tesislerinde ağacın altında duvara duvar kağıdı neler izin vardır

tesislerinde ağacın altında duvara duvar kağıdı neler izin vardır

12 October 2017Ahşap duvar kağıdı arka plan bir ülke evin oda verinAhşap duvar kağıdı odaya bir ülke domaDerevyannye arka plan duvar kağıdı vermek, ya da daha iyi ağacın altında duvar kağıdı koymak ve bunlar son beş yıl içinde çok popülerdir. Onların popülerlik birçok kişi banliyö konut göze ama dekore ağacı, duvarlara çok istekli olamaz gerçeğiyle açıklanabilir. Böyle bir durumda tek çözüm, ahşap deseni taklit edecek duvar kağıdı satın haline gelir.


oldukça basit Bul onları, onlar hemen hemen her mağaza yapı malzemeleri veya duvar kağıdı içindedir. asıl sorun onlar odanın genel tarzında temelinde seçmek zorunda kalacak gibi duvar kağıdı kendilerini seçimini yönlendirmek, hem de binanın amacı olacaktır. görev yıldırıcı olabilir, ama aslında tarz tat ve anlamda biraz sahip olmak yeterli, bir tasarım eğitimi için gerekli değildir, bunu yürütebilir.

Bu makalede, bazı duvar kağıdı ve ne kombine edilmelidir almasına gerek nasıl iyice anlamanıza yardımcı olacaktır.

Ahşap bir duvar kağıdı kullanarak

Ahşap duvar kağıdı odanıza hafif bir iç içinde yaratacakAhşap duvar kağıdı odanıza hafif bir iç içinde yaratacak

Ahşap duvar kağıdı - iç yeni bir kelime ve tasarım öğelerinin birlikte mükemmel bir çözüm. BDT ülkelerinde, az insan böyle bir nadir buluştu, ancak son zamanlarda aktif oda daha sıradışı ve unutulmaz yapmaya modern insanların evinde görünmeye başladı.

Başlangıçta, ahşap duvar kağıdı normalden çok daha ağır, çok ağır olduğunu görünebilir.

Aslında bu ahşap duvar kadar hafiftir ve düzgün ve doğru bir şekilde onları pokleit eğer, hiçbir sorun olacağını ve onlar suya düşmek yok, değil.


Bu duvar 'de bir ahşap oyma farklı desen ve süs ve desen çok sayıda olabilir. seçim çok büyük, bu yüzden her zaman odanın şey uygun tarzı alabilirsiniz.

ahşap duvar kağıdı türleri

Şu anda, bir ağaçtan duvar kağıdı birkaç türü vardır:

 • Mantar duvar kağıdı;
 • Ahşap paneller;
 • kaplama duvar kağıtları.

Kaplanmış mantar duvar kağıdı kaplama tabakasıKaplanmış mantar duvar kağıdı kaplama tabakasıHemen hemen bu tür her biri yapı malzemeleri ile perakende mağazalarında bulunabilir. ahşap paneller, ancak onlar rulo form var ve ulaşım için elverişli en popüler modeldir aynı kaplama kağıdı, ne daha kötü, hatta belki de daha iyi olduğunu söyleyerek değer. Çoğu zaman, mantar duvar kağıdı kaplama üst tabaka ile kaplanmıştır.

İyi bir çözüm: duvar kağıdı ahşap

Ahşap duvar kağıdı herhangi mağaza satış duvar kağıdı bulunabilirAhşap duvar kağıdı herhangi mağaza satış duvar kağıdı bulunabilir

Duvar kağıdı ahşap - Eğer ahşap duvar kağıdı veya ahşap ev alamazsın mükemmel bir çözüm. Günümüzde duvar kağıdı taklit ahşap deseni üretmek kadar çok şirket var. almaya ama oldukça zor olacaktır onları çok kolay bulun. İstenilen görünüm ve duvar rengi odanın kendisinin tarzı belirlenecektir yalnızca alabilirsiniz.

Duvar kağıdı ve desenli ahşap nedeniyle onlar kullanılabilir ve oda daha parlak ve daha hoş hale getiren doğal güzelliği sahip olmalarından onun popülerlik kazandı.

ahşap duvar kağıdı kullanımının herhangi bir banyo ile sınırlı değildir. koyu renkli ahşap altında duvar kağıdı karanlık ve küçük içine oda dönüşümü sırasında hafif odun duvar kağıdı, oda daha büyük gösteriyor.

uygulama alanı

Işık ahşap mutfak için idealdirIşık ahşap mutfak için idealdir

İşte ağaç altında duvar kağıdı çok ahenkli olacak hangi binanın birkaç örnek:

 • Işık ağacın altında duvar kağıdı onlar konfor ve huzur duygusu verecek şekilde, yatak odası için almak daha iyidir;
 • ofis ve kütüphaneler için uygun Koyu duvar kağıdı ahşap;
 • Anahtar iç stil durumdur çünkü salonun için, ahşap taklidi ile herhangi bir renk ve gölge duvar kağıtları seçebilir.

Yani, rengi de odanın büyüklüğüne göre seçilmelidir.


duvara ağaçlar Arka plan - iç tazelik

oldukça farklı ve özgün bir çözüm - duvara ağaçlar Geçmişi. Ve da dikkate onlar çocuk odasında ve diğer odalarda kullanılabilir gerçeğini almak önemlidir. Uygulama yöntemi, ağaçlar duvar kağıdı gösterilmektedir nasıl bağlıdır. Bu sevimli ve karikatür ağaçlar ise, seçim Çocuk odası dekore etmek açıktır.

Son zamanlarda, sık sık ağaçlar veya orman manzarasına sahip bir fotoğraf duvar kağıdı bulabilirsiniz. Onlar dekorasyon bar veya kafe için çok popüler hale gelmiştir.

Ayrıca, bu tür yatak odası veya salon gibi alanlarda ilgili duvar kağıdı ahşap desenli. Bazı binaları donatmak ve böylece bile mutfak iç için uygun bir ağaç ile duvar kağıdı.

Çok saçma ve çocukça görünmüyor, ya da başka çok gaddar değildi vermedi böylece, sağ görüntüyü seçmek önemlidir. Böyle sorularla en uygun seçeneği seçmek için herhangi bir yardım için bir uzmana danışın en iyisidir.


Benzersiz Arka: ahşap taklidi

  ahşap duvar kağıdı avantajları çok sayıdaki hoş müşterilere sürprizahşap duvar kağıdı avantajları çok sayıdaki hoş müşterilere sürpriz

Daha önce belirtildiği gibi, duvar kağıdı yapma ahşap - eğilim. Şimdi birçok kişi tahtadan yapılmış duvar kağıdı, satın almaya başlamıştır. Onlar mükemmel ve en önemlisi odanın uzun vadeli dekorasyonu içindir. Onlar iyi yapıştırılmış ise Ciddi, onlar gerçekten çok uzun bir zaman sürebilir.

Bu duvar kağıtları, yüksek yoğunluğa sahip ve birçok yumruklar sürdürebilir.

Ayrıca bu duvar kağıtları avantajlar çok sayıda var olduğunu belirtmek gerekir ve bunlar aşağıda sıralanmıştır:

 • Bunlar doğal güzelliğe sahiptir;
 • Onlar da sağlık için çok daha güvenli olan;
 • Havanın mükemmel geçirgenliği;
 • Ciddi bakıma ihtiyacı yoktur ve onlar çok uzun bir zaman hizmet;
 • Yeni bir yenileme yapmak istiyorsanız, ahşap duvar kağıdı kolayca sıyrılabilir.

Tüm ahşap duvar ağaçları farklı türde yapılmış olması kayda değerdir. Tür duvar kağıdı mağazayı veya çalışanları belirtmek için, veya etiketi okumak için tanımlanabilir.

Avantaj ve Dezavantajları: ahşap Duvar Kağıtları

Ahşap duvar kağıdı yanıcıAhşap duvar kağıdı yanıcı

Ahşap Duvar Kağıtları hem avantajları ve dezavantajları vardır. Birçok kişi bu eksiklikler çok küçük ve onlar dikkat yoktur düşünebilir, ama bunlardan bazıları çok ciddi eksiklikler olduğunu belirtmek gerekir.

yani:

 • Bir yangın olasılığı vardır;
 • Bu nem tahammül edilemez;
 • maliyeti oldukça yüksek olabilir;
 • zamanla Ağacı solma.

Bu eksiklikler bir sorun değilse yani, sen güvenli bir şekilde satın almak ve duvar mükemmel ve zarif duvar kağıdı dekore gerçeğini keyfini çıkarabilir.

Ahşap tahtalar için duvar kağıdı nasıl seçilir

bunlar nem ve çözgü emer Ahşap duvar kağıdı, ıslak olamazbunlar nem ve çözgü emer Ahşap duvar kağıdı, ıslak olamaz

Ahşap başlı tarafından duvar kağıdı genellikle paneller çağırdı. Onlar, böylece daha iyi bilinen müşterileri ahşap duvar kağıdı biraz daha erken ortaya çıktı. çok kolayca bulun, o da mükemmel bir seçimdir. Onların kurulumu o kadar karmaşık değildir ve sihirbazlar yardımı olmadan, kendi elleriyle başa çıkabilir.

Şimdi duvar kaplamaları bu tür yaygın şehirde ve kır evinde hem kullanılmaktadır.

Bu tür malzemeler o duvara sıkıca uymuyor çünkü aynı zamanda popüler olan ve hatta ortadan kaldırmaz, böylece ciddi değilse bu nedenle, herhangi bir önceki kusurları göremez.

Duvar üzerindeki ek çıkartmalar: Ağaçlar

ağaç orman doğa severler şeklinde etiketler idealdirağaç orman doğa severler şeklinde etiketler idealdir

Ağaçların şeklinde duvar kağıdı üzerine etiketler çocuk odaları dekorasyon için çok popülerdir. Bunlar mağazalarda çok mevcuttur, bunu cüzdan vurmak olmaz bu çıkartmalar satın onları çok düşük fiyatlarla bulabilirsiniz.

Ama satın alma daha uygun olan etiket, tasarımını dikkate almak daha iyidir. Etiket zamanla çok yorgun olduğunu ortaya çıkabilir, ancak oldukça zor olacağını kaldırın.

bir ağacın altında duvar kağıdı (Video)

Sonuç olarak, söz konusu edilmesi gerektiğini imitasyon ahşap tahta duvar kağıdı veya duvar kağıdı - bir oda süslemeleri ve onu daha sıradışı yapabilir mükemmel bir çözüm. Bu odada yaşamak istiyorum ve misafir davet etmek utanılacak olmayacaktır.

 Ağacın desenli duvar kağıdı (fotoğraf)

3drasteniyavkomnate-600x353 5 34small 25b2a4ed9c861e70651f982bec6b175a1bccf3ae 000083 20140510220407 a09864e305417b97e9adfa2ad183c249 AjDE6V3T60 artleocom-4200 artsfoncom-33512

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 5 = 1

map