Top 5 Wskazówki: wnętrze z dwóch rodzajów tapet sypialnia

Top 5 Wskazówki: wnętrze z dwóch rodzajów tapet sypialnia

12 October 2017Aby stworzyć oryginalne wnętrze często używać kombinacji tapety w sypialniAby stworzyć oryginalne wnętrze często używać kombinacji tapetę w głównym celem aranżacji wnętrz spalneLyuboy za - harmonię obrazu. Cena nie jest tak ważne i istotne kolekcje mebli, tapet, akcesoriów, a ich kompatybilność i prawidłowego wyboru. Tapety trzeba zrealizować swój pomysł komfortu, wygody, muszą spełniać swoje preferencje estetyczne i, oczywiście, być odpowiednio urządzone sypialnie w sali rekreacyjnej.


Companion Desktop, zdjęcia sypialnia: podział na strefy

Oczywiście, wymaga to większej uwagi lepki, skomplikowanej pracy. Projekt przemyślany dzień wcześniej - trzeba być jasne, gdzie tapeta będzie jednym gdzie inny. Łatwiejsze, oczywiście, przykłady szpiegować Internecie.

Często chodzi o to, czy połączenie różnych tekstur możliwe tapeta. Tak! Zwłaszcza jeśli masz planów zagospodarowania przestrzennego do sypialni. Takie rozwiązania są powszechnie mile widziane.

I wybierać na pewno, sond mechanicznych tapetę - stosować kawałki razem i dowiedzieć się „zaprzyjaźnić” oni. Należy zwrócić uwagę na grubość materiału do spoiny wyglądają estetycznie. Prawdopodobnie najtrudniejszym połączyć ścianę włókienniczego, są one bardzo cienkie, złożoność może powstać w stawach. I odebrać je trudne towarzysz.

Ściana akcent za zagłówkiem mogą być wydawane przy użyciu okładzin ściennych z warzyw lub tradycyjnymŚciana akcent za zagłówkiem mogą być wydawane przy użyciu okładzin ściennych z warzyw lub tradycyjnym

Najczęściej w ścianie sypialni znajduje się w strefie nocne. Ona akcentuacyjny ponieważ tapeta może być tutaj bardziej gęsta konsystencja i, przy okazji, tym ciemniejszy.

Połączenie tych dwóch kolorów tapety, zdjęcia sypialnia: jak poderwać

I istnieje wiele niuansów, które sensu przewidywać. Po pierwsze, pomyśl przez wszystkie opcje, aby wybrać najlepszy produkt.


Połączenie koloru tapety w sypialni:

 • Jeśli sypialnia jest mała, a następnie wklejając dwa gatunki nie mogą być w pośpiechu - czasami ta opcja tylko zwiększy efekt małej przestrzeni. Zonirovat sypialnia jest mało prawdopodobne, ale efekt dekoracyjny może być interesująca.
 • Podziel się ściany mogą być poziomo. Oto zasady, jeśli górna część światła tapety, dno już - ciemne. Jeżeli dno tapety ze wzorem, a następnie na górze zwykły. Jeśli w górnej części wzór, na dole - z pionowym paskiem. Jeśli na górze, na dole gładka - ulgi. Jeśli w górnej części pionowej kreski, poziomy pasek na dole.
 • Udane połączenie zapewni kolory i eleganckie wzajemnie się uzupełniają, a więc nie będzie to, co się nazywa cięcie oko. Tak więc, korzystna - brązowy i beżowy, niebieski i szary, brzoskwinia i biały, biały garnitur i mięta, piasek, niebieski.
 • Ton kolorów odebrać trudne, nie ma specjalnych tabel są używane, lub szukać profesjonalnej pomocy.

Wnętrze sypialni ładne harmonii pomiędzy tapetą w paski i materiału ściennego z ornamentem roślinnymWnętrze sypialni ładne harmonii pomiędzy tapetą w paski i materiału ściennego z ornamentem roślinnym

Jest to bardzo ważne - nie do wklejenia na tapecie sypialnia raznostilevyh. Na przykład, tapety na tapecie prowansalskim stylu z surowej geometrii, oczywiście w połączeniu z trudem.Wybór tapety do sypialni z dwóch rodzajów i kolorów: połączenie metod odcieniach

Łącz kolory są preferowane najbardziej. I to jest zrozumiałe: nie jest jeszcze, czy dobry wygląd żółty i niebieski, ale jasnoszary i ciemnoszary będzie wyglądać na pewno znane.

dwie metody można wyróżnić

 • Prosty sposób - połączyć dwa odcienie tego samego koloru;
 • wyrafinowany sposób - połączyć dwa różne odcienie kolorów.

Tapeta dwa kolory wyglądają dobrze, a przy włożeniu fototapet. Opcja ta jest również brane pod uwagę.

Tapetowanie opcje dwóch typów w sypialni: zasady

Istnieje kilka podstawowych zasad, które nie naruszają zalecane.

Korzystanie design w połączeniu sypialni tapety, nie przeciążać wnętrzami overkill, w przeciwnym razie istnieje ryzyko utraty elastyczności funkcjonalnej przestrzeniKorzystanie design w połączeniu sypialni tapety, nie przeciążać wnętrzami overkill, w przeciwnym razie istnieje ryzyko utraty elastyczności funkcjonalnej przestrzeni

Co jest ważne, aby wiedzieć, kiedy klejenia dwa rodzaje tapet:

 • Chociaż niektóre jasne tapety, drugi kolor powinien być łagodny, być może, pastel;
 • Dobrym rozwiązaniem do zastosowania dwóch różnych kolorach na sąsiednich i przeciwległych części pomieszczenia;
 • Tapeta z kwiatowymi nadrukami mogą pokleit na jednej ścianie, a paski tapety - do drugiego, ale kolor powinny one być łączone;
 • Korzystanie obszar akcent u wezgłowia łóżka - jeden z najczęściej używanych opcji;
 • W małej sypialni, nie stosować ciemne tapety lub tapety z dużym wzorem.

Najprostszym sposobem, oczywiście, po prostu kupić tapety towarzysza że opiekujący producenci wymyślone właśnie do tego celu.


Jak pokleit tapety w sypialni z dwoma rodzajami, fot kompatybilności z różnymi ozdobami

Ozdoby na tapecie zbytniego wpływu na wynik końcowy.

Łącznie przydzielono trzy rodzaje ornament:

 • geometryczny - jest łatwa do zrozumienia, że ​​podstawą tej ornamentem zrobić geometryczne kształty;
 • Fitomorfnye - realistyczne lub stylizowane rośliny;
 • meandry - ornament linią przerywaną kontynuowaniem.

Wizualny podział przestrzeni za pomocą zróżnicowanego jednej tapecie pozwala wybrać kilka stref w pomieszczeniu z celów funkcjonalnejWizualny podział przestrzeni za pomocą zróżnicowanego jednej tapecie pozwala wybrać kilka stref w pomieszczeniu z celów funkcjonalnej

Używając kombinowanych wzorów o wzorach w większości przykładów wykonania, kiedy określony wzór z pomieszczenia, a drugim Uni tapetowane paski. I kolor tapety jest właściwie taka sama, pewne różnice tonalne są dopuszczalne.


Albo inna opcja - tapeta z tych samych wzorów, ale różnią się kolorem. I taka jest łatwo podnieść i po prostu kupić jeden rodzaj tapety w różnych kolorach. Uchylić decyzję - tapetę w tym samym kolorze z różnymi ozdobami.

Idealna kombinacja - kwiatowy motyw i drobne geometryczne wzory. Najbardziej uniwersalna postać uważana pas. Tapeta w paski w połączeniu z praktycznie dowolnego wariantów, co najważniejsze, aby nie przeliczyć kolor. Można, oczywiście, pasta na ścianach i klapy, które są bardzo modne dziś, ale takie kłucia jest dość skomplikowany, i robią to w sypialni z dużym materiału.

Jak łączyć tapety Companion (wideo)

Tapety na dwa rodzaje w sypialni - to przyzwoity opcja, to dość powszechne, gdzie doskonałe połączenie dwóch rodzajów tapet daje maksymalny komfort w pokoju i obecnego estetycznej przyjemności.

Wnętrza sypialni z dwoma rodzajami tapet (zdjęcia)

12 9 154 1920x1080inter37 615spalnya2 15128 29719-freshome-11-40-skandynawskim tapety-idee-making-dekoracja-a-breeze1024x600 221174 404122komnatakoverkrovatoboi1920x1080wwwGetBgnet 1293113882976w1920h1440

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

56 + = 59

map