Temel kuralları: duvar kağıdı tutkalı popo olarak

Temel kuralları: duvar kağıdı tutkalı popo olarak

12 October 2017Düzgün duvar kağıdı popo pokleit için, özel aletler ve kaliteli tutkal kullanmak gerekirDüzgün duvar kağıdı popo pokleit için, özel aletler ve kaliteli tutkal ve en basit pamuk kullanmak gerekir, duvar daha pahalı tipleri iki şekilde yapıştırılmış olabilir - örtüşen ve popo. Bindirme genellikle köşe ve farklı sorunlu yapmak dar yerlerde, tutkal. Tabii ki, malzeme tüketimi artacaktır fakat daha büyük olasılıkla o duvar kağıdı sopa olmamasıdır. Diğer durumlarda, duvar kağıdı genellikle eklemleri oluşturacak şekilde yapıştırılmaktadır.


duvar kağıdı tutkalı popo gibi: Teknoloji

Daha da önemlisi, eklem arasındaki görünür boşluklar değildi. Böyle bir ayarlama, zorunlu olarak, başka şekilde yapışmasını estetik olarak hoş değildir. duvar kağıdı yapıştırmak, eklemlerde hassasiyet saygı Değilse, ihmal yapıştırma duygusu kalacaktır. Ve kesinlikle doğru değil.

Aşamalı teknoloji Duvar Kağıdı popo:

  • Rulo çeliği bakınız: 5 bandına ilave olarak, kumaş halinde kesilir, daha sonra fazla kırpılmış;
  • , Merkezden kenarlara doğru yapıştırıcı kumaş yay devre şerit kat ve bu yapışkan emmek için birkaç dakika ver;
  • Bir çekül yardımıyla ilk banda dikey çizgi çizin bunun üzerinde durulacak, sonra sorunsuz gitti - çünkü kusurlu, genellikle sadece aynı konik, neden tam olarak ön sayfasını yapıştırılmış;
  • Çözünürlükte genellikle pencere yapıştırılmış;
  • Gereksiz parçaları hemen fazlasının ayrılması için acele bant sadece kurutmadan sonra bir bıçak ile kesilir;
  • üzerinden kumaşın altına yapışkan bir kumaş ile çıkarın duvar kağıdı, özel bir spatula, pürüzsüz hale;
  • Eğer görüntü üzerinde duvar kağıdı özelleştirmek varsa Sonraki (bazı parçaları nedeniyle şeklin ayarlama düşecek her zaman olduğu gibi, uzun tüp almak, bu durumda) operasyonun karmaşıklığını arttırarak, maça olmadan tuval önceki seviyesini tutturmak;
  • eklem bandı yapıştırılmış sonra, eklemleri kilitlemek özel sütür rulo yürümek, algılayamaz.

artıkları hoparlörler bıçak yazma tavsiye kırpmak içinartıkları hoparlörler bıçak yazma tavsiye kırpmak için

gözlemlemek ve optimum yapıştırma modu deneyin. olan duvar kağıdı tekrar tutkal zorunda değildir, çünkü oda sıcaklığı, taslaklar izin vermez, 20 derece daha düşük olmamalıdır.

Düzgün duvar kağıdı çizim sığdırmak için nasıl

Bir modelin bir tutarsızlık olarak böyle bir düzenleme, kesinlikle kabul edilmez. Ne olursa olsun, karmaşık sürecini göstermiyor nasıl Çizimi özelleştirmek emin olun. Atık daha olacak gerçeğini unutmayın. Bu duvar kağıdı üzerine ne kadar büyük çizim bağlıdır. Alman duvar kağıdı deseni basamakta hemen her zaman rulo listelenir.


pokleit duvar kağıdı daha karlı ve ekonomik, genellikle farklı rulolardan parçalarını almak zorunda olduğu zaman bak. Birkaç santimetre izin ödenek parçasının her iki tarafta mükemmel tümleşik anlamaya.

duvar kağıdı uyumlu ve estetik görünüyordu için çok doğru bir resmini ayarlamak için gereklidirduvar kağıdı uyumlu ve estetik görünüyordu için çok doğru bir resmini ayarlamak için gereklidir

insanların söylediği gibi Eklemler, mümkün olduğunca kesin, ardından yüzey bakacağız olarak ayarlanması bir halı var.

kabarcıklar yapıştırma sonra duvar kağıdı görünüyorsa, ne yapacağını

Köstebek duvar kağıdı tutkalı Duvar üzerindeki kabarcıklar olsaydı bazen, nasıl durumu düzeltmek için bir buraya çift tutkal ve eklemlerde zorunda, ama mümkün olur?duvar kağıdından kabarcıklarını nasıl kaldırılır:

  • vinil duvar kağıdı ise, Dokunmamış plastik bir spatula almak - bir kauçuk rulo kağıt - eğer yumuşak bir bez. yüzey malzemesi kollu fazla yapışkan bant için, kuru bir bezle temizleyin.
  • bant zaten kurudu ve kabarcıklar hala kalmıştır, ve bunların çoğu, hiçbir şey yapılabilir ise, duvar kağıdı tutkal gerekecektir. kabarcık küçükse, bir şırınga ile silahlı. Merkezli boşluğu doldurmak, şırınga içinde, üzerinden yapıştırıcı türü hava sıkmak igolochkoj Delinme mesane. Daha sonra duvar gerekli bir araç demir.

duvar kabarcıkların oluşması olarak, belirli bir mala (duvar kağıdı türüne bağlı olarak) kullanın ve kusurları kaldırmak gerekirduvar kabarcıkların oluşması olarak, belirli bir mala (duvar kağıdı türüne bağlı olarak) kullanın ve kusurları kaldırmak gerekir

kütle kabarcıklar kesi bıçak şişmiş kısmın altındaki düz yapılabilir zaman. Daha sonra, tutkal şırınga boşlukları fazla tutkal, kaldırma yukarıdan aşağı yüzeyi dümdüz doldurun.

kabarcıkların görünümünü nasıl engellenir

Önemli olan, uygun bir yapıştırıcı almaktır. İnce kağıt duvar kağıdı için güçlü yapıştırıcı, kilo kumaş uymaz, duvar kağıdı aynı olmalıdır.

Oda sıcaklığı mükemmel - 20-23 derece. Hava odasında sıcaksa, içi su dolu kap ayarlayın ve pencereler çok hızlı kurumaz duvar kağıdı konuyu, örtbas edebilir.

kabarcıkların oluşumunu önlemek için mutlaka seçilen duvar tipine uygun olan sıcaklık ve kullanımı tutkal sopakabarcıkların oluşumunu önlemek için mutlaka seçilen duvar tipine uygun olan sıcaklık ve kullanımı tutkal sopa

Pencereler ve kapılar gündüzleri yapıştırılması sırasında açılamaz. Paketin üzerinde listede yoksa Kil karıştırma çok yönergelere göre, gerek, çok yoğun hale getirmek için. Yoğun karıştırma oksijen aynı kabarcıklarının oluşumuna yol açar yapıştırıcı, doyurur.

Duvar kağıdı eklemler için gerekli tutkal nedir

Bugün, her büyük inşaat Pazar duvar derzleri için özel tutkal satın alabilirsiniz. Geleneksel yapıştırıcılar itibaren farklı olacaktır. polivinil asetat emülsiyonu bir parçası olduğu gibi onun tutarlılığı, daha kalındır. Ancak bu bileşeni olmayan bileşimler bulunmaktadır.


Bazı sahipleri eklemler beyaz tutkal ile tüm tanıdık tutkal tercih ederim. Ama yine de bu amaçla odaklı değildir.

bunun aşırı miktarda neden olmayacak şekilde, yapıştırıcı ambalaj üzerindeki talimatları okuyunbunun aşırı miktarda neden olmayacak şekilde, yapıştırıcı ambalaj üzerindeki talimatları okuyun

tutkal bir sürü uygulamayın, bu duvar kağıdı ön vurmak izin vermeyin. Buna karşılık, dikkatlice bantları kendilerini düşünün. Örneğin, bir yerde koyu duvar kağıdı hafif kavşak (sadece yanmış yanlış depolandığı, pencerelerden doğrudan alınan duvar kağıdı) olabilir, olur. Ve bu şerit tutkal yok, ortadan kaldırmaz.

duvar kağıdı popo (video) asmak için nasıl

Duvar Kağıdı, tabii ki, zahmetli işgal. malzemelerin eksik etmeyin, araçlar, sıcaklık gözlemlemek, eklemlerde özellikle dikkat, ve bu süreç bile onların emek sonuçlarının gurur duyacak sana zevk getirecektir.


Süreç halicilik popo (fotoğraf)

1 4 127 47 143688666015mg6823 20141809102558 DMON102Booking-Wallpapers4x3jpgrendhgtvcom1280960 kakkleitoboi049 kakkleitvinilovyeoboipravilno09 maxresdefault

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 2 =

map