Topiary Ağacı Oluşturma: 10 elementleri

12 October 2017Topiary ağaç - bu yeni yıl tatili iç süslemeleri yardımcı olacak güzel bir eserdirTopiary ağaç - bu o şey vermek zaten imkansız gibi görünüyor, özellikle yeni yıl tatili için harika bir hediye olabilir Yılbaşı prazdnikamTopiary ağacının iç süslemeleri yardımcı olacak güzel bir eserdir. hiçbir şablon veya kurallar vardır çünkü El Sanatları, bu amaçla büyük bir alan için açılır. Kafanda bir resmini ve gerçekleşme yollarını çalışmak yeterlidir. Buna ek olarak, kendi elleriyle hediye - bu eşsiz parça dünya diye bir şey olmadığını hangi bir kopyasıdır.


topiary Noel ağaçları yapılan ne

Topiary Noel ağacı yürütme modelinin klasik formundan farklı, ama çalışma genellikle komplikasyonlara neden olmaz. Tüm aşamalar ayrıntılı olarak ele istenen ana sınıfı, temel için yeterlidir. Yani iş daha kolay ve daha güvenilir olacaktır yoktur. Her durumda, acemi ayağa sona erecek göreceksiniz.
Başlangıç ​​için, bunu ağaç yapılacağı itibaren tanımlanması gerekir.

uygulanması için seçenekler birkaç olacaktır:

 • mukavva,
 • Gazete kâğıdı;
 • plastik;
 • Dekoratif örgü, bant, vb

En kolay yolu - plastik Noel ağacı hazır formu satın almak ve kendi elleriyle süslemek için. Aynı zamanda, hiç kimse hile tanıyacak yeterli basit alın ve. Başka bir şey olduğunu bir formu her zaman kolay değildir bulmaktır. Denersen Ancak, o zaman gerçek. Özellikle o şekilli çeşitli balıksırtı ve oldukça sıradışı alabilirsiniz.

hemen her hurda malzemelerini yapabilirsiniz Topiary, ana şey - hayal göstermek içinhemen her hurda malzemelerini yapabilirsiniz Topiary, ana şey - hayal göstermek için


Biraz daha karmaşık üç boyutlu Noel ağacı karton veya kağıt bitmiş yapacaktır. Burada, şekil kesip araya parça tutkal, kurutma bekleyin ve ardından süslemek gerekiyor.

Her dikişçi bağımsız seçer Ne seçin. Bu durumda, her iki sürüm var olma eşit hakları vardır.

Topiary Noel ağacı: Yeni başlayanlar için bir ana sınıfı

Başlamadan önce, gelecekte gerekli olabilecek destekleyici malzemelerin bir dizi hazırlamak önemlidir.

Arasında dahil etmek için herhangi dikişçi ihtiyacını Mutlaka sahip olunması gereken: • tutkal çeşitli tipleri;
 • Dekorasyonu;
 • Paetki, macunlar, vb.,
 • Saksı;
 • Sıva ya da alçı;
 • Vata.

MK acemi iğne kadın Noel ağaçları şeklinde özgün ve güzel topiary oluşturmanıza yardımcı olacaktırMK acemi iğne kadın Noel ağaçları şeklinde özgün ve güzel topiary oluşturmanıza yardımcı olacaktır

unutmamak için amacıyla, birkaç saat (gün) unutulmuş önemsiz şeyler girilecektir olduğu bir liste yapmak için başlangıçta en iyisidir. Gerekli şeylerin nihai liste oluşturulacak sonra alışverişe gidebilirsiniz.

Telefonum var olması, oturup işe alabilirsiniz. seçimin ne olduğuna bağlı olarak - Noel ağacı veya üretim bitmiş şekli, çalışmak lazım. Ağaç henüz dekore hazır değil sonra, gövde üzerine kaldırırlar ve uzun bir kenara koyabilirsiniz.

Şimdi zemin hazırlamak gerekir. Bu amaçlar için, güçlendirmek ya da su mermerinden alçı harcı bir saksı haznesi içine sokulan. sertleştirme üzerinde yaklaşık bir gün sürer. Bu süre zarfında, biraz dinlenebilirsiniz. bileşim sertleştikten sonra, çalışma devam etti.

Noel ağacı süslemek için - En keyifli kalır. Bu kar, parıltıları ve yapay elmas olan bir rol oynuyor, pamukla yapılabilir. Yeni Yıl - karşılanması gereken çok parlak bir tatil.

Alternatifler firs

Örgü ve yalnızca klasik biçimi kabul kim söyledi? örneğin, kahve ile yayınlamayı, eğer Topiary balıksırtı, çok ilginç bir şekilde getirilebilir. Bu ürün genellikle el sanatları kullanılır, bu nedenle bu seçim sürpriz kimse neden olmaz.

Oluşturmak şık budama sanatı ağaç bile kahve çekirdekleri yapılabilirOluşturmak şık budama sanatı ağaç bile kahve çekirdekleri yapılabilir


Bu amaçlar için kazanılmış kepekli tahıllar, sabırla bütün alan üzerinde ekli. Bu süreç bu nedenle, bir hediye hazırlamak, zamanında stok gerekir çok zaman alır.

En uyumlu bir kompozisyon elde etmek için, sırları açan ustaların bir dizi kullanabilirsiniz:

 • Daha iyi aynı büyüklükteki taneleri seçmek;
 • balıksırtı plastikten yapılmış, yüzeyi daha iyi öncesi temiz;
 • eserler mükemmel anlık yapıştırıcı tespit için hangi tahıl kayma olmaz.

kahve ve iplik ile, çok şık topiary geleneksel kompozisyonlara aşağı hiçbir şekilde oluşturabilirsiniz. Buna ek olarak, o kat daha fazla orijinal bakacağız.

Böyle bir güzellik vermek

Topiary - yetişkinler insanları olgun hitap etmek olasıdır çok fonksiyonlu bir hediye. Çocuklar, elbette, muhtemelen parlak bir oyuncak ile mutlu olmak, ama çabuk kırdı. Sanat ürünleri (hatta bilinmeyen sanatçılar) düzgün saklanmalıdır. Sonra uzun gözü memnun etmek olacaktır olasılık, önemli ölçüde artar.

Topiary Ağacı yetişkinler hem de çocuklar için mükemmel bir hediyeTopiary Ağacı yetişkinler hem de çocuklar için mükemmel bir hediye


Topiary kesinlikle duramaz:

 • Mekanik eylem;
 • Nem ve nem;
 • kimyasallara maruz kalmak.

Usta sınıfı: renkli peçetelerin Topiary ağacı (video)

Topiary Noel ağacı sadece dikiş heyecan olacak farklı materyallerden yapılabilir. süreç üzerinde çok uzun zaman alabilir, ancak ayrılmış olması gerekir olabilir. Hediye ve önceden hazırlanmalıdır!

Örnekler budama ağaçları (verilmedi)

1011059- 3-- 012-- 58orig-- 00427590n4- 1328318-- 4242857-- 6153534-- 634655630927-- 14494276859--

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 5 = 4

map