topiary için gerekeni 12 temel maddeden yükseldi

topiary için gerekeni 12 temel maddeden yükseldi

12 October 2017Güzel ev yapımı Topiary herhangi şenliğinden için mükemmel bir hediyeGüzel ev yapımı Topiary gül herhangi bir tatil meropriyatiyaTopiary için mükemmel bir hediye üstün ve her yaştaki bir kişi almak güzel olacak bir hatıra, yürütmek için oldukça basit bir olmasıdır. Deneyimli ustalar işlemek ve birkaç saat içinde olabilir iken güç bir hediye imalatı için, günde gider. gerekli değildir her durumda acele edelim. Asıl - eserinde içine sevgi maksimum koymak ve işletmenin başarılı bir sonuç inanmak. Tüm başarmalıyız.


Nasıl Topiary için bir gül yapmak: Seçenekler malzemeler

işe alma, süreçte gerekli olabilecek tüm gerekli malzemelerin kullanılabilirliğini sağlamak önemlidir. çok sorunlu olacak sürecinde onlar için arama dalıp çünkü gerek bile en küçük detay dikkate alınması için. Birincil görevi - gül yapılacaktır belirlemek için.

En popüler seçenek saten şeritler budama olduğunuEn popüler seçenek saten şeritler budama olduğunu

Ve dikişçi takdirine çeşitli malzemeler olacaktır:

 • Oluklu Kağıt;
 • bez;
 • Renkli kağıt;
 • peçeteler;
 • Herbaryum;
 • Çiçekler için dekoratif örgü.

Düzgün dekor diğer unsurları ile birlikte koyarsanız bu malzemelerin her biri, basitliği rağmen, oldukça şık görünüyor. Ancak, karmaşık yürütmek için gerekli tüm malzemelerin gerçekten şık kompozisyon, seçim yapmak için. Buna ek olarak, herhangi bir dikişçi tüm güller tek malzemeden oluşması gerekir söylüyor. Bunlardan birkaç birleştirin bazı durumlarda, tabii ki, mümkün, ama yeni başlayanlar cesur deneylerden kaçınmalıdır.


Topiary ilk kez yaparak, adım adım talimatları ne gider dinlemek daha iyidir. Ardından ürünün kusursuz dışarı dönecek olasılığı önemli ölçüde artırır.

İyi MC: güller Topiary

gül Topiary aynı zamanda, en basit ve kategorisinde, yalnız bıraktı veya arkadaşlarınıza vermek için mutlu olabilir "ilginç" hatıra aittir. sınıflar - Başlamak için, efendisine fikirlerini getirmek uzmanların tavsiyesi ile kendilerini kol gerekir. Bunlardan en iyi kendileri için seçmek önemlidir ve bu temelde iş kurmak.

En iyisi elleriyle tekrar edilebilir seçkin ustaları, ve erişilebilir ve iyi özetlenen işten bir MK olmadığını anlamak önemlidir. Özellikle eğitimin başlangıç ​​aşamasında, kopyalama, bir utanç değil. Utanılacak işlerini lekesiz dışında, öğrenmeye reddetme.

MK topiary oluşturmak için - kendi elleriyle güzel bir hediye yapmak için büyük bir fırsatMK topiary oluşturmak için - kendi elleriyle güzel bir hediye yapmak için büyük bir fırsat

Çalışma aşağıdaki malzemelerin seçimi ile başlamalıdır: • Kınnap veya kurutmak;
 • Mevcut tespit tutkal;
 • gül üretimi için maddeler;
 • Dekoratif elementler;
 • Saksı;
 • Sıva ya da alçı karışımı.

Buna ek olarak, tüm işlemler, her bir katman tamamen kuruması için bekleyen sürekli iyi sabırlı gerçekleştirmek için. Çalışma kesinlikle başarılı bir sonuçtur. Gerekirse ana şey hemen hataları görünür düzeltmek, acele ve hiç değildir. Herkes, hatta en iyi ana sınıfı sonunda ve semere, sayısız denemeler ve hatalar ile doludur.

rozetler nasıl yapılır

Her budama sonunda tek bir bütün oluşturacaktır boşlukları belli bir sayıda oluşur. Oluklu kağıttan Güller - Bu yeni başlayanlar için mükemmel kolay seçenek vardır.

Bu küçük çiçeklerin renk ve büküm gibi küçük dikdörtgenler kesmek için yeterli. Bundan başka, bunlar sadece yapıştırıcı ile alt bağlanmış ve bileşim ana parçası ile birleştirilir. Hiçbir şey karmaşık, ancak yapı gerekli değildir aşırı üç boyutlu figürler elde peçete ve kağıt mendil, o anlamak önemlidir.

Güller için Amacıyla Topiary güzel ve özgün olduğunu, böyle bir konunun oluşturulması konusunda tüm çalışma çok dikkatli ve dikkatle yapılmalıdırGüller için Amacıyla Topiary güzel ve özgün olduğunu, böyle bir konunun oluşturulması konusunda tüm çalışma çok dikkatli ve dikkatle yapılmalıdır

Eğer hafif bir Topiary almak istiyorsanız, daha iyi çok güzel çiçekler üretmek saten kurdele, kompozisyonuna kalmak. Topiary görsel çok nazik ve kolay iken Güller iyi çapında küçük yapılır.

başyapıt ortaya çıkması için bir önkoşul kriterlerini şunlardır:

 • iş doku ya da yapışkan parçacıkları kalır herhangi bir başka bir malzeme de bu dikkat ederek, dikkatli bir şekilde yapılması gerekir;
 • Toplu çiçekler o kalifiye işçi onlar oturduğundan emin özen önemlidir bu yüzden çok hızlı "düşmek" eğilimindedir.

eşit karmaşıklığı ve imalat açısından kuru kağıt ve sentetik rozochek üretimi. her şeyi doğru ilk kez dışarı dönecek beklemeyin. Ancak, iş dikkatli bir yaklaşım başarılı olacaktır.

Yapılmaması Gerekenler

Son yıllarda, popülerliği topiary için dahil kullanılan yapay çiçekler, kazandı. Ucuz görünüyor ve çoğunlukla zıt bir izlenim yaratır çünkü Ancak, böyle bir kombinasyon, her zaman başarılı değildir.


topiary yaratılması için temel kurallara bağlılık, size değil, aynı zamanda başkalarına sadece itiraz için emin gerçek bir usta, yapabilirtopiary yaratılması için temel kurallara bağlılık, size değil, aynı zamanda başkalarına sadece itiraz için emin gerçek bir usta, yapabilir

Craft kategorik uymaz:

 • Çiçekler asit renk;
 • bileşimin çok hacmi;
 • Başarısız renk kombinasyonları.

Usta sınıfı: gül Topiary (video)

Basit ve ortak kompozisyon, hatta bir acemi yapabilirsiniz - gül Topiary. Sadece ilgili belgeleri hazırlamak ve sabırla talimatlara göre çalışmaları yürütmek üzere, iş için ayarlamak gerekir.


gül örnekleri güzel budama (fotoğraf)

0dcd2a079615a752a042c8402dlb - tsvety-floristika-topiarij-Rozy 11img7620 1jpgbig 3fa410c5f05aa3c3bf46819303wv - tsvety-floristika-topiarij-iz-roz 3ede288ae15d741daa3d7c57f15s - tsvety-floristika-topiarij-nezhnost 7jpgbig 8c425e7e8a31e293ea27809b24jx - tsvety-floristika-topiarij-iz-roz 71d36c14e622219c4ee6dae9d0jv - tsvety-floristika-topiarij-interernoe-derevo 43 73-derevo-schastya-iz-roz

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

51 + = 54

map