Top 3 wybory tapety w sypialni: połączenie fotografii i projektowania

Top 3 wybory tapety w sypialni: połączenie fotografii i projektowania

12 October 2017Poprzez połączenie różnych odcieni tapety, można dostać oryginalne wnętrze przy minimalnych kosztachPoprzez połączenie różnych odcieni tapety, można dostać oryginalne wnętrza z minimum zatratOdnotonnye i nudne wzory nie są już w modzie, więc w nowoczesnym stylu powitalnej kreatywności i ciekawych pomysłów. Zastosowanie różnych kolorów i faktur w tapetę, a także ich kombinacji pozwala na uzyskanie ciekawych kombinacji i nie tylko w celu skorygowania ewentualnych wad w pokoju, ale również skupić uwagę na konkretnym przedmiocie dekoracji lub mebli.


Design w połączeniu tapetę do sypialni: zdjęcie

Dobrze dobrana konstrukcja nie tylko podkreślić właściwe rzeczy na temat pokoju, dodać go do światła, ciepła i komfortu, ale także podkreślić szczególny charakter gospodarzy.

Wybrać i zaznaczyć jedną ścianę w sypialni, można, wykorzystując tapety z fotografii lub projektowaniu interesujących tekstury, to może być tak jasne kolory i wzory geometryczne. W połączeniu tapety urządzić sypialnię i dać romans.

Korzystanie z tapety, można skupić się na jednej ze ścian sypialni, dzięki czemu jest jaśniejsze i bardziej wyrazisteKorzystanie z tapety, można skupić się na jednej ze ścian sypialni, dzięki czemu jest jaśniejsze i bardziej wyraziste

Łącząc tapety w sypialni

Jeśli sypialnia jest wymagana dla wielu dzieci, czy wymagane jest stworzenie małego obszaru roboczego, wykorzystując inną tapetę pomoże rozprowadzać przestrzeń wizualnie.


Nie tylko w przedszkolu będzie uzasadnione poprzez zastosowanie kilku rodzajów tapet - temperamentu ludzi i fanów częste rearanżacji potrafią docenić kombinację, w tym walk, które mogą pokleit w sypialni i przemalować albo zastosować inny obraz.

W sypialni jest lepiej trzymać się pastelowych kolorach, więc łączyć tych, którzy nie będą wzbudzać temperament, nie dając spać, ale wręcz przeciwnie, uspokoić i dać ciepło do pomieszczenia.

Łącząc tapetę w przedszkolu, można wymyślić z różnych opcji, takich jak pokleit na jednej ze ścian tapety w formie mapy świataŁącząc tapetę w przedszkolu, można wymyślić z różnych opcji, takich jak pokleit na jednej ze ścian tapety w formie mapy świata

Opcje łączenia tapetę do sypialni: fotografia

Najbardziej spektakularne i win-win są warianty, w których przyjemnie stosowane spośród trzech rodzajów tapet.3 udane opcje:

 1. W pierwszej kolejności powinna być ziemia z najbardziej spektakularnych i piękne tapety, to najlepiej do tego odpowiednich tapety lub tapety z obecności projektowania 3D. Będą cały wystrój sali i zwrócić uwagę na drobne szczegóły. Jeśli głównym będzie motywy kwiatowe, są łatwe do powtórzenia przy użyciu identycznego wystrój w wazonie z kwiatami lub zakup pościeli z podobnego schematu.
 2. Wtórne należy tapety, co zostanie powtórzony kilka kolorów lub w podobny sposób, jak w pierwszym wariancie. Jeśli uda nam się osiągnąć pożądany efekt będzie połączeniem komfortu i poczucia harmonii w przestrzeni.
 3. Trzeci przykład tapety należy podstawowy, mający odcieni neutralnych - kawę, beżowy, szare lub mleczno-biały. Czasami dopuszczalne jest zastosowanie tapety na takiej małej i low-key rysunku, ale nie powinna ona wyglądać nalyapano i nie będzie oddzielić od głównego tematu.

Poprzez połączenie najlepiej wykorzystać nie więcej niż trzy rodzaje tapetPoprzez połączenie najlepiej wykorzystać nie więcej niż trzy rodzaje tapet

Połączenie i kombinacja różnych rodzajów technik i pozwala ukryć drobne niedoskonałości w pokoju - nierówności ścian, małych pęknięć.

Prawidłowe połączenie wzorów na tapecie

Jeśli prawidłowo łączyć wzory na tapetę, mogą mieć zarówno pozytywne, jak i negatywne skutki dla danej osoby. Na obecnym rynku szeroką gamę różnych wzory, rysunki i projekty fotograficzne, tworzy przyjemną atmosferę i poczucie stylu w pokoju.

Aby prawidłowo połączyć wszystkie rodzaje obrazów, trzeba przestrzegać pewnych zasad:

 1. W większości sklepów, istnieje zbiór pewnego typu i rodzaju tapety, jeśli pojawią się na ten temat, to najlepiej kupić podobną serię odcieni i kolorów, tworząc poprawną rejestrację.
 2. opcja opłacalne do tworzenia ciekawych wzorów jest zakup zwykły tapety, w którym przy użyciu szablonu i specjalne kolory można tworzyć nie tylko ciekawe zdjęcia, ale również odtworzyć tę fascynującą historię.

Wybierając kombinację kolorów najlepiej jest zwrócić uwagę na tapetę z tej samej kolekcjiWybierając kombinację kolorów najlepiej jest zwrócić uwagę na tapetę z tej samej kolekcji

Jeśli pomysł był przeznaczyć oddzielny element projekcji lub łuku, trzeba mierzyć go prawidłowo, to pomoże uniknąć marnowania pieniędzy na niepotrzebne kawałki tapety.


porady ekspertów, co prowadzi do sukcesu

W przypadku podjęcia decyzji o wykorzystaniu kombinacji tapety w sypialni, trzeba ostrożnie myśleć o projektowaniu, ponieważ każdy błąd nie jest w stanie dostosować miejsca, ale raczej pogorszyć sytuację i dać pokój niezmontowane pogląd.

Eksperci wyróżnić kilka elementów, które podkreślają pozytywną decyzję w sprawie wykorzystania wszechstronnego tapety w sypialni:

 • Umożliwia podział na strefy, które dzielą pokój w terminach segmentów;
 • Gdy taka decyzja może podkreślić pewne zalety pokoju i ukryć drobne niedoskonałości;
 • Jeśli przestrzeń jest nieproporcjonalna - długi lub zbyt szeroki, jest to również łatwe do regulacji;

W połączeniu tapety - prawdziwy wybawieniem, jeśli masz nieproporcjonalnie długi lub szeroki miejsca, ponieważ są one łatwe do ukrycia tych wadW połączeniu tapety - prawdziwy wybawieniem, jeśli masz nieproporcjonalnie długi lub szeroki miejsca, ponieważ są one łatwe do ukrycia tych wad

Zastosowanie tapet w różnych kolorach pozwala nam podkreślić nie tylko ściany, ale sąsiedni meble lub element wystroju pomieszczenia.


Korzystanie Patchwork dom

Najciekawszym i powszechną techniką projektowania ostatnio jest patchwork. Jeśli zdecydujesz się stworzyć pokój w podobnym stylu, trzeba zakupić wiele rodzajów tapet - najlepiej do 5 gatunków, które powinny być w zgodzie ze sobą nie tylko kolorem, ale również z rysunków.

Technika ta polega na separacji wszelkiego rodzaju, o średniej wielkości kwadraty i przyklejenie ich na ścianach różnej kolejności i mimowolne.

Patchwork wymaga profesjonalnego podejścia, ponieważ zakłada wykorzystanie do pięciu różnych rodzajów tapetPatchwork wymaga profesjonalnego podejścia, ponieważ zakłada wykorzystanie do pięciu różnych rodzajów tapet

Rezultatem jest efekt mozaiki, najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla tego oliwek lub rustykalnym stylu i dodaje komfortu w domu, które są brakuje w sezonie jesienno-zimowym, w Perio zameteli i deszcz.

Moda i pomysłów naprawić dom

Istnieją różne rodzaje walki - ciecz, winyl, korek, naturalny, maty, tkaniny, skóra i wytłaczane, wszystkie mają różne tekstury i kolorach, w którym połączenie, a połączenie korzystne w każdym pomieszczeniu, co pozwala im na umieszczone w różnych technik i kolorów.

Istnieje kilka opcji do zdobienia sypialnię i stworzyć stylowe wnętrza:

 1. Ciekawe połączenie zwykłej tapetę w jednym pomieszczeniu, podobną konsystencję i kolor DIN, ale uwalnianie kolorowe ściany.
 2. Zastosowanie dużego wzoru na jednej stronie pomieszczenia jest konieczne, aby zrównoważyć spokojny samodzielne kolorze tapety na pozostałej części terytorium.
 3. Najbardziej spektakularny i ryzykowny projekt będzie wykorzystywać różne wzory w tym samym pomieszczeniu. Tutaj musimy być bardzo ostrożni podczas zakupów bez dokonywania spontanicznych zakupów, a dokładnie obliczyć wszystkie kombinacje, tak aby nie popełnić błąd i nie psuć zabawy design. Eksperci są przykładem idealnego połączenia - drewno harmonizować z kwiatowymi motywami, a także z różnych abstrakcji geometrycznej.
 4. Jeśli dana osoba jest kreatywna i planuje wprowadzać pokój w ciekawym stylu, dopuszczalne jest łączenie różnych faktur i odcieni. Jedyną zasadą w tym przypadku jest sekwencją - należy stosować technikę Gradient - gładkie przejście od jasnego do ciemnego lub vice versa. Należy również działać z teksturami, począwszy od miękkiego i przeniósł się do sztywnej, lub odwrotnie.

Istnieją dwa rodzaje położenia tapet - pionowe i poziome. Z odcieni poziome i wszystkie elementy są umieszczone w tej kolejności, takie rozwiązanie może zwiększyć wysokość pomieszczenia i podnieść niskie sufity. Na poziomej tapetowanie trzeba użyć dużych paski wzdłuż wszystkich ścian, technika ta zapewnia wizualną przedłużenie małej przestrzeni i dodaje skórkę nie tylko sypialni, ale również salonem.

Duży i jasny obraz na jednej ze ścian musi byćDuży i jasny obraz na jednej ze ścian musi być "rozcieńczony" spokój self-kolorowe tapety

Eksperci radzą, aby stosować się do reguły trzech - nie więcej niż trzy kolory we wnętrzu, nie więcej niż trzy różne wzory w tym samym pomieszczeniu. Ciemny kolor jest w stanie wchłonąć nie tylko dzień, ale wieczorem sztuczne światło i daje tajemnicę pokoju i romansu.

Jeśli okna sypialni lub drugim pokoju znajdują się po stronie północnej, jest najbardziej odpowiedni byłby taping ciepłe i pastelowe kolory.

Dla małej wielkości pomieszczenia, które chcesz użyć mały obrazek do pokoju było bardziej przestronne, na dużą skalę - dopuszczalne stosowanie dużych grafik i zdjęć tapety z projektowania 3D, alokuje część ściany i dodaje stylu.

Łącząc tapety: 40 pomysły (wideo)

Każdy kolor może zarówno rozweselić i odpocząć, najpopularniejszy zakres jest - beżowy, brzoskwiniowy, fioletowy, różowy, niebieski i fioletowy odcienie. Dlatego przed wklejeniem należy jasno wiedzieć, w jakim celu będzie pokoju. 

Połączenie projekt tapety w sypialni (foto)

1 1-8 3D-oboi-na-stenu-5-820x615 46 1111 19 69 18-42 1295 1399374509f4f7a0442e9b37

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

29 − 24 =

map