3 kolory, aby najbardziej delikatne topiary;
 • Więcej satyna, siatki i organza - te produkty wyglądają najbardziej łagodny;
 • Ważne jest, aby nie przesadzić: produkt nie powinien być nalyapistym.

Proste i jednocześnie, niezapomniany niespodzianka na pewno sprawi, splash i dać młodzieży szansę na długi czas szczęśliwie przypomnieć, co wydarzyło się w ich życiu wydarzenia.

Topiary wstążek atłasowych i organzy

Wykorzystane jako podstawa piłka najpierw należy wkleić na własny kolorowy papier do druku gazet nie jest postrzegana przez cienką tkaninę. Organza jest zwykle nawinięta na spotkaniu w satynowe wstążki służyć jako dekoracja dla niej. Najlepiej jest, aby im kwiaty, o różnych kolorach.

Połączenie satynowej wstążki i organzy rezultacie zapewnia znakomityPołączenie satynowej wstążki i organzy rezultacie zapewnia znakomity

Topiary z kolorowymi wstążkami i organzy idealnie pasuje do każdego wnętrza, a będzie to wspaniały prezent dla każdego festiwalu.

Na zasadzie należałoby wziąć kilka niuansów, które pozwalają zagwarantować uzyskanie arcydzieło:

 • Do pracy, pożądane jest użycie kleju, który nie pozostawia śladów;
 • Do pracy niezbędnej do sekwencyjnego, czekając na poprzednich elementów są suche;
 • Aby uczynić produkt elegancki wygląd, może być pokryte cekinami.

Topiary wstążki satynowe (wideo)

Wszelkie krok po kroku klasy Wizard - jest to okazja, aby stworzyć prawdziwie wykwintne dzieło, bez ponoszenia znacznych kosztów finansowych. Słoneczniki, motywy ślubne, kwiaty i wstążki organza będzie prawdziwym dobrodziejstwem dla tych, którzy są w ciągłym poszukiwaniu prezentów dla swoich bliskich.

Topiary wstążki satynowe (foto)

179 0a56d6b8 139DSC0187 12006 150DSC0159 3bfbdaedbd03e102f5aa0586b7a8 - tsvety-Floristika-topiarij-IZ-atlasnyh-lent 2016 --------------- 4559d8ac4bba14eae292d2e329iq - tsvety-Floristika-topiarii-IZ-atlasnyh-lent 124691500x10831408558745 42b950d2

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 6 =

map